MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, žHızlı klavye kullanabilen, žOrta seviyede İngilizce bilgisine sahip, žVardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žTakım çalışmasına yatkın, žDikkatli, sabırlı, proaktif, konsantrasyonu yüksek, žKriz anlarında hızlı ve doğru çözüm üretebilen, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Denizcilik İşletmeleri Yönetimi),žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žKendini geliştirmeye açık, ekipçalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OFİS DESTEK ELEMANI Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
OFİS DESTEK ELEMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Dönemsel (6 ay sözleşmeli) olarak çalışabilecek,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın,Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR İstanbul(Avr.), ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ŞOFÖRMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az lise mezunu, En az 3 yıl benzer bir görevde deneyim sahibi, İleri sürüş tekniklerine hakim, İstanbul şehir içi ulaşım güzergahlarına hakim, Şehirlerarası sürüş deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerisi gelişmiş, B sınıf sürücü ehliyetine sahip, İlkyardım ve Psikoteknik belgesi olan, SRC 2 ve 4 belgelerine sahip, 28-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU (DÖNEMSEL) Kocaeli MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ KONTROL MEMURU (DÖNEMSEL)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun,Dönemsel (1 yıl sözleşmeli) olarak çalışabilecek, Yılport ve Evyap limanlarında acentecilik hizmetlerinde görev alacak, Tercihen gümrük mevzuatı ve liman acenta bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede),Açık havada ve vardiyalı sistemde çalışmaya müsait, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İzmit civarında veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Dinamik, çalışkan, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi ve takip yönü kuvvetli, Devlet kurumları (Liman Başkanlığı, Deniz Polisi, Sağlık, Gümrük vb.) ile ortak çalışabilecek temsil kabiliyeti yüksek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM VE KULLANICI DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SİSTEM VE KULLANICI DESTEK UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin ilgili ön lisans, lisans veya yüksek lisans programlarından mezun.Microsoft sunucu sistemlerinde tecrübeli. (MS Windows Server ailesi özellikle 2012 R2, 2008 R2, Exchange, SQL, Microsoft Cloud)Microsoft Share Point intranet sitesileri ve formlar konusunda tecrübe sahibi,Microsoft sunucu sistemleri genel servis ve hizmetleri konusunda tecrübeli. (AD, DNS, DHCP,WSUS, File Services, Print Services, Cluster Service ve Hyper-V)Bilgi güvenliği sistem ve yönetiminde tecrübeli. (Check Point, Trend Micro, FOPE, TMG)Internet Proxy sistemlerinde tecrübeli, tercihen SOPHOS cihazları hakkında bilgi sahibi.Sunucu sistemlerini planlama, yapılandırma, kurma ve yönetme konularında en az 3 yıl aktif iş tecrübesine sahip.Network planlama, yönetim ve sorun giderme konularında bilgi sahibi. Tercihen Solarwinds network monitoring yazılımına hakkında bilgi sahibi.Windows Terminal – Thin Client sistemleri üzerinde son kullanıcı desteği vermiş.Sunucu yedekleme sistemlerinden Data Protector ve CA ARC Serve Backup programları hakkında bilgi sahibi.Red Hat Linux sunucular üzerinde basit performans kontrolleri ve sistem izleme işlemleri konusunda bilgi sahibi.HP ve IBM Blade, Storage ve Library sistemleri hakkında bilgi sahibi. Teknik yazışmaları yürütebilecek ve ilgili dökümanları takip edebilecek seviyede ingilizce bilgisi olan.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİ Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Lisans ya da önlisans öğrenimine devam eden, Staj yükümlülüğü bulunan ve/veya sigorta primi okul tarafından karşılanan, İletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Türkiye'deki ofislerimizde görevlendirilmek üzere, staj süresi boyunca kendi imkanları dahilinde ilgili şehirde ikamet edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
PORT CAPTAIN Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
PORT CAPTAINMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Preferably graduated from maritime/port management departments of universities,At least 3 years operation (vessel/terminal), MS Office applications can be used effectively, Very good spoken and written knowledge of English, To be able to adapt flexible and busy working hours, Have team management skills, Have effective communication, planning and coordination skills, Presentative and strong representation ability, Analytical thinking, dynamic, Have self-motivation and business discipline, Living at the Gemlik or around Bursa.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinde mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, Sorumluluk alan ve inisiyatif kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•En az 1-2 yıl satış deneyimine sahip,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,•Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumsağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) ** Tüm Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük konteynertaşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 900 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Çanakkale ve Konya’da hizmet vermektedir.MSC Türkiye bünyesinde İzmir, İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa ve Mersinlokasyonlarında görev alabilecek engelli personel arayışımızbulunmaktadır.Aranan nitelikler;En az lise mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, Minimum % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žEn az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık, žEkip yönetimi becerilerine sahip, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, En az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Kendini geliştirmeye açık, Ekip yönetimi becerilerine sahip, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žSözel ifade yeteneği gelişmiş,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL MÜDÜR ASİSTANI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GENEL MÜDÜR ASİSTANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Benzer bir rolde minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD. İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD.MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP LOJİSTİK MODÜLLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SAP LOJİSTİK MODÜLLERİ UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
·         Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme fakültelerinden mezun (Tercihen Endüstri/İşletme Mühendisliği, Enformatik, İşletme Enformatiği vb.)·         SAP SD, MM, WM, PM, TM modül danışmanlığında en az 2 yıl veya 3 proje deneyimi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         İç Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek,·         Güçlü iletişim yeteneğine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Hizmetleri Takım Lideri Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Liman Hizmetleri Takım LideriMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin  4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•En az 5 yıl benzer bir iş deneyimine sahip,•MS Office programlarını etkin kullanabilen,•İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,•Tercihen ekip yönetimi tecrübesi olan,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı