Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


http://

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.
Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur.
Medicana  Sağlık Grubu; Modern yapılarda,  çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi,  uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Medicana Sağlık Grubu mükemmel hasta bakımına odaklanmıştır. En önemli önceliği hasta güvenliğinin sağlamasıdır. Hastaya hizmet verilirken kullanılan cihazlar, ilaçlar veya uygulamalar nedeniyle zarar verilmesine engel olur; en yeni, güncel ve kanıta dayalı uygulamaların yapılmasını sağlar. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir
Medicana Sağlık Grubu çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, başta hasta güvenliği ile ilgili olmak üzere, onlarca eğitime katılmış ve bu eğitimlerden edindikleri bilgiyi alanlarında uygulamıştır. Bugün Medicana Hastaneleri Enfeksiyon Kontrolü, Hasta Bakımı, Risk Yönetimi, Hasta Güvenliği, Personel Nitelikleri, Bilgi Yönetimi gibi birçok konuda uluslararası standartların üzerinde hizmet vermektedir. Amacımız hasta odaklı bu çalışmaları en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.
Medicana Sağlık Grubu’nda hastalar güvenli ve en iyi kalitede hizmet alırlar. Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Hedef koşulsuz hasta memnuniyetidir ve tüm çalışmalar hasta odaklıdır.
Medicana Sağlık Grubu’nda Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Kurum değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamını sağlamak hedeflenir.


 
HASTANELERİMİZ
Medicana Avcılar 1995
Medicana Çamlıca 1999
Medicana Bahçelievler 2003
Medicana Haznedar           2012
Medicana International İstanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş Bahçelievler 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Konya 2012
Medicana Sivas 2015
 
 
Yurtdışı Hizmet Noktalarımız
Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
 
Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir.
Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eczane Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Eczane TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı International İstanbul Hastanemizde ve Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;        Önlisans Eczane Hizmetleri Mezunu veya Eczane Teknikerliği sertifikası sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Eczane Teknikeri’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Beylikdüzü ve Sivas Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tıbbi terminolojiye hakim,·         Tercihen 5 yıllık sektör deneyimli ,.          Ekibini hedefleri doğrultusunda yönlendirip, liderlik yaparak en yüksek           seviyede müşteri memnuniyeti sağlayacak,·         Analitik düşünme, hızlı öğrenme ve uygulama becerisine sahip ,·         Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İş takibi becerisi yüksek , görev, yetki ve sorumluluklarının bilincinde,          istenilen hedeflere ulaşmada kararlı ,·         Sonuç odaklı, pozitif ve yüksek enerjiye sahip, takımını motive eden ,·         Özenli ve dikkatli çalışan, dış görünümüne önem veren ,·         Kurumsal temsil yeteneği  güçlü , İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan,·         Belirlenen hedefler doğrultusunda aktif müşteri tabanını genişletebilecek,·         Anlaşmalı Kurum portföy yönetiminde tecrübeli,·         Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim becerileri kuvvetli,·         Seyahat engeli olmayan,·         Dijital pazarlama kanallarını yönetebilecek,·         Yıllık kurumsal pazarlama bütçesini hazırlayabilecek,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Kurumsal Pazarlama Müdürleri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden,İletişim yeteneği güçlü Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ebe Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
EbeMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen,Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,İletişimi kuvvetli, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,‘Ebe’ takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Faturalama Görevlisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Faturalama GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubumuza bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, Özel Sigorta/Banka/ SGK faturalama sürecini takip edebilecek,SGK ile ilgili mevzuata hakim,   ‘Kurumsal Faturalama Görevlisi ‘ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Tıbbi Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Daha önce ilaç ve sağlık sektöründe deneyimli, Özel Hastane ve Muayenehane tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, iletişim becerisi gelişmiş, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan ''Tıbbi Pazarlama Uzmanı'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Anlaşmalı Kurumlar UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Genel Merkezi ve Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  ·         Üniversite mezunu,·         Sağlık sektöründe, tercihen yatarak tedavi ve/veya anlaşmalı kurum bölümlerinde           en az 3 yıl tecrübeli,·         Yapılan Anlaşmaları , yeni gelişmeleri  ve değişiklikleri takip edebilecek, uygulayabilecek,·         SUT ve HUV  mevzuatına hakim,·         Provizyon-Faturalama-İcmal-Tahsilat  süreçlerine hakim,·         Protokol-Fatura / Fatura- Epikriz  kontrol ve denetimini  sağlayabilecek,·         İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,·         Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,·         Planlama konusunda organizasyon yeteneğine sahip,·         Raporlama becerileri gelişmiş, günlük, haftalık ve aylık raporlama yapabilecek,·         MS ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Ekip çalışmasına yatkın·         İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan,·         Gelişime açık , prosedüre uyumlu hatasız çalışmaya özen gösteren ,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ‘Anlaşmalı Kurumlar Uzmanları ’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı  Beylikdüzü ve Sivas Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere, ·         En az önlisans mezunu,·         Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Anlaşmalı kurum portföy yönetiminde tecrübeli ,·          Sağlık profesyonellerine yapılacak bilgilendirmeler konusunda tercihen 2 yıl tecrübeli,·         Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip,·         Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen,·         Sonuç ve hedef  odaklı , iletişim ve ikna kabiliyeti  yüksek ,·         Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Raporlama becerileri gelişmiş, günlük, haftalık ve aylık raporlama yapabilecek,·         Prosedür uyumlu çalışmaya özen gösteren ,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Kurumsal Pazarlama Uzmanları" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı International İstanbul Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   ·         Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden,·         Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip,·         İletişimi kuvvetli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, “Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Samsun Medicana Hastaneler Grubu
İnsan Kaynakları MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Samsun Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede Logo Bordro Plus programını bilen, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, İş hukuku ve Sgk mevzuatına hakim, İletişimi güçlü,  “İnsan Kaynakları Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Konya Medicana Hastaneler Grubu
EczacıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere;            ·         Eczacılık Fakültesi mezunu, ·         Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine hâkim,·         Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         İletişim yeteneği yüksek, ·         Takım çalışmasına yatkın,  ‘ Eczacı ‘ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Dermatoloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı International İstanbul Hastanemizde görevlendirilmek üzere;         ·         Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden,·         Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip,·         İletişimi kuvvetli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,“Dermatoloji Uzmanı”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta ve Yaşlı Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Hasta ve Yaşlı Bakım TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Önlisans/Meslek Lisesi Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri mezunu, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya min. 3 yıl tecrübeli‘Hasta ve Yaşlı Bakımı Teknikeri ’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Görevlisi İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Santral GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
 Medicana Sağlık Grubuna bağlı Bahçelievler Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         ·         En az Lise mezunu,·         Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, ·         Organizasyon yeteneği yüksek,·         İletişimi kuvvetli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak sağlık sektöründe en az 1 yıl çalışmış,·         Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek,·         Telefonda hizmet vermekten keyif alacak,‘Santral Görevlisi’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı