MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


MLPCARE, 17 ilde , 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık  yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.
MLPCARE sağlık grubu ,Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.mlpcare.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 123
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Kocaeli MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor.Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.  VM Medical Park Hastaneler Grubu bünyesindeki KOCAELİ/İzmit Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda en az 2 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, "Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Hekimi" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KBB (Kulak Burun Boğaz) UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu - Kulak Burun Boğaz Hekimi;İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Uzmanlık alanıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, İletişimi kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip, Hasta memnuniyetine önem veren, "Kulak Burun Boğaz Hekimi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Onkolojisi Hekimi Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medikal Onkolojisi HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;•Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,•Uzmanlık alanıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,•İletişimi kuvvetli,•Tam zamanlı çalışabilecek,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip,•Hasta memnuniyetine önem veren,"Medikal Onkoloji Hekimi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Gebze Hastanesinde görevlendirmek üzere;Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Ameliyathane Hemşiresi' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ortopedi Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ortopedi TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Ortopedi Teknikerliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Bahçelievler Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;KVC ve Pediatrik KVC deneyimi olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü,    “KVC VE PEDİATRİK KVC ANESTEZİ UZMANI” adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mikrobiyoloji Laboratuvar TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Bahçelievler Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Laboratuvar Teknikerliği bölümlerinden mezun,Mikrobiyoloji alanında en az 2 yıl deneyimli, İletişim yeteneği yüksek, Sorumluluk alabilecek, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları) branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı olan, Yeni Doğan Yoğun Bakım Tecrübeli, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Göğüs Hastalıkları Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göğüs Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Zonguldak Ereğli Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Tıp Fakültesi mezunu,·         Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Yöntem teknik ve teknolojilere hakim,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.MLPCare bünyesinde konumlanmakta olan Kuzey Medikal firmamızın Mali İşler Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere “Mali İşler Uzmanı” arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin 4 yıllık İşletme/Ekonomi/iktisat bölümlerinden mezun,Muhasebe konusunda en az 4 yıl deneyimli,Tercihen medikal muhasebe alanında tecrübeli,Tercihen ORACLE muhasebe programını kullanabilen,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,İyi düzeyde Excel kullanabilen,Çözüm odaklı, iletişimi kuvvetli,Analitik düşünebilen, dikkatli, titiz ve düzenli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Teknikeri/Teknisyeni İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji Teknikeri/TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Radyoloji bölümü mezunu,En az 1 yıllık deneyimi olan, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Tercihen Ameliyathane Hemşireliğinde deneyimli,·         İstanbul ilinde ikamet eden ya da edebilecek ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta BakıcıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
VM Medical Park Florya Hastanemizde görevlendirilmek üzereDış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, "Porter" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Koroner Yoğun Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Tercihen koroner yoğun bakım hemşireliği yapmış, ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enfeksiyon Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Enfeksiyon HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,·         Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip,·         Enfeksiyon Hemşireliği sertifikası olan,·         Enfeksiyon kontrolü ile ilgili tüm cihaz ve ekipmanları kullanabilen,·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,güleryüzlü,·         Avrupa yakasında ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşire İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yenidoğan Yoğun Bakım HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
VM Medical Park Florya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, En az 1 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Hekim İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uzman HekimMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin  herhangi bir Uzmanlık dalından mezun, Uçuş Hekimliği sertifikasına sahip,SHGM ilişkili Yürürlükteki Sağlık Kanun ve mevzuatını bilen ve takip ediyor olan,Hızlı karar verebilme ve uygulayabilme yeteneğine sahip İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KVC Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KVC Yoğun Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Alanında minimum 2 yıl deneyimli,·         İstanbul ilinde ikamet eden ya da edebilecek ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Engelli PersonelMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE  Bahçelievler Hastanesinde görevlendirmek üzere;En az Lise mezunu, Engellilik derecesi en az %40 olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, Aktif bilgisayar kullanabilen, Güleryüzlü , diksiyonu düzgün ,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Görevlisi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çağrı Merkezi GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.MLPCare Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; ·         En az Lise mezunu,·         Tercihen sağlık sektöründe ve sigortacılıkta  olmak üzere en az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimi bulunan,·         Telesatış ve tele pazarlama yaparak randevu alabilecek,·         Telefonla iletişim yetkinlikleri kuvvetli olan,·         MS Office programlarına hakim,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Çağrı Merkezi Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Ödemeler Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Finans Ödemeler SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin tercihen Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,Kurumsal veya büyük ölçekli şirket ödemelerinde tercihen 5 yıl deneyimli, Tedarikçi yaşlandırmalarında raporlama yapabilen, İş takibi ve analiz yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen Oracle kullanabilen, Ekip yönetme tecrübesi bulunan, Etkili iletişim kurabilen, temsil ve liderlik yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu,Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hazine SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,Finans ve Hazine departmanının operasyonel süreçlerinde en az 5 -7 yıllık deneyime sahip,Muhasebe, finans, hazine ve nakit akışı, vergi, proje Finansmanı, MT940 alanlarında deneyimli,Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan ve finansal piyasaları yakından takip eden,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen Oracle kullanabilen, Ekip yönetme tecrübesi bulunan, Etkili iletişim kurabilen, temsil ve liderlik yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu,Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Finans UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,Finans ve Hazine departmanının operasyonel süreçlerinde en az 5 yıllık deneyime sahip,Muhasebe, finans, hazine ve nakit akışı, vergi, proje finansmanı, alanlarında deneyimli,Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan ve tek düzen hesap planına hakim, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen Oracle kullanabilen. Etkili iletişim kurabilen, temsil ve liderlik yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 1 yıllık deneyime sahip,·         Tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip,·         Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         MS Office programlarına hakim,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Tıp Fakültesi mezunu,·         Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Yöntem teknik ve teknolojilere hakim,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Silivri Medicalpark Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·        Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojileri / Teknikerliği Bölümlerinden mezun,·        Biyomedikal cihazların bakım ve onarımında tecrübeli, teknik konularda yeterli donanım         ve bilgiye sahip,·        Ekip çalışmasına yatkın,·        Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,·        Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,·        Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·        Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, "Biyomedikal Teknikeri" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Liv Ulus Estetisyen İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Ulus EstetisyenMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az Lise, tercihen üniversite mezunu Alanında en az 1 yıl deneyimli, Alexandrite ve Nd YAG Lazer cihazlarını kullanmış Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kadın Doğum UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren "Kadın Doğum Uzmanı"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Raportörü İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji RaportörüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mlpcare Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversitelerin Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon veya ilgili bölümlerinden mezunMR, BT, USG raporlarının hazırlanması konusunda en az 2 yıl deneyimli,10 parmak klavye kullanabilen,Hızlı rapor yazabilen,Tıbbi Terminolojiye hakim,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,İletişim becerisi yüksek,Prezentabl,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İşyeri HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Florya'daki Hastanemiz de görev vermek üzere "İŞYERİ HEMŞİRESİ" aramaktadır. Hemşirelik Yüksek Okulu mezunu, İşyeri hemşirelik sertifikasına sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, empati kurma yeteneği gelişmiş, Öz disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, Soğukkanlı ve problem çözme kabiliyeti kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv Elemanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Arşiv ElemanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Bahçelievler Hastanemizde değerlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip,·         Tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip,·         Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         MS Office programlarına hakim,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Psikiyatristi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk PsikiyatristiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mlpcare Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Tıp Fakültesi mezunu ve PSİKİYATRİ alanında uzmanlığını yapmış olan Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakimHasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın Etik değerlere bağlı olan, En az 1 yıl deneyimli 'Çocuk Psikiyatri Uzman Hekimi' istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Laboratuvar TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Silivri Medicalpar Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az 2 yıl deneyimli, Yüksek Okulların Tıbbi Laboratuvar bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İletişim yeteneği yüksek, Sorumluluk alabilecek, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Gaziosmanpaşa Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere,Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, En az 2 Yıl mesleki deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Enfeksiyon Kontrol HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik mezunu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı "Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği Sertifika" sahibi,Hastanemizde enfeksiyon sürveyanslarını takip edebilecek, Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Kalite standartları ve Süreçleri konusunda deneyimli, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ms Office programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacılık Fakültesi mezunu, En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış, Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kalite süreçlerine hakim "Eczacı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları) branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Yeni nesil lazer teknolojisini ve medikal estetik uygulamaları yapabilen, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü "Dermatoloji Uzman Hekimi' istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyoloji Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Radyoloji Sorumlusu olarak en az 4 yıllık tecrübeye sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Tam zamanlı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uygulama Destek UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda tecrübesi olan, SQL sorgulama komutlarına hakim, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Etkin iletişim ve temsil becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, gelişim ve yeniliklere açık, Yönetimini üstlendiği projelerin takibini yapıp, sonuçlandırabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme kabiliyetine ve analitik düşünce yapısına sahip, Yeni teknolojiler öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ana Depo Uzmanı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ana Depo UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen, Barkod uygulamalarına hakim, Tercihen tıbbi malzeme bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  “Ana Depo Uzmanı  “ adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Misafir İlişkileri SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gaziosmanpaşa Hastanemizde değerlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Daha önce poliklinik süreçlerinde yöneticilik tecrübesi olan Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip yönetiminde tecrübeli, Özel Hastaneler SGK-ÖSS-AK mevzuatlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Servis Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Acil Servis HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği kuvetli, Etik değerlere bağlı olan, Acil Tıp Uzmanı veya Aile Hekimliği Uzmanı veya Pratisyen hekim istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Onkoloji Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medikal Onkoloji HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Medikal Onkoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Başhemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
BaşhemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 10 yıllık deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Ekip yönetme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ms Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sorumlu Hemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sorumlu HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,Hemşirelik Yüksek Okul mezunu·  En az 5 Yıl mesleki deneyime, Çocuk alanında ise en az 2 yıl deneyime sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Onkoloji Servis Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Onkoloji Servis SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,· En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip,. Onkoloji alanında en az 2 yıl deneyime sahip olan. Takım çalışmasına yatkın,· Liderlik vasıfları gelişmiş,· İletişim yeteneği yüksek,· Mesleğini seven, güleryüzlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liv Ulus Nöbetçi İşletme Müdürü İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Ulus Nöbetçi İşletme MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin İşletme Yönetimi veya Hemşirelik Fakülte'lerinden mezun,• Tıbbi Yöneticilik geçmişi olan, tercihen Sağlık sektöründe en az 10 yıl deneyimli, 3 yılında yöneticilik yapmış,• MS Office programlarına ileri derecede hakim,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,• Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetebilen,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Plastik Cerrahi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliğine önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Şoför/SürücüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Bahçelievler Hastanesinde görevlendirilmek üzere ;Kişisel bakımına özen gösteren, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi iyi, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü, 30 - 40 yaş arası, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sağlık Sektöründe olmak üzere en az 3 yıllık şoförlük deneyimine sahip,Askerliğini yapmış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Resmi İşlemler ve ruhsatlandırma alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EbeMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlı Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl  deneyimine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın,   Hasta memnuniyetine önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İnsan Kaynakları SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastanesi Fatih şubesinde değerlendirilmek üzere;-         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Sağlık sektörü deneyimi olan,·         En az 5 yıllık yöneticilik deneyimi sahibi,·         İş kanunu, SGK, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim,·         Tercihen alanında Yüksek lisans yapmış,·         Bordro ve özlük konularına hakim,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetme becerisine sahip,·         Planlama ve organizasyon yeteneği olan,·         Ms Office programlarına hakim,·         İletişimi kuvvetli,·         Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saç Ekim Hemşiresi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Saç Ekim HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Saç Ekim Hemşiresi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diyetisyen Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uzman DiyetisyenMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Beslenme ve Diyetetik Bölümü alanında doktora yapmış, Tercihen akademik yayını olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, İletişimi kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, "Uzman Diyetisyen" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Göz Hastalıkları Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göz Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Göz Hastalıkları Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektro Ensefalografi Teknikeri/EEG Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Elektro Ensefalografi Teknikeri/EEG TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin elektronörofizyoloji bölümlerinden mezun, EEG / EMG Sertifikasına sahip, EEG (Bebek, Çocuk, Erişkin uyku ve uyanıklık) ve EMG alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Gastroenteroloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tıp Fakültesinden mezun, Gastroenteroloji alanında uzman, Alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan Hasta memnuniyetine önem veren Tam zamanlı çalışabilecek Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibiİletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzman Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji Uzman HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları) branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Yeni nesil lazer teknolojisini ve medikal estetik uygulamaları yapabilen, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Psikiyatristi Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk PsikiyatristiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,· Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,· Branşının gerektirdiği vizyona sahip,· Hasta memnuniyeti odaklı,· İletişim yönü güçlü,"Çocuk Psikiyatri Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ortopedi ve Travmatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Hekim" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Hekim" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Onkoloji Hekimi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medikal Onkoloji HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Medikal Onkoloji Uzman Hekimi?" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üroloji / Bevliye Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üroloji / Bevliye UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Üroloji / Bevliye Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Donanım Uzmanı Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Donanım UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ön lisans veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,Bilgisayar donanımları ve çevre birimlerinin arızaların giderilmesi konusunda bilgiliMS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek Network, switch ve firewall deneyimi bulunan, IP ve VLAN bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 2 yıl benzer görevlerde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Romatoloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Romatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Romatoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Gastroenteroloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Gastroenteroloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Endokrinoloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Endokrinoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Endokrinoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kardiyoloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kardiyoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Kardiyoloji UzmanHekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Cihaz Teknikeri Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal Cihaz TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Bursa VM Medicalpark Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojileri / Teknikerliği Bölümlerinden mezun,Biyomedikal cihazların bakım ve onarımında tecrübeli, teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Yurtiçi seyahat engeli olmayan Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uygulama Geliştirme UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, ASP.NET (C# ve/veya VB.NET), ASP.NET MVC/MVC core ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl tecrübeli,'Nesne Tabanlı Programlama' ve 'Katmanlı Mimari' konularında tecrübeli, Uygulama analizi ve tasarımı yapabilecek, Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL Server ve/veya Oracle),Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli, HTML, Javascript ve CSS gibi Web teknolojileri konusunda bilgili, Web projesinin süreçlerinde sorumluluk alabilecek. Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Teşvik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler Teşvik UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.MLPCare Genel Müdürlüğü Mali İşler Kordinatörlüğünde görevlendirmek üzere 'Teşvik Uzmanı' arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve benzeri bölümlerinden mezun,Yatırım Teşvik Uygulamaları konusunda 2 yıllık tecrübeye sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Zaman Yönetimi becerisi gelişmiş, titiz, takipçi ve detaylara önem veren, İletişimi kuvvetli, iş konsantrasyonu yüksek ve takım çalışmasına önem veren,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Göz Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göz Poliklinik HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Meslek Liselerinin veya Hemşirelik Yüksek Okullarının 'Hemşirelik' bölümlerinden mezun,Göz ameliyatlarında ve göz polikliniğinde görev almış,  Kişisel gelişimine önem veren,  Ekip çalışmasına yatkın,  Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgiili gelişme ve yenilikleri takip eden Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal İletişim SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin İktisat, İşletme, İletişim Fakültelerinden mezun,·         Kurumsal iletişim, strateji, halkla ilişkiler alanlarından birinde en az 5 yıl deneyimli,·         Medya ilişkileri ve içerik yönetimi alanlarında deneyimli,·         İngilizce bilgisine sahip,·         Etkinlik planlama, organizasyon ve takip becerileri gelişmiş,·         Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacılık Fakültesi mezunu, En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış, Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış JCI süreçlerini geçirmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Organizasyonel Gelişim SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.MLPCARE Grup bünyesinde "Organizasyonel Gelişim Sorumlusu" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Mühendislik Fakültelerinden mezun,Tercihen İnsan Kaynakları Bölümü’nde Organizasyonel Gelişim alanında en az 3 yıl deneyimli, toplamda 5 yıl deneyimli,Tercihen Oracle bilgisine sahip, Analitik düşünce yeteneği güçlü, İletişim becerisi güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,  İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,  İleri seviyede Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Liv Ulus Uluslararası İş Geliştirme Müdür Yard. İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Ulus Uluslararası İş Geliştirme Müdür Yard.MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde çalışmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl yönetici tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce  bilen, Kurumsal pazarlama, ürün pazarlama ve marka yönetimi konularında uluslararası arenada tecrübesi olan,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerisine sahip, Temsil yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, İş takibi yüksek, sonuç odaklı, dinamik ve sorumluluk sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Hospital Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Hospital Kurumsal İletişim UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Adobe After Effects, Adobe Premiere, Apple Motion 5 gibi grafik/tasarım programlarına hakim,Tercihen İngilizcesi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın Dinamik ve enerjik, İş takibi yüksek, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Servis Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Acil Servis Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Lisans veya Yüksek Lisans Mezunu, Acil Servis Sorumlu Hemşiresi olarak en az 3 yıl çalışmış, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, "Acil Servis Sorumlu Hemşiresi " adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta DanışmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Fatih Hastanesinde görevlendirmek üzere;En az önlisans mezunu, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal İletişim UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İletişim Fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe Kurumsal İletişim departmanında en az 2 yıl deneyimli,İletişim ve sunum hazırlama becerileri gelişmiş, Photoshop ve ilgili programlarını aktif olarak kullanabilen,Yeniliklere ve gelişime açık ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yenidoğan Yoğun Bakım HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, En az 2 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Doğumhane Ebesi İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Doğumhane EbesiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu,  En az 1 yıl deneyimi olan,  Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği kuvvetli, 'Doğumhane Ebesi' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Housekeeping İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
HousekeepingMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Daha önce Sağlık Hizmeti veren Kurum ve /veya Otelcilik Hizmetlerinde benzer pozisyonlarda çalışmış,Hastanede sağlık hizmeti verilen alanlarda gerekli hijyen kontrollerini yapabilecek ve oda düzenini sağlayabilecek,Hijyen standartlarına hakim, uygulayan ve önem veren, Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Dış görünümüne önem veren, prezentabl ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş,Takım çalışmasına yatkın, “Housekeeping” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Sağlık Personeli- Esenyurt (İŞKUR) İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yardımcı Sağlık Personeli- Esenyurt (İŞKUR)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İstinye Üniversite Liv Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Belirlenen politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda hasta bakım hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlamak. Birimler arası hasta transferi sırasında ve hastaya pozisyon verilmesi gereken durumlarda hemşireye yardımcı olmak, bölümün genel temizliğini ve düzenini sağlanması konusunda destek olabilecek, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız arasındaki meslek edindirme staj programı işbirliği protokolüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere Yardımcı Sağlık Personeli aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik/Mekanik Teknikeri Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Elektrik/Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin veya meslek liselerinin elektrik bölümlerinden mezun,·         Tercihen sağlık veya Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip,·         Bina otomasyon sistemleri ve zayıf akım konusunda tecrübeli,·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi/ Telesatış İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi/ TelesatışMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Bostancı Çağrı Merkezi tarafında Tele Satış Elemanı olarak görevlendirilmek üzere;• En az lise, tercihen önlisans mezunu,• Tercihen sağlık alanında min.2 yıllık satış deneyimine sahip,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Faturalama, ÖSS ve AK Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal Faturalama, ÖSS ve AK Müdür YardımcısıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe hastanesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Özel Sağlık Sigortası ve Anlaşmalı Kurumlarda en az 5 yıl görev yapmış, TSS süreçlerine hakim, Ayaktan-Yatan Hasta sürecçlerinde tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Sunum becerilerine sahip, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Dış sahada görev yapabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “ Kurumsal Faturalama, Özel Sağlık Sigortası ve Anlaşmalı Kurumlar Müdür Yardımcısı" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Faturalama Uzmanı/ÖSS AK İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal Faturalama Uzmanı/ÖSS AKMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERMLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Daha önce hastane faturalandırma süreçlerinde deneyime sahip, Yatarak tedavi ve faturalandırma süreçlerinde deneyimli, Özel sağlık sigortası ve anlaşmalı kurumlar süreçlerine hakim, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Kurumsal Faturalama Uzmanı" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Tıp Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Acil Tıp UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Acil Tıp Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Fatih Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl  deneyimine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacılık Fakültesi mezunu, En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış, Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Mesleğinde deneyimli,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aile Hekimi Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Aile Hekimi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini  tamamlamış, Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Aile Hekimi Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Nefroloji uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Nefroloji uzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden; yöntem, teknik ve teknolojilere hakim olan,Etik değerlere bağlı olan, Hasta odaklı yaklaşıma sahip, Yoğun iş temposuna alışık, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, pozitif
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bilgi Sistemleri UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya mühendislik bölümlerinden mezun olmuş,Veritabanı yönetim, SQL ve yönetimsel raporlama bilgisine sahip, HBYS yazılımının güncelleme ihtiyaçları ile ilgili iş-süreç analizi yapabilen, güncellemelerin test edilerek kullanıcıların bilgilendirilmesi ve eğitim organizasyonlarını sağlayabilen, HBYS kullanan tüm kullanıcılara telefon, uzaktan erişim ve yerinde destek ile eğitim desteği verebilecek, Active Directory yapısındaki Windows kullanıcı tanımlarını ve güncellemelerini yapabilen,PC/ Notebook donanım ve arıza tespit onarımını yapabilen, işletim sistemleri, ofis uygulamaları kurulum, güncelleme ve kullanıcı desteği sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, gelişime açık, Detaylara önem veren, sonuç odaklı, proaktif Dinamik çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, zamanı etkili kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Bilgi Sistemleri Uzmanı” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Kayıt Yetkilisi (Bahçelievler) İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Kayıt Yetkilisi (Bahçelievler)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Bahçelievler Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversite mezunu, Hasta kabul/vezne pozisyonunda deneyimli, Hasta kayıt, kabul, faturalandırma süreçlerinde tecrübe sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, ekip motivasyonunu sağlayacak, ikna kabiliyeti yüksek,SGK ve Anlaşmalı Kurumlar hasta süreçlerine hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Gece çalışmaya engeli olmayan, Hasta Kayıt yetkilisi adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı olan ‘Çocuk Astım ve Alerji Hekimi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı olan, Çocuk Nöroloji Uzman Hekimi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Sağlık sektöründe benzer görevde en az 3 yıl görev almış, Protokol kurallarına hakim, İl Sağlık Müdürlüğü, SGK ve diğer resmi kurumların resmi işler ve süreçlerine hakim,Tercihen lisans mezunu, Planlama,organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sitemli ve düzenli çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Office programlarını etkin kullanabilen.  "Üst Yönetim Asistanı" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Neonatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Neonatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Mesleğinde deneyimli,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Tıp Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Acil Tıp UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Acil Tıp Eğitimi Uzmanlığını tamamlamış olan, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, Etik değerlere bağlı olan, Tam zamanlı görev alabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı/Sorumlusu Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı/SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. ·         Üniversitelerin Lisans ya da Önlisans programlarından mezun,·         Sağlık sigortaları tanıtımı ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli,·         Akdeniz Bölgesine Hakim, Özel Sigorta ve Anlaşmalı Kurum portföyü olan,·         Marka yönetimi, tanıtım ve kampanya organizasyonları konusunda deneyim sahibi,·         Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş,·         Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş,·         Seyahat Engelli Olmayan,·         B sınıfı Ehliyeti olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Diş Hekimi Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Diş HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere;• Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,• Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,• Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,• Hasta güvenliği ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,• İnsan ilişkileri kuvvetli,• İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,"Diş Hekimi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi ve Reanimasyon Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Anestezi ve Reanimasyon branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,·         Mesleğinde deneyimli,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayan Kadın Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bayan Kadın Doğum UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren "Bayan Kadın Doğum Uzmanı"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Göz Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göz Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
FAKO yapabilecek, Tercihen Retina Cerrahisi yapabilecek, Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Göz branşında akademik kariyer sahibi yada uzman, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren,  "GÖZ HASTALIKLARI UZMANI" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
GarsonMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Liv Hospital Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Çağrı Merkezi ElemanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere;• En az lise, tercihen önlisans mezunu,• Tercihen alanında min.1 yıllık deneyim sahip,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın,• Gece çalışabilen,esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
RaportörMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Kayıt YetkilisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az lise mezunu Aktif olarak bilgisayar kullanabilen iş takibini yapabilen iletişim yeteneği kuvvetli %40 ve üzeri engelli raporu bulunan  Takım çalışmasına yatkın Hasta Kayıt ( Vezne ) Görevlisi çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Acil Servis Sorumlu Hemşiresi Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Acil Servis Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği veya Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun,En az 5 yıl mesleki deneyime, tercihen  minimum 2 yıl sorumlu hemşirelik deneyime sahipOlumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen,Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  ekip çalışmasına yatkın,Mesleki gelişmelere ve yeniliklere açık,Karar verme - planlama - uygulama becerisine; Hasta sorunlarını saptama ve çözme yeteneğine; Hasta  bakımı ile ilgili kritik kararlar alabilme ve analitik düşünebilme becerisine sahip,Etkili zaman yönetimi yapabilen, etkin ve hızlı karar verebilenGeri bildirime, gelişime ve değişime açık,Güvenilir, saygın ve saygılı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı (İŞKUR) İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Danışmanı (İŞKUR)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bahçeşehir İstinye Üniversite Liv Hastanesinde görevlendirilmek üzere; En az lise tercihen üniversite mezunu, 3 ay boyunca SGK'sı yatırılmamış veya hiç deneyimi olmayan, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Prezentabl,güleryüzlü  "İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında Hasta Danışmanı" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;.         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,       ·         Anestezi ve Reanimasyon branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,"Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı"  adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üroloji / Bevliye Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üroloji / Bevliye UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;  Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyeti odaklı,  İletişim yönü güçlü, pozitif,  Ekip çalışmasına yatkın, "Üroloji Uzman Hekimi" adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Göz Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göz HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tıp Fakültesi mezunu,Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden,Yöntem teknik ve teknolojilere hakim,Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Göz Hastalıkları Hekimi" adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Porter ve Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Porter ve Temizlik GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Medical Park  Bahçelievler Hastanemizde görevlendirilmek üzere; "Porter Temizlik Görevlisi" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczane Görevlisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczane GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Lise mezunu veya üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun·         En az 2 yıl eczane tecrübesi bulunan,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Organizasyon ve ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,·         Sorun çözme becerisi gelişmiş olan,·         Gece çalışabilen,·         Askerlik görevini tamamlamış.‘Eczane Görevlisi’ arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı Ordu MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal İletişim UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İletişim, Pazarlama, Reklamcılık, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl tecrübeye sahip,Basın bültenlerinde, haberlerin ve röportajların oluşturulması ve yayınlanması, ajans ile ilişkilerin yürütülmesinde görev alabilecek,Kurumsal organizasyonlarda aktif görev alabilecek,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü ikna kabiliyeti yüksek,Temsil yeteneği güçlü ve güleryüzlü,MS Office  programlarına hakim,Problem çözme becerileri gelişmiş,Yoğun ortamdaki çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı