MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri ve Konya’da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik,Denizcilik,Deniz Taşımacılığı,Gemi Acentaları

Firma web sitesi: www.msc.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: İstanbul ofislerimizin çalışma saatleri; 08:00 - 17:30 arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane

Diğer: Yemekhane ve Servis imkanı olmayan ofislerimizde ulaşım ve yemek için ayrıca ödeme yapılmaktadır.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YÜK TESLİM İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL) Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
YÜK TESLİM İŞLEMLERİ UZMAN YARDIMCISI (DÖNEMSEL)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 2 ya da 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,Dönemsel (1 yıl sözleşmeli) olarak çalışabilecek,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žOrta derecede İngilizce bilgisine sahip,žTercihen konşimento konusunda deneyimli,žÖn muhasebe bilgisine sahip,žEtkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žTakım çalışmasına uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žİyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,žSözel ifade yeteneği gelişmiş,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİ / DENETÇİ YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Denetçi pozisyonu için bağımsız denetim şirketlerinde veya lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin iç denetim departmanlarında en az 1-2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
FİNANSAL RAPORLAMA KIDEMLİ UZMANI / UZMANIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
4 Yıllık üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 5 yıl bütçe ve raporlama tecrübesi olan, Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde görev yapmış, IFRS veya US GAAP tecrübesi olan, TTK raporlama deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Araştırmacı ve analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Kıdemli Uzman seviyesi için ekip yönetimi tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GENEL NİTELİKLERžÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Denizcilik İşletmeleri Yönetimi),žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, žKendini geliştirmeye açık, ekipçalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İTHALAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İTHALAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dinamik, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına hakim,Tercihen Muhasebe alanında en az 1 yıl iş deneyimi olan,Tek düzen hesap planına hakim,Muhtasar, KDV ve damga vergisi beyannamesi hazırlayabilen,Tercihen SAP bilen,žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, analitik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hesapları Uzman Yardımcısı Mersin MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Müşteri Hesapları Uzman YardımcısıMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, žİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, žMS Office programlarına hakim, žDiksiyonu düzgün, žEtkin iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žDikkatli, sistematik ve titiz çalışan, žAnalitik düşünme yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GEMİ KONTROL MEMURU İstanbul(Avr.) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
GEMİ KONTROL MEMURUMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun,•Tercihen gümrük mevzuatı ve liman acenta bilgisine sahip,•İyiderecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•MS Office programlarına hakim,•B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen (düz - otomatik vites)•Tercihen Avcılar ve Beylikdüzü civarında ikamet eden, ya da edebilecek,•Aktif ve dinamik  bir yapıya sahip,•İletişim becerisi gelişmiş ve diksiyonudüzgün,•Açık havada ve vardiyalı sistemde çalışmaya müsait,•Devlet kurumları (Liman Başkanlığı, Deniz Polisi, Sağlık, Gümrük vb.) ile ortak çalışabilecek temsil kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİSE STAJYERLERİ Bursa, Mersin, ... MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
LİSE STAJYERLERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
2017 - 2018 Eğitim ve Öğretim yılında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi Eğitimine devam eden, 3308 Sayılı Kanun gereği işletme staj yükümlülüğü bulunan,Aktif ve yoğun bir çalışma ortamında staj yapmak isteyen,Uyumlu ve iletişim becerisi gelişmiş, lise stajyerleri arıyoruz...
Stajyer        İlan Detayı
İTHALAT SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İTHALAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, žKendini geliştirmeye açık, žEkip çalışmasına yatkın, žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip, žAnalitik düşünebilen, dinamik, žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli, žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen, žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Mersin'de ikamet eden veya ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Gaziantep MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Kendini geliştirmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği kuvvetli,Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DENETÇİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
DENETÇİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya diğer İdari Bilimler bölümlerinden mezun,Bağımsız denetim şirketlerinde veya şirketlerin (tercihen lojistik ve limancılık sektörlerinde) iç denetim departmanlarında olmak üzere toplamda en az 3-4 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Tekirdağ'da ikamet eden veya edebilecek olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİ Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
ÜNİVERSİTE STAJYERLERİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Lisans ya da önlisans öğrenimine devam eden, Staj yükümlülüğü bulunan ve/veya sigorta primi okul tarafından karşılanan, İletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Türkiye'deki ofislerimizde görevlendirilmek üzere, staj süresi boyunca kendi imkanları dahilinde ilgili şehirde ikamet edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
UZMAN SATIŞ TEMSİLCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
UZMAN SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•En az 3yıl sektörde satış deneyimine sahip•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip çalışmasına yatkın,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,•Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumsağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAT YÖNETİCİSİ Tekirdağ MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
HAT YÖNETİCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•En az 5 yıl sektörde satış deneyimine sahip,•Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Kendini geliştirmeye açık,•Ekip yönetimi becerilerine sahip,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,•Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD. İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI / UZM.YRD.MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MUHASEBE MÜDÜR YARDIMCISIMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
•Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,•MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•Tercihen SAP programına hakim,•İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,•Minimum 3 yıl vergi denetimi tecrübesine sahip (tercihen),•Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,•Yasal mezuatı ve kanunları takip eden,•Ekip yönetimi tecrübesi olan,•Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,•Analitik düşünebilen, dinamik,•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) ** Tüm Türkiye MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
MSC GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük konteynertaşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 900 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Çanakkale ve Konya’da hizmet vermektedir.MSC Türkiye bünyesinde İzmir, İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa ve Mersinlokasyonlarında görev alabilecek engelli personel arayışımızbulunmaktadır.Aranan nitelikler;En az lise mezunu, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Düzgün bir diksiyona ve ifadeye sahip, Minimum % 40 Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan veya olabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gemi Operasyon Uzmanı İzmir MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Gemi Operasyon UzmanıMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
Tercihen üniversitelerin denizcilik bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş, Analitik düşünebilen, dinamik, Tercihen gemi üstü yanıcı yük elleçlemerinde bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİMSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A
žÜniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,žMS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,žÇok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,žKendini geliştirmeye açık,žEkip çalışmasına yatkın,žEtkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,žAnalitik düşünebilen, dinamik,žPrezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli,žSorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,žEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı