MURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


Long Turizm ailesi 1990'da bir grup insanın katılımı ile başlamış ve günümüzde 90 kişilik profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm

Firma web sitesi: www.longturizm.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


MURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Sorumlusu Bursa MURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Ön Muhasebe SorumlusuMURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
En az 2-3 yıl deneyimi olan, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış, Stok takibi yapabilen, Sisteme fatura girişi yapabilecek, Mevzuata ve hesapl planlarına hakim, Haftalık ve aylık ödeme planları çıkartabilecek ve takip edebilecek,Finans raporlarını istikrarlı bir şekilde sunabilecek, Muhtasar beyanname, BA-BS formları, cari hesap mütabakatları, maaş ödemelerini ve ön muhasebe işlemlerini dikkatli şekilde takip edebilecekİletişim gücü yüksek, Şirket politikasını benimseyebilecek, Dürüst ve güvenilir, Bilgisayar kullanabilen ve temel ofis programlarına hakim, Tasarruf tedbirlerine uyum sağlayabilen ve sağlatabilen, Kişisel bakımına ve duruşuna daima dikkat eden, Raporlama sistemlerine hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış, Pozitif, öğrenmeye açık, meraklı, Bursa ilinde yaşayan, Araç kullanabilen, Yaratıcı ve yenilikleri takip eden çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Eğitmeni Bursa MURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Spor EğitmeniMURAT UZUN TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ.
Egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi, Grup seanslarına hakim Üye programlarının ihtiyaç ve gelişimlerine göre yenilenmesi. Üye bilgilerinin güncel takip edilmesi ve kaydının yapılması. Kişiye uygun spro programının hazırlanması, birebir en uygun şekilde yönetilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı