Erdemoğlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1970


Üretim faaliyetlerine 1970 yılında 2 adet kilim dokuma tezgâhı ile başlayan Erdemoğlu Ailesi, 1990 yılında Erdemoğlu Halı San. ve Tic. A.Ş.'yi kurmuş, 1998 yılında ise isim değişikliği yaparak, firmanın adını Merinos Halı San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir. 

Bünyesine daha sonra Dinarsu ve Padişah markalarını da katan, halının yanı sıra mobilya, ev tekstili ve iplik sektörlerinde de büyük yatırımlar yapan firma, 2010 yılında tüm şirketlerini tek bir çatı altında toplayarak Erdemoğlu Holding’i kurmuştur. Yaptığı yatırımlarla her geçen gün büyüyen Erdemoğlu Holding markalaşma yolunda önemli aşamalar kaydetmiş, 2015 yılı itibariyle 78 ülkede temsil edilen dev bir kuruluşa dönüşmüştür. Bugün Merinos, Dinarsu, Padişah, Efsane ve İmparator  markaları ile parça halıda dünya lideri olmasının yanı sıra, mobilya, ev tekstili ve iplik sektörlerinde de piyasanın güçlü oyuncuları arasında yer almaktadır.

Erdemoğlu Holding Nisan 2015 tarihinde Sasa hisselerinin %51’ini Sabancı Holding’den satın almış,  zorunlu pay alım teklifi sonrası Ağustos 2015 tarihi itibariyle Erdemoğlu Holding’in Sasa’daki hisse oranı %84,80’e ulaşmıştır. Sasa, 2014 yılında İstanbul Sanayi Odası tarafından hazırlanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sıralamasında 66. sırada, Adana’da ise birinci sırada yer almıştır.Erdemoğlu Holding, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülke insanına hizmet etmeye devam etmektedir.

http://

Merinos Halı San. ve Tic. A.ş.

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar,Ev Tekstili,Halı / Kilim,Kumaş & İplik

Firma web sitesi: www.merinos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneErdemoğlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi Gaziantep Erdemoğlu Holding
Üretim MühendisiErdemoğlu Holding
Üniversitelerin Makina, Endüstri ve Tekstil Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun,Halı sektöründe, öğrenmek ve sürekli kendini geliştirmek isteyen,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip,  Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilen, Öğrenmeye açık, analitik düşünen, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyumlu,Yurtdışı/Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamıış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Halı Desinatör Gaziantep Erdemoğlu Holding
Halı DesinatörErdemoğlu Holding
Halı desen ebat çalışması yapabilecek, En az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmek ve sürekli kendini geliştirmek isteyen, Genç ve dinamik adaylar,  Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,           Çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HALI DESEN TASARIMCI Gaziantep Erdemoğlu Holding
HALI DESEN TASARIMCIErdemoğlu Holding
ERDEMOĞLU HOLDİNG BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN VE SEKTÖRÜNDE LİDER KONUMDA OLAN, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MARKALARINA ÜRETİM YAPAN VE ÜRETTİĞİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ İHRAÇ EDEN GAZİANTEP’TE BULUNAN MERİNOS HALI FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ “HALI DESEN TASARIM UZMANI” İŞ ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ; Tercihen Üniversitelerin Geleneksel Türk Sanatları, Endüstriyel Tasarım, Resim, Grafik Tasarım, Heykel, Geleneksel El Sanatları, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümlerinden mezun,Halı Desen Tasarım Konusunda Kendisini Geliştirmiş, Takım çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, Moda Algısı ve Yaratıcılığı Yüksek, Güncel Trendleri Takip Eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Gaziantep Erdemoğlu Holding
Makine MühendisiErdemoğlu Holding
Sürekli büyüyen, ilkeleri ve büyüme politikaları ile sektördeki öncü kuruluşumuz"Erdemoğlu Holding" olarak Gaziantep'de faaliyet gösteren Tekstil  Üretim işletmelerinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede  İngilizce bilen, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyumlu, problem çözme becerisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek,  Makine Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknisyeni / Teknikeri İzmir Merinos Mobilya
Kalite Kontrol Teknisyeni / TeknikeriMerinos Mobilya
Lise/Meslek Lisesi veya MYO mezunu, (tercihen mobilya dekorasyon) ISO 9001 konusunda bilgi sahibi Kalite kontrol konusunda en az 2 yıl sektör tecrübesi olan Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Teknik resim okuyabilen ve kumpas vb ölçü aletlerini kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme, planlama, raporlama ve takip yeteneği olan Hedef ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Mühendisi İzmir Merinos Mobilya
Makine Bakım MühendisiMerinos Mobilya
İzmir Torbalı'da bulunan mobilya fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Makine Bakım Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Teknikeri Gaziantep Erdemoğlu Holding
Bakım Onarım TeknikeriErdemoğlu Holding
Lise ve Meslek Yüksek Okullarının Mekanik veya ilgili  bölümlerinden mezun,Tercihen  minimum 3 yıl iş tecrübesi olan , Makina Enerji (Yardımcı İşletmeler)  "Kompresör,Chiller,Soğutma Kulesi,Pompa Sistemlerinde"  görevlendirilecek,Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilen, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Öğrenmeye açık, takım çalışmasına uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek,            takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdemoğlu Holding
İç Denetim UzmanıErdemoğlu Holding
Erdemoğlu Holding A.Ş. İç Denetim Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak  bay İç Denetim Uzmanı aramaktayız,Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun (İşletme, İktisat v.s.)3 yıl ve üzeri mesleki tecrübesi olan (tercihen Vergi bölümünde çalışmış), Tercihen SMMM stajını başlatmış veya SMMM belgesine sahip olan, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen (Excel, word v.s.), Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İngilizce bilen, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı