MT HOLDİNG A.Ş 

Şirket Bilgileri

 
MT HOLDİNG A.Ş

Kalitenin MT Grup şirketlerinin ayrılmaz bir parçası olması, sistemin kurumsallaşması ve insanlara bağlı olmaksızın işleyebilir olması, Başarılarımızın her geçen gün hedeflerimizle birlikte büyümesi günüdür.
Tüm bunları sağlayabilmek için, birim ve birey düzeyinde performanslarımızın izlenebilir, ölçülebilir ve dolayısıyla yönetilebilir olması, bugünün dünyasında rekabet edebilir bir grup olarak yola devam etmenin olmazsa olmaz şartıdır.
Amacı kurum ilkelerini profesyonel anlayış ile yerine getirmek
olan proaktif bir çalışan grubu sinerjisi...
 
İnsan Kaynakları Felsefemiz
Çalışma Planları hangi yönde olursa olsun; amacımız tartışmasız olarak, başarıya ve hedefe ulaşmaktır.
Başarının ise ancak çağdaş, düzenli ve sürekli stratejik insan kaynakları politikaları ile sağlanabileceğine inanıyoruz.
Organizasyon Yapımız
İyi yetişmiş insan gücü, düşük personel devir hızı, yeniden yapılanma çerçevesinde oluşturulan profesyonel yönetim anlayışı. Teknolojik gelişimden kaynaklanan zorunluluklar ve özel tercihler dışında, MT Grup’a katılan genç arkadaşlarımızın, süreç içinde gösterdikleri performansa bağlı olarak, en üst düzeylere kadar yükselmelerine olanak sağlamaktadır.
İşe Alma ve Yerleştirme
Personel seçimi, en alt seviyeden en üst seviyedeki yöneticilere kadar, insan kaynakları bölümü ile ilgili bölümlerin ortak çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede, eğitim, tecrübe, kişisel özellikler başlıkları altında olan MT Grup standartları esas alınır.
Eğitim
MT Grup çalışanlarına yönelik gerek bilgi ve beceri, gerekse mevcut bilgi ve becerilerini geliştirebilmeleri açısından, eğitim yatırımları, şirket ihtiyaçlarının karşılanması kadar, kişisel gelişime de katkı sağlayan, önemli bir unsur olarak görülmektedir. Oryantasyon eğitimleri MT Grup’un işlerinde uzman çalışanları ve yöneticileri tarafından verilir. Her departmanımızdaki çalışanın ihtiyaç duyabileceği eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri de işlerinde uzman eğitimciler tarafından karşılanması sağlanır.
Ücretlendirme
İçinde bulunulan ekonomik şartlara bağlı olarak, çalışanlarımızın yaşam standartlarını sürekli daha iyiye götürmeyi hedefleyen ücretlendirme politikasını ilke edinilmiştir.
Mali ve Sosyal Faydalar
MT Grup’un, tüm çalışanlarının moral ve motivasyonlarının arttırılması, ait oldukları ekibin ortak değerlerinin hissettirilmesi amaçlanmaktadır. Bu maksattan yola çıkarak şirket çalışanlarının arasında birlik ve beraberliği geliştirici, motivasyonu arttırıcı çeşitli maddi ve manevi faydalar sağlanmaktadır.
 MT HOLDİNG A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul MT HOLDİNG A.Ş
Finans UzmanıMT HOLDİNG A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Finans alanında minimum 3 yıllık deneyim sahibi, 
Mali danışmanlık şirketlerinin vergi, denetim, finans veya danışmanlık bölümlerinde, kurumsal şirketlerin bütçe planlama, finans yönetimi veya bankaların hazine birimleri en az 3 yıl tecrübe sahibi,
İngilizce raporlama ve sunum yapabilecek seviyede konuşma ve yazışma İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına, ( özellikle excel – power point) hakim,
Erkek Adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Personel İstanbul(Avr.) MT HOLDİNG A.Ş
Engelli PersonelMT HOLDİNG A.Ş
- Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek,
- Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan,
- Güler yüzlü İnsan ilişkileri kuvvetli,
- Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren
- Plaza Ofisi ortamında çalışabilecek
- Bay/Bayan adaylar
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net