MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


MLPCARE, 17 ilde , 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık  yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.
MLPCARE sağlık grubu ,Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.mlpcare.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 158
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sorumlu Hemşire İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sorumlu HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Pendik Hastanemizde görevlendirilmek üzere;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Doğumhane Sorumlu Ebesi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Doğumhane Sorumlu EbesiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Pendik Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Ebelik; Ön Lisans, Lisans veya Yüksek Lisans Mezunu,·         Doğumhane Sorumlu Ebesi olarak çalışmış,deneyimli,·         Doğum yaptırabilen,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Hasta memnuniyetine önem veren,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Liderlik vasıfları gelişmiş,·         İletişim yeteneği yüksek.'Doğumhane Sorumlu Ebesi' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Görevlisi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczane GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Pendik Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Lise mezunu veya üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun·         En az 2 yıl eczane tecrübesi bulunan,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Organizasyon ve ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,·         Sorun çözme becerisi gelişmiş olan,·         Gece çalışabilen,‘Eczane Görevlisi’ arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.• Üniversitelerin Eczacılık fakültesinden mezun,• En az 2 yıl hastane eczacılığı konusunda deneyim sahibi,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Misafir İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Misafir İlişkileri SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin özellikle Sosyoloji/ Psikoloji/ Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Evde Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Evde Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Sağlık Meslek Lisesi ve/veya Hemşirelik Yüksekokulu/Fakültesi ) ,Alanında en az 2 yıl klinik deneyimli ( yoğun bakım,nöroloji veya onkoloji alanında) ,Tercihen Evde Bakım Hemşireliği deneyimi olan, İletişimi kuvvetli , Hasta memnuniyetine önem veren, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Karma Servis Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Karma Servis Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, Tercihen 2 yıl Sorumluluk yapmış, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Servis Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Servis HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,"Çocuk Servis Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Onkoloji Servis Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Onkoloji Servis HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,"Onkoloji Servis Hemşiresi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Meslek liselerinin Makine ,İklimlendirme-Soğutma ,Motor ,Metal İşleri bölümlerinden mezun yada Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip; Tercihen turizm veya sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Uzun süreli kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Muhasebe Müdür YardımcısıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 7 yıl deneyime sahip,  Min. 2 yıllık yöneticilik yapmış, Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Alanındaki yenilikleri takip eden Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine Uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Mühendisi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal MühendisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, Pendik hastanesinde görevlendirmek üzere, Temel seviyede TCP/IP ve Network bilgisine sahip, Medikal Gaz bilgisine sahip, Hastane altyapı bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yoğun Bakım Anestezi Hekimi (GECE) İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yoğun Bakım Anestezi Hekimi (GECE)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Anestezi ve Reanimasyon branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü, Gece çalışmak üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kadın Hastalıkları ve Doğum HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Tam zamanlı çalışabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Etik değerlere bağlı olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Muhasebe UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İşletme bölümlerinden mezun,  Oracle kullanabilen ve ofis programlara hakim,  Mali işler departmanlarında en az 2 yıllık tecrübesi olan, Kariyerini Mali işler –muhasebe üzerine kuran ve bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen,Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, işini titizlikle takip eden, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ofis programlarına hakım Tek Düzen Hesap Planına hakim, gelir-gider evraklarını kayıt altına alabilecek düzeydeTüm Beyannameleri hazırlayabilecek Cari mutabakatları, Demirbaş ve Kasa Banka hesaplarına hakim. Esnek çalışma saatlerine uyabilece
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Personel İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yardımcı PersonelMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamla
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Koroner Yoğun Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Tercihen koroner yoğun bakım hemşireliği yapmış, ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ana Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ana Depo SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. MLPCare bünyesinde yeni açılacak olan Pendik Medicalpark Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen, Barkod uygulamalarına hakim, Tercihen tıbbi malzeme bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  “Ana Depo Sorumlusu  “ adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Kayıt YetkilisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az lise mezunu Aktif olarak bilgisayar kullanabilen iş takibini yapabilen iletişim yeteneği kuvvetli Takım çalışmasına yatkın Hasta Kayıt ( Vezne ) Görevlisi çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bina Bakım Ustası İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bina Bakım UstasıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik" Hastanemizde görevlendirilmek üzere;·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, ·         Tercihen hastane sektörü tecrübesi olan,·         Yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Askerlik görevini tamamlamış,"Bina Bakım Ustası” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Müdürü İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin Biyomedikal ve/veya EE Müh. Bölümlerinden mezun Müh. (min. 2 yıl hastane tecrübeli,Üniversitelerin Biyomedikal MYO dan mezun min. 7 yıl meslek deneyimli ,Hastane projelerinde görevlendirmek üzere,AutoCad kullanabilen,Temel seviyede TCP/IP ve Network bilgisine sahip,Medikal Gaz bilgisine sahip,Hastane altyapı bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyokimya Teknikeri İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyokimya TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Önlisans Laboratuvar / Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Tercihen  alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, “Biyokimya Laboratuvarı Teknikeri”adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLCare  Göztepe Hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az Önlisans seviyesinde Makine ve/veya İklimlendirme-Soğutma bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Teknikeri” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta DanışmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Hastaneler Grubu Fatih Şubesinde görevlendirilmek üzere;En az Önlisans mezunu, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Prezentabl,diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte'lerinden mezun,Mali İşler / Muhasebe alanında, tercihen Sağlık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, “Mali İşler Sorumlusu”adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, Oracle kullanabilen ve sağlık sektöründe kullanılan programlara hakim, KDV, Muhtasar, Geçici vb. tüm vergiler hakkında bilgi sahibi olan, tek düzen muhasebe hesabına hakim,Sağlık Sektöründe Mali işler departmanlarında tecrübesi olan, Kariyerini Mali işler –Muhasebe üzerine kuran ve  bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen,Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, işini titizlikle takip eden, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, “Mali İşler Uzmanı” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KVC Servis Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KVC Servis HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun,Alanında En az 1 yıl tecrübeli, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İnsan Kaynakları StajyeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin İnsan Kaynakları, İktisat, İşletme vb. bölümlerinde öğrenimine devam eden,• Staj zorunluluğu bulunan,• Haftanın en az 3 günü staja devam edebilecek,• MS Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın ve öğrenmeye açık,• Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Medicalpark Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Etik değerlere bağlı olan, Tam zamanlı çalışabilecek, Nöbet usulü çalışabilecek, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi" adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczacı Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Eczacılık Fakültesi mezunu,·         En az 2 yıl hastane eczanesinde çalışmış,·         Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Kardiyovasküler Cerrahi deneyimli "Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe tıbbi tanıtım ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Sunum becerilerine sahip,İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,Planlama ve organizasyon becerisi olan,Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Özel Silivri Medicalpark Hastanemizde görevlendirilmek üzere;"Pazarlama Müdürü" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Tokat MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Tokat Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin Eczacılık fakültesinden mezun,• En az 1 yıl hastane eczacılığı konusunda deneyim sahibi,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Diş HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. En az 3 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Diş Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Psikiyatri Uzman Hekimi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Psikiyatri Uzman HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Psikiyatri Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacılık Fakültesi mezunu, En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış, Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış JCI süreçlerini geçirmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pratisyen HekimMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Zonguldak Ereğli Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun,Acil servis biriminde çalışabilecek,İletişim becerileri güçlü, prezentabl, Mecburi hizmetini ve askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Nöbet sistemine bağlı çalışabilecek,"Pratisyen Hekim-Acil Servis" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv Elemanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Arşiv ElemanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Bahçelievler Hastanemizde değerlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun,·         Arşiv Biriminde en az 2 yıllık deneyime sahip,·         Tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip,·         Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         MS Office programlarına hakim,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Pendik Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen  A - B  ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip,Tercihen  en az 2 yıl sağlık sektörü, hastane deneyimi olan, Ulusal ISG mevzuatı ile uluslararası standart ve uygulamalara tam anlamıyla hakim,Saha uygulamaları konusunda deneyimli, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına hakim, Yönetmeliklerde belirtilen gereklilikler konusunda yetkin ve yol gösterici, Projelerin sorumluluğunu üstlenebilen ve eğitim verebilen, Ekip yönetimini gerçekleştirebilen, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Raporlama yapabilecek, MS Office uygulamalarında tecrübeli,     “İş Güvenliği Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Mekanik Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Elektrik/Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
·         Üniversitelerin veya meslek liselerinin elektrik/mekanik bölümlerinden mezun,·         Tercihen Sağlık veya Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip,·         Bina otomasyon sistemleri ve zayıf akım konusunda tecrübeli,·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi Ordu MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Depo GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az önlians mezunu, En az 2 yıl hastane deneyimine sahip, Tıbbi sarf malzeme ve sut bilgisine sahip, Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen, depo süreçlerini yönetebilecek,Ms Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sterilizasyon Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sağlık Meslek Yüksekokulu veya Lisans Mezunu, Sterilizasyon konusunda en az 3 yıl deneyimli, Sterilizasyonda en az 2 yıl sorumlu olarak çalışmış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişim yeteneği kuvvetli, Yönetsel yeteneğe sahip, İstanbul Avrupa Yakasında oturan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzman Hekim Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji Uzman HekimMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Radyolojisi  ve ultrasonografi  alanlarında tecrübeli,  Tercihen MR raporlaması yapabilen, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Radyoloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Ankara MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Ankara Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Eczacılık fakültesinden mezun,• Tercihen hastane eczacılığı konusunda deneyim sahibi,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Eczacı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ücret ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ücret ve Yan Haklar UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.MlpCare Merkez, İnsan Kaynakları Koordinatörlüğünde görevlendirilmek üzere 'Ücret ve Yan Haklar Uzmanı' arayışımız mevcuttur.Lisans mezunu, İleri düzeyde MS Excel kullanabilen, Ücretlendirme & Yan Haklar konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen bordrolama konusunda bilgi sahibi, Tercihen İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Kanunu’nu ve uygulamalarını bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.  Üniversitelerin 4 yıllık tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte'lerinden mezun,Mali İşler / Muhasebe alanında, tercihen Sağlık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen SMMM sertifikası sahibi, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çocuk Sağlığı ve  Hastalıkları branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü olan, Gece stafı olabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KBB (Kulak Burun Boğaz) UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Kulak Burun Boğaz branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anlaşmalı Kurumlar SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özel Sigorta ve Anlaşmalı Kurumlar konusunda en az 4 yıl deneyimli,Özel Sigorta ve Anlaşmalı Kurumlar süreçleri yönetebilecek,Raporlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Alanındaki yenilikleri takip eden, TTB, HUV, SUT mevzuatlarına hakim, Fiyatlandırma ve planlama süreçlerine hakim, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Özel Sağlık Sigortası ve Anlaşmalı Kurumlar saha ziyaretlerinin yapılması,Özel Sigorta ve Anlaşmalı Kurumlar hastalarının tüm süreçlerinin takip edilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Teknisyeni Kocaeli MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacı TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
VM Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Lise mezunu veya üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun·         En az 2 yıl eczane tecrübesi bulunan,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Organizasyon ve ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,·         Sorun çözme becerisi gelişmiş olan,·         Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzmanı Çanakkale MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bilgi Sistemleri UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.• Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü ya da ilgili Fakülte mezunu,• Windows işletim sistemleri ve sunucu platformu konularında deneyim sahibi,• Bilgi Teknolojileri kapsamında 'Help Destek' ve tüm teknik destek hizmetlerini verebilecek,• Genel Network ve yapısal kablolama konularına hakim,• Ağ cihazlarını tanıyan (Switch, Firewall, Router) ve yönetimi konusunda bilgili,• Office Outlook\Exchange konusunda tecrübeli,• HBYS(Hastane Bilişim Yönetim Sistemi) programları alanında öğrenime açık yada tecrübeli,• Ofis ve paket program arıza ve kurulum süreçlerini yürütebilecek,• Windows işletim sistemleri ve sunucu platformu konularında deneyim sahibi,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,  Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime,  Vardiyalı çalışabilecek,  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Ankara MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Ankara Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere;·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,'Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi Ankara MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Ankara Medicalpark Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Meslek Lisesi ya da SYO Hemşirelik bölümü mezunu, En az 1 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, 'Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Cihaz Teknikeri Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal Cihaz TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Bursa VM Medicalpark Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojileri / Teknikerliği Bölümlerinden mezun,Biyomedikal cihazların bakım ve onarımında tecrübeli, teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim, Yurtiçi seyahat engeli olmayan Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İş AnalistiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin mühendislik veya sayısal ağırlıklı bölümlerinden mezun, İş analizi alanında en az 3 yıl deneyimli,Süreç analizi, gereksinimi belirleme, dökümantasyon, test senaryoları hazırlama ve test konularında deneyim sahibi,MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,Değişime ve öğrenmeye istekli, Yaratıcı ve sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Zaman yönetimine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endoskopi Hemşiresi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Endoskopi HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pratisyen Hekim (Kat Hekimi) Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pratisyen Hekim (Kat Hekimi)MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Pratisyen Kat Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Eğitim ve gelişime açık,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.  Üniversitelerin 4 yıllık tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte'lerinden mezun,Mali İşler / Muhasebe alanında, tercihen Sağlık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen SMMM sertifikası sahibi, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
RaportörMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Lise veya üniversitelerin Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon veya ilgili bölümlerinden mezun,En az 2 yıl deneyimli, İstirahat , ilaç raporları yazabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek, Prezentabl Tıbbi Terminolojiye hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi ve Reanimasyon Hekimi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Anestezi ve Reanimasyon HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Anestezi ve Reanimasyon branşında "Uzman Tıp Doktoru" olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Check-Up Görevlisi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çağrı Merkezi Check-Up GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, En az ön lisans mezunu, Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimi bulunan, Tele satış ve tele pazarlama yaparak randevu alabilecek, Telefonla iletişim yetkinlikleri kuvvetli olan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Romence Tercüman İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Romence TercümanMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. İleri derecede Romence dil yetkinliklerine sahip,Tercihen sağlık sektöründe deneyimli ve/veya sektöre yönelik kariyer planı bulunan,İlişki yönetimi konusunda başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş,Kriz ve süreç yönetimi aşamalarında proaktif davranabilen,Uluslararası Hasta Hizmetleri birimimizde kalite ve başarı odaklı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kalp Damar Cerrahisi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Açık Kalp Cerrahisi Operasyonlarında Deneyimli·         Sekonder Cerrah olarak çalışabilecek,·         İletişim yeteneği kuvvetli,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden·         Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,·         Etik değerlere bağlı olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         En az 3 yıl deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,·         İletişim yeteneği kuvvetli,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden·         Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,·         Etik değerlere bağlı olan,·         Mesai saatleri dışında görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otelcilik Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Otelcilik Hizmetleri UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen "Otelcilik ve Destek Hizmetleri Uzmanı" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Faturalama Uzmanı - ÖSS/AK İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal Faturalama Uzmanı - ÖSS/AKMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Sağlık sektöründe kurumsal faturalama alanında en az 5 yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden , ekip çalışmasına yatkın ,sonuç odaklı ,sorumluluk sahibi,Analitik düşünme hızlı öğrenme ve uygulama yetisine sahip , İş takibi yüksek, görev, yetki ve sorumluluklarının bilincinde istenilen hedeflere ulaşmada kararlı,TBB – HUV – SUT bilgisine hakim, Özel sigorta –Anlaşmalı kurumlar sözleşme yorumlamasını bilen, Özel sigorta – Tamamlayıcı Sigorta - Anlaşmalı kurumlar faturalandırma mevzuatlarına ve Web sistemlerine hakim,MS Office programlarını iyi derecede bilen, Erkek Aday için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Göztepe  Hastanesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip,  Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Resmi işlemler ve ruhsatlandırma hizmetlerine ilişkin süreçleri planlamaktan ve uygulanmasını sağlamaktan sorumlu olacak 'Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatış-Taburcu Yetkilisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yatış-Taburcu YetkilisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Tercihen Üniversite mezunu,·         Sağlık Sektöründe, benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, ekip motivasyonunu sağlayacak, ikna kabiliyeti yüksek,·         ÖSS/Anlaşmalı Kurumlar hasta süreçlerine hakim,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Hizmetleri Memuru Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Misafir Hizmetleri MemuruMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Özel Hastaneler SGK-ÖSS-AK mevzuatlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip yönetiminde tecrübeli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Teknik Hizmetler MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Şantiye deneyimi olan, hakediş hazırlama ve kontrolü konusunda tecrübeli,·         Yöneticilik deneyimi olan ve vizyon sahibi,·         Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,·         Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi ile organizasyonu ve kontrolünde deneyimli,·         Raporlama ve planlama bilgisine sahip,·         Ekip yönetebilecek,·         Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip,·         Sonuç odaklı ve disiplinli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Yoğun Bakım (PICU) Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Yoğun Bakım (PICU) HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
VM Medicalpark Florya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·Tercihen Çocuk Yoğun Bakım bölümünde en az 1 yıl tecrübeli,·Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,·Sorun çözme becerisi gelişmiş olan,·Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan,·Hasta memnuniyetine önem veren,·Güler yüzlü,·Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Bilgi Sistemleri Müdürü İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Bilgi Sistemleri MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Alanında minimum 5 yıl deneyimli• Windows işletim sistemleri ve sunucu platformu konularında deneyim sahibi,• ERP  veya benzeri kurumsal uygulamalarda çalışmış,• Genel Network ve yapısal kablolama konularına hakim,• Ağ cihazlarını tanıyan (Switch, Firewall, Router) ve yönetimi konusunda bilgili,• Office Outlook\Exchange konusunda tecrübeli,• HBYS(Hastane Bilişim Yönetim Sistemi) programları alanında tecrübeli tercihen Medin programına hakim,• Ofis ve paket program arıza ve kurulum süreçlerini yürütebilecek,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Endokrinoloji Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Endokrinoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Elazığ' da ikamet eden veya edebilecek, 'Endokrinoloji Uzman Hekimi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Elektrik TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,?Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip,Bina otomasyon sistemleri ve zayıf akım konusunda tecrübeli,Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Ödemeler Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Finans Ödemeler SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sağlık sektöründe önde gelen kurumumuzun Mali İşler departmanında görevlendirilmek üzere “Finans Ödemeler Sorumlusu” arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin tercihen Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,Kurumsal veya büyük ölçekli şirket ödemelerinde tercihen 4 yıl deneyimli, Tedarikçi yaşlandırmalarında raporlama yapabilen, İş takibi ve analiz yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Etkili iletişim kurabilen, temsil ve liderlik yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uygulama Geliştirme UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ASP.NET MVC ile uygulama geliştirmiş ve en az 3 yıl tecrübeli,'Nesne Tabanlı Programlama' ve 'Katmanlı Mimari' konularında tecrübe sahibi,Uygulama analizi ve tasarımı yapabilecek,Daha önce REST servisler ile çalışmış, (Tercihen WebAPI bilgisi olan.)Tercihen Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (MSSQL Server(T-SQL ve/veya Oracle(PLSQL),Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli,HTML, Javascript ve CSS gibi Web teknolojileri konusunda bilgili,Web projesinin süreçlerinde sorumluluk alabilecek, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen,Takım çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl askerlik ile ilişkisi olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Ambarı ve İş Zekası Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Veri Ambarı ve İş Zekası UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Tercihen Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik veya ilgili bölümlerden mezun,Veri Ambarı analiz, tasarımı ve modelleme konularında en az 2 yıl deneyimli (Oracle DB 11g ve üzeri),SQL’ e hakim (Ayrıca tercihen PL-SQL’ e aşina)ETL süreç, tasarım ve geliştirme konularında en az 1 yıl deneyimli (Tercihen ODI 11g ve üzeri),İş Zekası ve Raporlama araçlarına hakim (Tercihen OBIEE 11g ve üzeri),Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen,Tercihen Big Data konusunda bilgi sahibi,Tercihen Linux işletim sistemine hakim,Analitik düşünce yeteneğine sahip, çözüm odaklı,İletişim ve koordinasyon yetkinlikleri gelişmiş,Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına uyumlu,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Satın Alma MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Mersin Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Üniversite Mezunu, Sağlık sektörü ve/veya ilaç sektöründe benzer posizyonda en az 3 yıl tecrübeli, Satınalma bütçesi ve envanter yönetimi konusunda tecrübeli, Tercihen Oracle kullanabilen,  İkna etme ve müzakere becerisi gelişmiş,  Medikal ürünlerinin özellikleri, kullanım alanları ve üretim süreçleri hakkında bilgili,Özellikli malze ve tıbbi sarf ürün gruplarında bilgi sahibi, Medikal alternatif sektör hakkında bilgili ve tecrübeli,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Satınalma Müdürü" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otelcilik ve Destek Hizmetleri Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Otelcilik ve Destek Hizmetleri MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin tercihen turizm otelcilik bölümlerinden mezun,Tercihen Sağlık sektöründe en az 3 yıl otelcilik yöneticiliği deneyimine sahipOtelcilik standartlarına hakim,Bütçeleme ve raporlama konularında deneyimi olan,Hasta memnuniyetini ön planda tutan,Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,Yenilikleri ve gelişmeleri takip eden ve işine entegre eden,Planlama, koordinasyon ve eğitim organizasyon yeteneğine sahip,İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,İnisiyatif alabilen,Birlikte çalıştığı ekip üyelerinin  gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Hizmetleri Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Misafir Hizmetleri MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yatan ve Ayaktan Hasta Hizmetleri süreçlerinde en az 5 yıllık deneyimi olan, Özel Sağlık Sigortaları ve SGK süreçlerine hakim, Raporlama yapabilme becerisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Ekip yönetme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Ms Office programlarına hakim, Tam zamanlı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mali İşler MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.  Üniversitelerin 4 yıllık tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte'lerinden mezun,Mali İşler / Muhasebe alanında, tercihen Sağlık sektöründe en az 5 yıl deneyimli,Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen SMMM sertifikası sahibi, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Faturalama ve SGK Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Faturalama ve SGK MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimine sahip, SGK ile ilgili mevzuatlara hakim, Yatarak tedavi ve faturalandırma süreçlerinde deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kalite MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Lisans/Yüksek Lisans mezunu, Alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi, JCI Akreditasyonu ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konularında tecrübe sahibi,Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Alanındaki gelişmeleri takip eden, İlgili bölümler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Hızlı, dinamik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Hakları Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Hakları MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun,Hasta Hakları alanında en az 5 yıl deneyimi olanTercihen ingilizce dil bilgisi olan,Hasta ve hasta yakınları ile etkili iletişim kurabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı,Problem çözebilme yeteneğine sahip,Güler yüzlü dinamik ve dış görünüşüne önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bilgi Sistemleri MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme bölümlerinden mezun, Microsoft tabanlı işletim sistemleri ve sunucuları konusunda bilgili, MS Office programlarını aktif kullanabilen, ERP veya benzeri Kurumsal uygulamalarda çalışmış, Alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi, Prosedürler ile çalışmaya açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon veya Bilgi Belge Yönetimi bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip,·         Tıbbi istatistik çalışmalarında tecrübeye sahip,·         Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         MS Office programlarına hakim,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe tıbbi tanıtım ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Sunum becerilerine sahip,İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,Planlama ve organizasyon becerisi olan,Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Mersin Hastanemizde görevlendirilmek üzere;"Pazarlama Müdürü" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin Biyomedikal ve/veya EE Müh. Bölümlerinden mezun Müh. (min. 2 yıl hastane tecrübeli,Üniversitelerin Biyomedikal MYO dan mezun min. 7 yıl meslek deneyimli ,Hastane projelerinde görevlendirmek üzere,AutoCad kullanabilen,Temel seviyede TCP/IP ve Network bilgisine sahip,Medikal Gaz bilgisine sahip,Hastane altyapı bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakım Hizmetleri Müdürü Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Bakım Hizmetleri MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversite mezunu, Aktif ve yoğun iş temposuna yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Ekip yönetebilen, Hasta memnuniyetine önem veren, ölçüm tekniklerini bilen, Özel hastanelerde poliklinik ve yatan hasta tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Özel sağlık sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim, Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli, güler yüzlü Çözüm odaklı, analitik, iş disiplinine inanan, Alanı ile ilgili yenilikleri takip eden, Dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bina Bakım Onarım Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bina Bakım Onarım ElemanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gebze Hastanemizde görevlendirilmek üzere;·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, ·         Tercihen hastane sektörü tecrübesi olan,·         Yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Askerlik görevini tamamlamış,"Bina Bakım Ustası” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Depo GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Tercihen üniversite mezunu,·         Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen,·         Tercihen tıbbi malzeme bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Uygulama Destek SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Tercihen Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki deneyime sahip,İleri düzeyde MS Office (Word, Excel, Visio, Powerpoint,v.b) uygulamalarını kullanabilen,SQL sorgulama komutlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, araştırmacı ve yenilikçiYazılım süreç analizi, yazılım gereksinimi belirleme, dökümantasyon, test senaryoları geliştirme, test ve kabul faaliyetlerini gerçekleştirme ve koordine etme konularında deneyim sahibi,Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, Takım çalışmalarında etkin, iletişim gücü yüksek, sorumluluk sahibi, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KBB (Kulak Burun Boğaz) Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KBB (Kulak Burun Boğaz) UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Müdürü İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
İç Denetim MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik fakültelerinden mezun,Reel sektör tecrübeli, Süreç denetimi, risk bazlı ve finansal denetim uygulamalarında en az 7 yıllık deneyime sahip,ERP (Oracle) sistemini daha önce kullanmış ve genel muhasebe bilgisi iyi olan,Tercihen CIA (Sertifikalı İç Denetçi) yetki belgesine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Raporlama, sunum becerileri ve iş takip yeteneği gelişmiş, Detaylara önem veren, analitik ve sonuç odaklı çalışabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Gelişime ve öğrenmeye açık, Proje yönetimi, problem çözme ve karar alma yetkinliklerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetim Müdürü" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi veya Biyomedikal Mühendisliği bölümü mezunu, ·         Tercihen asgari 2 yıl tecrübeli,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Şikayet Yönetimi ve Kalite süreçlerine önem veren,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sorun çözme yeteneği yüksek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı Ordu MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az önlisans mezunu olmak, Sağlık sektöründe tıbbi tanıtım ve pazarlama alanında tecrübeli olmak, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısı önemseyen, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Radyasyon Onkolojisi Hekimi Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyasyon Onkolojisi HekimiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tüm güncel yöntem ve teknolojiye hakim,·         Uzmanlık alanında bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Hasta ve tıp ekibi iletişiminde başarılı, "Radyasyon Onkolojisi Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Eczacılık Fakültesi mezunu,·         En az 2 yıl hastane eczanesinde çalışmış,·         Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Eczacılık Fakültesi mezunu, En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış, Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun,En az 5 yıl mesleki deneyime, tercihen  minimum 2 yıl sorumlu hemşirelik deneyime sahipOlumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen,Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  ekip çalışmasına yatkın,Mesleki gelişmelere ve yeniliklere açık,Karar verme - planlama - uygulama becerisine; Hasta sorunlarını saptama ve çözme yeteneğine; Hasta  bakımı ile ilgili kritik kararlar alabilme ve analitik düşünebilme becerisine sahip,Etkili zaman yönetimi yapabilen, etkin ve hızlı karar verebilenGeri bildirime, gelişime ve değişime açık,Güvenilir, saygın ve saygılı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kadın Doğum UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren "Kadın Doğum Uzmanı"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tüp Bebek Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tüp Bebek HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
IVF Poliklinik ve Cerrahi işlemlerde tecrübeli Hastalara ıvf ilaçlarını ve protokollerini anlatabilecek Yumurta toplama, tese, mikrotese işlemlerine hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Mesleğinde deneyimli,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri Mersin MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan "Mersin Medical Park" hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az Önlisans seviyesinde Makine ve/veya İklimlendirme-Soğutma bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış "Mekanik Teknikeri/Teknisyeni” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Hizmetleri Ekip Lideri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Hizmetleri Ekip LideriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Özel Hastaneler SGK-ÖSS-AK mevzuatlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip yönetiminde tecrübeli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Çocuk Gelişimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Çocuk Gelişimi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; Çocuk Gelişimi bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fransızca Tercüman İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Fransızca TercümanMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Türkçe-Fransızca / Fransızca-Türkçe tercüme yapabilecek,Tercihen İngilizce bilen,Etkin iş takibi yapabilen ve sonuç odaklı çalışan,Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon becerisi olan,İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen,Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Temizlik GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az lise mezunu,Tercihen sağlık sektöründe ve ya turizm sektöründe deneyimi olanEkip çalışmasına önem veren Güçlü iletişim yeteneğine sahip Vardiyalı Çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satınalma Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Teknik Satınalma YöneticisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Hastane sektörü tercih olmak üzere, saha ve işletme tecrübesi olan, 5 yılı ilgili alanda yöneticilik olmak üzere en az 10 yıl tecrübeli, İlgili Bilgisayar programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İş öncelikli, Sonuç odaklı, İTÜ, ODTÜ, YTÜ, KTÜ Üniversitelerinden, Makine, Elektrik, İnşaat öncelikli olmak üzere, diğer, Mühendis, Proje yönetim, planlama, sözleşme yönetimi, maliyet kontrolü, süreç yönetimi tecrübesine sahip,Mekanik, elektrik, inşaat, dekorasyon malzeme ve üretim bilgi ve tecrübesi olan,Metraj ve maliyet keşfi çıkarabilen, İç motivasyonu yüksek, Kendi kendine yetebilen gerektiğinde kadrosunu kurabilen, lider, Planlı çalışan, işini raporlayan, Stres yönetimi ve zaman yönetiminde tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Bahçelievler  Hastanesinde görevlendirmek üzere;Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl  deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Otomasyon TeknisyeniMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik, elektronik, makine, otomasyon bölümlerinden mezun,Hastane, iş merkezleri vb. binalarda Mekanik ( Isıtma, Soğutma ve Havalandırma ), Elektrik sistemlerinin işletilmesi ve bakımında veya bina otomasyon sistemleri işletilmesinde aktif çalışıp en az 1 yıl deneyime sahip, Hastane Bina Otomasyon Sistemine hakim olan, zayıf akım konusunda tecrübeli,Yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ulus Liv Hasta Yatış Çıkış Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Hasta Yatış Çıkış YetkilisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere;• En az lise, tercihen lisans mezunu,• Benzer pozisyonda en az 1 yıllık deneyime sahip,• Özel Sağlık Sigortası ve anlaşmalı kurumlar yatan hasta işleyiş süreçlerine hakim• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, • Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, • Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Göğüs Hastalıkları Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Göğüs Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Özel Zonguldak Ereğli Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Tıp Fakültesi mezunu,·         Alanında uzman ve bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Yöntem teknik ve teknolojilere hakim,·         Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren,·         Ekip çalışmalarına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Koroner Yoğun Bakım HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Tercihen koroner yoğun bakım hemşireliği yapmış, ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczacı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EczacıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Eczacılık Fakültesi mezunu,·         En az 5 yıl hastane eczanesinde çalışmış,·         Müfredata hakim ve yönetici olarak görev almış,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Direktör Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Planlama Direktör YardımcısıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Hastane sektörü tercih olmak üzere, saha ve işletme tecrübesi olan, İlgili alanda en az 10 yıl , yöneticilik anlamında ise 5 yıl tecrübe sahibi, Proje yönetim, planlama, sözleşme yönetimi, maliyet kontrolü, süreç yönetimi tecrübesine sahip,Mekanik, elektrik, inşaat, dekorasyon malzeme ve üretim bilgi ve tecrübesi olan,Metraj ve maliyet keşfi çıkarabilen, İç motivasyonu yüksek,  Stres yönetimi ve zaman yönetiminde tecrübeli, İş öncelikli ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakım Hizmetleri Eğitim Gelişim Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Hasta Bakım Hizmetleri Eğitim Gelişim HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·         Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış,·         Benzer pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetme becerisine sahip,·         Planlama ve organizasyon yeteneği olan,·         Ms Office programlarına hakim,·         İletişimi kuvvetli,·         Tam zamanlı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. MLPCare bünyesinde yeni açılacak olan Pendik Medicalpark Hastanemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip,  Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Resmi işlemler ve ruhsatlandırma hizmetlerine ilişkin süreçleri planlamaktan ve uygulanmasını sağlamaktan sorumlu olacak 'Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Koroner YB Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Koroner YB Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tercihen Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun,En az 5 yıl mesleki deneyime, tercihen  minimum 2 yıl sorumlu hemşirelik deneyime sahip,Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen,Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  ekip çalışmasına yatkın,Mesleki gelişmelere ve yeniliklere açık,Karar verme - planlama - uygulama becerisine; Hasta sorunlarını saptama ve çözme yeteneğine; Hasta  bakımı ile ilgili kritik kararlar alabilme ve analitik düşünebilme becerisine sahip,Etkili zaman yönetimi yapabilen, etkin ve hızlı karar verebilenGeri bildirime, gelişime ve değişime açık,Güvenilir, saygın ve saygılı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Süreç Müdürü İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Sözleşme Süreç MüdürüMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Hastane sektörü tercih olmak üzere, saha ve işletme tecrübesi olan, İlgili alanda en az 10 yıl , yöneticilik anlamında ise 5 yıl tecrübe sahibi, Proje yönetim, planlama, sözleşme yönetimi, maliyet kontrolü, süreç yönetimi tecrübesine sahip,Mekanik, elektrik, inşaat, dekorasyon malzeme ve üretim bilgi ve tecrübesi olan,Metraj ve maliyet keşfi çıkarabilen, İç motivasyonu yüksek,  Stres yönetimi ve zaman yönetiminde tecrübeli, İş öncelikli ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
KVC Servis Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
KVC Servis Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tercihen Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun,En az 5 yıl mesleki deneyime, 2 yıl Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi alanında deneyime sahipTercihen daha önce sorumlu hemşire olarak görev yapmış,Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen,Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  ekip çalışmasına yatkın,Mesleki gelişmelere ve yeniliklere açık,Karar verme - planlama - uygulama becerisine; Hasta sorunlarını saptama ve çözme yeteneğine; Hasta  bakımı ile ilgili kritik kararlar alabilme ve analitik düşünebilme becerisine sahip,Etkili zaman yönetimi yapabilen, etkin ve hızlı karar verebilenGeri bildirime, gelişime ve değişime açık,Güvenilir, saygın ve saygılı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kemoterapi Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kemoterapi HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,Kemoterapi alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Kemoterapi hemşireliği sertifikasına sahip, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan, Değişim, kalite ve performans odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlu HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu,·         En az 2 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan,·         NRP Sertifikasına sahip,·         Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         İletişim yeteneği yüksek,·         Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az ön lisans mezunu,Tercihen pazarlama-satış departmanlarında tecrübesi olan, Tercihen sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen,Türkçesi ve doğal davranışlarıyla insanlarla rahat iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Supervizör Hemşire İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Supervizör HemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MedicalPark Hastaneler Grubu Florya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;-Tercihen Okulların Hemşirelik bölümünden mezun,-Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmış,-Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,-Planlama,organizasyon ve koordinasyon yeteğine sahip,-Gece çalışmasına engel durumu olmayan'Gece Supervısor' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Mekanik Teknikeri İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Elektrik/Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Üniversitelerin veya meslek liselerinin elektrik bölümlerinden mezun,·         Tercihen sağlık veya Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip,·         Bina otomasyon sistemleri ve zayıf akım konusunda tecrübeli,·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,·         Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Başhemşire Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
BaşhemşireMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik hizmetleri amaç ve hedeflerini belirleyerek bu yönde yapılacak çalışmaları organize etmek, İlgili süreçleri planlamak, yönetmek, yönlendirmek ve kontrol etmek, genel uyum ve temel işbaşı eğitim planlarını oluşturmak, bağlı olduğu hizmet kalite standartlarına ve yönetmeliklere göre süreçleri yönetmek ve gerekli iyilieştirmeleri sağlamak üzere;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrahi Uzmanı Elazığ MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Plastik Cerrahi UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tıp fakültelerinin ilgili bölümünden mezun, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliğine önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları) branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun,·         Tercihen Ameliyathane Hemşireliğinde deneyimli,·         İstanbul ilinde ikamet eden ya da edebilecek ·         Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek,·         Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan,·         Değişim, kalite ve performans odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal Pazarlama UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Avcılar Anadolu Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Sağlık sektöründe olmak üzere Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip,• Aktif araç kullanabilen,• MS Office programlarına hakim,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Sunum becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Prezentabl,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Estetisyen İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
EstetisyenMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Bahçelievler Medicalpart Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;       En az Lise, tercihen üniversite mezunu        Alanında en az 1 yıl deneyimli,        Alexandrite ve Nd YAG Lazer cihazlarını kullanmış        Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,        Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,        Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Faturalama SGK Uzmanı Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Faturalama SGK UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun;SGK sözleşme kapsamına hakim, ICD Tanımı hakkında bilgisi olan, SGK kriterleri ve SUT'u bilen, İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı Kocaeli MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ruhsatlandırma Uzman YardımcısıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kocaeli VM Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Ön lisans/Lisans iktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,En az bir yıl hastane Ruhsatlandırma Süreçlerinde deneyimli,Laboratuvar Ruhsatlandırma süreçlerine hakim, Hekim işe başlangıç ve ayrılış işlemlerinde deneyimli, Resmi Kurumlar ile yazışmaları yürütebilecek. İleitişimi güçlü,  Analitik düşünme becerisi gelişmiş, İleri düzeyde Excel bilgisine sahip, "Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Zonguldak MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, Tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişimi kuvvetli, Etik değerlere bağlı olan, Yeni Doğan Yoğun Bakım Tecrübeli, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hekimi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama SorumlusuMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCare Gebze Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere;•Tercihen üniversite mezunu,•Deneyimini ilaç firmasında edinmiş,•Tıbbi terminolojiye hakim,•Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,•Özenli ve dikkatli çalışan,•İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan,•Belirlenen hedefler doğrultusunda aktif müşteri tabanını genişletebilecek,•Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,•Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim becerileri kuvvetli,•Öğrenmeye açık,•Dış görünüşüne önem veren, şirketimizi iyi şekilde temsil edebilecek,•Seyahat engeli olmayan,"Pazarlama Sorumlusu" adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri İstanbul(Asya) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknikeriMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik Medical Park" hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az Önlisans seviyesinde Makine ve/veya İklimlendirme-Soğutma bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış "Mekanik Teknikeri” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
En az ön lisans mezunu,Tercihen pazarlama-satış departmanlarında tecrübesi olan, Tercihen sağlık sektöründe deneyim sahibi, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, ikna gücüne güvenen, Takım çalışmasına yatkın, ekip başarısını önemseyen, satış hedefli çalışabilen,Türkçesi ve doğal davranışlarıyla insanlarla rahat iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ulus Liv Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ulus Liv Bordro ve Özlük İşleri UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Bordro - özlük işleri alanında en az 2 yıl sağlık sektöründe  deneyime sahip, • İş Kanunu, SGK mevzuatı ve teşvik uygulamalarına hakim• Resmi kurumlarla (SGK, İşkur, Çalışma Bakanlığı) gerekli yazışmaları bilen• Yabancı çalışanların çalışma iznini alma konusunda deneyimli• MS Office programlarına ileri derecede hakim,• Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık,• Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, detaylara önem veren,• Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,• Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü,• Ekip çalışmasına yatkın,• Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusça Tercüman / Uluslararası Hasta Görevlisi Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Rusça Tercüman / Uluslararası Hasta GörevlisiMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medical Park Antalya Hastanesi’nde uluslararası hasta süreçlerinde etkin olarak görev alacak ve yabancı hastaların tıbbi / organizasyonel süreçlerinde görev yapmak üzere; Uluslararası Sağlık Turizmi alanında kariyer yapma hedefine sahipİyi derecede Rusça ve Türkçe bilen  Tercihen İngilizce Bilen Ekip çalışmasına önem veren Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip Tercihen sağlık sektöründe ve ya turizm sektöründe deneyimi olanİletişim gücü yüksek Ms Office programlarını kullanım becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Kadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen Kadın hekim, "Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Gastroenteroloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen E.R.C.P. deneyimi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Gastroenteroloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzman Hekim Bursa MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dermatoloji Uzman HekimMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,·         Yeni nesil lazer teknolojisini ve medikal estetik uygulamaları yapabilen,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,'Dermatoloji Uzman Hekimi' istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayan Kadın Doğum Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Bayan Kadın Doğum UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek İletişimi Kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren "Bayan Kadın Doğum Uzmanı"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gastroenteroloji Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Gastroenteroloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tıp alanındaki gelişmeleri takip eden, Tercihen bu alanda tecrübesi olan, İyi düzeyde iletişim yeteneğine sahip, Problem çözücü, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, "Gastroenteroloji Uzman Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ortopedi ve Travmatoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Medicalpark Hastaneler Grubu Silivri Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Ortopedi ve Travmatoloji  branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan,·         Mesleğinde deneyimli,·         Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,·         Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,·         Branşının gerektirdiği vizyona sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı,·         İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı Antalya MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Radyoloji UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Tüm Radyoloji modaliteleri konusunda tecrübeli;Tıp Doktoru, Radyoloji Uzmanlığı İhtisasını tamamlamış, Tercihen özel hastanede en az 2 yıl deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişimi kuvvetli, aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama ve İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Dijital Pazarlama ve İletişim UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 29 hastanesi ve 16 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.Sağlık sektöründe önde gelen kurumumuzun Uluslararası Hasta Merkezi Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Dijital Pazarlama ve İletişim Uzmanı” arayışımız mevcuttur. Dijital pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan ,Ajans yönetimi, araştırma, analiz ve strateji geliştirme konularında beceri sahibi,Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık,Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve pratik düşünen,Detaylara önem veren, sonuç odaklı, takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Ekip çalışmasını öğrenmenin bir parçası olarak gören,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cildiye Uzmanı İstanbul(Avr.) MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Cildiye UzmanıMLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.