Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


http://

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Medicana Sağlık Grubu hastanelerinde; hasta güvenliği, etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit kalitede ve Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir.
Uluslararası standartlarda sağlık hizmetini toplumun her kesimine yaygın sunmak, şeffaf, güvenilir ve şefkatli hasta yaklaşımıyla hasta memnuniyetini sürekli artırarak geliştirmek hedefi ile çalışan Medicana Sağlık Grubu; Ülkemizde en değerli markalar arasında seçilmiş, kalitesi ve hizmet sunumu ile bir çok kez tüketicinin en beğendiği sağlık kuruluşu ünvanına sahip olmuştur.
Medicana  Sağlık Grubu; Modern yapılarda,  çağdaş, ileri teknoloji altyapı ve gelişmeleri anında takip eden bir vizyon ile verimliliğini sürekli geliştiren bir kurum olma hedefiyle çalışmaktadır. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi,  uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Medicana Sağlık Grubu mükemmel hasta bakımına odaklanmıştır. En önemli önceliği hasta güvenliğinin sağlamasıdır. Hastaya hizmet verilirken kullanılan cihazlar, ilaçlar veya uygulamalar nedeniyle zarar verilmesine engel olur; en yeni, güncel ve kanıta dayalı uygulamaların yapılmasını sağlar. Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile  (SHKS)  tam uyum içerisinde hizmet verilmektedir
Medicana Sağlık Grubu çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, başta hasta güvenliği ile ilgili olmak üzere, onlarca eğitime katılmış ve bu eğitimlerden edindikleri bilgiyi alanlarında uygulamıştır. Bugün Medicana Hastaneleri Enfeksiyon Kontrolü, Hasta Bakımı, Risk Yönetimi, Hasta Güvenliği, Personel Nitelikleri, Bilgi Yönetimi gibi birçok konuda uluslararası standartların üzerinde hizmet vermektedir. Amacımız hasta odaklı bu çalışmaları en üst düzeye çıkarmak ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.
Medicana Sağlık Grubu’nda hastalar güvenli ve en iyi kalitede hizmet alırlar. Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Hedef koşulsuz hasta memnuniyetidir ve tüm çalışmalar hasta odaklıdır.
Medicana Sağlık Grubu’nda Çalışanların hakları korunur, sürekli eğitilirler ve gelişirler. Yönetim şekli, organizasyon şeması, görev tanımları bellidir. Sürekli olarak kaliteyi yükseltmek ve gelişmek için çalışmalar yapılır. Kurum değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamını sağlamak hedeflenir.


 
HASTANELERİMİZ
Medicana Avcılar 1995
Medicana Çamlıca 1999
Medicana Bahçelievler 2003
Medicana Haznedar           2012
Medicana International İstanbul 2008
Medicana International Ankara 2008
Medicana Diş Bahçelievler 2007
Medicana International Samsun 2011
Medicana Konya 2012
Medicana Sivas 2015
 
 
Yurtdışı Hizmet Noktalarımız
Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
 
Medicana International İstanbul (20 Şubat 2010), Medicana International Ankara(27 Şubat 2010), Medicana Çamlıca (27 Ekim 2007) ve Medicana Bahçelievler (22 Mayıs 2008) hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiş hastaneler olup, Medicana Avcılar Hastanesi, Amerikan Kalite Topluluğu (American Society for Quality) üyesidir.
Medicana Sağlık Grubu, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği üyesidir. Unicef’in ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bebek dostu hastane statüsünde yer almaktadır
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acil Servis Sorumlu Hekimi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Acil Servis Sorumlu HekimiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Tıp Fakültesi mezunu, Bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, iletişimi güçlü,Organizasyon yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, Tercihen İşyeri Hekimi sertifikalı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Tam zamanlı çalışabilecek, “Acil Servis Sorumlu Hekimi”aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyokimya Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Biyokimya UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Biyokimya Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Dermatoloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Kozmetik deneyimi olan, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Dermatoloji Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Diş Hekimi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Diş HekimiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Diş Hekimi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dahiliye Uzmanı Ankara, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Dahiliye UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Ankara ve Çamlıca Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Tam zamanlı görev yapabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişimi güçlü,'Dahiliye Uzmanları' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otelcilik Hizmetleri Müdürü İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Otelcilik Hizmetleri MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Turizm Otelcilik bölümünden mezun,Tercihen sağlık sektöründe veya Otelcilik sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Tıbbi ve Tehlikeli Atık Yönetimi konularında bilgi sahibi,Otelcilik Hizmetleri Müdürlüğü için belirlenmiş olan aylık bütçe hedeflerinin takibi ve gerçekleştirilmesi süreçlerini yürütebilecek,Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen ve gerekli eğitimleri verebilecek bilgi birikimine sahip,'Otelcilik Hizmetleri Müdürü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Laboratuvar TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının “Tıbbi Laboratuvar” bölümlerinden mezun,Tercihen biyokimya ve / veya mikrobiyoloji Laboratuvarında en az 1 yıl deneyimli,Temel laboratuvar kuralları ile ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip,Organizasyon yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın,İletişime ve yeniliklere açık, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,Anadolu yakasında ikamet eden, “Laboratuvar Teknikeri”aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyomedikal Sorumlusu Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Biyomedikal SorumlusuMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana International Ankara Hastanemizde  görevlendirilmek üzere; *Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümünden mezun,* Özel hastanede en az 3 yıl deneyim sahibi,* Cihaz bakımlarının durum raporlamalarında tecrübe sahibi,* Organizasyon, koordinasyon ve raporlama becerisi gelişmiş,* Kalibrasyon ve güvenlik denetimleri alanında deneyimli,* MS Office programlarına hakim,* Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,* Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,* Ekip çalışmasına yatkın,* Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,* Esnek çalışma saatlerine uyumlu,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).“Biyomedikal Sorumlusu” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim Ankara, İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Pratisyen HekimMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Avcılar ve Ankara Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;       ·         En az 2 ile 5 yıl arası deneyimi olan,·         Branşı ile ilgili  gelişmeleri takip eden,·         Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi,·         Hasta memnuniyetine önem veren,·         İletişim yeteneği kuvvetli,·         Ekip çalışmasına önem veren,·         Gece nöbet tutabilecek'Pratisyen Hekimler'  aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Kadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Muhasebe SorumlusuMedicana Hastaneler Grubu
Bahçelievler'de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde görevlendirilmek üzere;* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli,* Tercihen Logo bilgisi olan,* Tek düzen muhasebe hesaplarına hakim,* SGK Mevzuatına hakim,* Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,* Sorumluluk bilinci yüksek, prezantabl'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği güçlü Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ebe Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
EbeMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişimi kuvvetli, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, ‘Ebe’ takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Perfüzyonist İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
PerfüzyonistMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;        Tercihen Pediatrik KVC alanında en az 3 yıllık tecrübeli,Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, “Perfüzyonist”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Hasta Merkezi Sorumlusu İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Uluslararası Hasta Merkezi SorumlusuMedicana Hastaneler Grubu
Turkey’s leading Health Group Medicana is looking for “International Patient Center Supervisor/Manager”  for  Medicana International Hospital Beylikdüzü     ·        University degree ·        Experience of at least 3 years at Hospital or Health Tourism·        Excellent command of both written and spoken English, any additional Language is plus.·        For male candidates completion of military service·        Good communication and interpersonal skills·        Ability to think proactively and strategically·        Excellent command of MS Office applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Hasta Merkezi Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Uluslararası Hasta Merkezi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Genel Merkez bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Hasta ve hasta yakınları ile etkili iletişim kurabilen, empati yeteneği gelişmiş,Tercihen sağlık turizm sektöründe deneyim sahibi,Alanında en az iki yıl deneyimli, Kurumsal satış tecrübesine sahip, Sonuç odaklı, detaylara hakim, analitik, planlama ve takip yönü kuvvetli,İleri düzeyde Arapça ve İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Anadolu yakasında ikamet eden,  “Uluslararası Hasta Merkezi Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nefroloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Nefroloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana sağlık Grubuna bağlı Medicana International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;        Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  “Nefroloji Uzmanı”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Nöroloji Uzmanı Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Nöroloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Ankara Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Tam zamanlı görev yapabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişimi güçlü,'Nöroloji Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sterilizasyon Görevlisi İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Sterilizasyon GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı International İstanbul Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;        ·         Tercihen en az Lise Mezunu,·         Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Sterilizasyon Görevlisi”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
İnsan Kaynakları MüdürüMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Bahçelievler Medicana Hastanemiz' de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede Logo Bordro Plus programını bilen, ERP çalışmalarında yer almış, Düzenli ve titiz çalışmayı benimsemiş, Bütçeleme ve raporlama yönü gelişmiş,   Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, İş hukuku ve Sgk mevzuatına hakim, İletişimi güçlü, “İnsan Kaynakları Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Samsun Medicana Hastaneler Grubu
Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Samsun Hastanemizde görevlendirilmek üzere ;Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı