Medicana Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


MEDICANA SAĞLIK GRUBU
 
Sizin sağlığınız, bizim uzmanlığımız…
 
Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmetleri standartlarını belirliyor. Kaliteli hasta bakımı, etkin güvenliği, doğru teşhis ve tedavi önceliğiyle dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit, uluslararası normlara tam uyumlu hizmet veriyor.

Hastaneler, kullanılan teknolojiler, uzman hekim kadrosu ve tüm sağlık personeli düzenli ölçülen ve raporlanan bir sistem ile sürekli değerlendiriliyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında toplumun her kesimine aynı eksiksiz donanım ve uzmanlıkla sağlık hizmeti sunarken, şeffaf, güvenilir ve hasta memnuniyeti beklentileri üzerine kurulan yapı, Medicana’yı sektörde öne çıkarıyor.

Dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında gösterilen, genel amaçlı ve spesifik diş hastanelerinden oluşan Medicana Sağlık Grubu zinciri, Türkiye’nin başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir çok ilinde, 5000’i aşkın çalışanıyla her branşta 7 gün 24 saat hasta güvenliği ve hasta bakımı kalite standartlarında hizmet veriyor.
 
Hastanelerimiz

Medicana Sivas
Medicana Anne Çocuk Merkezi
Medicana Konya
Medicana Haznedar
Medicana International Samsun
Medicana International İstanbul
Medicana International Ankara
Medicana Diş
Medicana Bahçelievler
Medicana Çamlıca
Medicana Avcılar


Yurtdışı İrtibat Ofislerimiz

Libya
Romanya
Azerbaycan
Gürcistan
Ukrayna
Türkmenistan
Rusya
Hollanda
 
Medicana’da yatırımlar hiç bitmiyor, her gün sağlıklı yarınlar için yeni bir adım atılıyor.
 
Yeni açılacak hastanelerimiz

Medicana Kadıköy
Medicana Bursa
Medicana İzmir
Medicana Zincirlikuyu
Medicana Ataşehir
 
Sevgiyle, sağlıkla...

Medicana Sağlık Grubu İnsan Kaynakları
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları,Hastaneler

Firma web sitesi: www.medicana.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 4000-4999


Medicana Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Psikolog Konya Medicana Hastaneler Grubu
PsikologMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Psikoloji bölümlerinden mezun,       Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hâkim,Terapi ve test uygulamalarına hâkim En az 2 yıl danışan takibi tecrübesi olan Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü, pozitif, Yeniliğe ve öğrenmeye açık ‘ Psikolog ‘ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi Ankara, İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Ameliyathane HemşiresiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca ve Ankara Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Lisans Hemşirelik mezunu, Ameliyathanede KVC'de en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, ‘Ameliyathane Hemşireleri’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Anestezi UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu’na bağlı Avcılar Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;        Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Yoğun Bakım’da nöbet dönüşümlü çalışabilecek,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  “Anestezi Uzmanı”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi İnbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Çağrı Merkezi İnbound Müşteri TemsilcisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu bünyesinde, Medicana Çamlıca Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen Çağrı Merkezi tecrübesi olan, MS Office programlarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,  ‘Çağrı Merkezi İnbound Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Check-Up Danışmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Check-Up DanışmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu bünyesinde, Medicana Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu   Tercihen 1-2 yıllık Telesatış / Telemarketing, saha satış tecrübesine sahip,  Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan,   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli,   MS Office programlarını kullanabilen,  Telefon aracılığı ile bireysel sağlık ürünlerinin tanıtım ve sunumunu yapacak,‘Check up Danışmanları’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Radyoloji UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Beylikdüzü ve Çamlıca Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;·         Radyoloji Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamlamış,·         Meslek alanındaki gelişmeleri takip eden,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İletişimi kuvvetli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ‘Radyoloji Uzmanları’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
TeknisyenMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı olarak yeni açılacak Medicana Kadıköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Benzer bir görevde en az 3-5 yıl tecrübeli, Hastane veya otel teknik destek sistemleri konusunda deneyimli, Tesis inşaat süreçlerinden işletmeye geçiş teslim süreçlerinde bulunmuş,Bina otomasyon, yangın algılama, hemşire çağrı, cctv gibi zayıf akım sistemlerine hakim olabilecek,Hastane içindeki mekanik sistemlerin (basınçlı hava, tıbbi gaz, hijyenik klimalar, ısıtma-soğutma sistemleri) işletmesi konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek  'Elektrik ve Mekanik Teknikeri/Teknisyenleri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
EbeMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişimi kuvvetli, Tanı tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, ‘Ebe’ takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hemşire Ankara, İstanbul(Avr.)... Medicana Hastaneler Grubu
HemşireMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastanelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tüm branşlarla ile ilgili gelişime  açık ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği güçlü Tüm branşlarda değerlendirmek üzere “Hemşire”  arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ayaktan Hasta Kayıt Yetkilisi Ankara, İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Ayaktan Hasta Kayıt YetkilisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana İstanbul ve Ankara Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;        Tercihen Lisans Sağlık Yönetimi mezunu, Sağlık sektöründe kariyer hedefi bulunan, Deneyimli / Deneyimsiz, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bay / Bayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya min. 3 yıl tecilli, “Ayaktan Hasta Kayıt Yetkilileri”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma SorumlusuMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen yüksekokul / üniversite mezunu,İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Alanında en az bir yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,Seyahat engeli bulunmayan, Bay / Bayan, “Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu”aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Diş HekimiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Diş Hekimi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Biyokimya Uzmanı İstanbul(Asya) Medicana Hastaneler Grubu
Biyokimya UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Biyokimya Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sterilizasyon Görevlisi Ankara, İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Sterilizasyon GörevlisiMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı International İstanbul ve Ankara Hastanelerimizde  görevlendirilmek üzere;        ·         Tercihen en az Lise Mezunu,·         Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeli,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Sterilizasyon Görevlileri”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Konya Medicana Hastaneler Grubu
EczacıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere;           ·         Eczacılık Fakültesi mezunu,·         Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine hâkim,·         Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         İletişim yeteneği yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın, ‘ Eczacı ‘ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Mali İşler Uzman YardımcısıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere;  ·         Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,·         Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, ·         Ms Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,··         İleri düzeyde İngilizce bilen,··         Seyahat engeli olmayan,··         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Mali İşler Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medicana Hastaneler Grubu
Kadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca ve Bahçelievler Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;  Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, iletişim yönü güçlü, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek,   “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı Konya Medicana Hastaneler Grubu
Kurumsal Pazarlama UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı  Konya Hastanemizde  görevlendirilmek üzere, ·         En az önlisans mezunu,·         Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Anlaşmalı kurum portföy yönetiminde tecrübeli ,·          Sağlık profesyonellerine yapılacak bilgilendirmeler konusunda tercihen 2 yıl tecrübeli,·         Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip,·         Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen,·         Sonuç ve hedef  odaklı , iletişim ve ikna kabiliyeti  yüksek ,·         Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Raporlama becerileri gelişmiş, günlük, haftalık ve aylık raporlama yapabilecek,·         Prosedür uyumlu çalışmaya özen gösteren ,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Kurumsal Pazarlama Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Teknikeri İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Eczane TeknikeriMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Beylikdüzü Hastanemizde  görevlendirilmek üzere;        Önlisans Eczane Hizmetleri Mezunu veya Eczane Teknikerliği sertifikası sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Eczane Teknikeri’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kan Merkezi Teknisyeni Ankara Medicana Hastaneler Grubu
Kan Merkezi TeknisyeniMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubuna bağlı Ankara Medicana Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Sağlık Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının “Tıbbi Laboratuvar”bölümlerinden mezun,·         Kan Transfüzyon Merkezinde  en az 1 yıl deneyimli,·         Tercihen  Kan Transfüzyon sertifikası olan,·         Temel laboratuvar kuralları ile ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip,·         Organizasyon yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın,·         Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,'Kan Merkezi Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Medicana Hastaneler Grubu
Yazılım UzmanıMedicana Hastaneler Grubu
Medicana Sağlık Grubu Genel Merkez bünyesinde görevlendirilmek üzere ;·         AX7 ile ilgili kullanıcılardan gelen günlük taleplerin karşılayabilecek,·         Problem analizlerini yapabilecek,·         Hataların çözülmesi veya çözülmesini sağlayabilecek,·         Sistemde kullanıcı yetkilerinin verilmesi ve takibini gerçekleştirebilecek,·         Kullanıcı eğitimlerini verebilecek,·         Sistem ek geliştirme ihtiyaçlarına yönelik sistem analizini yapabilecek,·         Ek geliştirmelerin tamamlanmasının sağlayabilecek ve kullanıcı testlerini yapabilecek,·         Danışman firma ile sisteme ilişkin iletişimin yürütülmesi ve gerekli desteğin alınmasını sağlayabilecek,·         Yöneticilerinden gelen raporlama ihtiyaçlarını karşılayabilecek (sistem üzerinden alınarak veya manuel),·           İlişkisel veritabanları konusunda deneyimli,·         Dokümantasyon sürecini yönetebilecek, 'Yazılım Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı