Mioro Hediyelik Eşya A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.

Her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen MİORO hep yenilenen bakış açısıyla sonsuz hizmet çizgisini sürdürmeye devam etmektedir.

Bugün sahip olduğu 12000 m2’lik modern teknolojik üretim yapabilen fabrikası, 280 yetişmiş personeli ile sizlere en kaliteli altın takılarını üretmektedir.

Her ürün; günümüz takı modasına uygun, üstün teknoloji, ayar garantisi, titiz el işçiliği ve toplam kalite anlayışı ile üretilmektedir.

Mioro ürünlerine olan güven, yurdumuzda olduğu gibi, ABD başta olmak üzere birçok dünya ülkesinde takdir görmektedir.Mioro Hediyelik Eşya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Mioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Muhasebe ElemanıMioro Hediyelik Eşya A.Ş.
Ticaret Lisesi ya da MYO mezunu, Genel muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen ETA programı kullanabilen, İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi,dikkatli ve özenli, Tempolu ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız. Çalışma yeri Yenibosna'dır.Yakın ikamet edenler tercih sebebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı