MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.meltemkimya.com.tr

MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız, Şahin Plastik ismi altında başlayan ticari hayatını 2000 yılında Meltem Kimya Tekstil San. Ith. Ihr. & Tic. Ltd. Şti. ni kurarak sürdürmektedir.
Yaklaşık 30 yıllık ticari geçmiş ile edindiği bilgi ve tecrübeyi ,Türkiye'nin çeşitli bölgelerine ve yurtdışına gerek imalat gerekse ticaret yoluyla dünya kalite standartlarındaki ürünleri başarıyla sunmakta ve gelişimini bu doğrultuda sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, 2000 yılında faaliyete geçen Adana Batı Otoban Bağlantı Yolu üzerindeki fabrikamızda, Plastifiyan grubundan DOTP ve PVC esaslı Yer Döşemesi üretmektedir. Yeni yatırımımız Türkiye’nin ilk milli sermayeli Pet resin üretim tesisimiz , Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2009 yılı içinde faaliyet geçmiştir. Tesis, ulusal ve uluslararası pazarların ihtiyaçlarına uygun kalite ve standartlar da PET şişe hammaddesi olan PET RESIN üretmektedir.

Meltem Kimya, bünyesinde barındırdığı uzman teknik kadrosu ve profesyonel çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilkesine hem bağlı kalmıştır hem de bu doğrultuda yeni çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirmektedir
MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Mühendisi Manisa MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Gıda MühendisiMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Kalite süreçlerinin kurulması, yönetilmesi ve uygulanması konusunda tecrübeli İş takibi ve raporlama becerisi gelişmiş Tercihen Manisa Akhisar’da ikamet eden Gıda Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri Manisa MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Makine TeknikeriMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Meslek lisesi veya yüksek okulların makine veya motor bölümlerinden mezun Deneyimli Takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Manisa Akhisar’da ikamet eden Tekniker aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı