NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJE UZMANI İstanbul(Avr.) NETCAD YAZILIM A.Ş
PROJE UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın proje yapımını üstlendiği İstanbul Avrupa yakasındaki Kamu Kurumu'nda istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita Mühendisliği veya Şehir/Bölge Planlama bölümlerinden mezun,Alanında minimum 3 yıl deneyimli, Netcad modüllerini ve diğer CBS yazılımları hakkında bilgi sahibi, CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Belediyecilik uygulamalarına yönelik tecrübe sahibi, Proje yönetim süreçlerine hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİTABANI VE SUNUCU SİSTEM YÖNETİCİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
VERİTABANI VE SUNUCU SİSTEM YÖNETİCİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
Mühendislik Yazılımları (GIS, CAD, RS, MIS) sektöründe faaliyet gösteren, konusunda lider, Yazılım Üretiminde CMMI Level 3 seviyesine ulaşmış ve Uluslararası kalite sertifikalarına sahip Firmamızın,  sürekli büyüyen ve gelişen yapısı içerisinde, şirket merkezimiz Ankara'da görev alacak "Veritabanı ve Sunucu Sistem Yöneticisi" arıyoruz.Nitelikler; Üniversitelerin Mühendislik  bölümlerinden mezun, Veritabanı ve Sunucu Sistem Yöneticiliği üzerine en az 5 yıl tecrübeli, Oracle/PostgreSQL/MS SQL Server veri tabanlarının ve Web Sunucularının kurulumu, yönetimi, konfigürasyonu, yama uygulama, sürüm artışı, sorgu ve indeks optimizasyonu, yedekleme, yedekten geri dönme,-kurtarma, sürüm yükseltme ve performans iyileştirme konularında deneyimli, Veri tabanı güvenliği, bölümleme, veri ambarı ve felaket kurtarımı konularında tecrübeli, PL-SQL/PL-PGSQL ve Stored Procedure geliştirme konusunda tecrübeli, Tercihen HA (Dataguard/AlwaysOn) konularında bilgili, İyi düzeyde İngilizce bilen, Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Takip yönü kuvvetli ve proaktif, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK UZMAN Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEKNİK UZMANNETCAD YAZILIM A.Ş.
Firmamızın “Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü” bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita, İnşaat, Şehir Bölge Planlama, Maden, Jeoloji ve Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, Teknik algısı yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, topluluk karşısında anlatma ve öğretebilme yeteneğine sahip, Tercihen CAD, GIS yazılımları ve bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi, Özel sektörde uzun süreli kariyer hedefleri olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikametgâh eden/edebilecek,Tecrübeli ve/veya Tecrübesiz mühendisler arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı