Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.atakul.com

Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

1983 yılında kurulan Atakul Grup, A-Tech markası ile dünya genelindeki müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyat politikası çerçevesinde ağır ticari araç parçaları üretimi ve tedariği yapmaktadır.

Atakul Grup bünyesinde faaliyet gösteren Metin Atakul Otomotiv Ltd. Şti., Avrupa ve Amerika markalı ağır ticari araçlara fren kompresörleri, debriyaj merkezleri, şanzıman kilit valfleri konusunda üretim, araştırma geliştirme ve kalite kontrol faaliyetlerini sürdürmektedir.

Atakul Gruba bağlı Anka Otomotiv Ltd. Şti., imal edilen ürünlerin pazarlamasını, satışını ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Atakul, üretiminin % 95’ini 5 kıtaya ihraç etmektedir.

Atakul Grup Volvo, Scania, DAF, Mercedes, MAN, Iveco, Deutz, Renault, Cummins başta olmak üzere ağır ticari araçlara yedek parça, tamir setleri, yenileme parçaları üretmektedir.

A-Tech markası ile firmamız 28 yıldır dünya kalitesinde havalı fren kompresörleri, debriyaj merkezleri, şanzıman kilit valfleri imalatı ve tedariği yapmaktadır. Üretici firma olmasının getirdiği avantajla Atakul Grup, müşterilerine yüksek kaliteyi uygun fiyata sunabilmektedir.

Halihazırda firmamız, deneyimli üretim, AR-GE ve satış ekibiyle 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.  Bu bağlamda, zamanında teslimat, üstün kalite ve paketleme ile müşteri tatminini kazanmıştır.

www.atakul.com


Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net