Boyner Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1953


Boyner Grup, bünyesinde bulunan Altınyıldız, A&Y Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık/YKM, Morhipo, temsil ettiği yüzlerce marka, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 500’ün üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin en büyük gıda-dışı ve elektronik-dışı perakende grubudur. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe ve e-ticarete farklı perakende formatlarında A+, D segment yelpazesi aralığında, Türkiye pazarında “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Boyner Grup’un önemli kilometre taşları:
1953’te Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük tekstil fabrikalarından  ALTINYILDIZ kuruldu.
İlk mağazamız, Nişantaşı BEYMEN  1971’de açıldı.
Türkiye’nin ilk çok katlı mağazalarından ÇARŞI 1981’de açıldı, ismi 2004’te Boyner Büyük Mağazacılık olarak değişti.
Benetton - Türkiye’ye ilk giren yabancı hazır giyim markası, 1985’te açıldı.
Müşterisini en önemli varlığı olarak gören Boyner Grup “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramını 1987’de hayata geçirip, Türkiye’de tüketicilerin yaşamında yeni bir dönemi daha başlattı.
Avrupa’nın en büyük tekstil fabrikalarından biri ve “Altınyıldız” markalı kumaş üreticisi olan Altınyıldız perakende markaları yarattı: NETWORK 1997, FABRİKA 2000, QUE 2007
1998 yılında perakende dışı bir alanda, son 10 yılın en önemli yeniliklerinden biri olan ve 2002 yılında 1.5 Milyon müşteri, 400’den fazla üye iş yeri ve 5000’den fazla nokta ile HSBC’e satılan Advantage Card’ı yarattı ve Türkiye’de taksitli kredi kartı pazarının öncüsü oldu.
2003 yılında müşterilerine sunduğu 7 gün 24 saat asistanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Back-up kuruldu.
2003 yılında yaratıcı ve yenilikçi marka t-box yaratıldı.
Türkiye’nin ilk online fashion department store’u olmak iddiasını taşıyan, tek bir çatı altında hem sezon ürünlerini, hem de günlük kampanyaları toplayan
e-ticaret sitesi  morhipo.com 2011 yılında kuruldu.
2012 yılında Çok Katlı Mağazacılık’ta YKM ile büyük evlilik gerçekleşti.
Türkiye’nin en büyük giyim perakende mağazası Zorlu Beymen 2013’te açıldı. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: PerakendeBoyner Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 74
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
WEPUBLIC-PRIVATE LABEL URUN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-PRIVATE LABEL URUN YÖNETİCİSİBoyner Grup
  Üniversitelerin Mühendislik, Ekonomi bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe  benzer bir pozisyonda en az 7 yıl deneyimli, Planlama, süreç analizi ve raporlama konusuna hakim, Ticari & analitik bakış açısı olan, Koordinasyon becerileri kuvvetli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC-RETAIL MERCHANDISER İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-RETAIL MERCHANDISERBoyner Grup
  Üniversite mezunu Perakende sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Moda ve marka bilincine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen SAP bilen Analitik, sistematik Sonuç odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC-BUYER İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-BUYERBoyner Grup
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak İtalyanca veya Fransızca bilen,  Moda ile yakından ilgili,  Tekstil satınalma tecrübesine sahip,  Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,  Dinamik,  Yurtdışı seyahat engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail Merchandiser İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık AŞ
Retail MerchandiserBeymen Mağazacılık AŞ
* Üniversite mezunu* Perakende sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli* Moda ve marka bilincine sahip* Çok iyi derecede İngilizce bilen* Ms Office programlarını etkin kullanabilen* Tercihen SAP bilen* Analitik ,sistematik* Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 3 yıl benzer deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kişisel imajına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİSİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.  Beymen Mağazalarımız için; Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 7 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta) Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren Müşteri odaklı“DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİLERİ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.        Beymen Mağazalarımız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Club ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 5 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta), Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Satış yetkinliklerine güvenen, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren, Müşteri odaklı,"Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
VIAPORT BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Beymen Mağazacılık A.Ş.
VIAPORT BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Viaport AVM'de açılacak Beymen Outlet mağazamız için, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel imajına özen gösteren,  İletişim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın,"SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CAPACITY BEYMEN CLUB MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
CAPACITY BEYMEN CLUB MAĞAZA MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Capacity Beymen Club mağazamızda görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli (tercihen lüks mağazacılıkta), MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren, Müşteri odaklı,"Mağaza Müdürü" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
TERRACITY BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANI Antalya Beymen Mağazacılık A.Ş.
TERRACITY BEYMEN CLUB SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Terracity AVM'de açılacak Beymen Club mağazamız için, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Tercihen Arapça bilen, Kişisel imajına özen gösteren,  İletişim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın,"SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ATAKÖY A PLUS BEYMEN MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
ATAKÖY A PLUS BEYMEN MAĞAZA MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Ataköy A Plus Beymen Mağazamız için;  Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 10 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta) Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren Müşteri odaklı“MAĞAZA MÜDÜRÜ” arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
AKASYA BOYNER/ Müşteri İlişkileri Asistanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
AKASYA BOYNER/ Müşteri İlişkileri AsistanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Acıbadem Akasya Mağazası için Müşteri İlişkileri Asistanları aranmaktadır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER AKASYA / Kasiyerler İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER AKASYA / KasiyerlerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık Acıbadem Akasya Mağazası için ; En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 1 yıl kasa tecrübesi olan, MS Office ve tercihen IBM kasa programını etkin olarak kullanabilen, Kasa noktasında müşteri memnuniyetine önem veren, Mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)“Kasiyerler” arıyoruz.Akasya AVM / Boyner Mağazası ekibinde yer almak isteyen ve yukarıda belirtilen niteliklere sahip olduğunu düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC MAĞAZA SATIŞ EKİBİ İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC MAĞAZA SATIŞ EKİBİBoyner Grup
Biz WEPUBLIC’İZ. Mağazacılığa başka bir gözle bakan,Alıştıklarınızdan çok farklı bir yeriz. Dünyanın en iyi markalarının yanında; özgürlük,Samimiyet, yaratıcılık ve rahatlık gibi üzerindeFiyat etiketi olmayan kavramlara da ev sahipliği yaparız.Kapımızdan içeri giren herkesin mutlu olmasını, ilham almasını amaçlarız. Tüm bunlar seni heyecanlanırıyorsa; yenilikçi, kendini ifade edebileceğin, keyifli bir ortamda çalışma,Dünyanın en mutlu yeri WEPUBLIC’İN bayrağını birlikte taşımak istiyorsan seni aramıza bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Boyner Panora Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanı - Boyner PanoraBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
PANORA Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Panora Boyner Kasiyer Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Panora Boyner KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Panora AVM'de yeralan Boyner Mağazası'nda görev alacak;  En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, prezentabl, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Trabzon Forum Nw&Fb - Uzman Satış Danışmanı Trabzon AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Trabzon Forum Nw&Fb - Uzman Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Trabzon Forum AVM'de bulunan NetWork&Fabrika mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Yetkilisi Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Görsel Sunum YetkilisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Elazığ Boyner mağazasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Görsel Sunum Yetkilisi aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık, dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konularında en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, Modayı yakından takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı vb. konularına ilgili duyan, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Satış Operasyonları Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Yurtiçi Satış Operasyonları Birim YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
A&Y Marka Mağazacılık Kurumsal&Yurtdışı&Bayii Operasyonları Departmanı'nda  görevlendirilmek üzere, ‘Yurtiçi Satış Operasyonları Birim Yöneticisi’ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtiçi bayi  ve satış operasyonları alanında deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Analitik yönü kuvvettli, Proaktif, gelişim ve değişime açık, Ms Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ELAZIĞ Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanı - ELAZIĞBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Elazığ Mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitekliklere uygun 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Yöneticisi (Merchandise Planner) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Planlama Yöneticisi (Merchandise Planner)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve İstatistik bölümlerinden mezun, Planlama ve talep tahmini konusunda en az 3 yıl deneyimi olan (perakende sektörü deneyimi önceliklidir) İleri seviyede MS Excel bilgisine sahip, Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli Süreç iyileştirme bakış açısına sahip Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE YÖNETİCİSİ/ MERKEZ OFİS İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
MUHASEBE YÖNETİCİSİ/ MERKEZ OFİSBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis Muhasebe Departmanı'nda Muhasebe Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere ; İşletme, İktisat ve benzeri fakültelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, En az 2 yıl muhasebe işlemleri tecrübesine sahip ve mevzuata hakim, Etkin iletişim becerilerine sahip, MS Office uygulamalarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Sosyal Medya YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Pazarlama Departmanı’nda görevlendirilmek üzere, moda ve perakende sektörünü seven, sektörel dinamiklerin yanı sıra dünyadaki ve iletişim sektöründe medya alanındaki gelişmeleri çok yakından takip eden, kendine güvenen, ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, sorumluluk almayı bilen, kişiliği ve vizyonu ile ekibimize değer katacak bir  "Sosyal Medya Yöneticisi " arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Pazarlama, İletişim) Sosyal Medya konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Sosyal paylaşım platformlarına, mecraların diline çok iyi düzeyde hakim, sosyal ağlarda aktif olan, Moda ile ilgili trendleri ve gündemi takip eden, moda diline hakim, Planlama, organizasyon,koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Araştırmacı ve yaratıcı yönleri kuvvetli, Dergi, gazete, insert, e-mailing için metin hazırlayabilen, Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgi sahibi, MS Office  programlarını,sosyal medya yönetim ve raporlama araçlarını etkin kullanabilen, İş takibi yapabilen, ekip çalışmasının gücüne inanan, Üretken, araştırmacı, iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandising Erkek Aksesuar Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Merchandising Erkek Aksesuar Birim YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek Aksesuar Merchandising ve Ürün Geliştirme konusunda min.5 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneğine sahip, Ürün geliştirme konusunda deneyimli, Analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarına hakim, SAP programını aktif kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyner İstanbul Forum / Kasiyer İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner İstanbul Forum / KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul Forum Mağazası için aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kasiyerler aranmaktadır.  En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NAUTILUS BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
NAUTILUS BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
NAUTILUS BOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İçerenköy Carrefour AVM'de yer alan BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
 Acıbadem Akasya AVM’de bulunan "Boyner Akasya" mağazasının yüksek nitelikli satış ekibine yeni takım arkadaşları arıyoruz.4000 metrekare satış alanı, dijital reklam alanları ve farklı mimari/görsel sunumu ile Boyner Akasya Mağazası; kadın, erkek, çocuk, jean, aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev ve  aksesuar kategorileriyle müşterilerine çok kategorili mağaza konseptinde yeni bir anlayış sunuyor.Farklı bir mağaza organizasyonunda ÖZEL ALIŞVERİŞ DANIŞMANI olarak yer almak isteyen ve aşağıdaki kriterlere uygun deneyimli satışçıların başvurularını bekliyoruz.   En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 6 yıl tecrübeli, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen, Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen, Değişik seçenekler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılan, İletişim tekniklerini çok iyi bilen ve kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
METROCİTY BOYNER / KASİYERLER İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
METROCİTY BOYNER / KASİYERLERBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Metrocity Mağazası için aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kasiyerler aranmaktadır.  En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
METROCİTY BOYNER / SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
METROCİTY BOYNER / SATIŞ DANIŞMANIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Metrocity Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli"Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyner ŞAŞKINBAKKAL / Müşteri İlişkileri Asistanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner ŞAŞKINBAKKAL / Müşteri İlişkileri AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin  ŞAŞKINBAKKAL Mağazası için Müşteri İlişkileri Asistanı aranmaktadır. En az Lise,tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ISTINYE PARK BOYNER / Satış Operasyon Asistanı İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ISTINYE PARK BOYNER / Satış Operasyon AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde, ISTINYE PARK BOYNER mağazasında görevlendirmek üzere ''SATIŞ OPERASYON ASİSTANLARI'' arıyoruz...  En az lise mezunu, Tercihen lojistik meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 2 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi, Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSTİNYE PARK BOYNER - Satış Danışmanları İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
İSTİNYE PARK BOYNER - Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstinye Park Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MARMARA FORUM / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
MARMARA FORUM / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Marmara Forum Boyner Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / KASİYERLER İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / KASİYERLERBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Şaşkınbakkal mağazamız için,  En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli "Kasiyerler" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şaşkınbakkal BOYNER / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Şaşkınbakkal BOYNER / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Şaşkınbakkal BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANLARI / BODRUM (MIDTOWN) Muğla Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANLARI / BODRUM (MIDTOWN)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Bodrum, Midtown AVM'de bulunan Bodrum Boyner mağazası için;· En az lise mezunu,· Modayı yakından takip eden,· Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,· Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,· Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli."Yaz sezonunda görev yapacak Satış Danışmanları'' aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CEVAHİR BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
CEVAHİR BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
CEVAHİR BOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER /GÖRSEL SUNUM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER /GÖRSEL SUNUM YÖNETİCİSİBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde bulunan İstanbul Avrupa yakasındaki mağazalarımız için ''Görsel Sunum Yöneticisi'' arıyoruz. Mağazacılık dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konusunda deneyimli ve yaratıcı, Modayı yakından takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı, vb. konularına ilgili, Analitik düşünme yapısına sahip, Proaktif, Tercihen üniversite mezunu, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Tercihen Zincir Mağazalarda Görsel Sunum Yöneticiliği yapmış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSKENDERUN / SATIŞ DANIŞMANLARI Hatay Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İSKENDERUN / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İskendrun Primemall AVM'de faaliyet gösteren mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere uygun  Satış Danışmanları arıyoruz En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Capitol Boyner / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Capitol Boyner / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Capitol Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GAZİANTEP BOYNER/ SATIŞ DANIŞMANI Gaziantep Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
GAZİANTEP BOYNER/ SATIŞ DANIŞMANIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Gaziantep'te faaliyet gösteren mağazalarımız için, aşağıda belirtilen niteliklere  sahip adaylar arıyoruz En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Satış alanında minimum 1 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa As Merkez -Satış Danışmanları Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Bursa As Merkez -Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Bursa ASMERKEZ'de açılacak olan Outlet mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer / Üretim Markaları (Private Label) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Buyer / Üretim Markaları (Private Label)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / Tekstil Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Kadın, Erkek ve Çocuk gruplarında tasarım aşamasından, mağazaya yerleşim aşamasına kadar geçen süreçlere hakim, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün fiyatlandırma, bütçe yapılandırma, alokasyon, raporlama ve analiz konularında tecrübeli; analitik düşünce yapısına sahip, Yeni bir marka oluşturulma sürecinde yaratıcı fikirleri ve deneyimi ekip ile paylaşabilecek, Mevcut markaların gelişiminin ve performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek,Junior Buyer veya Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜMRANİYE BOYNER / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ÜMRANİYE BOYNER / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Ümraniye Meydan AVM'de yer alan BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür / Technical Manager (Textiles/Retail) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Teknik Müdür / Technical Manager (Textiles/Retail)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis bünyesinde; Özel Markalar için üretilen ürün gruplarının (Kadın, Erkek, Çocuk ve Ayakkabı) üretim öncesi ve sonrası kontrollerini gerçekleştirecek, ürün gruplarının şirket kalite standartlarında üretilmesi ve müşterilerimize sunulması süreçlerini yönetecek :  Üniversitelerin (tercihen) Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim, tekstil, moda-perakende deneyimli; yurtiçi ve yurtdışı sektör ve trend takip eden,  Triko, örme ve dokuma ürün gruplarında (Kadın, Erkek ve Çocuk için) bilgi sahibi,  Kalite Kontrol deneyimi veya Kalite Kontrol Ekibi yönetim tecrübesi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Planlama, organizasyon ve yönetim becerilerine sahip,Teknik Müdür olarak görev yapmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SERDİVAN BOYNER / Uzman Lojistik Sorumlusu Sakarya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
SERDİVAN BOYNER / Uzman Lojistik SorumlusuBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Adapazarında bulunan Serdivan Boyner Bayi mağazası için, aşağıdaki niteliklere sahip Uzman Lojistik Sorumlusu aranmaktadır; Yüksekokul/üniversite mezunu, Tercihen lojistik sektöründe deneyimli, Office programlarına hakim, Analitik düşünme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uygun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
Finans YöneticisiBoyner Grup
·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme ya da İktisat bölümlerinden mezun,·         Kurumsal firmaların finans departmanlarında MİN. 5 yıl iş deneyimine sahip,·         SAP FI modülünü iyi derecede kullanabilen, ödeme programları ve kredi kartı işlemleri hakkında bilgili,·         Temel muhasebe kayıt bilgisine sahip,  ·         MS Office uygulamalarına hakim (Word,Excel vb.)·         Güçlü iletişim becerisine ve analitik düşünce yeteneğine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kayseri Forum Network&Fabrika - Müdür Yardımcısı Kayseri AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kayseri Forum Network&Fabrika - Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kayseri Forum Network&Fabrika mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-İstanbul Mağazalarımız İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-İstanbul MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yükseka, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Ankara Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-Ankara MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Anadolu Yakası-Satış Danışmanı İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Network Fabrika Mağazaları-Satış Danışmanı Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Network Fabrika Mağazaları-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Tuzla Marina İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı - Tuzla MarinaAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Tuzla Marina Viaport AVM de bulunan Network&Fabrika&Divarese Outlet mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZMİT OUTLET CENTER - Mağaza Müdürü Kocaeli AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İZMİT OUTLET CENTER - Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kocaeli İzmit'de bulunan Network&Fabrika&Divarese  outlet Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Divarese Mağazalarımız-Satış Danışmanı Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Divarese Mağazalarımız-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstinye Park Divarese - Uzman Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstinye Park Divarese - Uzman Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstinye Park AVM' bulunan Divarese Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık(ayakkabıcılık) sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zorlu Center Network-Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Zorlu Center Network-Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Zorlu Center AVM'de bulunan  Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cevahir AVM Network Fabrika - Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Cevahir AVM Network Fabrika - Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Cevahir AVM'de bulunan  Network&Fabrika Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zorlu Center Network Mağazamız - Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Zorlu Center Network Mağazamız - Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Zorlu Center AVM'de bulunan Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cevahir AVM Network Fabrika-Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Cevahir AVM Network Fabrika-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Cevahir AVM'de bulunan Network&Fabrika Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Mağazalarımız - Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Mağazalarımız - Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir Mağazaları İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı-İzmir MağazalarıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İzmir'de bulunan mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Divarese Mağazalarımız-Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Divarese Mağazalarımız-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul'da bulunan Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İzmir Mağazaları İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağaza Müdürü - İzmir MağazalarıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İzmir'de bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Tedarik Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Dönemsel Tedarik SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
  Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Hazır giyim, tekstil ürün grubunda tedarik deneyimine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, İyi seviyede SAP bilen, İletişim becerileri gelişmiş, değişime ayak uydurabilen, Yoğun çalışma temposunu yönetebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İskenderun Park Forbes - Satış Danışmanı Hatay AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İskenderun Park Forbes - Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İskenderun Park Forbes'da açılacak olan Network Mağazamız için Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Antalya Mağazaları - Mağaza Müdür Yardımcısı Antalya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya Mağazaları - Mağaza Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Antalya Mağazalarımız - Mağaza Müdürü Antalya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya Mağazalarımız - Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Antalya Mağazalarımız - Kasa Sorumlusu Antalya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya Mağazalarımız - Kasa SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya'da bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Antalya Mağazalarımız -Satış Danışmanı Antalya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya Mağazalarımız -Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Antalya'da bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı -Avrupa YakasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan  Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Mağazaları - Mağaza Müdür Yardımcısı Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Mağazaları - Mağaza Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı