MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
4 Yıllık üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 5 yıl bütçe ve raporlama tecrübesi olan, Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde görev yapmış, IFRS veya US GAAP tecrübesi olan, TTK raporlama deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Kıdemli Uzman seviyesi için ekip yönetimi tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP YAZILIM UZMANI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SAP ABAP YAZILIM UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
·         Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,·         ABAP programlama dilinde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi,·         SAP sistem entegrasyonları konusunda tecrübeli,·         Performans analizi ve iyileştirme konularında deneyimli,·         ALE, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Workflow, Transactions, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service ve RFC uygulama geliştirme teknikleri konusunda bilgili,·         Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,·         Tercihen .Net ve/veya Java programlama dillerine hakim,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žSözel ifade yeteneği gelişmiş,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
YÖNETİCİ ASİSTANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Benzer bir rolde minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FATURALAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
FATURALAMA UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Ticaret Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (tercihen Muhasebe bölümü) mezunu, •Tercihen ön muhasebe işlemlerinde deneyimli,•MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,•Takım çalışmasına yatkın,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DENETÇİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Bağımsız denetim şirketlerinde veya şirketlerin (tercihen lojistik ve limancılık sektörlerinde) iç denetim departmanlarında olmak üzere toplamda en az 3-4 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Denetçi pozisyonu için bağımsız denetim şirketlerinde veya lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim departmanlarında en az 1-2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Denizcilik İşletmeleri Yönetimi),žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žKendinigeliştirmeye açık, ekipçalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,žEtkiliiletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitikdüşünebilen, dinamik, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMAN YARDIMCISI Trabzon MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
OPERASYON UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az Lise mezunu,MS Office Programlarını etkin kullanabilenEsnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az Yüksekokul mezunužMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, çok iyi derecede excel bilenžEsnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecekTakım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HABERLEŞME MEMURU / KURYE İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HABERLEŞME MEMURU / KURYEMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žEnaz Lise mezunu, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žAktif iş ortamına ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, žTakım çalışmasına yatkın, žAkıcı bir diksiyona ve ifade yeteneğine sahip, žİletişim becerisi kuvvetli, žB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
OPERASYON TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İTHALAT SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İTHALAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Performans Yönetim Sistemi Uzmanı İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Performans Yönetim Sistemi UzmanıMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği) mezun,Performans yönetimi ve/veya satış prim sistemi konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve ileri excel bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı