Mioro Hediyelik Eşya A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.

Her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen MİORO hep yenilenen bakış açısıyla sonsuz hizmet çizgisini sürdürmeye devam etmektedir.

Bugün sahip olduğu 12000 m2’lik modern teknolojik üretim yapabilen fabrikası, 280 yetişmiş personeli ile sizlere en kaliteli altın takılarını üretmektedir.

Her ürün; günümüz takı modasına uygun, üstün teknoloji, ayar garantisi, titiz el işçiliği ve toplam kalite anlayışı ile üretilmektedir.

Mioro ürünlerine olan güven, yurdumuzda olduğu gibi, ABD başta olmak üzere birçok dünya ülkesinde takdir görmektedir.Mioro Hediyelik Eşya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Makine Bakım ElemanıMioro Hediyelik Eşya A.Ş.
22-35 yaşları arasında, Liselerin makine bölümünden mezun,  Yenibosna ve çevresinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Üretim bölümünde çalışacak, Yetiştirilmek üzere Bay elemanlar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniMioro Hediyelik Eşya A.Ş.
21-30 yaş aralığında, Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun, Excell ve world programlarını kullanabilen, Yenibosna ve çevresinde ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere bay ve bayan elemanlar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Uzman Satış DanışmanıMioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Mağaza Satış DanışmanıEn az lise mezunu Mücevherat sektöründe kariyer hedefleyen, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Tercihen yabancı dil bilen, Dikkatli, titiz, ayrıntılara önem veren, Ekip çalışmasını uyumlu bir şekilde yapabilecek MS Ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Mağaza Müdür YardımcısıMioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcısı İstanbul'da bulunan Ataşehir Palladiıum Jival  mağazamızda görevlendirilmek üzere;·         Lise, yüksekokul ya da üniversite mezunu,·         Kuyumculuk sektöründe en az 2 yıl yönetici pozisyonunda olmak üzere, deneyimli,·         İngilizce bilen,·         Marka temsil gücü yüksek,·         Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş,·         Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen,·         Değişime açık, gelişimi hedefleyen,·         Ekip yönetiminde başarılı,·         Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen,·         Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen,·         Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.·         Dış görünüşüne özen gösteren,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı