NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CBS VERİTABANI UZMANI İstanbul(Asya) NETCAD YAZILIM A.Ş
CBS VERİTABANI UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Projeler Müdürlüğü - İstanbul Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Mühendislik fakülteleri veya Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun, CBS projelerinde 3-5 yıl deneyimli, Postgresql, Oracle veya Sqlserver veritabanlarından en az birisinde mekânsal veri yönetmiş,Spatial veritabanı yapılarına hakim; kurulum, entegrasyon, bakım, geliştirme ve değişiklik uygulamalarını yönetmiş,Temel SQL sorguları dışında trigger ve Stored Procedure geliştirme konusunda tecrübeli,Web tabanlı Coğrafi sunucu uygulamaları kurulum ve devreye alma süreçlerine hakim,Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CBS VERİTABANI UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
CBS VERİTABANI UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Projeler Müdürlüğü - Ankara Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Mühendislik fakülteleri veya Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun, CBS projelerinde 3-5 yıl deneyimli, Postgresql, Oracle veya Sqlserver veritabanlarından en az birisinde mekânsal veri yönetmiş,Spatial veritabanı yapılarına hakim; kurulum, entegrasyon, bakım, geliştirme ve değişiklik uygulamalarını yönetmiş,Temel SQL sorguları dışında trigger ve Stored Procedure geliştirme konusunda tecrübeli,Web tabanlı Coğrafi sunucu uygulamaları kurulum ve devreye alma süreçlerine hakim,Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Özel Sektör Satış Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita, Maden, İnşaat, Jeoloji, Jeofizik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bilişim ve Yazılım ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, Mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını analiz edip, sorumlu olduğu pazarı ve iş olanaklarını geliştirebilecek,Geniş bakış açısı ve analitik düşünme becerisine sahip, Yaratıcı ve sürekli geliştirme yönü kuvvetli, Satışa yönelik ikna ve iletişim becerisi kuvvetli, Telefonda ve yüz yüze iletişim becerisi kuvvetli, Güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip,Görünüşüne özen gösteren, MS Ofis programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TAHSİLAT SORUMLUSU İstanbul(Asya) NETCAD YAZILIM A.Ş
TAHSİLAT SORUMLUSUNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere;·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya muadili bölümlerinden mezun,·         B Sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanan,·         Sık seyahat engeli olmayan,·         Logo ve Ofis Programlarını iyi derecede kullanan,·         Tahsilat veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         İletişim ve temsil yeteneğine sahip,·         Proaktif, sonuç odaklı ve detaylara önem veren·         Yüksek iç motivasyona sahip,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CBS PROJE YÖNETİCİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
CBS PROJE YÖNETİCİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Projeler Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği ve/veya Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun,Alanında minimum 8 yıl deneyimli, belediyecilik ve e-devlet uygulamalarında tecrübeli,Netcad modülleri ve diğer CBS yazılımlarına iyi düzeyde hakim, Oracle, PostGIS ve MsSQL Server veritabanlarına yönelik temel veritabanları yeteneklerine(spatial verilerle çalışma, ilişkisel tanımlamaları yapabilme, SQL cümlecikleri yazabilme vb.) hakim,CBS  kavramlarını ve fonksiyonlarını bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Proje yönetim süreçlerine hakim, iş planı, zaman çizelgesi ve proje yönetim dökümanı oluşturmayı bilen,Tercihen PMP sertifika sahibi, Tercihen CMMI Seviye 3 proje yönetimi ve mühendislik süreçleri tecrübesi olan,İş takibi ve raporlama yapabilme becerileri gelişkin, Organizasyon ve sunum becerileri yüksek, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
ENGELLİ PERSONELNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Ofis’inde çeşitli pozisyonlarda ve bölümlerde istihdam edilmek üzere;Tercihen önceki iş deneyimlerinde “Teknik” veya “İdari” pozisyonlarda görev almış,MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İş takibi ve raporlama yapabilme becerileri gelişkin, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve takip bilinci gelişmiş,  Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı