MEKA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


http://www.meka.biz 

Meka Beton Santralleri A.Ş

 

1987 yılında faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan MEKA Beton Santrali, sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 1998 yılından bu güne ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan MEKA Beton Santrali, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşen proje bazlı bir ihtisas firmasıdır.

MEKA, Türkiye’ deki liderliğinin yanında  yurtdışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, e-ticaret alt yapısının sürekli geliştirmektedir. Türkiye ve dünyadaki önemli  sektörel uzmanlık fuarlarında gördüğümüz  ilgi global bir marka olma yolunda bizleri cesaretlendirmektedir.

MEKA Beton Santrali Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Bangladeş, Libya, Tataristan, Türkmenistan, Sibirya, Makedonya, Kazakistan, Rusya, Cezayir, Fas gibi 35 ayrı ülkeye ihraç edilmekte ve dünyanın önde gelen projelerinde başarı ile çalışmaktadır.

ENR 225 listesinde ilk sırada yer alan Hochtief AG de dahil olmak üzere Strabag, Enka, Gama, Tekfen, Yüksel, Baytur, Mak-Yol, Gap, Doğuş, TML gibi firmalara ilave olarak dünyada ve ülkemizde sektöründe önde gelen  Limak, Uzka, Set Italcementi, BM Holding, Mesa ve Newmont Normandy gibi bir çok firmanın da beton santralleri MEKA tarafından kurulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar,Servisler,Ticaret,İthalat - İhracat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Bayram YardımıMEKA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara Meka A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuMeka A.Ş.
Beton santrali  ve Kırma eleme imalatı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Ankara’daki satış ofisi için;  Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İnşaat makineleri İhracatında çalışacak, Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli, Çok iyi düzeyde İspanyolca ve İngilizce bilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,  Bölge satış sorumlusu alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Yardımcısı Ankara Meka A.Ş.
Tekniker YardımcısıMeka A.Ş.
Şirketimizin Proje Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Tekniker Yardımcısı” alınacaktır. ·         Meslek Yüksek Okulları/Meslek Liseleri’nin Makine Ressamlığı, Makine Resim-Konstrüksiyon veya ilgili bölüm/programlarından mezun·         Autodesk AutoCAD 2D,  Autodesk Pronest bilgisayar destekli çizim/tasarım programlarını çok iyi seviyede kullanabilen·         Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip·         İş hazırlama konusunda en az 2 yıl deneyimli       Plazma kesiminde çalışmış kesim planı hazırlayabilen·         Tercihen Beton santrali ve Kırma Eleme sektöründe en az 2 yıl tecrübeli·         MS-Office programını orta derecede kullanabilen·         Kendini geliştirmeye ve devamlı öğrenmeye istekli·         Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış·         Ankara' da ikamet eden veya edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı