MEKA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


http://www.meka.biz 

Meka Beton Santralleri A.Ş

 

1987 yılında faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan MEKA Beton Santrali, sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 1998 yılından bu güne ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan MEKA Beton Santrali, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşen proje bazlı bir ihtisas firmasıdır.

MEKA, Türkiye’ deki liderliğinin yanında  yurtdışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, e-ticaret alt yapısının sürekli geliştirmektedir. Türkiye ve dünyadaki önemli  sektörel uzmanlık fuarlarında gördüğümüz  ilgi global bir marka olma yolunda bizleri cesaretlendirmektedir.

MEKA Beton Santrali Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Bangladeş, Libya, Tataristan, Türkmenistan, Sibirya, Makedonya, Kazakistan, Rusya, Cezayir, Fas gibi 35 ayrı ülkeye ihraç edilmekte ve dünyanın önde gelen projelerinde başarı ile çalışmaktadır.

ENR 225 listesinde ilk sırada yer alan Hochtief AG de dahil olmak üzere Strabag, Enka, Gama, Tekfen, Yüksel, Baytur, Mak-Yol, Gap, Doğuş, TML gibi firmalara ilave olarak dünyada ve ülkemizde sektöründe önde gelen  Limak, Uzka, Set Italcementi, BM Holding, Mesa ve Newmont Normandy gibi bir çok firmanın da beton santralleri MEKA tarafından kurulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar,Servisler,Ticaret,İthalat - İhracat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Bayram YardımıMEKA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Destek Elemanı Ankara Meka A.Ş.
Teknik Destek ElemanıMeka A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler departmanında istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Destek elemanı  alınacaktır. Teknik lise veya yüksek okulların Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden mezun,Tercihen Beton Santralleri konusunda deneyimli, PLC ve SCADA sistemleri konusunda bilgili (Tercihen Siemens PLC ve SCADA) Elektrik-Otomasyon pano ve saha tecrübesi olan Bilgisayar yazılım, donanım bilgisine sahip İngilizce ve/veya Arapça dillerini akıcı olarak konuşabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Mühendisi Ankara Meka A.Ş.
Teknik Destek MühendisiMeka A.Ş.
Şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler departmanında istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Destek Mühendisialınacaktır.Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Kontrol Otomasyon Mühendisliklerinden mezun,Tercihen Beton Santralleri konusunda deneyimli, PLC ve SCADA sistemleri konusunda bilgili (Tercihen Siemens PLC ve SCADA) Elektrik-Otomasyon pano ve saha tecrübesi olan Bilgisayar yazılım, donanım bilgisine sahip İngilizce ve/veya Arapça dillerini akıcı olarak konuşabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara Meka A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuMeka A.Ş.
Kırma eleme imalatı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Ankara’daki satış ofisi için; - Kırma Eleme sektöründe 5 yıl deneyime sahip,- Tercihen Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi derecede İngilizce bilen (Fransızca tercih sebebidir)- Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan- Dış ticaret deneyimi olan Ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı