MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.meltemkimya.com.tr

MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız, Şahin Plastik ismi altında başlayan ticari hayatını 2000 yılında Meltem Kimya Tekstil San. Ith. Ihr. & Tic. Ltd. Şti. ni kurarak sürdürmektedir.
Yaklaşık 30 yıllık ticari geçmiş ile edindiği bilgi ve tecrübeyi ,Türkiye'nin çeşitli bölgelerine ve yurtdışına gerek imalat gerekse ticaret yoluyla dünya kalite standartlarındaki ürünleri başarıyla sunmakta ve gelişimini bu doğrultuda sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, 2000 yılında faaliyete geçen Adana Batı Otoban Bağlantı Yolu üzerindeki fabrikamızda, Plastifiyan grubundan DOTP ve PVC esaslı Yer Döşemesi üretmektedir. Yeni yatırımımız Türkiye’nin ilk milli sermayeli Pet resin üretim tesisimiz , Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2009 yılı içinde faaliyet geçmiştir. Tesis, ulusal ve uluslararası pazarların ihtiyaçlarına uygun kalite ve standartlar da PET şişe hammaddesi olan PET RESIN üretmektedir.

Meltem Kimya, bünyesinde barındırdığı uzman teknik kadrosu ve profesyonel çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilkesine hem bağlı kalmıştır hem de bu doğrultuda yeni çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirmektedir
MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Forklift Operatörü Adana MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Forklift OperatörüMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Meltem Kimya Adana Organize Fabrikamıza görevlendirilmek üzere'Forklift Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Adana MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
İş Güvenliği UzmanıMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
1-)  İSG mevzuatına hakim,2-)  B Sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesine sahip,3-)  Tam zamanlı olarak görev yapacak,4-)  Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen5-)  İletişim becerileri yüksek ,takım çalışmasına yatkın6-)  En az 1 yıl tecrübeli,7-) Askerlik görevini tamamlamış erkek aday alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı