MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mega.com.tr

MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.  

Basım yayın alanında faaliyet gösteren Mega Basım  , sadece Türkiye de değil dünyanın bir çok ülkesinde tanınan , marka olmuş bir firmadır.

17 farklı ülkeye ihracat yapan ,çeşitli ülkelerde temsilcilikleri bulunan Mega Basım 20 yıldır sektörün lideri olma konumundadır.

 

FELSEFEMİZ :

Müşteri odaklı yönetim felsefemizle, küreselleşen ekonomi ve gelişen sanayi ile birlikte büyüyen basım sektöründe, rekabet gücümüzü artırmak için, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek sunabilmek, en büyük hedefimizdir.

Çalışanlarımız, kalitemizin ve başarımızın güvencesidir. Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımları ile, kaliteli ürün ve hizmet üretmeye devam edebilmemiz mümkün olacaktır.

 
MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetim Kurulu Asistanı İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Yönetim Kurulu AsistanıMEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Lisans mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan,Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahipDiksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş,Benzer bir konuda en az 4 yıl deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, presentabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Satınalma MüdürüMEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Matbaa sektöründe faliyet gösteren İstanbul Avcılar' da bulunan firmamıza Satınalma Müdürü alınacaktır.Tercihen Üniversitelerin Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,·       Üretim sektöründe en az 10 yıl tecrübeli,Tercihen matbaa sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,ERP sistem bilgisine sahip olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İngilizce bilen,Teklif alma ve fiyat analizi konularına hakim,Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, tedarikçi performans değerlendirmesi yapabilecek,Temsil yeteneği güçlü ve zaman yönetimi ve planlama yetkinliği gelişmiş,İkna kabiliyeti yüksek,İş takip disiplini olan, iç motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı