MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mega.com.tr

MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.  

Basım yayın alanında faaliyet gösteren Mega Basım  , sadece Türkiye de değil dünyanın bir çok ülkesinde tanınan , marka olmuş bir firmadır.

17 farklı ülkeye ihracat yapan ,çeşitli ülkelerde temsilcilikleri bulunan Mega Basım 20 yıldır sektörün lideri olma konumundadır.

 

FELSEFEMİZ :

Müşteri odaklı yönetim felsefemizle, küreselleşen ekonomi ve gelişen sanayi ile birlikte büyüyen basım sektöründe, rekabet gücümüzü artırmak için, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek sunabilmek, en büyük hedefimizdir.

Çalışanlarımız, kalitemizin ve başarımızın güvencesidir. Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımları ile, kaliteli ürün ve hizmet üretmeye devam edebilmemiz mümkün olacaktır.

 
MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Endüstriyel Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Endüstriyel Tasarım UzmanıMEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
İTÜ veya Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümü mezunu,Matbaa, Sert kapaklı kitap kapağı tasarımı ve taşlamalı kutu tasarımında tecrübeli,Adobe programlarına hakim, 3 boyutlu tasarım yapabilecek, Yaratıcı zekaya sahip, Ekip çalışmasına uygun, Şirketimize farklı tasarımlar geliştirebilecek, Müşterilere sunum yapabilecek ve müşteri ikna kabiliyeti yüksek İnsan İlişkileri kuvvetli, NOT: Adayların, mülakat sırasında portfolyo sunmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Satın Alma SorumlusuMEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Üretim yapan fabrikalarda ve tercihen MATBAA sektöründe çalışmış,Satınalma konusunda minimum 3-5 yıl deneyimli, Bütçe takibi, stok yönetimi konularında deneyimli, İyi derecede ERP kullanabilen, Tedarikçi ilişki yönetiminde başarılı, Raporlama becerisi gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek SATINALMA SORUMLUSU arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE) İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE)MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Matbaa sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Çok iyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), Temsil, iş takip, koordinasyon yeteneği güçlü, Proaktif, sonuç odaklı ve detaylara önem veren, Yabancı personel için oturum izni problemi olmayan ve uzun vadeli kariyer hedefleyen,Yurtdışı müşteri ilişkileri ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek, Sosyal ilişkileri iyi, ikna kabiliyeti yüksek, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği olan, İyi seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı