Mobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2001


http:// 

 

Mobiltel AŞ, bir Mıstaçoğlu Grup şirketidir.

 

Mobiltel İletişim Hizmetleri San. ve Tic. AŞ , 1994 yılında Mıstaçoğlu Elektronik ile Telekomünikasyon sektörüne giriş yapan Mıstaçoğlu Grubu'na aittir. 
Operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mıstaçoğlu Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Mobiltel, 2007 öncesinde BenQ’nun ve Motorola’nın Türkiye yetkili distribütörü olarak yer almış, bugün SAMSUNG, APPLE, LG, HTC, SONY, HUAWEI, ZTE, MICROSOFT, LENOVO, ASUS, VESTEL, CASPER ve BLACKBERRY markalarının da distribütörüdür.

Türk TELEKOM’un çözüm ortağı olan Mobiltel, tüm operatör ürünlerinin ve temsilcisi olduğu markaların cihazlarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Mobiltel, Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır.

Mobiltel, 2014 yılı verileriyle hazırlanan Fortune 500 Türkiye 2015 listesinde 116. sırada yer alırken, Bilişim 500 listesinde 2013 yılında 19. olurken 2014 yılında 13. sırada yer alma başarısını göstermiştir.

Mobiltel hakkındaki daha detaylı bilgiyi www.mobiltel.com.tr'den öğrenebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.mobiltel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Mobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyon Görevlisi İstanbul(Avr.) Mobiltel İletişim Hizmetleri
Resepsiyon GörevlisiMobiltel İletişim Hizmetleri
Operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mıstaçoğlu Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Mobiltel, 2007 öncesinde BenQ’nun ve Motorola’nın Türkiye yetkili distribütörü olarak yer almış, bugün SAMSUNG, APPLE, LG, HTC, SONY, HUAWEI, ZTE, MICROSOFT, LENOVO, ASUS, VESTEL, CASPER ve BLACKBERRY markalarının da distribütörüdür.Türk TELEKOM’un çözüm ortağı olan Mobiltel, tüm operatör ürünlerinin ve temsilcisi olduğu markaların cihazlarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Mobiltel, Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır.Bu başarılarımıza ortak olacak, büyüyen ekibimizde yer alacak ve ortak hedeflerimize bizimle birlikte yürüyecek 'Resepsiyon Görevlisi' arıyoruz. En az Lise Mezunu  En az 3 yıl tecrübeli Prezentable Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Mobiltel İletişim Hizmetleri
Muhasebe UzmanıMobiltel İletişim Hizmetleri
Operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mıstaçoğlu Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Mobiltel, 2007 öncesinde BenQ’nun ve Motorola’nın Türkiye yetkili distribütörü olarak yer almış, bugün SAMSUNG, APPLE, LG, HTC, SONY, HUAWEI, ZTE, MICROSOFT, LENOVO, ASUS, VESTEL, CASPER ve BLACKBERRY markalarının da distribütörüdür.Türk TELEKOM’un çözüm ortağı olan Mobiltel, tüm operatör ürünlerinin ve temsilcisi olduğu markaların cihazlarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Mobiltel, Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır.Bu başarılarımıza ortak olacak, büyüyen ekibimizde yer alacak ve ortak hedeflerimize bizimle birlikte yürüyecek  Muhasebe Uzmanı arıyorıuz.    • En az MYO, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun.     • Genel Muhasebe ve Mali İşler alanında en az 3 yıl deneyim sahibi.     • Logo Tiger muhasebe programını bilen.     • E-fatura , e-defter uygulama süreçleri hakkında bilgi sahibi.     • Çözüm odaklı    • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen.    • Analitik düşünebilen, dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş.    • Yoğun çalışma temposuna alışık.    • Ekip çalışmasını ve mesleki gelişmeyi önemseyen    •Tüm muhasebe süreçlerinin doğru ve düzenli yürütülmesini hedefleyen       • İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.     • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Şefi İstanbul(Avr.) Mobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu
Satış Destek ŞefiMobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu
Operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mıstaçoğlu Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Mobiltel, 2007 öncesinde BenQ’nun ve Motorola’nın Türkiye yetkili distribütörü olarak yer almış, bugün SAMSUNG, APPLE, LG, HTC, SONY, HUAWEI, ZTE, MICROSOFT, LENOVO, ASUS, VESTEL, CASPER ve BLACKBERRY markalarının da distribütörüdür.Türk TELEKOM’un çözüm ortağı olan Mobiltel, tüm operatör ürünlerinin ve temsilcisi olduğu markaların cihazlarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Mobiltel, Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır.Bu başarılarımıza ortak olacak, büyüyen ekibimizde yer alacak ve ortak hedeflerimize bizimle birlikte yürüyecek 'SATIŞ DESTEK ŞEFİ' arıyoruz.En az MYO mezunu  Tercihen satış destek konusunda en az 7 yıl,  yöneticilik konusunda en az 2 yıl deneyimliRaporlama yapabilen ve Temlikli Ürün süreci konusunda tecrübeli Analitik düşünebilen ve İlişki yönetiminde başarılıTüketici Hakem Heyeti sürecine hakimErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı