Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


http://

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.
Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur.
Medicana  Sağlık Grubu; Modern yapılarda,  çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi,  uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Medicana Sağlık Grubu mükemmel hasta bakımına odaklanmıştır. En önemli önceliği hasta güvenliğinin sağlamasıdır. Hastaya hizmet verilirken kullanılan cihazlar, ilaçlar veya uygulamalar nedeniyle zarar verilmesine engel olur; en yeni, güncel ve kanıta dayalı uygulamaların yapılmasını sağlar. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir
Medicana Sağlık Grubu çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, başta hasta güvenliği ile ilgili olmak üzere, onlarca eğitime katılmış ve bu eğitimlerden edindikleri bilgiyi alanlarında uygulamıştır. Bugün Medicana Hastaneleri Enfeksiyon Kontrolü, Hasta Bakımı, Risk Yönetimi, Hasta Güvenliği, Personel Nitelikleri, Bilgi Yönetimi gibi birçok konuda uluslararası standartların üzerinde hizmet vermektedir. Amacımız hasta odaklı bu çalışmaları en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.
Medicana Sağlık Grubu’nda hastalar güvenli ve en iyi kalitede hizmet alırlar. Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Hedef koşulsuz hasta memnuniyetidir ve tüm çalışmalar hasta odaklıdır.
Medicana Sağlık Grubu’nda Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Kurum değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamını sağlamak hedeflenir.


 
HASTANELERİMİZ
Medicana Avcılar 1995
Medicana Çamlıca 1999
Medicana Bahçelievler 2003
Medicana Haznedar           2012
Medicana International İstanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş Bahçelievler 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Konya 2012
Medicana Sivas 2015
 
 
Yurtdışı Hizmet Noktalarımız
Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
 
Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir.
Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hemşire Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği güçlü   Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tele Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Tele Satış Müşteri TemsilcisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çağrı Merkezimizde görevlendirilmek üzere,   En az lise mezunu   Tercihen 1-2 yıllık Telesatış / Telemarketing, saha satış tecrübesine sahip,   İyi derece MS Office programlarını kullanabilen,   Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan,   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,   İkna kabiliyeti yüksek,   Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen,   Diksiyonu düzgün,'Tele Satış Müşteri Temsilcileri' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Teknikeri Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Eczane TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
       Medicana Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere;         En az lise, tercihen üniversitelerin Eczane Hizmetleri bölümünden mezun, Tercihen hastane eczanesi veya eczane tecrübesi olan, Ekip çalışmasına önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, el becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,    Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan,‘Eczane Teknikeri’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Ankara Medicana Hastaneler Grubu
GarsonMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Ankara Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         En az lise mezunu, tercihen turizm otelcilik meslek lisesi mezunu olan ya da mesleki eğitim belgesi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Pozitif, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan, ‘Garson’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, En az önlisans mezunu, Sağlık sektöründe yoğun bakım, KVC - kardiyoloji, kadın doğum ve IVF alanlarından birinde deneyimli, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen, Diksiyonu ve duruşu ile insanlarla rahat iletişim kurabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Kurumsal Pazarlama Uzmanları" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Plastik Cerrahi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sivas Hastanemizde görevlendirilmek üzere ; Tıp fakültesi mezunu, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, İletişimi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı çalışabilecek , Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,  ‘’Plastik Cerrahi Uzmanı’’ aramaktayız 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Konya Medicana Hastaneler Grubu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;   Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Yeni Doğan Yoğun Bakım tecrübesi olan, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fizyoterapi Teknikeri Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Fizyoterapi TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Ankara Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         ·        Ön lisans mezunu,·        Hasta memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, hoşgörü sahibi olan,·        İletişim yeteneği yüksek,·        Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı,·        Gelişim ve yeniliklere açık olan,·        Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,·        Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan. ‘Fizyoterapi Teknikeri’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Faturalama Görevlisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Faturalama GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, Özel Sigorta/Banka/ SGK faturalama sürecini takip edebilecek,  ‘Kurumsal Faturalama Görevlisi ‘ aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Konya Medicana Hastaneler Grubu
Kalp Damar Cerrahisi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,  “Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İntaniye(Enfeksiyon hastalıkları) Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
İntaniye(Enfeksiyon hastalıkları) UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Bahçelievler Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp Fakültelerinin ilgili bölümünden mezun, Alanında deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Yoğun bakımlarda enfeksiyon hastalıkları takibi yapabilecek, Enfeksiyon Hastalıkları ile ilgili poliklinik süreçlerini gerçekleştirebilecek, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,‘Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı ’  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Göz Hastalıkları Uzmanı Konya Medicana Hastaneler Grubu
Göz Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Göz Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
Yoğun Bakım HemşiresiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,       ‘Genel Yoğun Bakım Hemşiresi’  aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Finansal Kontrol UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun; Uluslararası bağımsız denetim firmalarında en az dört yıllık audit deneyimi bulunan, IFRS bilen, Bütçe ve raporlama konularına hakim olan, MS office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Forecast ve bütçe takip raporlamalarını yapabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan ( konuşma, yazma, okuma) İç kontrol sistemleri bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden," Finansal Kontrol Uzmanı" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Müdürü Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sivas Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun, Pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Tercihen sağlık alanında görev yapmış, Ekip yönetme becerisine sahip, Pazarlama metodolojisine hakim, İletişim ve ilişki becerisi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Sivas’ta ikamet eden veya edebilecek durumda olan, ‘Pazarlama Müdürü’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Tıp Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Acil Tıp UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Uzmanlığını “Acil Tıp Anabilim Dalında” tamamlayan, Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon ve ekip yönetebilme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,‘Acil Tıp Uzmanı’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Hizmetler Müdürü Ankara, Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Teknik Hizmetler MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Sivas ve Ankara hastanelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen sağlık alanında tecrübeli, İletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetsel becerileri gelişmiş, Sivas veya Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan,'Teknik Hizmetler Müdürü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pratisyen Hekim Konya Medicana Hastaneler Grubu
Pratisyen HekimMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,‘Pratisyen Hekim’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire Samsun Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Samsun Hastanemizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği güçlü Samsun’da ikamet eden ve edecek olan, Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Stajyeri Sivas Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama StajyeriMedicana Hastaneler Grubu
Üniversite 3 yada 4.sınıf öğrencisi olan, Satış- Pazarlama Departma'nında destek olacak, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Farklı bilgileri öğrenme konusunda istekli, Sonuç odaklı, İyi derecede MS Office uygulamaları kullanabilen, Detaylı ve titiz dokümantasyon becerileri olan, İşi verimli şekilde tamamlamak için zamanı ve kaynakları etkin şekilde yönetebilen, Pazarlama departmanındaki tüm süreçlere (marka yönetimi, ürün pazarlama, online ve offline iletişim) destek olacak,'Stajyer' aramaktayız. 
Stajyer         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı Konya, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Gastroenteroloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya ve Medicana Çamlıca Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere;         Tıp fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, ‘Gastroenteroloji Uzmanı”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-Ticaret Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
E-Ticaret Satış TemsilcisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Lojistik firmamızda görevlendirilmek üzere ; Sağlık, Sağlıklı Yaşam ve Sporcu ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi veya kendini geliştirmeye yatkın ve istekli, E-Ticaret sektöründe iş tecrübeli,  Web sitesinde tadilat ve güncellemeleri yapabilecek, E-Ticaret perakende satış odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Dinamik, sabırlı ve sorumluluk sahibi, Bay veya Bayan' E-Ticaret Satış Temsilcisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Diş Hekimi Konya Medicana Hastaneler Grubu
Diş HekimiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Diş Hekimliği Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon yeteneği yüksek, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, ‘Diş Hekimi’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ebe Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
EbeMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişimi kuvvetli, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,‘Ebe’ takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi Teknikeri Konya Medicana Hastaneler Grubu
Anestezi TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;         Sağlık Meslek Liselerinin veya Üniversitelerin Anestezi Bölümünden mezun,  İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,‘Anestezi Teknikeri /Teknisyeni’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
Ameliyathane HemşiresiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere, Lisans Hemşirelik mezunu, Ameliyathanede tüm cerrahi branşlarda en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış‘Ameliyathane Hemşiresi’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı