MEKA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


http://www.meka.biz 

Meka Beton Santralleri A.Ş

 

1987 yılında faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan MEKA Beton Santrali, sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 1998 yılından bu güne ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan MEKA Beton Santrali, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşen proje bazlı bir ihtisas firmasıdır.

MEKA, Türkiye’ deki liderliğinin yanında  yurtdışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, e-ticaret alt yapısının sürekli geliştirmektedir. Türkiye ve dünyadaki önemli  sektörel uzmanlık fuarlarında gördüğümüz  ilgi global bir marka olma yolunda bizleri cesaretlendirmektedir.

MEKA Beton Santrali Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Bangladeş, Libya, Tataristan, Türkmenistan, Sibirya, Makedonya, Kazakistan, Rusya, Cezayir, Fas gibi 35 ayrı ülkeye ihraç edilmekte ve dünyanın önde gelen projelerinde başarı ile çalışmaktadır.

ENR 225 listesinde ilk sırada yer alan Hochtief AG de dahil olmak üzere Strabag, Enka, Gama, Tekfen, Yüksel, Baytur, Mak-Yol, Gap, Doğuş, TML gibi firmalara ilave olarak dünyada ve ülkemizde sektöründe önde gelen  Limak, Uzka, Set Italcementi, BM Holding, Mesa ve Newmont Normandy gibi bir çok firmanın da beton santralleri MEKA tarafından kurulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar,Servisler,Ticaret,İthalat - İhracat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Bayram YardımıMEKA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Metin Yazarı Ankara Meka A.Ş.
Metin YazarıMeka A.Ş.
MEKA, agrega ve beton makine sektöründe 75’ten fazla ülkede profesyonellerin tercihidir. Pazarlama Departmanına makale, haber ve genel pazarlama içeriği hazırlayacak- Beton Santrali ve/veya Kırma Eleme konularında tecrübeli- Araştırma becerileri yüksek- Kendini ve ilgili konuyu profesyonel bir şekilde ifade edebilen- Makalenin konusunda yorum yapabilen- Çok iyi derecede İngilizce bilen- Home Office / Part Time çalışabilecek- EMEKLİ İnşaat Mühendisi veyaMakina Mühendisi aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis ve Yedek Parça Mühendisi Ankara Meka A.Ş.
Servis ve Yedek Parça MühendisiMeka A.Ş.
Kırma Eleme ve Beton Santrali imalatı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış sonrası hizmetler departmanın da istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  ’’Servis ve Yedek Parça Mühendisi ’’ alınacaktır. ·        Üniversitelerin MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun,·        İyi seviyede İngilizce bilen,·        MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad programını kullanabilen,·        Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan,·        İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,·        B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif sürücü,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı