Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://

Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.


Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Elemanı İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Planlama ElemanıMelek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, Ar-Ge tasarım ve üretim planlama alanında en az 1-2 yıl tecrübesi olan, MS Office ve Nebim yazılım uygulamalarına hakim,sunum ve raporlama yeteneği olan,İletişim yönü güçlü, birimler arası koordinasyonu sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın,dikkatli Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Ar-Ge tasarımda ve Üretim planlamada çalışabilecek  Planlamacılar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
ModelistMelek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Modelistler aranmaktadır Üniversite mezunu, Triko ve Örme konusunda en az 5 yıl deneyimli Gerber V8 proğramını iyi kullanabilen, Koleksiyon ve seri imalat çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın,motivasyonu yüksek,sorumluluk alabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Melek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Kumaş Takip SorumlusuMelek Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.
Kumaş Takip sorumlusu alınacaktır. Üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun, Kumaş Ar-Ge konusunda en az 5 yıl deneyimli Kumaşı teknik olarak tanımlayıp,fiyat güncellemesi yapabilen, Tedarikçi portföyü olan ve yeni kumaş araştırmalarını yürütecek, Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı