MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HABERLEŞME MEMURU / SANTRAL İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HABERLEŞME MEMURU / SANTRALMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žEn az Lise mezunu, žžOrta derecede İngilizce bilgisine sahip,žžMS Office programlarını kullanabilen,žžYurtiçi ve yurtdışı gelen telefonları karşılayabilecek,žžDosyalama ve evrak akışını takip edebilecek,žžRaporlama yapabilecek,žžOrganizasyon yeteneğine sahip,žžDiksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek,žžDinamik, güleryüzlü ve prezentabl,žžErkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žEtkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünme yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žEn az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip yönetimi becerilerine sahip,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Takım Lideri İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İnsan Kaynakları Takım LideriMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
  Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tüm İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 5 yıl (tercihen lojistik sektörü) deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin denizcilik bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žTercihen gemi üstü yanıcı yük elleçlemerinde bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
OPERASYON TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,žİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,  žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,žEtkin planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİMAN HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
LİMAN HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žLise veya Ön Lisans mezunu, žMS Office programlarına hakim,Tercihen gümrük mevzuat, liman acente bilgisine sahip ve deneyimli,žOrta düzeyde İngilizce bilen,ž Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında kamet eden, ya da edebilecek,žAktif araç kullanabilen (düz - otomatik vites),žİletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün,žAktif ve dinamik bir yapıya sahip,Devlet Kurumları ile ortak çalışabilecek, temsil kabilyeti yüksek,žLimanda ve ofiste esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Denetçi pozisyonu için bağımsız denetim şirketlerinde veya lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim departmanlarında en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DOKÜMANTASYON HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
  Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen ve hızlı klavye kullanabilen, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, sabırlı, proaktif, konsantrasyonu yüksek, Kriz anlarında hızlı ve doğru çözüm üretebilen, Zaman baskısı altında çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ KONTROL MEMURUMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun, žTercihen gümrük mevzuatı ve liman acenta bilgisine sahip,žžMs Office programlarına hakim, žžİyi derecede İngilizce bilgisine sahip (yabancı gemi mürettebatı ile iletişim kuracak seviyede), žžžB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen (düz - otomatik vites)žTercihen Avcılar ve Beylikdüzü civarında ikamet eden, ya da edebilecek,žžAktif ve dinamik  bir yapıya sahip,žžİletişim becerisi gelişmiş ve diksiyonu düzgünžAçık havada ve vardiyalı sistemde çalışmaya müsait,žžDevlet kurumları (Liman Başkanlığı, Deniz Polisi, Sağlık, Gümrük vb.) ile ortak çalışabilecek temsil kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin ilgili ön lisans / lisans bölümlerinde öğrenim gören, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Haftanın 5 tam günü devam edebilecek, Staj zorunluluğu bulunan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi ve temsil yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, öğrenmeye açık ve dinamik.
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ HESAPLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MÜŞTERİ HESAPLARI UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,žİyi / orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,žMS Office programlarına hakim,Tercihen ileri düzeyde Excel bilgisine sahip,žDiksiyonu düzgün,žEtkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünme yeteneği kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GLOBAL MÜŞTERİLER SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GLOBAL MÜŞTERİLER SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMs Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve inisiyatif kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerinbe uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Konya MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žSözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği kuvvetli,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik,           Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REEFER SATIŞ TEMSİLCİSİ Adana, Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
REEFER SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Mersin'de ikamet eden veya ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISI Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ OPERASYON UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin tercihen denizcilik veya ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žKendini geliştirmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İK Kıdemli Uzm. / Takım Lid. (Performans Yönetimi) İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İK Kıdemli Uzm. / Takım Lid. (Performans Yönetimi)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği) mezun, Performans yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÜK TESLİM İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
YÜK TESLİM İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÖnlisans veya lisans eğitimini tamamlamış, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žTercihen konşimento konusunda deneyimli, Etkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı