Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


http://

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.
Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur.
Medicana  Sağlık Grubu; Modern yapılarda,  çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi,  uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Medicana Sağlık Grubu mükemmel hasta bakımına odaklanmıştır. En önemli önceliği hasta güvenliğinin sağlamasıdır. Hastaya hizmet verilirken kullanılan cihazlar, ilaçlar veya uygulamalar nedeniyle zarar verilmesine engel olur; en yeni, güncel ve kanıta dayalı uygulamaların yapılmasını sağlar. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir
Medicana Sağlık Grubu çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, başta hasta güvenliği ile ilgili olmak üzere, onlarca eğitime katılmış ve bu eğitimlerden edindikleri bilgiyi alanlarında uygulamıştır. Bugün Medicana Hastaneleri Enfeksiyon Kontrolü, Hasta Bakımı, Risk Yönetimi, Hasta Güvenliği, Personel Nitelikleri, Bilgi Yönetimi gibi birçok konuda uluslararası standartların üzerinde hizmet vermektedir. Amacımız hasta odaklı bu çalışmaları en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.
Medicana Sağlık Grubu’nda hastalar güvenli ve en iyi kalitede hizmet alırlar. Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Hedef koşulsuz hasta memnuniyetidir ve tüm çalışmalar hasta odaklıdır.
Medicana Sağlık Grubu’nda Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Kurum değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamını sağlamak hedeflenir.


 
HASTANELERİMİZ
Medicana Avcılar 1995
Medicana Çamlıca 1999
Medicana Bahçelievler 2003
Medicana Haznedar           2012
Medicana International İstanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş Bahçelievler 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Konya 2012
Medicana Sivas 2015
 
 
Yurtdışı Hizmet Noktalarımız
Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
 
Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir.
Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Fizik Tedavi Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Fizik Tedavi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümümüzde var olan hekim kadromuzu güçlendirmek için ikinci hekim arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-Ticaret Depo Görevlisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
E-Ticaret Depo GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Lojistik firmamızda görevlendirilmek üzere ;  En az lise mezunu Tercihen askerliğini yapmış Tercihen Ümraniye ve yakın çevresinde oturan  ‘E-Ticaret Depo Görevlisi’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sivas Hastanemizde görevlendirilmek üzere ; Tıp fakültesi mezunu, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, İletişimi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı çalışabilecek , Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,  ‘’Plastik Cerrahi Uzmanı’’ aramaktayız 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Faturalama Görevlisi Konya, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Faturalama GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca ve Medicana Konya Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere; Alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, Özel Sigorta/Banka/ SGK faturalama sürecini takip edebilecek, SGK ile ilgili mevzuata hakim, SGK faturalama sürecinde en az 1 yıl deneyimli (Konya için)   ‘Kurumsal Faturalama Görevlisi ‘ aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Müdür Yardımcısı Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Hasta Hizmetleri Müdür YardımcısıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Ankara Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         · Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,· Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetilmesi konusunda en az 5  yıl tecrübeli,· Hasta hakları, Özel Sağlık Sigortaları, SUT ve SGK gibi sağlık mevzuatları süreçlerine hakim  olan,· Hasta memnuniyetine ve hasta odaklı standartlara önem veren, ölçüm tekniklerini bilen,· Kurum temsiliyeti ve iletişim becerileri kuvvetli,· Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,· Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,· Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli,· Ekip yönetme becerisine sahip olan,· Çözüm odaklı, analitik ve iş disiplini olan,· MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  'Hasta Hizmetleri Müdür Yardımcısı' aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Stajyeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Finans StajyeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Yönetim  Merkezinde görevlendirilmek üzere ;  Üniversitelerin Maliye, Finans  bölümlerinde eğitimine devam eden, Zorunlu staj kapsamında, haftanın en az 3 günü çalışabilecek, Aktif çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Dikkatli, titiz, pratik ve özenli çalışan, Gelişime ve öğrenmeye açık, ilgi düzeyi yüksek, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden, ‘Finans Stajyeri’ aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Konya Medicana Hastaneler Grubu
Kalp Damar Cerrahisi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,  “Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Teknikeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Eczane TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Önlisans Eczane Hizmetleri Mezunu veya Eczane Teknikerliği sertifikası sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘Eczane Teknikeri’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Mali İşler UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sivas Hastanesinde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun,·         Muhasebe programlarına hakim, tercihen LOGO kullanmayı bilen,·         Muhasebe ve Finansal alanlarda en az 5 yıl uzman pozisyonunda görev almış,·         Dönem sonu Finansal tablolarını düzenleyebilen,·         Tek düzen hesap planı, finansal raporlama standartları, muhasebe,  Vergi,  İş Kanunu,           Sosyal Güvenlik Kanunu, yeni Türk Ticaret Kanunu gibi mevzuat ve süreçlere hakim ve          güncel değişiklikleri düzenli takip edebilen,·         Mesleki mevzuata hakim,·         Maliyet Muhasebesi ve Genel Muhasebe uygulamalarını üst seviyede bilen ve bu konularda          raporlama yapabilecek düzeyde beceri sahibi,·         İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütebilen,·         Muhasebe kayıtlarının eksiksiz tutulmasını ve beyannamelerin düzenlenmesini sağlayabilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş,·         İş motivasyonu yüksek, çözüm odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “ Mali İşler Uzmanı” aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim Ankara, İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Pratisyen HekimMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul ve Ankara Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere;         Acil Servis ve Yatan Hasta Servislerinde görevlendirilmek üzere (İstanbul için), Sağlık mevzuatı ve faturalama süreçlerini bilen (Ankara için), Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,‘Pratisyen Hekimler’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Dermatoloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Dermatoloji Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Plastik Cerrahi Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Hastalıkları Uzmanı Konya, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
İç Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya ve Çamlıca Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,'' İç Hastalıkları Uzmanları” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Müdürü Konya, Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya ve Medicana Samsun Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun, Pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Tercihen sağlık alanında görev yapmış, Ekip yönetme becerisine sahip, Pazarlama metodolojisine hakim, İletişim ve ilişki becerisi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Konya'da veya Sivas'ta ikamet eden veya edebilecek durumda olan, ‘Kurumsal Pazarlama Müdürleri’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, En az önlisans mezunu, Sağlık sektöründe yoğun bakım, KVC - kardiyoloji, kadın doğum ve IVF alanlarından birinde deneyimli, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen, Diksiyonu ve duruşu ile insanlarla rahat iletişim kurabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Kurumsal Pazarlama Uzmanları" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Teknikeri Samsun Medicana Hastaneler Grubu
Radyoloji TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Samsun Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Radyoloji bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Bilgisayarlı Tomografi, Röntgen, Mamografi, MR,BT tecrübesi olan, Sorumluluk sahibi ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Radyoloji Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acil Tıp Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Acil Tıp UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Uzmanlığını “Acil Tıp Anabilim Dalında” tamamlayan, Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,‘Acil Tıp Uzmanı’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı