NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Yazılım,Coğrafi Bilgi Sistemleri

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OFİS ASİSTANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
OFİS ASİSTANINETCAD YAZILIM A.Ş.
En az Lise mezunu, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen CRM erp programı kullanmış, Dosyalama tekniklerine hakim, Ofis ekipmanlarının (faks, printer vb.) kullanımına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, protokol kurallarına hakim, Sorumluluk sahibi, takip yönü kuvvetli ve sonuç odaklı, Raporlama becerileri gelişmiş, Temsil yeteneği güçlü, pozitif ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, gerektiğinde çalışma saatleri konusunda esnek davranabilecek,Ofis Asistanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
SİSTEM UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş.
Mühendislik Yazılımları (GIS, CAD, RS, MIS) sektöründe faaliyet gösteren, konusunda lider, Yazılım Üretiminde CMMI Level 3 seviyesine ulaşmış ve Uluslararası kalite sertifikalarına sahip Firmamızın,  sürekli büyüyen ve gelişen yapısı içerisinde, şirket merkezimiz Ankara'da görev alacak "Sistem Uzmanı" arıyoruz.Nitelikler;Tercihen Meslek Yüksek Okulları’nın Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun,Veritabanı ve Sunucu Sistem Uzmanlığı üzerine en az 1-2 yıl arası tecrübeli, Tercihen Oracle/PostgreSQL/MS SQL Server veri tabanlarının ve Web Sunucularının kurulumu, yönetimi, konfigürasyonu, yama uygulama, sürüm artışı, sorgu ve indeks optimizasyonu, yedekleme, yedekten geri dönme,-kurtarma, sürüm yükseltme ve performans iyileştirme konularında deneyimli, Tercihen veri tabanı güvenliği, bölümleme, veri ambarı ve felaket kurtarımı konularında tecrübeli,Sanallaştırma sistemi (Vmware, Hyper-V), cluster kurulum, konfigürasyon ve yönetiminde bilgi sahibi,Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Takip yönü kuvvetli ve proaktif, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
ENGELLİ PERSONELNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Ofis’inde çeşitli pozisyonlarda ve departmanlarda (Teknik/İdari) istihdam edilmek üzere;MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İş takibi ve raporlama yapabilme becerileri gelişkin, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve takip bilinci gelişmiş,  Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi alanlarında geliştirdiği çözümleriyle Türkiye’nin köklü Yazılım Evi NETCAD’in "Test ve Kalite" departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, C# ve Object oriented programming konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Veritabanı teknolojileri (Oracle, Postgresql, SQLServer vb.) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Mobil Platformlar (Android, iOS  vb.) konusunda teknik bilgi sahibi, İyi seviyede İngilizce (yazılı iletişim) bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış, Tercihen;Selenium Webdriver (Page Factory), Appium, Nunit, Visual Studio Coded UI, Eggplant  ve/veya benzeri test otomasyon araçları konusunda tecrübe sahibi,JMeter, Microsoft Visual Studio Load Test ve/veya  benzeri performans test araçları konusunda tecrübe sahibi,Hyper-v ve vm’ler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı