Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.atakul.com

Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

1983 yılında kurulan Atakul Grup, A-Tech markası ile dünya genelindeki müşterilerine yüksek kalite ve uygun fiyat politikası çerçevesinde ağır ticari araç parçaları üretimi ve tedariği yapmaktadır.

Atakul Grup bünyesinde faaliyet gösteren Metin Atakul Otomotiv Ltd. Şti., Avrupa ve Amerika markalı ağır ticari araçlara fren kompresörleri, debriyaj merkezleri, şanzıman kilit valfleri konusunda üretim, araştırma geliştirme ve kalite kontrol faaliyetlerini sürdürmektedir.

Atakul Gruba bağlı Anka Otomotiv Ltd. Şti., imal edilen ürünlerin pazarlamasını, satışını ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Atakul, üretiminin % 95’ini 5 kıtaya ihraç etmektedir.

Atakul Grup Volvo, Scania, DAF, Mercedes, MAN, Iveco, Deutz, Renault, Cummins başta olmak üzere ağır ticari araçlara yedek parça, tamir setleri, yenileme parçaları üretmektedir.

A-Tech markası ile firmamız 28 yıldır dünya kalitesinde havalı fren kompresörleri, debriyaj merkezleri, şanzıman kilit valfleri imalatı ve tedariği yapmaktadır. Üretici firma olmasının getirdiği avantajla Atakul Grup, müşterilerine yüksek kaliteyi uygun fiyata sunabilmektedir.

Halihazırda firmamız, deneyimli üretim, AR-GE ve satış ekibiyle 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.  Bu bağlamda, zamanında teslimat, üstün kalite ve paketleme ile müşteri tatminini kazanmıştır.

www.atakul.com


Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROSES VE GİRİŞ KALİTE KONTROL ELEMANI İstanbul(Avr.) Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
PROSES VE GİRİŞ KALİTE KONTROL ELEMANIMetin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Firmamızın Hadımköy’deki fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip iş arkadaşları arıyoruz: Meslek Lisesi Veya Yüksek Okul Mezunu(Tesviye,Metal,Makina,Otomotiv v.b) Ölçüm aletlerini kullanmasını bilen,  Teknik Resim Okuma Bilgisi İyi  Kalite Kontrolde Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere  Askerlik Engeli Olmayan  Vardiyalı Çalışabilecek  Dikkatli,Titiz,Dinamik,Detaylara Önem Veren  Tercihen Excel Ve Çizim Programı Kullanabilen  Bay Veya Bayan İstanbul Avrupa yakasında, servis güzergahlarımız dahilinde veya fabrikamız civarında ikamet eden.Servis Güzergahı -yenibosna -ikitelli-bağcılar-gaziosmanpaşa-sultançifliği-arnavutköy-hadımköy-esenyurt-avcılar metrobüs
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Muhasebe UzmanıMetin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Tercihen SMMM Belgesine sahip, Tüm Cari Takip İşlerini Yapabilen, Faturalanacak Hareketleri Takip Edebilen Ve Faturaları Düzenleyebilen, Gider Kalemlerini Takip Edebilen, Mutabakat İşlemelerini Yapabilen, Tercihen Resmi Muhasebe Konusunda En Az 4 Yıl Deneyimli Tek Düzen Hesap Planı, Finansal Raporlama Standartları, Tercihen Eximbank, KGF, KOSGEB Teşvik Ve Kredileri Konusunda Bilgi Sahibi Olan,Muhasebe Kayıtlarının Eksiksiz Tutulmasını Ve Beyannamelerin Düzenlenmesini Sağlayabilen,Muhasebe,  Vergi,  İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu, Yeni Türk Ticaret Kanunu Gibi Mevzuat Ve Süreçlere Hâkim Ve Güncel Değişiklikleri Düzenli Takip Edebilen,MS Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, Dikkatli Ve Özenli Çalışmayı Prensip Edinmiş, İş Motivasyonu Yüksek, Çözüm Odaklı, Kendisine bağlı ekibinin gelişimini sağlayabilecek, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış, Tercihen; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyut, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Sultançiftliği, Arnavutköy'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Metin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Dış Ticaret UzmanıMetin Atakul Otomotiv Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 3-5 yıl görev almış, Dış Ticaret mevzuatına hâkim,  İngilizce (tercihen)  Rucça bilen(zorunlu)(konuşma-yazma) Yurtdışı seyahat engeli olmayan MS Office programları ve ERP uygulamalarına hâkim,  İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği gelişmiş, analitik, araştırma becerileri gelişmiş, Dinamik ve sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İthalat, İhracat, gümrük ve lojistik konularında bilgi sahibi,  Gerçeklesen ihracatlarda operasyonun yönetilerek, tedarikçi, nakliyeci, gümrükçü ve banka ayaklarının koordine edilmesi.Tercihen; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyut, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Sultançiftliği, Arnavutköy'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı