MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Denetçi pozisyonu için bağımsız denetim şirketlerinde veya lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim departmanlarında en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD. İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD.MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin denizcilik bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žTercihen gemi üstü yanıcı yük elleçlemerinde bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT OPERASYON TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT OPERASYON TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
  Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İnsan Kaynakları Müdür YardımcısıMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az lisans mezunu, İşe alım, eğitim ve geliştirme, organizasyonel gelişimalanlarında minimum 7 yıl tecrübeli, Alanında en az 2 yıl yöneticilik yapmış, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın  Sunum ve müzakare becerilerine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMI Bursa, Mersin, ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Çanakkale ve Konya’da hizmet vermektedir.MSC Türkiye bünyesinde, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin ofislerimizde organizasyonumuzun farklı departmanlarında bilgi ve deneyim kazandırılmak üzere görev alabilecek stajyer arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler ; žÜniversitelerin lisans bölümlerinde son sınıf öğrencisi veya yeni mezun, Haftanın tercihen 5 günü, en az 3 tam günü devam edebilecek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen, öğrenmeye açık ve dinamik.* Aramıza katılacak adaylar İŞKUR teşvikiyle bünyemizde görev alacaklardır.** Staj Programıyla ilgili detaylı bilgi için İşkur'un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ HESAPLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ HESAPLARI UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,žİyi / orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,žMS Office programlarına hakim,Tercihen ileri düzeyde Excel bilgisine sahip,žDiksiyonu düzgün,žEtkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünme yeteneği kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarına hakim, žTercihen Muhasebe alanında en az 1 yıl iş deneyimi olan, žTek düzen hesap planına hakim, žMuhtasar, KDV ve damga vergisi beyannamesi hazırlayabilen, žTercihen SAP bilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEkip çalışmasına yatkın, analitik
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİSE STAJYERLERİ Bursa, Mersin, ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
LİSE STAJYERLERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim yılında görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi Eğitimine devam eden, 3308 Sayılı Kanun gereği işletme staj yükümlülüğü bulunan, Aktif ve yoğun bir çalışma ortamında staj yapmak isteyen, Uyumlu ve iletişim becerisi gelişmiş,lise stajyerleri arıyoruz...
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Gaziantep MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Etkin planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ KONTROL MEMURUMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun, žTercihen gümrük mevzuatı ve liman acente bilgisine sahip,žMSC Office programlarına hakim, žİyi derecede Ingilizce bilgisine sahip (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracabilecek seviyede), žBsınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen (düz - otomatik vites)žTekirdağ' da ikamet eden veya edebilecek,žAktif ve dinamik  bir yapıya sahip,žİletişim becerisi gelişmiş ve diksiyonu düzgün,žSahada ve vardiyalı sistemde çalışmaya müsait,žDevlet kurumları (Liman Başkanlığı, Deniz Polisi, Sağlık, Gümrük vb.) ile ortak çalışabilecek temsil kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ KONTROL MEMURUMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, žžMS Office programlarına hakim, žžİyi derecede İngilizce bilgisine sahip (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede), žžAçık havada ve vardiyalı sistemde çalışmaya müsait, žžB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, žžDinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, žžİletişim becerisi ve takip yönü kuvvetli, žžDevlet kurumları ile ortak çalışabilecek temsil kabiliyeti yüksek, žAliağa’da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİMAN HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
LİMAN HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Ön Lisans veya Lisans mezunu, žMS Office programlarına hakim,Tercihen gümrük mevzuat, liman acente bilgisine sahip ve deneyimli,žOrta düzeyde İngilizce bilen,žTekirdağ ' da ikamet eden, ya da edebilecek,žAktif araç kullanabilen (düz - otomatik vites),žİletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün,žAktif ve dinamik bir yapıya sahip,Devlet Kurumları ile ortak çalışabilecek, temsil kabilyeti yüksek,žLimanda ve ofiste esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT OPERASYON TEMSİLCİSİ İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT OPERASYON TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,  Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Etkin planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı