NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Yazılım

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YAZILIM TEST UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM TEST UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yazılım ve ARGE Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Yazılım testi alanında çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen, Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Tercihen;Test araçları ile ilgili bilgi sahibi, Windows sunucu işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ASP.NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
ASP.NET YAZILIM GELİŞTİRME UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yazılım ve ARGE Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversite mezunu, İyi seviyede HTML5 ve CSS3 bilgisi olan,İyi seviyede ASP.Net  bilgisi olan, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen,Bu alanda en az 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.Tercihen;Mobil yazılım geliştirme konusunda deneyimli, Bootstrap, JQuery, Cordova gibi konularda deneyimli,Kullanıcı dostu arayüz (UIX) tasarımı konusunda deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM KALİTE UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM KALİTE UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
4 yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yazılım firmasında en az 3 sene kalite/süreç yönetimi, dökümantasyon sorumlusu veya benzer  pozisyonda çalışmış,Yazılım kalite süreçleri ve süreç performans metrikleri konularında tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM KALİTE MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
YAZILIM KALİTE MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültelerinden mezun, Yazılım firmasında en az 2 sene kalite/süreç yönetimi veya benzer  pozisyonda çalışmış,Yazılım kalite süreçleri ve süreç performans metrikleri konularında tecrübe sahibi,Tercihen CMMI 1.3 Seviye 3 konusunda deneyim sahibi, Tercihen Confluence, Jira deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, MicroStation InRoads ve Autocad Civil 3D yazılımlarını kullanabilen,Tercihen yol projeleri konusunda deneyimli, Teknik algısı yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, topluluk karşısında anlatma ve öğretebilme yeteneğine sahip,Tercihen CAD, GIS yazılımları ve bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi,Özel sektörde uzun süreli kariyer hedefleri olan, 30 yaşını aşmamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikametgâh eden/edebilecek, Tecrübeli ve/veya Tecrübesiz İnşaat mühendisleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK UZMAN Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEKNİK UZMANNETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita, Şehir Bölge Planlama, Maden, Jeoloji ve Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, Teknik algısı yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, topluluk karşısında anlatma ve öğretebilme yeteneğine sahip,Tercihen CAD, GIS yazılımları ve bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi,Özel sektörde uzun süreli kariyer hedefleri olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara’da ikametgâh eden/edebilecek, Tecrübeli ve/veya Tecrübesiz mühendisler arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CBS VERİTABANI UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
CBS VERİTABANI UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Projeler Müdürlüğü - Ankara Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Mühendislik fakülteleri veya Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun, CBS projelerinde 3-5 yıl deneyimli, Postgresql, Oracle veya Sqlserver veritabanlarından en az birisinde mekânsal veri yönetmiş,Spatial veritabanı yapılarına hakim; kurulum, entegrasyon, bakım, geliştirme ve değişiklik uygulamalarını yönetmiş,Temel SQL sorguları dışında trigger ve Stored Procedure geliştirme konusunda tecrübeli,Web tabanlı Coğrafi sunucu uygulamaları kurulum ve devreye alma süreçlerine hakim,Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
İŞ GELİŞTİRME UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Kamu İş Geliştirme Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Coğrafi Bilgi Sistemleri konularında en az 5 yıl tecrübeli, En az 1 Coğrafi Bilgi Sistemi Yazılımı bilen, tercihen Netcad bilen, CBS Kavramlarını ve fonksiyonlarını bilen, tercihen Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Coğrafi Bilgi Sistemleri Projelerinde çalışmış,Kamu Kurum ve Kuruluşlarında iş analizi konusunda tecrübeli, tercihen Coğrafi Bilgi Sistemleri analizleri konusunda tecrübeli,4734  sayılı kanunu iyi bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim, İş takibi yapabilen, zamanını iyi yönetebilen, organizasyon becerileri gelişmiş,Sunum yetenekleri ve kendini ifade etme kabiliyeti gelişmiş, Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Özel Sektör Satış Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita, Maden, İnşaat, Jeoloji, Jeofizik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bilişim ve Yazılım ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli, Mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını analiz edip, sorumlu olduğu pazarı ve iş olanaklarını geliştirebilecek,Geniş bakış açısı ve analitik düşünme becerisine sahip, Yaratıcı ve sürekli geliştirme yönü kuvvetli, Satışa yönelik ikna ve iletişim becerisi kuvvetli, Telefonda ve yüz yüze iletişim becerisi kuvvetli, Güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip,Görünüşüne özen gösteren, MS Ofis programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TAHSİLAT SORUMLUSU İstanbul(Asya) NETCAD YAZILIM A.Ş
TAHSİLAT SORUMLUSUNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere;·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya muadili bölümlerinden mezun,·         B Sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanan,·         Sık seyahat engeli olmayan,·         Logo ve Ofis Programlarını iyi derecede kullanan,·         Tahsilat veya satış alanında en az 2 yıl deneyimli,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         İletişim ve temsil yeteneğine sahip,·         Proaktif, sonuç odaklı ve detaylara önem veren·         Yüksek iç motivasyona sahip,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SEKRETER Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
SEKRETERNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bilkent Cyberpark'taki Merkez Ofis’inde istihdam edilmek üzere;En az lise, tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, İdari işler ve sekreterya alanında en az 3 yıl deneyimli, Misafir karşılama ve yönlendirme konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve güler yüzlü, Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, takipçi ve dinamik,MS Ofis programlarına hakim, İngilizce bilgisi en az orta seviyede olan, yurtdışından gelen telefon görüşmelerinde akıcı şekilde İngilizce konuşabilecek, e-mailleri doğru şekilde yönlendirebilecek,Sekreter arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
ENGELLİ PERSONELNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Ofis’inde çeşitli pozisyonlarda ve bölümlerde istihdam edilmek üzere;Tercihen önceki iş deneyimlerinde “Teknik” veya “İdari” pozisyonlarda görev almış,MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İş takibi ve raporlama yapabilme becerileri gelişkin, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Sorumluluk ve takip bilinci gelişmiş,  Disiplinli, dikkatli ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CBS VERİTABANI UZMANI İstanbul(Asya) NETCAD YAZILIM A.Ş
CBS VERİTABANI UZMANINETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Projeler Müdürlüğü - İstanbul Birimi” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Mühendislik fakülteleri veya Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun, CBS projelerinde 3-5 yıl deneyimli, Postgresql, Oracle veya Sqlserver veritabanlarından en az birisinde mekânsal veri yönetmiş,Spatial veritabanı yapılarına hakim; kurulum, entegrasyon, bakım, geliştirme ve değişiklik uygulamalarını yönetmiş,Temel SQL sorguları dışında trigger ve Stored Procedure geliştirme konusunda tecrübeli,Web tabanlı Coğrafi sunucu uygulamaları kurulum ve devreye alma süreçlerine hakim,Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek, Raporlama becerisi gelişkin, Ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı