Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


Mono Mimarlık İnşaat olarak, çalışanlarımız ile birlikte hedef ve ilkelerimiz; İnşaat-Taahhüt ve Mimarlık sektöründe en iyiyi üretmeye çalışmak, bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamak ve hayata geçirmektir. 

İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Her projeyle artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmalarımıza yansıtarak devamlı öğrenebilmeyi; bunun sonucunda da devamlı gelişmeyi sağlayıp her zaman dinamik kalmak bizim en temel ilkemizdir. 

Şirket prensibimiz olarak çok önemli üç kritere sahibiz. Birincisi zamanında ve hızlı hizmet, ikincisi kalite, üçüncüsü ise uygun fiyatlı hizmet vermektir. Biz, 24 yıldır bu üç unsuru da başardığımıza inanıyoruz. Şirket olarak, bu hizmet anlayışıyla en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile proje sürecinin başından, son aşamasına kadar sunduğumuz hizmet kalitesinde devamlılığı sağlamaktayız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yapı,Mimarlık,İnşaat,Proje Taahhüt


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Çalışma saatleri; sahada çalışan teknik personel ve ofis personeli arasında esneklik ve farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.