Mutlu Akü 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1945


www.mutlu.com.tr

MUTLU AKÜ ve MALZEMELERİ SAN. A.Ş.
 

1945 yılında kurulan Mutlu Anonim Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 1955 yılında akümülatör üretimi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

1996 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile üretim tesislerini Kartal’dan Tuzla’daki 230 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan modern tesislerine taşımıştır. Bugün 6 milyon akümülatör üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz, yıllar içinde yapılan teknolojik yatırımlarla, dünya standartlarında bir tesis haline gelmiştir. Akümülatörün yanı sıra, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin önemli hammaddeleri arasında yer alan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretimi de yapılmaktadır.

Mutlu Holding'e bağlı olarak faaliyet gösteren Mutlu Akü, grubun ilk şirketi ve gruba dinamizm kazandıran itici gücüdür. Mutlu Holding'e bağlı diğer bir şirket  ise; Mutlu Plastik A.Ş. dir. Ayrıca Mutlu Akü bünyesinde faaliyet gösteren atık akü geri kazanım tesislerimizde Kütahya-Gediz’ de faaliyet göstermektedir.

MUTLU AKÜ, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye'nin, Ortadoğu'nun ve Doğu Avrupa'nın en büyük akü üreticisi haline gelmiştir. MUTLU AKÜ sektörünün dev kuruluşu olarak ülkesinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır.

Dünya Akümülatör sektöründeki gücünü perçinlemek amacıyla 2013 yılı sonunda MUTLU AKÜ, Metair Grubu bünyesine katılmıştır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Akü - Pil - Batarya

Firma web sitesi: www.mutlu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneMutlu Akü İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Process Development Manager İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Process Development ManagerMutlu Akü
Bachelor's degree in related engineering, MSc is preferred Minimum 8 years experience of Process Development and Management career and 5 years of this experience to be in a managerial role Automotive or supplier sector experience is an asset Six Sigma Black Belt Certificate is an asset LEAN knowledge is an asset Analytical thinking, leadership skills, result oriented,  self motivated and innovative Ability to identify, develop and deliver project solutions and recommendations Ability to communicate complex solutions in a simple and direct manner, able to influence across all levels of employees Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Değişim ve Bakım Personeli İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Kalıp Değişim ve Bakım PersoneliMutlu Akü
Firmamızın Tepeören'de bulunan Plastik tesisinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu veya tercihen Teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun Plastik kalıp konusunda en az 2 yıl deneyimli Kalıp bakım ve değişim konusunda tecrübe sahibi Tercihen vinç operatörlüğü belgesi sahibi Ofis programlarına hakim ekip arkadaşları arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Sorumlusu İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Vardiya SorumlusuMutlu Akü
Firmamızın Tepeören'de bulunan Plastik tesisinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu veya tercihen Teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun Tercihen plastik malzeme imalatında tecrübeli, enjeksiyon proseslerini çok iyi tanıyan Bilgisayar ve otomasyon uygulamalarına hakim Üretim proseslerini bilen ve takım yönetme tecrübesine sahip Tercihen ofis programlarını kullanmayı bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknisyeni (Mekanik-Elektrik) İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Bakım Teknisyeni (Mekanik-Elektrik)Mutlu Akü
Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Bakım – Onarım konusunda (Tercihen plastik sektöründe) en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen PLC bilgisine sahip, Bilgisayar kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Asya) Mutlu Akü
Üretim MühendisiMutlu Akü
Mühendislik fakültesi ilgili bölümlerinden mezun Minimum 2 yıl fabrika üretim bölümünde tecrübe sahibi Yalın Üretim konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini yapmış İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP PP modülü konusunda bilgi sahibi Organizasyon yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Asya yakasında ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) Mutlu Akü
AR-GE MühendisiMutlu Akü
Üniversitelerin Kimya, Makina, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümünlerinden mezun, 3D ve 2D tasarım programlarını çok iyi seviyede kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ar-Ge süreçlerinde en az 4 yıl tecrübe sahibi, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet etmekte olan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı