Na-De Elektronik San. Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.na-de.com.tr

Na-De Elektronik San. Tic. A.Ş.
 

Bina Otomasyon sektöründe faaliyetine 70'li yıllarda başlamış olan firmamız bu 30 yılı aşkın süre sonunda oldukça uzun bir yol kat ederek sektöründe öncü bir isim haline gelmiştir. Her geçen gün büyüyen yapısına stratejik uygunluk sağlanabilmesi açısından üretim sahasını 6.000 m2 alana çıkararak modern üretim teknikleri ve son teknoloji üretim makineleri ile Tuzla fabrikasında konumlanmıştır. Genel Merkezi ve Satış Mağazası Karaköy'de olan firmamız yola çıktığı günden bugünlere kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önceliği müşterilerine tanımış; yurtiçi yurtdışı fuar katılımları ile de diyaloglarını pekiştirmiştir.

Toplam kalite felsefesi ile hareket eden firmamız, memnun müşterilere-mutlu çalışanlara giden başarı çizgisini, kesintisiz gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarına, pazara uygun makul fiyat seviyesine, yetkin kurumlar tarafından tescillenmiş uluslararası kalitesine, özetle kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemesine borçludur.

Na-de önüne geçilemeyen hız ve enerji ile rakiplerini gerilerde bırakarak sürekli geleceğe yönelik sağlam adımlarla ilerlemekte ve gelişmektedir. İzlemiş olduğu kalite politikaları ve AR-GE faaliyetleri sonucu üretim tekniklerinde kaydettiği ilerlemelerle modernizasyon girişimleriyle kendisini ve üretim portföyünü yenilemektedir. Na-de yakaladığı bugünkü çizgisi ile sektöründe oldukça iddialı bir yer edinmiştir.

Modern altyapısı ve test cihazlarıyla her türlü donanıma sahip laboratuarlarında AR-GE faaliyetleri yürüterek uzun vadeli çalışmaların sonucu olarak %100 Türk Malı yerli üretim ilk Hareket Sensörünü ve Hareket Sensörlü Tavan ve Duvar Tipi Aydınlatma Armatürlerini de yeni tasarım ürünler yelpazesine eklemiş ve siz müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

Na-de üretimini en son teknoloji, makine ve donanım ile gerçekleştirmekte ve Ulusal (TSE-TSEK) ve uluslararası standartlara (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001-CE) uygun olan ürünlerini iç ve dış piyasaya sunmaktadır.

Misyonumuz; müşterilerimizi yurtiçinde ve yurtdışında kalitesiz ürün üretmekte olan firmalara bağlı olmaktan kurtarmak, dış pazarlarda söz sahibi olmak, ürünlerimizi son teknoloji ile üreterek müşterilerimize nitelikli alternatifler sunmaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimiz ve çalışanlarımızın işbirliği ile iç piyasadaki lider konumumuzu korumak ve güçlendirmek, küreselleşen dünya pazarlarında tercih edilen marka konumuna gelebilmek, toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktır.
Na-De Elektronik San. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satın Alma Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Na-De Elektronik San Tic A Ş
Satın Alma SorumlusuNa-De Elektronik San Tic A Ş
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl Elektrik Elektronik sektör tecrübesi mevcut, Komponentler konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı, Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.Arkadaşımız TUZLA İDOSB. fabrikamızda görev alacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Na-De Elektronik San Tic A Ş
Endüstri MühendisiNa-De Elektronik San Tic A Ş
· Üniversitelerin, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,· Tercihen Elektrik Elektronik ve Aydınlatma sektöründe üretim planlama süreçleri konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip,· ERP sistem bilgisi konusunda tecrübeli tercihen Canias ERP programını bilen,· MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,· Kalite Yönetim standartları ve beklentileri konusunda bilgisi olan,· Üretim yönetimi, planlama ve raporlama konusunda deneyimli,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Na-De Elektronik San Tic A Ş
Satış Analiz ve Raporlama UzmanıNa-De Elektronik San Tic A Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını hakim excel de formül yapabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı , inisiyatif alabilen ve proaktif ,, Görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün , prezantabl,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Na-De Elektronik San Tic A Ş
Muhasebe UzmanıNa-De Elektronik San Tic A Ş
ÜNİVERSİTE MEZUNU,TEKDÜZEN PLANINA HAKİM,TÜM BEYANNAME SÜREÇLERİNİ BİLEN BORDROLAMA VE TÜM SGK İŞLEMLERİNİ YÜRÜTEBİLECEK,MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı