MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ŞOFÖR İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ŞOFÖRMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az lise mezunu, En az 3 yıl benzer bir görevde deneyim sahibi, İleri sürüş tekniklerine hakim, İstanbul şehir içi ulaşım güzergahlarına hakim, Şehirlerarası sürüş deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerisi gelişmiş, B sınıf sürücü ehliyetine sahip, İlkyardım ve Psikoteknik belgesi olan, SRC 2 ve 4 belgelerine sahip, 28-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Önlisans / lisans eğitimini tamamlamış, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Tercihen bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PORT CAPTAIN Kocaeli MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
PORT CAPTAINMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Preferably graduated from maritime/port management departments of universities,At least 3 years operation (vessel/terminal), MS Office applications can be used effectively, Very good spoken and written knowledge of English, To be able to adapt flexible and busy working hours, Have team management skills, Have effective communication, planning and coordination skills, Presentative and strong representation ability, Analytical thinking, dynamic, Have self-motivation and business discipline, Living at the Side Anatolian or around İzmit.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PORT CAPTAIN İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
PORT CAPTAINMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Preferably graduated from maritime/port management departments of universities,At least 3 years operation (vessel/terminal), MS Office applications can be used effectively, Very good spoken and written knowledge of English, To be able to adapt flexible and busy working hours, Have team management skills, Have effective communication, planning and coordination skills, Presentative and strong representation ability, Analytical thinking, dynamic, Have self-motivation and business discipline, Living at the around Avcılar, Beylikdüzü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žEn az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip yönetimi becerilerine sahip,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•En az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip yönetimi becerilerine sahip,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,•Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žSözel ifade yeteneği gelişmiş,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERFORMANS YÖNETİMİ UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
PERFORMANS YÖNETİMİ UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği) mezun,Performans yönetimi ve/veya satış prim sistemi konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve ileri excel bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Denetçi pozisyonu için bağımsız denetim şirketlerinde veya lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim departmanlarında en az 1-2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI-DÖNEMSEL İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI-DÖNEMSELMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, Dönemsel (1 yıl sözleşmeli) olarak çalışabilecek,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEMURAJ İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DEMURAJ İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,•Ekip çalışmasına yatkın,•Dikktli, analitik düşünebilen ve dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ŞOFÖRMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az lise mezunu, En az 2 yıl benzer bir görevde deneyim sahibi, İleri sürüş tekniklerine hakim, İzmir şehir içi ulaşım güzergahlarına hakim, Şehirlerarası sürüş deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerisi gelişmiş, B sınıf sürücü ehliyetine sahip, İlkyardım ve Psikoteknik belgesi olan, SRC 2 ve 4 belgelerine sahip, 28-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ HESAPLAR UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DIŞ HESAPLAR UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi / orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen, dinamik. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OPERASYON DOKÜMANTASYON İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OPERASYON DOKÜMANTASYONMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin ön lisans / lisans bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, •Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, •Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Kriz anlarında hızlı ve doğru çözüm üretebilen•Zaman baskısı altında çalışabilen,•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HAZİNE VE NAKİT YÖNETİMİ UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAZİNE VE NAKİT YÖNETİMİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Belirli Süreli ( 1 Yıl) Sözleşme ile kurumumuzda çalışmak üzere;Lisans eğitimini tamamlamış, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Etkin iletişim becerisine sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dinamik Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,Tüm mavi yaka insan kaynakları süreçleri ile ilgili en az 3 yıl (tercihen benzer bir sektörde) deneyim sahibi,MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen,Tercihen SAP bilgisi olan,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE KULLANICI DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SİSTEM VE KULLANICI DESTEK UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin ilgili ön lisans, lisans veya yüksek lisans programlarından mezun.Microsoft sunucu sistemlerinde tecrübeli. (MS Windows Server ailesi özellikle 2012 R2, 2008 R2, Exchange, SQL, Microsoft Cloud)Microsoft Share Point intranet sitesileri ve formlar konusunda tecrübe sahibi,Microsoft sunucu sistemleri genel servis ve hizmetleri konusunda tecrübeli. (AD, DNS, DHCP,WSUS, File Services, Print Services, Cluster Service ve Hyper-V)Bilgi güvenliği sistem ve yönetiminde tecrübeli. (Check Point, Trend Micro, FOPE, TMG)Internet Proxy sistemlerinde tecrübeli, tercihen SOPHOS cihazları hakkında bilgi sahibi.Sunucu sistemlerini planlama, yapılandırma, kurma ve yönetme konularında en az 3 yıl aktif iş tecrübesine sahip.Network planlama, yönetim ve sorun giderme konularında bilgi sahibi. Tercihen Solarwinds network monitoring yazılımına hakkında bilgi sahibi.Windows Terminal – Thin Client sistemleri üzerinde son kullanıcı desteği vermiş.Sunucu yedekleme sistemlerinden Data Protector ve CA ARC Serve Backup programları hakkında bilgi sahibi.Red Hat Linux sunucular üzerinde basit performans kontrolleri ve sistem izleme işlemleri konusunda bilgi sahibi.HP ve IBM Blade, Storage ve Library sistemleri hakkında bilgi sahibi.Teknik yazışmaları yürütebilecek ve ilgili dökümanları takip edebilecek seviyede ingilizce bilgisi olan.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Adana, Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Operasyon / Dokümantasyon Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Müşteri Temsilcisi Operasyon / DokümantasyonMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerinönlisans / lisans bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žKriz anlarında hızlı ve doğru çözüm üretebilenžZaman baskısı altında çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
4 Yıllık üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 5 yıl bütçe ve raporlama tecrübesi olan, Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde görev yapmış, IFRS veya US GAAP tecrübesi olan, TTK raporlama deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Kıdemli Uzman seviyesi için ekip yönetimi tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİ Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Lisans ya da önlisans öğrenimine devam eden, Staj yükümlülüğü bulunan ve/veya sigorta primi okul tarafından karşılanan, İletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Türkiye'deki ofislerimizde görevlendirilmek üzere, staj süresi boyunca kendi imkanları dahilinde ilgili şehirde ikamet edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) ** Tüm Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük konteynertaşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 900 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Çanakkale ve Konya’da hizmet vermektedir.MSC Türkiye bünyesinde İzmir, İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa ve Mersinlokasyonlarında görev alabilecek engelli personel arayışımızbulunmaktadır.Aranan nitelikler;En az lise mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, Minimum % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZMAN SATIŞ TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
UZMAN SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•En az 3yıl sektörde satış deneyimine sahip•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,•Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumsağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gemi Operasyon Uzmanı İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Gemi Operasyon UzmanıMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Tercihen üniversitelerin denizcilik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen, dinamik, Tercihen gemi üstü yanıcı yük elleçlemerinde bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP YAZILIM UZMANI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SAP ABAP YAZILIM UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
·         Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,·         ABAP programlama dilinde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi,·         SAP sistem entegrasyonları konusunda tecrübeli,·         Performans analizi ve iyileştirme konularında deneyimli,·         ALE, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Workflow, Transactions, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service ve RFC uygulama geliştirme teknikleri konusunda bilgili,·         Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip,·         Tercihen .Net ve/veya Java programlama dillerine hakim,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı