MT Reklam Anonim Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.mtdisplays.com.tr

MT Reklam Anonim Şti. MT Reklam Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli MT Reklam Anonim Şti.
Elektrik Bakım TeknisyeniMT Reklam Anonim Şti.
Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni:Fabrika elektiriği arıza ve bakım onarım konularında deneyimli. Hidrolik, pnömatik, mekanik, ve elektrik sistemleri hakkında minimum 5 yıl tecrübesi olan.İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli Gebze, bölgesinde ikamet eden. Elektrik bakım onarım teknisyeni aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Tasarım Uzmanı Kocaeli MT Reklam Anonim Şti.
ARGE Tasarım UzmanıMT Reklam Anonim Şti.
Genel nitelikler;Ünüversitelerin Makine, Endüstriyel Tasarım, Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine veya ilgili bölümlerinden mezun,2D-3D tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen Plastik enjeksiyon parça tasarımında, proses ve kalıplanabilirlik konularında deneyimliTeknik parça ve ürün modelleme deneyimli Araştırmacı ve yeniliklere açık sorumluluk alabilen gerektiginde tek başına proje yürütebilecek  Tercihen iyi derecede İngilizce bilen İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden. Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Kocaeli MT Reklam Anonim Şti.
CNC OperatörüMT Reklam Anonim Şti.
GENEL NİTELİKLEREndüstri Meslek Lisesi, Teknik lise veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,CAM yapmayı bilen (Tercihen Siemens NX Cam), CNC Freze kullanımında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen plastik kalıpları imalatında çalışmış veya kalıpçılığa ilgi duyan, öğrenmeye istekli,Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze civarında ikamet eden, Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Düzce MT Reklam Anonim Şti.
Üretim MüdürüMT Reklam Anonim Şti.
Farklı teknolojilerde Polimer İşleyen FirmamızaÜniversitelerin Makine, Polimer İşleme Teknolojileri yada benzer Mühendislik Bölümleri’nden mezun,Üretim Yönetimi alanında en az 8-10 yıl deneyimli, Söz konusu teknolojilerde  üretim yapan işletmelerde çalışmış, en az bir alanda uzmanlaşmış,Tercihen plastik enjeksiyon makine, proses ve hammadde bilgisi güçlü Seri ve Sipariş Bazlı Üretim konularında bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın ve Koordinasyon konusunda yetkin ve sorumluluk sahibi,Planlama, Tedarik, Üretim, Bakım Yönetimi ve Kalite ile ilgili konularda bilgi sahibi,Düzce’de ikamet eden, edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Kocaeli MT Reklam Anonim Şti.
Muhasebe UzmanıMT Reklam Anonim Şti.
Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma) Tercihen SAP programına hakim. Genel Muhasebe ve Fatura Düzenleme bilgisine sahip En az 3 yıl deneyimli MS oficce programlarına hakim Yoğun iş temposunua ayak uydurabilecek. Takım çalışmasına uygun.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı Kocaeli MT Reklam Anonim Şti.
İhracat Satış UzmanıMT Reklam Anonim Şti.
Üniversite mezunu, Satış konusunda sorumluluk alacak, asgari 2-3 yıl iş tecrübesi bulunan, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Tercihen SAP bilen Oto ehliyetli ve aktif sürücü özelliği bulunan, Yurt içinde ve yurt dışında seyahat edebilecek süre açısından engeli bulunmayan,Yurtdışı fuar tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, (konuşma-yazma) İngilizce dışında ikinci bir lisan (Almanca ve/veya Rusça) tercih sebebidir, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ekip ruhu ile çalışabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan veya bay, (askerlik görevini tamamlamış)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı