Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


http://

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.
Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur.
Medicana  Sağlık Grubu; Modern yapılarda,  çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi,  uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Medicana Sağlık Grubu mükemmel hasta bakımına odaklanmıştır. En önemli önceliği hasta güvenliğinin sağlamasıdır. Hastaya hizmet verilirken kullanılan cihazlar, ilaçlar veya uygulamalar nedeniyle zarar verilmesine engel olur; en yeni, güncel ve kanıta dayalı uygulamaların yapılmasını sağlar. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir
Medicana Sağlık Grubu çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, başta hasta güvenliği ile ilgili olmak üzere, onlarca eğitime katılmış ve bu eğitimlerden edindikleri bilgiyi alanlarında uygulamıştır. Bugün Medicana Hastaneleri Enfeksiyon Kontrolü, Hasta Bakımı, Risk Yönetimi, Hasta Güvenliği, Personel Nitelikleri, Bilgi Yönetimi gibi birçok konuda uluslararası standartların üzerinde hizmet vermektedir. Amacımız hasta odaklı bu çalışmaları en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.
Medicana Sağlık Grubu’nda hastalar güvenli ve en iyi kalitede hizmet alırlar. Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Hedef koşulsuz hasta memnuniyetidir ve tüm çalışmalar hasta odaklıdır.
Medicana Sağlık Grubu’nda Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Kurum değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamını sağlamak hedeflenir.


 
HASTANELERİMİZ
Medicana Avcılar 1995
Medicana Çamlıca 1999
Medicana Bahçelievler 2003
Medicana Haznedar           2012
Medicana International İstanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş Bahçelievler 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Konya 2012
Medicana Sivas 2015
 
 
Yurtdışı Hizmet Noktalarımız
Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
 
Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir.
Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Laboratuvar TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Sağlık Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının “Tıbbi Laboratuvar” bölümlerinden mezun, Tercihen biyokimya ve / veya mikrobiyoloji Laboratuvarında en az 1 yıl deneyimli, Temel laboratuvar kuralları ile ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, İletişime ve yeniliklere açık, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden,“Laboratuvar Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Plastik Cerrahi Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca ve Medicana International İstanbul Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Radyoloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı,hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, ‘ Radyoloji Uzmanı ‘ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Mesul Müdürü İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Eczane Mesul MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Eczacılık fakültesi mezunu, Eczacılık alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, ‘Eczane Mesul Müdürü’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi Teknikeri Samsun Medicana Hastaneler Grubu
Anestezi TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Samsun Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta Güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Eğitime ve gelişime açık, 'Anestezi Teknikeri' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Müdürü Ankara, Samsun Medicana Hastaneler Grubu
Gece MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Samsun ve Medicana International Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tercihen Ön Lisans veya Lisans mezunu, Gece Müdürlüğü pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, (Samsun için Emekli subay ve emekli astsubay olabilir) Hasta ve hasta yakınları ile etkili iletişim kurabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Güler yüzlü dinamik ve dış görünüşüne önem   veren, Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetebilen, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uygun, “Gece Müdürü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Mali İşler UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sivas Hastanesinde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun,·         Muhasebe programlarına hakim, tercihen LOGO kullanmayı bilen,·         Muhasebe ve Finansal alanlarda en az 5 yıl uzman pozisyonunda görev almış,·         Dönem sonu Finansal tablolarını düzenleyebilen,·         Tek düzen hesap planı, finansal raporlama standartları, muhasebe,  Vergi,  İş Kanunu,           Sosyal Güvenlik Kanunu, yeni Türk Ticaret Kanunu gibi mevzuat ve süreçlere hakim ve          güncel değişiklikleri düzenli takip edebilen,·         Mesleki mevzuata hakim,·         Maliyet Muhasebesi ve Genel Muhasebe uygulamalarını üst seviyede bilen ve bu konularda          raporlama yapabilecek düzeyde beceri sahibi,·         İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütebilen,·         Muhasebe kayıtlarının eksiksiz tutulmasını ve beyannamelerin düzenlenmesini sağlayabilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş,·         İş motivasyonu yüksek, çözüm odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “ Mali İşler Uzmanı” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ayaktan Hasta Kayıt Yetkilisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
Ayaktan Hasta Kayıt YetkilisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana İstanbul Hastanelerimizde ve Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere;         Tercihen Lisans Sağlık Yönetimi mezunu, Sağlık sektöründe kariyer hedefi bulunan, Deneyimli / Deneyimsiz, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya min. 3 yıl tecilli,“Ayaktan Hasta Kayıt Yetkilileri”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Özlük Uzmanı Ankara Medicana Hastaneler Grubu
İnsan Kaynakları Özlük UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana International Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,·         Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,·         Güncel mevzuata hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,·         İnsan Kaynakları ile ilgili yenilikleri özümseyerek takip edebilen,·         Kendini ifade edebilen ve iletişimi güçlü,·         Temsil, planlama, raporlama ve organizasyon becerilerine sahip,“İnsan Kaynakları Özlük Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otelcilik Hizmetleri Müdürü İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Otelcilik Hizmetleri MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Turizm Otelcilik bölümünden mezun, Tercihen sağlık sektöründe veya Otelcilik sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Tıbbi ve Tehlikeli Atık Yönetimi konularında bilgi sahibi, Otelcilik Hizmetleri Müdürlüğü için belirlenmiş olan aylık bütçe hedeflerinin takibi ve gerçekleştirilmesi süreçlerini yürütebilecek, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen ve gerekli eğitimleri verebilecek bilgi birikimine sahip,'Otelcilik Hizmetleri Müdürü' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Pratisyen HekimMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul ve Konya Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;         Acil Servis ve Yatan Hasta Servislerinde görevlendirilmek üzere (İstanbul için), Yoğun Bakım deneyimi bulunan, (Konya için) Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,‘Pratisyen Hekimler’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fizik Tedavi Teknikeri Konya Medicana Hastaneler Grubu
Fizik Tedavi TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere;        ·        Üniversitelerin Fizik Tedavi Teknikerliği bölümünden mezun·        Hasta memnuniyetine önem veren, güler yüzlü, hoşgörü sahibi olan,·        İletişim yeteneği yüksek,·        Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı,·        Gelişim ve yeniliklere açık olan,·        Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,·        Konya’da ikamet eden veya edebilecek olan. ‘Fizik Tedavi Teknikeri’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Uzmanı Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Kalite UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerinden Sağlık Kurumları Yönetimi, İstatistik, İşletme veya Hemşirelik bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe (tercihen kalite alanında) en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, Sağlık Kuruluşlarında Joint Commission International/Sağlık Bakanlığı SKS analiz sürecinde deneyimli, İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İngilizce bilen, İyi derecede Ofis Araçlarını (Word, Excel, Power Point ve Visio ) kullanabilen,Kalite Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Hastalıkları Uzmanı Konya, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
İç Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya ve Çamlıca Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,'' İç Hastalıkları Uzmanları” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ebe Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
EbeMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişimi kuvvetli, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,‘Ebe’ takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği güçlü   Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşkur Hasta Hizmetleri Stajyeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
İşkur Hasta Hizmetleri StajyeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde görevlendirilmek üzere ; Üniversite / Yüksekokul Mezunu, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, problem çözme becerileri yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, Hasta Memnuniyeti odaklı, Sağlık sektöründe kariyer hedefi bulunan, Son 6 aylık süre içerisinde herhangi bir kurumda çalışmamış olan, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan'İşkur Hasta Hizmetleri Stajyerleri' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde görevlendirilmek üzere,    En az önlisans mezunu,   Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,   Anlaşmalı kurum portföy yönetiminde tecrübeli ,   Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip,   Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen,   Diksiyonu ve iletişim becerisi yüksek ,   B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,   Seyahat engeli olmayan,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Kurumsal Pazarlama Uzmanları" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Müdürü Konya, Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya ve Medicana Sivas Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun, Pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Tercihen sağlık alanında görev yapmış, Ekip yönetme becerisine sahip, Pazarlama metodolojisine hakim, İletişim ve ilişki becerisi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Konya'da veya Sivas'ta ikamet eden veya edebilecek durumda olan, ‘Kurumsal Pazarlama Müdürleri’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Kadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde ve Medicana Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;         Uzmanlığını “Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında” tamamlayan, Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta ve Yaşlı Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Hasta ve Yaşlı Bakım TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Önlisans/Meslek Lisesi Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri mezunu, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya min. 3 yıl tecrübeli‘Hasta ve Yaşlı Bakımı Teknikeri ’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı