Boyner Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1953


Boyner Grup, bünyesinde bulunan Altınyıldız, A&Y Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık/YKM, Morhipo, temsil ettiği yüzlerce marka, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 500’ün üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin en büyük gıda-dışı ve elektronik-dışı perakende grubudur. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe ve e-ticarete farklı perakende formatlarında A+, D segment yelpazesi aralığında, Türkiye pazarında “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Boyner Grup’un önemli kilometre taşları:
1953’te Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük tekstil fabrikalarından  ALTINYILDIZ kuruldu.
İlk mağazamız, Nişantaşı BEYMEN  1971’de açıldı.
Türkiye’nin ilk çok katlı mağazalarından ÇARŞI 1981’de açıldı, ismi 2004’te Boyner Büyük Mağazacılık olarak değişti.
Benetton - Türkiye’ye ilk giren yabancı hazır giyim markası, 1985’te açıldı.
Müşterisini en önemli varlığı olarak gören Boyner Grup “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramını 1987’de hayata geçirip, Türkiye’de tüketicilerin yaşamında yeni bir dönemi daha başlattı.
Avrupa’nın en büyük tekstil fabrikalarından biri ve “Altınyıldız” markalı kumaş üreticisi olan Altınyıldız perakende markaları yarattı: NETWORK 1997, FABRİKA 2000, QUE 2007
1998 yılında perakende dışı bir alanda, son 10 yılın en önemli yeniliklerinden biri olan ve 2002 yılında 1.5 Milyon müşteri, 400’den fazla üye iş yeri ve 5000’den fazla nokta ile HSBC’e satılan Advantage Card’ı yarattı ve Türkiye’de taksitli kredi kartı pazarının öncüsü oldu.
2003 yılında müşterilerine sunduğu 7 gün 24 saat asistanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Back-up kuruldu.
2003 yılında yaratıcı ve yenilikçi marka t-box yaratıldı.
Türkiye’nin ilk online fashion department store’u olmak iddiasını taşıyan, tek bir çatı altında hem sezon ürünlerini, hem de günlük kampanyaları toplayan
e-ticaret sitesi  morhipo.com 2011 yılında kuruldu.
2012 yılında Çok Katlı Mağazacılık’ta YKM ile büyük evlilik gerçekleşti.
Türkiye’nin en büyük giyim perakende mağazası Zorlu Beymen 2013’te açıldı. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: PerakendeBoyner Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 73
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dönemsel Kumaş Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Dönemsel Kumaş Satın Alma SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Tercihen üniversitelerin tekstil mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Kumaş satın alma konusunda en az 1yıl deneyimli, Ürün temel bilgisi, kalite, teknik, miktar süreçleri, termin ve üretim prosesleri konularında tecrübeli,Microsoft Office ve tercihen SAP programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve problem çözmede yetkin, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağazacılık İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağazacılık İnsan Kaynakları SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen perakende sektöründe insan kaynakları alanında 2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon, planlama ve iş takibi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAYÜZ TASARIMCISI İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
ARAYÜZ TASARIMCISIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Grafik tasarım alanında kendini geliştirmiş,Kullanıcı arayüzü tasarım prensiplerini bilen,Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, yeniliklere açık, araştırmacı,Güncel teknolojileri kullanarak Web, MobilWeb ve Mobil uygulamalara uyumlu tasarım geliştirecek,Arayüz taslaklarını wireframe olarak oluşturabilecek,HTML, CSS ve Responsive kodlama bilgisi olan,Ajans üzerinden gelen tasarımları (Photoshop, Illustrator) arayüz şablonuna giydirebilecek,HTML tabanlı içerik sayfaları oluşturabilecek,Hızlı, pratik ve ekip çalışmasına  yatkın,Dijital platformlardaki yenilikleri ve literatürü yakından takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANKARA BEYMEN MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜ Ankara Beymen Mağazacılık A.Ş.
ANKARA BEYMEN MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen mağazamızda görev almak üzere, "Mağaza Koordinasyon Müdürü" arıyoruz.Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 3 yıl benzer deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kişisel imajına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA YETKİLİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
·         Üniversitelerin tercihen Matematik, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun·         En az 4 yıl benzer pozisyonda deneyimli (Tercihen perakende sektöründe)·         İyi derecede SQL, PL/SQL bilen·         Raporlama ve iş zekası araçlarında tecrübeli (Tercihen Microstrategy)·         Veri Ambarı, Veri Kalitesi, İş Zekası, Raporlama ve Analitik kavramlarına hakim·         ETL Süreçleri hakkında bilgi sahibi·         Son kullanıcı ihtiyaçlarının analizini yapıp ve raporlama yapabilen·         Analitik, sonuç odaklı·         Etkin ve etkili iletişim kurabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Bursa Network Mağazalarımız Bursa AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Bursa Network MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Boyner Grup ailesinin üyelerinden biri olan Ay Marka Mağazacılık, bünyesinde bulunan Network, Que ve Divarese markalarıyla 2008 yılından bu yana mağazacılık sektörüne ve modaya yön vermeye devam ediyor. Bursa'da bulunan Network mağazalarımız için;En az lise mezunu, Tercihen daha önce satış deneyimi olan, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,  YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / İstMarina Network Mağazamız İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İstMarina Network MağazamızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Boyner Grup ailesinin üyelerinden biri olan Ay Marka Mağazacılık, bünyesinde bulunan Network, Que ve Divarese markalarıyla 2008 yılından bu yana mağazacılık sektörüne ve modaya yön vermeye devam ediyor. İstmarina AVM'de açılacak olan Network mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen daha önce satış deneyimi olan, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,  YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstMarina Network Mağazamız/Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstMarina Network Mağazamız/Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Boyner Grup ailesinin üyelerinden biri olan Ay Marka Mağazacılık, bünyesinde bulunan Network, Que ve Divarese markalarıyla 2008 yılından bu yana mağazacılık sektörüne ve modaya yön vermeye devam ediyor.       İstMarina AVM'de açılacak olan NetWork mağazalarımız için;Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Tercihen üniversite mezunu, MAĞAZA MÜDÜRÜ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları- İşkur Proje (KONYA) Konya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları- İşkur Proje (KONYA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Konya mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor.Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var!Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz!İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak.Üç aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
TRABZON BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANI Trabzon Beymen Mağazacılık A.Ş.
TRABZON BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
En az lise mezunu,Lüks mağazacılık sektöründe deneyimli,Tercihen İngilizce bilen,Kişisel imajına özen gösteren,İletişim becerileri yüksek,Müşteri odaklı,Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Şaşkınbakkal Network Bayan İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Şaşkınbakkal Network BayanAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Boyner Grup ailesinin üyelerinden biri olan Ay Marka Mağazacılık, bünyesinde bulunan Network, Que ve Divarese markalarıyla 2008 yılından bu yana mağazacılık sektörüne ve modaya yön vermeye devam ediyor. İstanbul Şaşkınbakkal Network Bayan mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen daha önce satış deneyimi olan, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,  YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Ankara Network Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Ankara Network MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Boyner Grup ailesinin üyelerinden biri olan Ay Marka Mağazacılık, bünyesinde bulunan Network, Que ve Divarese markalarıyla 2008 yılından bu yana mağazacılık sektörüne ve modaya yön vermeye devam ediyor. Ankara'da bulunan NetWork mağazalarımız için;En az lise mezunu, Tercihen daha önce satış deneyimi olan, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,  YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Avrupa Yakası Network/Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası Network/Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası'ndaki Network Mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler:Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen,  İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen mağazamızda görev almak üzere, "Mağaza Koordinasyon Müdürü" arıyoruz.Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 3 yıl benzer deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kişisel imajına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı/Avrupa Yakası Mağazaları İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağaza Müdür Yardımcısı/Avrupa Yakası MağazalarıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa yakasında bulunan Network ve Que Mağazalarımız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler:Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli,Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E Ticaret Kategori Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
E Ticaret Kategori SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversite mezunu, Online ürün yönetiminde ve e-ticaret süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli,Perakende sektöründe gelişmeleri takip eden, vizyon sahibi, Yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik, dikkatli ve ayrıntılara önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandising Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Merchandising Birim YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ay Marka Mağazacılık - Que Markası bünyesinde çalışmak üzere Merchandising Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Merchandising konusunda en az 5 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Koordinasyon becerisi gelişmiş, Analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarına hakim, SAP programını aktif kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / İzmir Network Mağazalarımız İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İzmir Network MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!              İzmir'de bulunan Network mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan,Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse,Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Panora Boyner Kasiyer / Müşteri İlişkileri Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Panora Boyner Kasiyer / Müşteri İlişkileriBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Panora AVM'de yeralan Boyner Mağazası'nda görev alacak;En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe müşteri ilişkileri veya kasa deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (İNGİLİZCE veya ARAPÇA bilen) İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI (İNGİLİZCE veya ARAPÇA bilen)Beymen Mağazacılık A.Ş.
Çok iyi seviyede İngilizce ve/veya Arapça bilen,En az lise mezunuMağazacılık sektöründe deneyimliKişisel imajına özen gösterenİletişim becerileri yüksekMüşteri odaklıEkip çalışmasına yatkın"SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN OUTLET - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN OUTLET - SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Viaport, Optimum, Starcity ve Otim'de bulunan Beymen Outlet Mağazalarımız için;En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Alokasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Alokasyon SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversitelerin tercihen İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe  alokasyon konusunda deneyimli veya deneyimsiz,Perakende sektörüne ilgi duyan, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP bilen, Analitik yönü kuvvetli, veri analizi ve  raporlama konusunda deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BEYMEN VIAPORT SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN VIAPORT SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Viaport Mağazamız için;En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Anadolu Yakası Network/Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası Network/Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Network Mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler:Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen,  İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Asistanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Tasarım AsistanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversitelerin moda tasarım bölümünden mezun Kadın ürünleri tasarımı konusunda deneyimli, Photoshop ve İllustrator programlarını iyi düzeyde kullanabilen, MS Ofis programlarina hakim, Takip, raporloma ve arşivleme becerisi gelişmiş, Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli, Pozitif, enerjisi yüksek, Tasarım ve ürün geliştirme sürecinin planlamasını ve takibini yapabilecek,Mevcut ve yaklaşan trendleri inceleyip , yorumlayabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tasarım programlarını bilen, Kreatif çözümler yaratabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kayseri Park Kayseri Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanı - Kayseri ParkBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Kayseri Park Mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitekliklere uygun 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden,Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİR BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI İzmir Beymen Mağazacılık A.Ş.
İZMİR BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.        İzmir Beymen Mağazalarımız için;En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / İzmir Divarese Mağazalarımız İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İzmir Divarese MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!              İzmir'de bulunan Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan,Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse,Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Muhasebe SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Stok muhasebesinde deneyimli, Satınalma, konsinye ve ithalat faturalarının muhasebeleştirilmesinde deneyimli,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, SAP bilen, Takip ve raporloma becerileri gelişmiş, Yeniliklere açık, Pozitif, enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Armada Network Mağazamız/Mağaza Müdürü Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Armada Network Mağazamız/Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Armada AVM'de bulunan Network Mağazamız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler:Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip,Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen,  İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Pazarlama SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY Marka Mağazacılık Pazarlama ve CRM ekibinde görev alacak,  Pazarlama Sorumlusu pozisyonumuza çalışma arkadaşı arıyoruz. Pazarlama, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya İletişim bölümlerinden mezun olmak,Benzer bir rolde min.2 yıl deneyimli olmak, Veri analitiği ve araçları kullanımında deneyimli, Çok iyi derecede MS Office (özellikle Excel ve PowerPoint), Tercihen SAP bilen, Ticari bakış açısına sahip, Çok iyi  derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip Sonuç odaklı ve etkin zaman yönetimi becerisine sahip Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Mağazalarımız için;En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyner Park Afyon Satış Danışmanı Afyon Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Park Afyon Satış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Park Afyon Alışveriş Merkezinde yer alanBOYNER Mağazamız için,En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış deneyimli,Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösterenMağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA KORUPARK BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI Bursa Beymen Mağazacılık A.Ş.
BURSA KORUPARK BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.        Bursa Beymen Mağazamız için;En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
CRM SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY Marka Mağazacılık CRM ekibinde görev alacak, günlük CRM operasyonlarını gerçekleştirecek,CRM Sorumlusu pozisyonumuza çalışma arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği, İstatistik, veya Bilgisayar bölümlerinden mezun,Perakende veya Bankacılık sektörlerinde 2 yıl CRM tecrübesi olan,Analitik ve stratejik düşünme becerilerine sahip, Tercihen pazarlama deneyimine sahip, Detaylara özen gösteren ve iletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen SAP bilen. İleri seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KULLANICI DENEYİMİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
KULLANICI DENEYİMİ YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
• Üniversite mezunu,• En az 4 yıl web ve/veya mobil projelerde çalışmış,• E-ticaret web sitesi ve mobil uygulama konusunda minimum 2 yıl deneyimli,• Web analiz araçları konusunda bilgi ve kullanım deneyimi sahibi,• Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık,• Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen,• Kullanıcı odaklı ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Departman Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Tedarik Departman YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Hazır giyim, tekstil ürün grubunda tedarik deneyimine sahip,Üniversitelerin  Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,Özellikle örme tekstil ürün gruplarında  yetkin ve deneyimli,Kalite kontrol, ürün teknik ve kumaş satınalma süreçlerinde deneyim sahibi,Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, değişime ayak uydurabilen,Yoğun çalışma temposunu yönetebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA KORUPARK BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANI Bursa Beymen Mağazacılık A.Ş.
BURSA KORUPARK BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Bursa Korupark Beymen Club mağazamız için "Satış Danışmanları" arıyoruz. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı/Ankara Divarese Mağazaları Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağaza Müdür Yardımcısı/Ankara Divarese MağazalarıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Divarese mağazalarımız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler:Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli,Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PANORA BOYNER MAĞAZASI - SATIŞ DANIŞMANI Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
PANORA BOYNER MAĞAZASI - SATIŞ DANIŞMANIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Ankara'da  bulunan BOYNER Mağaza' mızda görev alacak;En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Ankara Divarese Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Ankara Divarese MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!        Ankara'da bulunan Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan,Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse,Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu / Ankara Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu / Ankara MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network, Que ve Divarese Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip,Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANTALYA BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİ Antalya Beymen Mağazacılık A.Ş.
ANTALYA BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Club ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 5 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta),Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Satış yetkinliklerine güvenen, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren, Müşteri odaklı, "Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım Uzmanı Rize Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım UzmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER RİZE mağazasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Görsel Sunum Yöneticisi aramaktayız.Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık, dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen,Modayı yakından takip eden,Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı vb. konularına ilgili duyan,Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
İnsan Kaynakları İş OrtağıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Ankara'da bulunan BOYNER mağazalarımızdan sorumlu olacak;Üniversite mezunu - tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Sosyoloji, Psikoloji vb.)Kurumsal bir yapıda en az 2 yıl İnsan Kaynakları fonksiyonlarının (seçme & yerleştirme, ücretlendirme & yan haklar, eğitim & gelişim, performans) uygulamalarında deneyimli,Tercihen perakende sektöründe tecrübe sahibi, Etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünce becerisine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güler yüzlü, yüksek enerjiye sahip, Problem çözme ve karar verme konusunda kendine güvenen, MS Office uygulamalarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Mağazaların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, “İnsan Kaynakları İş Ortağı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Online Planlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Online Planlama YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve İstatistik bölümlerinden mezun, Online ürün planlama konusunda min.3 yıl deneyimi olan  İleri seviyede MS Excel bilgisine sahip, Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli, Süreç iyileştirme bakış açısına sahip, Analitik, iletişimi becerisi kuvvetli, Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kategori Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Kategori Satış YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Beylikdüzü'nde bulunan BOYNER mağazalarımız için “Kozmetik Kategori Satış Yöneticisi arıyoruz.Önlisans veya üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Kozmetik kategorisinde uzmanlaşmış, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen,Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Sonuç odaklı, çözüm üreten Kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ms Office ve mağazacılık programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UX / UI Yöneticisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
UX / UI YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         En az 4  yıl web ve mobil projelerde çalışmış,·         Projelerdeki kullanıcı deneyimi tasarımını yönetebilecek,·         Interaction design, bilgi mimarisi çalışmalarını yürütebilecek,·         Arayüz taslaklarını wireframe olarak oluşturabilecek,·         Kullanıcı araştırmalarına hakim, bu süreci yürütme konusunda deneyimli,·         Data collection and analysis konusunda bilgi sahibi,·         Arayüz tasarımcısı ile birlikte çalışabilecek,·         Tercihen Google Analytics kullanabilen,·         HTML5, JavaScript, LESS, CSS ve benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamalarında gerekli bilgiye sahip,·         View Model (Örneğin; MVC)  tabanlı çalışabilecek,·         E-ticaret web sitesi ve e-bülten uygulamaları konusunda deneyimli,·         Web üzerinde yayında uygulamaları olan,·         Tasarım dengesi, tasarım bütünlüğü, tipografi, menü/navigasyon mantığı, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi vb. görsel tasarım prensiplerinde derinlemesine bilgi sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarımcı Asistanı İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Tasarımcı AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin tasarım bölümünlerinden mezun Kadın ürünleri (dokuma, baskı, örme, triko.. vb) tasarımı konusunda minimum 2 yıl deneyimli,Daha önce ürün koleksiyon oluşturma sürecinde yer almış, Photoshop ve İllustrator programlarını iyi düzeyde kullanabilen, MS Ofis programlarina hakim, Takip, raporloma ve arşivleme becerisi gelişmiş, Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli, Tasarım ve ürün geliştirme sürecinin planlamasını ve takibini yapabilecek, Mevcut ve yaklaşan trendleri inceleyip , yorumlayabilecek, Tercihan iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen grafik tasarım yapabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stil Uzmanı İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Stil UzmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin tercihen Moda ile ilgili ön lisans ya da lisans bölümlerinden mezun,Alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi,Moda ve marka bilincine sahip,Yeni moda ve trendleri takip eden,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,Dinamik ve hareketli çalışmayı seven, yaratıcı,Detaylara önem veren, sorumluluk sahibi,Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamu ve Özel Sektör Giyim İhale Birim Yöneticisi Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Kamu ve Özel Sektör Giyim İhale Birim YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, Kamu ve Özel Sektör İhale alanında en az 5 yıl deneyimli, Giyim üzerine yapılan ürün alımı ihalelerine katılmış, Kamu İhale Mevzuatına hakim, İhale ilanı, takibi, dosya hazırlanması, itiraz, sözleşme ve ilgili ihale süreçlerine hakim,Kamu ilişkilerinde veya kamuya satış konusunda tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, İş takibi kuvvetli ve raporlama konusunda deneyimli, Kendini iyi ifade eden, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer / Çocuk Kategorisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Buyer / Çocuk KategorisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden (tercihen Mühendislik bölümleri) mezun,Perakende sektöründe Çocuk Ayakkabı ya da Çocuk Aktif Spor kategorinde en az 4 yıl benzer bir görevde rol almış,Ürün gruplarının bütçeleme, koleksiyon ve marka seçimi, fiyatlama, kampanya, indirim, performans takip ve yönetimi süreçlerini yönetecek, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip edecek, Sorumlu olduğu markaların ve satın aldığı koleksiyonların mağazalardaki satış performansını raporlayacak ve analiz edebilecek, Planlama ve Alokasyon departmanı ile koordineli çalışacak,  Marka ve ürün gruplarının performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER Mağazaları - İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER Mağazaları - İnsan Kaynakları İş OrtağıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
İstanbul Avrupa yakasında bulunan BOYNER mağazalarımızdan sorumlu olacak;Üniversite mezunu - tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Sosyoloji, Psikoloji vb.)Kurumsal bir yapıda en az 2 yıl İnsan Kaynakları fonksiyonlarının (seçme & yerleştirme, ücretlendirme & yan haklar, eğitim & gelişim, performans) uygulamalarında deneyimli,Tercihen perakende sektöründe tecrübe sahibi, Etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünce becerisine sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güler yüzlü, yüksek enerjiye sahip, Problem çözme ve karar verme konusunda kendine güvenen, MS Office uygulamalarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Mağazaların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, “İnsan Kaynakları İş Ortağı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Pazarlama YetkilisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip,Tercihen pazarlama alanında 1 yıl deneyimli,Yeni pazarlama trendlerini takip eden,MS Office programlarını çok iyi derecede bilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkınAnalitik düşünebilen, çözüm ve sonuç odaklı, gelişime açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merchandise Planner (Planlama Yöneticisi) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Merchandise Planner (Planlama Yöneticisi)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve İstatistik bölümlerinden mezun, Planlama ve talep tahmini konusunda 3 yıl deneyimi olan (perakende sektörü deneyimi önceliklidir.)İleri seviyede MS Excel bilgisine sahip, Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli, Süreç iyileştirme bakış açısına sahip, Analitik, iletişimi becerisi kuvvetli, Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer / Ayakkabı Kategorisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Buyer / Ayakkabı KategorisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe Ayakkabı kategorisinde en az 4 yıl benzer bir görevde rol almış,Ürün gruplarının bütçeleme, koleksiyon ve marka seçimi, fiyatlama, kampanya, indirim, performans takip ve yönetimi süreçlerini yönetecek, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip edecek, Sorumlu olduğu markaların ve satın aldığı koleksiyonların mağazalardaki satış performansını raporlayacak ve analiz edebilecek, Planlama ve Alokasyon departmanı ile koordineli çalışacak,  Marka ve ürün gruplarının performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER - Kozmetik Kategori Satış Yöneticisi Sakarya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER - Kozmetik Kategori Satış YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Adapazarı'nda bulunan BOYNER mağazalarımız için “Kozmetik Kategori Satış Yöneticileri arıyoruz.Önlisans veya üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Kozmetik kategorisinde uzmanlaşmış, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen,Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Sonuç odaklı, çözüm üreten Kişisel bakımına özen gösteren, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ms Office ve mağazacılık programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Eğitim Yöneticisi Adana, Ankara, ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Bölge Eğitim YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerden mezun (tercihen yüksek lisans mezunu)İyi seviyede İngilizce bilen,Antalya, İzmir, Adana, Mersin, Ankara, Trabzon illerinden birinde ikamet eden,Seyahat engeli olmayan,Eğitim ve gelişim alanında en az 3 yıl deneyimli,Mağaza iş süreçlerine hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen,Tercihen SAP bilen,Satış tecrübesine sahip,Saha odaklı, güçlü insan ilişkileri ve iletişim becerisine sahip,Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi (Aksaray) Aksaray Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Lojistik Yöneticisi (Aksaray)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
En az  Ön lisans mezunu,Aksaray da ikamet eden yada edebilecek,Lojistik depo yönetimi süreçlerinde en az 3 yıl deneyim sahibi,Tercihen 3PL yönetim tecrübesi olan,Tercihen forklift ehliyetli,Ekip yönetimi ve koordinasyon konusunda deneyimli,Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek,Süreç geliştirme, six sigma konularında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim,Raporlama ve Analiz yapabilecek,WMS sistemleri kullanımına aşina,B Sınıfı sürücü belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elazığpark BOYNER - Muhasebe Yöneticisi Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Elazığpark BOYNER - Muhasebe YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Elazığ'da bulunan bayi mağazamızda görevlendirilmek üzere, "Muhasebe Yöneticisisi" arıyoruz.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Muhasebe uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisi olan, Ms office uygulamaları ve muhasebe paket program bilgisine sahip, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vitrin ve Grafik Tasarım Yöneticisi İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Vitrin ve Grafik Tasarım YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Perakende sektörü vitrin ve grafik tasarım alanlarında minimum 5 yıl deneyimli, En az 3 yıl reklam ajansı ya da tasarım studio tecrübesine sahip,  Photoshop, Illustrator, In-Design, Fireworks, Dreamweaver vediper grafik software'larına hakim, 3D çalışmaları vitrin tasarımlarına hakim ve malzeme bilgisine sahipMS Ofis programlarina iyi derecede kullanılabilen, Araştırma ve tasarım trendlerini grafik konseptlere dönüştürme yeteneğine sahip, Tercihen dijital üretici firmalarda çalışmış olmasıYeniliklere açık, öğrenmeye istekli, Erkek adaylar için sskerliğini tamamlamış olmak,  Yoğun tempoda çalışabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Kreatif bakış açısına sahip Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Akasya Boyner Mağazası Gas KategoriSatış Danışmanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Akasya Boyner Mağazası Gas KategoriSatış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Acıbadem Akasya AVM’de bulunan "Boyner Akasya" mağazasının yüksek nitelikli satış ekibine yeni takım arkadaşları arıyoruz.4000 metrekare satış alanı, dijital reklam alanları ve farklı mimari/görsel sunumu ile Boyner Akasya Mağazası; kadın, erkek, çocuk, jean, aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev ve  aksesuar kategorileriyle müşterilerine çok kategorili mağaza konseptinde yeni bir anlayış sunuyor.Farklı bir mağaza organizasyonunda GENÇ AKTİF SPOR (GAS) ÖZEL ALIŞVERİŞ DANIŞMANIolarak yer almak isteyen ve aşağıdaki kriterlere uygun deneyimli satışçıların başvurularını bekliyoruz. En az lise/tercihen üniversite mezunu, Genç Aktif Spor (GAS)  kategorisinde tecrübeli, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen,Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen,Değişik seçenekler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılan,İletişim tekniklerini çok iyi bilen ve kullanabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Outlet Kategori Müdürü İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Outlet Kategori MüdürüBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,( Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun)Perakende sektöründe benzer bir görevde (tercihen outlet yönetimi) en az 10 yıl görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Ekip yönetimi deneyimli, Analitik bakış açısı olan, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Ürün gruplarının bütçeleme, ürün ve marka seçimi, fiyatlama, kampanya, indirim, performans takip ve yönetimi süreçlerini yönetecek, Müşteri eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip edecek, Markaların ve satın alınan ürünlerin mağazalardaki satış performansını raporlayacak ve analiz edebilecek, Planlama ve Alokasyon süreçlerini yönetebilecek,  Marka ve ürün gruplarının performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Emaar BOYNER Mağazası Lojistik Yöneticisi İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Emaar BOYNER Mağazası Lojistik YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Anadolu yakasında bulunan Emaar BOYNER Mağaza' mızda görev alacak;En az lise mezunu, Tercihen lojistik meslek yüksekokulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine  en az 4 yıl tecrübeli Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Lojistik Yöneticisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER MAĞAZALARI-Kadın Kategori Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER MAĞAZALARI-Kadın Kategori Satış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Anadolu yakasında bulunan BOYNER mağazalarımızda çalışmak üzere; KADIN kategorisi için “Satış Danışmanları” arıyoruz.· En az lise mezunu,· Perakende sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, kadın kategorisinde uzmanlaşmış· Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen,· Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş,· Kişisel bakımına özen gösteren,· Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip,,· Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,· Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER SATIŞ DANIŞMANI GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER SATIŞ DANIŞMANI GENEL BAŞVURUBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İstanbul’da  bulunan BOYNER Mağaza' larımızda görev alacak;En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA BOYNER MAĞAZALARI/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BURSA BOYNER MAĞAZALARI/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BURSA BOYNER mağazalarımız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz. Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış,Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BURSA BOYNER // KORUPARK - SATIŞ DESTEK YETKİLİSİ Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BURSA BOYNER // KORUPARK - SATIŞ DESTEK YETKİLİSİBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER KORUPARK ve BURSA BOYNER mağazalarımız için “SATIŞ DESTEK YETKİLİLERİ” arıyoruz.Tercihen lise mezunu Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 1 yıl tecrübeli,Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi,Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BOYNER BURSA - KOZMETİK KATEGORİ SATIŞ YÖNETİCİSİ Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER BURSA - KOZMETİK KATEGORİ SATIŞ YÖNETİCİSİBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER BURSA Mağazamız için Kozmetik reyonunda görevlendirilmek üzere ''KATEGORİ SATIŞ YÖNETİCİSİ" aranmaktadır.Satış hedeflerine ulaşılması için; ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip,Kategorisine bağlı personelinin yönetimini üstlenecek; Kozmetik kategorilerinde deneyimli ve bilgi birikimine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten,aktif ,dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER BURSA - ÇOCUK KATEGORİ YÖNETİCİSİ Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER BURSA - ÇOCUK KATEGORİ YÖNETİCİSİBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER BURSA Mağazamız için ÇOCUK kategorisinde ''Kategori Satış Yöneticisi'' aranmaktadır.Satış hedeflerine ulaşılması için; ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip,Kategorisine bağlı personelinin yönetimini üstlenecek; Çocuk kategorisinde deneyimli ve bilgi birikimine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten,aktif ,dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER Mağazaları - Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER Mağazaları - Satış Destek YetkilisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında bulunan BOYNER mağazalarımız için “Satış Destek Yetkilisi”arıyoruz. En az Lise mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Mağazacılık arka ofis süreçlerine hakim Satış ve Depo süreçlerinin her birinde aktif olarak görev almış,Organizasyon ve etkin iletişim becerilerine sahip, Sonuç odaklı, çözüm üreten MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen ve raporlama bilgisi olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER Mağazaları - Kozmetik Uzman Satış Danışmanı Sakarya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
BOYNER Mağazaları - Kozmetik Uzman Satış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Adapazarı'nda bulunan  BOYNER mağazalarımızda çalışmak üzere; kozmetik kategorisi için“ Uzman Satış Danışmanları” arıyoruz. ·         En az lise mezunu,·         Perakende sektöründe en az 4 yıl tecrübeli, kozmetik kategorisinde uzmanlaşmış·         Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen,·         Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş,·         Kişisel bakımına özen gösteren,·         Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip,, ·         Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,·         Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER Mağazası - Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER Mağazası - Operasyon YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında bulunan BOYNER mağazamız için “Operasyon Yöneticisi arıyoruz.Önlisans veya üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Mağazacılık arka ofis süreçlerine hakim İdari İşler, İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Depo süreçlerinin herbirinde aktif olarak görev almış,Merkez Ofis Muhasebe, Depo, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Departmanları ile koordineli görev yapacak,Bilgisayarlı muhasebe/depo sistemleri, muhasebe/depo uygulamaları konularında deneyimli,Organizasyon ve etkin iletişim becerilerine sahip, Sonuç odaklı, çözüm üreten MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen ve raporlama bilgisi olan,Tercihen SAP programı kullanmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjiye sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı