Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Kurumsal

Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor. 1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine, kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.

SAP, Adobe ve Microsoft Gold Partner’ı Medyasoft profesyonel kadrosuyla, danışmanlık desteği verdiği şirketlere yetkin ve güvenilir çözümler sunuyor ve BT dış kaynak hizmeti veriyor.

Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu olarak hizmet veren Medyasoft, analiz, danışmanlık, planlama, değerlendirme, raporlama, strateji ve profesyonel proje yönetimi kapsamında katma değerli hizmetler sunuyor. 

Tüm müşterileri için her zaman ses getirecek, rakiplerce örnek alınacak projeler gerçekleştiren Medyasoft, yazılım ve fikirleriyle fark yaratacak projeleri tecrübeli ekibi ve iş ortaklarıyla hayata geçirerek, ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller alıyor.

Medyasoft ARGE ürünü olarak geliştirdiği Yeni Nesil Yazılım Geliştirme Platformu Unigate ile kurumlara dijital dönüşüm süreçlerinde hızlı, güvenilir, bütünleşik (alternatif) kanallı çözümler sunuyor.

e-dönüşüm süreçlerinde kendi geliştirdiği ePlatform ürün ailesinin e-Defter çözümü için uyumlu yazılım onayı aldıktan sonra e-Fatura için de Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onay alarak Özel Entegratör olan Medyasoft, pazara e-devlet çözümleri sunmayı stratejik hedeflerinden biri olarak belirliyor.

SAP, Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dünya devleriyle işbirliği içinde sürdürdüğü eğitim programları ile alanında pek çok ilke de imza atan Medyasoft, kurumlara ve kurumsal profesyonellere özel eğitim fırsatları da sunuyor.
Medyasoft'un müşterileri arasında THY, Ülker, Godiva, ING Bank, Novartis, Turkcell gibi global şirketler bulunuyor.

Vizyonumuz: 

Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.

Misyonumuz: 

Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.

Stratejik Duruş:
 
Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılık

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim

Firma web sitesi: www.medyasoft.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Asya) Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
İdari İşler ve Satın Alma SorumlusuMedyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor.1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine, kurumsal yönetim sistemlerine kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.Vizyonumuz: Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.Misyonumuz: Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.Stratejik Duruş: Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri OdaklılıkEkibimiz bünyesinde çeşitli projelerde görev alacak  “İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite ve MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun,İdari işler ve satın alma konusunda en az 5 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıMedyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor.1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine, kurumsal yönetim sistemlerine kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.Vizyonumuz: Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.Misyonumuz: Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.Stratejik Duruş: Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri OdaklılıkEkibimiz bünyesinde çeşitli projelerde görev alacak  “Bordro Özlük İşleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Bordro ve özlük işlemlerinde 5 yıllık deneyim sahibi,İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, SAP ve PDKS programlarını iyi seviyede kullanabilenMS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen,Çalışma Bakanlığı, İŞKUR, SGK  ile ilgili yasal süreçlere hakim,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, analitik, çözüm odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Junior Java Yazılım UzmanıMedyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş.
Medyasoft IT Grup - Renova iş birimi ekibimiz bünyesinde SAP Hybris projelerinde görev alacak  “Junior Java Yazılım Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden yeni mezun, Java yazılım geliştirme alanında kendini geliştirmek isteyen, Tercihen J2EE, JSP, Servlet, XML, Web Services, Ajax bilgisine sahip, Tercihen PL/SQL, Dynamo DB, Angular JS, NoSQL, Cassandra,  Ant, Maven, Spring, Hibernate,  HTML, JavaScript, Scala, Cloud ve Scalable teknolojilerinin birkaçında bilgi ya da tecrübe sahibi,Farklı veritabanları üzerinde araştırma yapmış, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Sürekli gelişimi önemseyen, yenilikçi, araştırmacı ve yeni teknolojileri öğrenmeye istekli,Problem çözme kabiliyetine ve analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı