MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mega.com.tr

MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.  

Basım yayın alanında faaliyet gösteren Mega Basım  , sadece Türkiye de değil dünyanın bir çok ülkesinde tanınan , marka olmuş bir firmadır.

17 farklı ülkeye ihracat yapan ,çeşitli ülkelerde temsilcilikleri bulunan Mega Basım 20 yıldır sektörün lideri olma konumundadır.

 

FELSEFEMİZ :

Müşteri odaklı yönetim felsefemizle, küreselleşen ekonomi ve gelişen sanayi ile birlikte büyüyen basım sektöründe, rekabet gücümüzü artırmak için, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek sunabilmek, en büyük hedefimizdir.

Çalışanlarımız, kalitemizin ve başarımızın güvencesidir. Çalışanlarımızın eğitimi ve katılımları ile, kaliteli ürün ve hizmet üretmeye devam edebilmemiz mümkün olacaktır.

 
MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANIMEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Lisans mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, Benzer bir konuda en az 4 yıl deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, presentabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (YURTDIŞI) İstanbul(Avr.) MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (YURTDIŞI)MEGA BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Matbaa sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Rusça bilen (okuma, yazma, konuşma),Temsil, iş takip, koordinasyon yeteneği güçlü, Proaktif, sonuç odaklı ve detaylara önem veren, Yabancı personel için oturum izni problemi olmayan ve uzun vadeli kariyer hedefleyen,Yurtdışı müşteri ilişkileri ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek, Sosyal ilişkileri iyi, ikna kabiliyeti yüksek, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği olan, İyi seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Seyahat engeli olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı