MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.meltemkimya.com.tr

MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız, Şahin Plastik ismi altında başlayan ticari hayatını 2000 yılında Meltem Kimya Tekstil San. Ith. Ihr. & Tic. Ltd. Şti. ni kurarak sürdürmektedir.
Yaklaşık 30 yıllık ticari geçmiş ile edindiği bilgi ve tecrübeyi ,Türkiye'nin çeşitli bölgelerine ve yurtdışına gerek imalat gerekse ticaret yoluyla dünya kalite standartlarındaki ürünleri başarıyla sunmakta ve gelişimini bu doğrultuda sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, 2000 yılında faaliyete geçen Adana Batı Otoban Bağlantı Yolu üzerindeki fabrikamızda, Plastifiyan grubundan DOTP ve PVC esaslı Yer Döşemesi üretmektedir. Yeni yatırımımız Türkiye’nin ilk milli sermayeli Pet resin üretim tesisimiz , Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2009 yılı içinde faaliyet geçmiştir. Tesis, ulusal ve uluslararası pazarların ihtiyaçlarına uygun kalite ve standartlar da PET şişe hammaddesi olan PET RESIN üretmektedir.

Meltem Kimya, bünyesinde barındırdığı uzman teknik kadrosu ve profesyonel çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilkesine hem bağlı kalmıştır hem de bu doğrultuda yeni çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirmektedir
MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı Adana MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Bilgi Teknolojileri/IT UzmanıMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
TIGER 3 ENTERPRİSE ERP PROGRAMININ BÜTÜN MODULLERİNİ ÇOK İYİ BİLEN DAHA ÖNCE BU PROGRAMI UZMAN OLARAK KULLANMIŞ VE YA DANIŞMANLIK YAPMIŞ, EN AZ 3 SENE TECRÜBESİ OLAN, REFERANSLARI İYİ OLAN ADAYLAR, DIŞINDA Kİ BAŞVURULAR DİĞER ÖZELLİKLERİNE BAKILMADAN  REDDEDİLECEKTİR. ADAYLAR  İŞE BAŞLAMA TARİHİNDEN SONRA Kİ ÖZELLİKLE İLK 1 YIL, BAZI ZAMANLAR YOĞUN BİR TEMPODA ÇALIŞABİLİRLER.  Mülakat için görüşmeler 7 Haziran'da başlayacaktır ve uygun aday bulunması durumunda 15 Haziran işe başlama tarihi olarak öngörülmektedir. İnsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı, aktif ve konuşkan  Yöneticilerinden uyarı veya talimat almadan kendi sorumluluklarının farkında olan ,  çalışanların sorunlarını sabırlı bir şekilde sıkılmadan dinleyip gerekli çözümleri üreten  Ay da ortalama minumum 1 maksimum 3 şehirlerarası seyehat edebilecek bu duruma bir engeli  olmayan Bilişim ve yönetim  sistemleriyle ilgili, bilgisi az ya da hiç bulunmayan çalışanlarımızın eğitim sürecince en basit, temel sayılabilecek konuları  anlamaması durumunda işe kabul edilen adayın, kendi motivasyonunu ve çalışanın motivasyonunu kesinlikle bozacak bir davranışta bulunmayarak, konunun  öğrenildiğinden emin olana kadar çalışmalara devam etmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı