Mutlu Akü 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1945


www.mutlu.com.tr

MUTLU AKÜ ve MALZEMELERİ SAN. A.Ş.
 

1945 yılında kurulan Mutlu Anonim Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 1955 yılında akümülatör üretimi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

1996 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile üretim tesislerini Kartal’dan Tuzla’daki 230 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan modern tesislerine taşımıştır. Bugün 6 milyon akümülatör üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz, yıllar içinde yapılan teknolojik yatırımlarla, dünya standartlarında bir tesis haline gelmiştir. Akümülatörün yanı sıra, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin önemli hammaddeleri arasında yer alan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretimi de yapılmaktadır.

Mutlu Holding'e bağlı olarak faaliyet gösteren Mutlu Akü, grubun ilk şirketi ve gruba dinamizm kazandıran itici gücüdür. Mutlu Holding'e bağlı diğer bir şirket  ise; Mutlu Plastik A.Ş. dir. Ayrıca Mutlu Akü bünyesinde faaliyet gösteren atık akü geri kazanım tesislerimizde Kütahya-Gediz’ de faaliyet göstermektedir.

MUTLU AKÜ, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye'nin, Ortadoğu'nun ve Doğu Avrupa'nın en büyük akü üreticisi haline gelmiştir. MUTLU AKÜ sektörünün dev kuruluşu olarak ülkesinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır.

Dünya Akümülatör sektöründeki gücünü perçinlemek amacıyla 2013 yılı sonunda MUTLU AKÜ, Metair Grubu bünyesine katılmıştır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Akü - Pil - Batarya

Firma web sitesi: www.mutlu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneMutlu Akü İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Production Planning Engineer Kocaeli, İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Production Planning EngineerMutlu Akü
         University degree from engineering faculty, preferably from Industrial Engineering,          Min. 5 years work experience in manufacturing companies will be an asset,          Excellent command of both written and spoken English,          Good knowledge in MS Office programs and ERP applications (knowledge of SAP is an asset),          Willing to work in flexible working hours,          Excellent interpersonal and communication skills,          Result orientated,          Analytical thinking, managing skills, team player, well organized,          Living in Anatolian Side of İstanbul or Gebze,          No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Yöneticisi İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Satış Sonrası Hizmetler YöneticisiMutlu Akü
  Üniversitelerin Elektrik, Elektronik ve Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış sonrası hizmetler yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hâkim ve ileri düzeyde Excel kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development Manager İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Process Development ManagerMutlu Akü
Bachelor's degree in related engineering, MSc is preferred Minimum 8 years experience of Process Development and Management career and 5 years of this experience to be in a managerial role Automotive or supplier sector experience is an asset Six Sigma Black Belt Certificate is an asset LEAN knowledge is an asset Analytical thinking, leadership skills, result oriented,  self motivated and innovative Ability to identify, develop and deliver project solutions and recommendations Ability to communicate complex solutions in a simple and direct manner, able to influence across all levels of employees Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Değişim ve Bakım Personeli İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Kalıp Değişim ve Bakım PersoneliMutlu Akü
Firmamızın Tepeören'de bulunan Plastik tesisinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu veya tercihen Teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun Plastik kalıp konusunda en az 2 yıl deneyimli Kalıp bakım ve değişim konusunda tecrübe sahibi Tercihen vinç operatörlüğü belgesi sahibi Ofis programlarına hakim ekip arkadaşları arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Sorumlusu İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Vardiya SorumlusuMutlu Akü
Firmamızın Tepeören'de bulunan Plastik tesisinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu veya tercihen Teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun Tercihen plastik malzeme imalatında tecrübeli, enjeksiyon proseslerini çok iyi tanıyan Bilgisayar ve otomasyon uygulamalarına hakim Üretim proseslerini bilen ve takım yönetme tecrübesine sahip Tercihen ofis programlarını kullanmayı bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı