MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.meltemkimya.com.tr

MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız, Şahin Plastik ismi altında başlayan ticari hayatını 2000 yılında Meltem Kimya Tekstil San. Ith. Ihr. & Tic. Ltd. Şti. ni kurarak sürdürmektedir.
Yaklaşık 30 yıllık ticari geçmiş ile edindiği bilgi ve tecrübeyi ,Türkiye'nin çeşitli bölgelerine ve yurtdışına gerek imalat gerekse ticaret yoluyla dünya kalite standartlarındaki ürünleri başarıyla sunmakta ve gelişimini bu doğrultuda sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, 2000 yılında faaliyete geçen Adana Batı Otoban Bağlantı Yolu üzerindeki fabrikamızda, Plastifiyan grubundan DOTP ve PVC esaslı Yer Döşemesi üretmektedir. Yeni yatırımımız Türkiye’nin ilk milli sermayeli Pet resin üretim tesisimiz , Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2009 yılı içinde faaliyet geçmiştir. Tesis, ulusal ve uluslararası pazarların ihtiyaçlarına uygun kalite ve standartlar da PET şişe hammaddesi olan PET RESIN üretmektedir.

Meltem Kimya, bünyesinde barındırdığı uzman teknik kadrosu ve profesyonel çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilkesine hem bağlı kalmıştır hem de bu doğrultuda yeni çalışmalar ve araştırmalar gerçekleştirmektedir
MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Elektronik Mühendisi Adana MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Elektrik Elektronik MühendisiMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Üniversitelerin Elektrik/ Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Enerji Piyasası Denetleme Kurumu mevzuatları konusunda bilgi sahibi,İşletme Sorumluluk Belgesi olan,PLC ve DSC otomasyon deneyimliAdanada ikamet eden veya edebilecek,Seyahat engeli olmayan,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Askerliğini tamamlamış,    Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı Adana MELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
Dış Ticaret UzmanıMELTEM KİMYA TEKSTİL SAN.İTH.İHR.ve TİC.LTD.ŞTİ.
İthalat - İhracat , Dış Ticaret Mevzuatlarına hakim. Gümrük, lojistik işlemlerini bilen ve gümrük mevzuatı işlemlerinde deneyimli,İngilizce dilini yazılı ve sözlü olarak çok iyi bilen, MS Office programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen ve inisiyatif kullanabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı En az 3 yıl deneyimli Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları 23- 29 yaş arası
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı