Naturel Kozmetik Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1959


Yves Rocher markası, 1959 yılında Fransa’nın Bretanya Bölgesi’nde bitkisel güzelliği tüm kadınlara ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen Yves Rocher tarafından kurulmuştur.
Günümüzde 88’i aşkın ülkede varlığını gösteren, Fransa’nın Bretanya Bölgesi’ndeki fabrikalarında yılda 300 milyon adet ürün üreten, Fransa’nın bir numaralı kozmetik markasıdır.
Yves Rocher’nin Türkiye’de 121 Mağazası bulunmaktadır.

YETİŞTİRİCİ, ÜRETİCİ, DAĞITICI TEK MARKA
 
Yves Rocher ürünlerinin hem yetiştiricisi: Britanya’daki 44 hektarlık organik tarım sahası ürünlerin içerik ihtiyacının 1/3’ünü karşılar, hem üreticisi: Britanya’daki fabrikalarında hem de dağıtıcısı: Dünya üzerindeki  4500 satış noktasında . Bu da tüketici için A’dan Z’ye kontrol edilen kaliteye ve aracı içermeyen süreçte yüksek kaliteye en uygun fiyata ulaşmak anlamına gelir.
Yves Rocher ürünlerinin aktif bileşenlerinin %100’ü bitkilerden elde edilmektedir. Yves Rocher ürün içeriklerinde organik tarımla yetişmiş ürünlere öncelik vermektedir. Türü tükenen bitkilerin, GDO’ların ve hayvansal içeriklerin kullanımını tamamen reddetmektedir. Yves Rocher ekolojik ambalajlarını sürdürülebilir ormanlardan elde etmektedir. Her kesilen ağacın yerine bir yenisi ekilmektedir. Doğadan aldığını doğaya geri vermeyi hedefleyen Yves Rocher 50.yılında 50 milyon ağaç kampanyası dahilinde 2009’dan bu yana 43.000.000 milyon ağaç dikimi gerçekleştirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kozmetik

Firma web sitesi: www.yvesrocher.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Naturel Kozmetik Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ankara Bölge Sorumlusu Ankara Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Ankara Bölge SorumlusuNaturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Bölge Sorumluluğu ve benzeri pozisyonları daha önce yürütmüş Perakende matematiği ile saha yönetim tecrübesine sahip  Ankara'da ikamet etmek Lisans mezunu Aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip  MS Office programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güzellik Uzmanı Ankara Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Güzellik UzmanıNaturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Fransız kozmetik devi Yves Rocher, markasında görev alacak Güzellik Uzmanları arıyor.En az lise mezunu, Kozmetik ve mağazacılık sektöründe deneyimi olan, Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı, Disiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Temel bilgisayar kullanımına hâkim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güzellik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Güzellik UzmanıNaturel Kozmetik Tic. A.Ş.
Fransız kozmetik devi Yves Rocher markasının İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki mağazalarında görev alacak Güzellik Uzmanları arıyor.En az lise mezunu, Kozmetik ve mağazacılık sektöründe deneyimi olan, Dış görünüşüne önem veren, temiz ve bakımlı, Disiplinli, özgüveni olan ve insan ilişkilerinde başarılı olduğunu düşünen, Aktif satışı seven ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Temel bilgisayar kullanımına hâkim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı