NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK UZMAN Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEKNİK UZMANNETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, proje yapımını üstlendiği Ankara'daki Kamu Kurumu'nda, proje bazlı istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita, Şehir Bölge Planlama, Maden, Jeoloji veya Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,30 yaşını aşmamış, Teknik algısı yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, topluluk karşısında anlatma ve öğretebilme yeteneğine sahip,Tercihen CAD, GIS yazılımları ve bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya uzun süre tecilli, Ankara’da ikametgâh eden/edebilecek, Tecrübeli ve/veya Tecrübesiz mühendisler arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
YAZILIM TEST UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM TEST UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yazılım ve ARGE Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Yazılım testi alanında çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen, Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Tercihen;Test araçları ile ilgili bilgi sahibi, Windows sunucu işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ASP.NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
ASP.NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yazılım ve ARGE Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, İyi seviyede HTML5 ve CSS3 bilgisi olan, İyi seviyede ASP.Net  bilgisi olan, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Bu alanda en az 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. Tercihen;Mobil yazılım geliştirme konusunda deneyimli, Bootstrap, JQuery, Cordova gibi konularda deneyimli, Kullanıcı dostu arayüz (UIX) tasarımı konusunda deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAMU İŞ GELİŞTİRME VE SATIŞ MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
KAMU İŞ GELİŞTİRME VE SATIŞ MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Kamu İş Geliştirme Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Coğrafi Bilgi Sistemleri konularında en az 5 yıl tecrübeli, En az 1 Coğrafi Bilgi Sistemi Yazılımı bilen, tercihen Netcad bilen, CBS Kavramlarını ve fonksiyonlarını bilen, tercihen Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Coğrafi Bilgi Sistemleri Projelerinde çalışmış,Kamu Kurum ve Kuruluşlarında iş analizi konusunda tecrübeli, tercihen Coğrafi Bilgi Sistemleri analizleri konusunda tecrübeli,4734  sayılı kanunu iyi bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim, İş takibi yapabilen, zamanını iyi yönetebilen, organizasyon becerileri gelişmiş,Sunum yetenekleri ve kendini ifade etme kabiliyeti gelişmiş, Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
KALİTE UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 sene kalite/süreç yönetimi veya benzer  pozisyonda çalışmış, Kurumsal kalite süreçleri ve süreç performans metrikleri konularında tecrübe sahibi,Tercihen ISO 9001:2008, ISO 27001:2005, ISO 20000-1:2013 konusunda deneyim sahibiİyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı