NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi alanlarında geliştirdiği çözümleriyle Türkiye’nin köklü Yazılım Evi NETCAD’in "Test ve Kalite" departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, C# ve Object oriented programming konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Veritabanı teknolojileri (Oracle, Postgresql, SQLServer vb.) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Mobil Platformlar (Android, iOS  vb.) konusunda teknik bilgi sahibi, İyi seviyede İngilizce (yazılı iletişim) bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış, Tercihen;Selenium Webdriver (Page Factory), Appium, Nunit, Visual Studio Coded UI, Eggplant  ve/veya benzeri test otomasyon araçları konusunda tecrübe sahibi,JMeter, Microsoft Visual Studio Load Test ve/veya  benzeri performans test araçları konusunda tecrübe sahibi,Hyper-v ve vm’ler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM TEST UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM TEST UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yazılım ve ARGE Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Yazılım testi alanında çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen, Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Tercihen;Test araçları ile ilgili bilgi sahibi, Windows sunucu işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEST MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
TEST MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
Firmamızın “Test ve Kalite Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Yazılım ürünlerinin test süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli, Programlama konusunda bilgi sahibi, test yazılımı yapabilecek, Tercihen Netcad modüllerini , CAD/GIS yazılımları ve diğer CBS yazılımlarını iyi düzeyde bilen ve CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Test Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ TEST MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
KIDEMLİ TEST MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
Firmamızın “Test ve Kalite Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Yazılım ürünlerinin test süreçlerinde en az 8 yıl tecrübeli, Programlama konusunda bilgi sahibi, test yazılımı yapabilecek, Tercihen Netcad modüllerini , CAD/GIS yazılımları ve diğer CBS yazılımlarını iyi düzeyde bilen ve CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kıdemli Test Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI (YEREL YÖNETİMLER) Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
SATIŞ UZMANI (YEREL YÖNETİMLER)NETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Ankara Yerel Yönetimler Satış Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, Bilgi Teknolojileri sektöründe çalışmış, Bilişim ve Yazılım ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, Bilgi Teknolojileri sistem bilgisine sahip, Mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını anlayacak, geniş bakış açısı ve analitik düşünme becerisine sahip, yaratıcı ve sürekli geliştirme yönü güçlü,Satışa yönelik ikna ve iletişim becerisi güçlü, müşteri hizmet bilincini işinin temel odağı olarak gören,Güleryüzlü, insan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip,Görünüşüne özen gösteren, MS Office programlarına hakim, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI (YEREL YÖNETİMLER) İstanbul(Avr.), ... NETCAD YAZILIM A.Ş.
SATIŞ UZMANI (YEREL YÖNETİMLER)NETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “İstanbul Yerel Yönetimler Satış Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, Bilgi Teknolojileri sektöründe çalışmış, Bilişim ve Yazılım ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, Bilgi Teknolojileri sistem bilgisine sahip, Mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını anlayacak, geniş bakış açısı ve analitik düşünme becerisine sahip, yaratıcı ve sürekli geliştirme yönü güçlü,Satışa yönelik ikna ve iletişim becerisi güçlü, müşteri hizmet bilincini işinin temel odağı olarak gören,Güleryüzlü, insan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip,Görünüşüne özen gösteren, MS Office programlarına hakim, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GIS/CBS UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
GIS/CBS UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın projelerinde görev alacak;Harita Mühendisi veya Şehir ve Bölge Plancısı, Alanında minimum 3 yıl deneyimli, Netcad modülleri ve diğer CBS yazılımları hakkında bilgi sahibi, CBS kavramlarına hakim, Belediye ve Kamu uygulamalarında deneyimli, Proje yönetim süreçleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ GIS/CBS UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
KIDEMLİ GIS/CBS UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın projelerinde görev alacak;Harita Mühendisi veya Şehir ve Bölge Plancısı, Alanında minimum 5 yıl deneyimli, Netcad modüllerini ve diğer CBS yazılımlarını iyi düzeyde bilen, CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim, Oracle, PostGIS ve MsSQL Server veritabanlarında temel veritabanı yeteneklerini bilen(spatial verilerle çalışma, ilişkisel tanımlamaları yapabilme, SQL cümlecikleri yazabilme vb.),MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Belediyecilik ve e-devlet uygulamalarına yönelik tecrübe sahibi, Organizasyon becerileri gelişmiş, Teknik sunum yapabilme, teknik rapor hazırlama, ve süreç takibi konularında profesyonel bir yaklaşım sergileyebilecek,Proje yönetim süreçlerine hakim, Gereksinim analizi yapabilme, proje yönetim dökümanı ve iş planı oluşturabilme ve zaman çizelgesi yönetimi konularında tecrübeli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GIS/CBS UZMANI İstanbul(Avr.), ... NETCAD YAZILIM A.Ş
GIS/CBS UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın projelerinde görev alacak;Harita Mühendisi veya Şehir ve Bölge Plancısı, Alanında minimum 3 yıl deneyimli, Netcad modülleri ve diğer CBS yazılımları hakkında bilgi sahibi, CBS kavramlarına hakim, Belediye ve Kamu uygulamalarında deneyimli, Proje yönetim süreçleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
KALİTE UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 sene kalite/süreç yönetimi veya benzer  pozisyonda çalışmış, Kurumsal kalite süreçleri ve süreç performans metrikleri konularında tecrübe sahibi,Tercihen ISO 9001:2008, ISO 27001:2005, ISO 20000-1:2013 konusunda deneyim sahibiİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM KALİTE MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM KALİTE MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, Yazılım firmasında en az 2 sene kalite/süreç yönetimi veya benzer  pozisyonda çalışmış,Yazılım kalite süreçleri ve süreç performans metrikleri konularında tecrübe sahibi,Tercihen CMMI 1.3 Seviye 3 konusunda deneyim sahibi, Tercihen Confluence, Jira deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı