Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. 1923’ten beri Türkiye’nin önde gelen ve en eski farmasötik firmalarından biridir.

Ulusal ilaç endüstrisinde ilklere imza atma vizyonumuzla, Türkiye'de enjektabl üreten ilk ilaç şirketlerinden biri olarak;ampul, flakon, liyofilize enjektabl, kapsül, tablet, film kaplı tablet, kuru toz süspansiyon gibi temel farmasötik şekilleri üretmektedir.Geniş kapasiteli enjektabl preparat üniteleri ve liyofilizasyon tesisleriyle parenteral ilaç üretiminde Türkiye'nin en deneyimli kuruluşudur.

Dünya standartlarındaki "Güncel İyi İlaç Üretimi (cGMP)" ve "Güncel İyi Laboratuar Uygulamaları (cGLP)" kurallarına uygunluk içinde, sürekli eğitim, bilgi birikimi ve modern teknoloji ile üretilen ilaçlar yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da birçok ülkede insan sağlığının hizmetine sunulmaktadır.

Bugün Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. 1000 kişilik uzman kadrosu ve modern üretim tesisleriyle Türkiye'nin önde gelen mamul ilaç ve ilaç hammaddesi üreticilerindendir.

ABD’ye İLAÇ İHRACATI ONAYI ALAN İLK ULUSAL İLAÇ FİRMASI...

İlaç üretim standartlarının belirlenmesinde dünyanın en saygın resmi kuruluşlarından biri olarak kabul edilen Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu(Food and Drug Administration- FDA), Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. tesislerindeki ilaç üretimini ABD deki üretim standartlarını karşıladığını onaylamıştır.Mustafa Nevzat, Amerika’ya ilaç ihracatı onayı alan ilk ulusal ilaç firmasıdır.

Mustafa  Nevzat’ın  Yenibosna’daki  üretim  tesisleri,  tüm  dünyada  kabul  gören “ISO  14001 Çevre  Yönetim  Sistemleri”  belgesini  aldı. Yüksek kalite standartları sayesinde Mayıs ayında ABD’ye ürün ihraç etmeye başlayan Mustafa Nevzat, ISO 14001 ile kalite alanındaki başarısını belgelemiş oldu.

Prof. Mustafa Nevzat Pısak'ın daima en iyiyi yapmayı hedef alan meslek ahlakı ve çalışma hayatında insana verdiği büyük değer, bugün de Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A. Ş.'nin temel felsefesini oluşturmaktadır. Misyonumuz, ülkemiz ve dünya insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünler sunmaktır.Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Analisti İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Kalite Kontrol AnalistiMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
1923 yılında İstanbul’da kurulan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. Türkiye’nin önde gelen,  pek çok ilklere imza atmış en köklü ilaç şirketlerinden biridir.                                                                      Tüm dünyada milyonlarca hastaya hizmet veren ve Fortune dergisinin en büyük 500 şirket sıralamasında yer alan, biyoteknoji  konusunda öncü  Amgen’ın bir iştiraki olarak girişimci ve bilimden güç alan bir şirket olma özelliğini sürdürmektedir.  Büyüyen iş hacmi ve gelişen iş süreçlerine katkı sağlayacak ve organizasyonumuza değer katacak; Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe ve benzer görevde en az 1-2 yıl deneyimli, HPLC, GC, KF vb. Kalite Kontrol Laboratuvar ekipmanlarını kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, dirençli, kararlı, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mikrobiyoloji Laboratuvarı Ekip Yöneticisi İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Mikrobiyoloji Laboratuvarı Ekip YöneticisiMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun İlaç sektöründe ve benzer görevde en az 5-7 yıl deneyimli İyi derecede ingilizce bilen Takım çalışmasına yatkın,dirençli,kararlı,sonuç odaklı Liderlik becerilerine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Meslek yüksek okulu veya Meslek liselerinin Elektrik – Elektronik bölümlerinden mezun.Mesleki alanda en az 2 yıl tecrübeli. Vardiyalı çalışabilecek. Sorumluluk sahibi  , dikkatli ve yaptığı işe önem veren, işini takip eden. Teknik resim çizebilmesi (Acad) ayrıca tercih sebebi olacaktır. Askerlik hizmetini tamamlamış. Gebze – Tuzla – izmit bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Elektrik MühendisiMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin  4 yıllık Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun, Minimum iki yıl elektrik dağıtım, iletim (AG-OG-YG) alanlarında tecrübeli, Tercihen PLC programlama konusunda deneyimli, İyi derece İngilizce bilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Ms Office, Autocad programları konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Bu ilan; şirketimiz ARGE birimlerinde görev almak isteyen doktora derecesine sahip çalışma arkadaşı arayışımız için yayımlanmakta olup, “Genel Başvuru” formatında bir iş ilanıdır. “İş Tanımı” başlığı altında belirtilen iş tanımlarından ilgi duyduğunuz alanı ön yazınızda belirterek başvurunuzu tamamlamanız önemle rica olunur.Üniversitelerin Eczacılık, Kimya/Kimya Mühendisliği, Biyoloji programlarından birinden mezun,İlgili alanlardan birinde doktora derecesine sahip, İlaç sektöründe ve ARGE çalışmalarında aktif rol almaya istekli, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Ekip ruhu yüksek, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
İş Geliştirme UzmanıMustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.
Preferably 4-5 years of pharma and/or consulting experience Able to construct business models along with financial modelling Willing to develop business alliances and proven track record of networking skillsTrack record of taking accountability in both team and individual situations Evidence of bringing innovative thinking and an ability to act as a business acceleratorPrevious experience in contract negotiations is a plus Ability to work in multinational environment across cultures and in matrix environmentExcellent command in Excel and Power Point Able to travel and negotiate Advance level of English and German is a plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı