NETCAD YAZILIM A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
 

 

 

 

Netcad, 1989 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri/GIS, Harita, Şehir Planlama, İnşaat, Ziraat, Jeoloji, Maden, Orman vb. mühendislik ve uygulama dallarında yazılımlar geliştirme amacıyla %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Bugün uluslararası standartlarda GIS ve CAD tabanlı 30'a yakın masaüstü, web, mobil ve bulut ortamı uygulaması bulunan Netcad, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde uygulamalar geliştirmektedir. Netcad'in ülkemizde ve yurt dışında 20.000 lisansı ve yaklaşık 100.000 legal kullanıcısı bulunmaktadır.
Netcad teknolojileri Türkiye ölçeğinde kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde sunulan çözümlerin pazar payı %85'e kadar ulaşmaktadır.

Ayrıca, Netcad ürünleri 84üniversitede, 474 bölümde ders olarak okutulmaktadır. Her yıl 5.000 kişi ise sertifikalı Netcad Kampüs eğitim programlarına katılmaktadır.
2012 yılı "İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 136. sırada, Türkiye merkezli üretici kategorisinde 24. sırada, Türkiye merkezli üretici-yazılım kategorisinde 6. sırada ve sektörel yazılım gelirlerine göre ilk 20 şirket kategorisinde 7. sırada yer alan Netcad, ISO 9001 kalite belgesi ve CMMI LEVEL 3 ile ürün ve hizmet kalite anlayışını hep üst seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Netcad'in hedefi bilişimde ilk 100 içinde yer almaktır.
Ülke genelinde 800 belediye, 950 kamu kurumu, 4500 özel sektör firması, 84 üniversite ile 3 kıtada 16 ülke Netcad yazılımlarını kullanmaktadır…


Öncü;
Netcad kurulduğu günden bugüne hep araştıran, çözüm üreten, ilklere imza atan ve örnek alınan olmayı başarmıştır. Bugün de hala aynı heyecanla çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Yerli;
Netcad tamamen ulusal kaynaklarla ve Türk mühendisleri tarafından üretilen milli bir teknolojidir ve bir ilki başararak tüm yabancı menşeli rakiplerinden çok daha büyük pazar payını yakalamıştır. Uluslararası standartlardaki ulusal çözüm mimarı Netcad, ülkemiz gerçeklerini bilir.

Uluslararası;
Netcad teknolojileri uluslararası standartları destekler; evrenseldir. Netcad ürün ve çözümleri başarısını uluslararası arenada da göstermiştir ve bugün yurtdışına teknoloji ihraç etmektedir.

Modüler;
Farklı mühendislik dallarına çeşitli çözümler üreten Netcad teknolojisi, modüler yapısı ile kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlar. Aradığınız çözümü Netcad çözüm mimarisi içerisinde mutlaka bulursunuz.

Eğitici;
82 üniversitenin 462 bölümünde Netcad ders olarak okutulmaktadır.

Öğretici;
Her yıl 5000 öğrenci ve profesyonel, sertifikalı Netcad kampüs programlarından mezun olmaktadır.  Netcad kullanan birisini mutlaka bulursunuz

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Yazılım,Coğrafi Bilgi Sistemleri

Firma web sitesi: www.netcad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


NETCAD YAZILIM A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEST MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
TEST MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş
Firmamızın “Test ve Kalite Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Yazılım ürünlerinin test süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Programlama konusunda bilgi sahibi, test yazılımı yapabilecek, Tercihen Netcad modüllerini , CAD/GIS yazılımları ve diğer CBS yazılımlarını iyi düzeyde bilen ve CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Sorumluluk üstlenebilen Sürekli gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Test Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİ Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş.
TEST OTOMASYON MÜHENDİSİNETCAD YAZILIM A.Ş.
Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi alanlarında geliştirdiği çözümleriyle Türkiye’nin köklü Yazılım Evi NETCAD’in "Test ve Kalite" departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, C# ve Object oriented programming konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Veritabanı teknolojileri (Oracle, Postgresql, SQLServer vb.) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Mobil Platformlar (Android, iOS  vb.) konusunda teknik bilgi sahibi, İyi seviyede İngilizce (yazılı iletişim) bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış, Tercihen;Selenium Webdriver (Page Factory), Appium, Nunit, Visual Studio Coded UI, Eggplant  ve/veya benzeri test otomasyon araçları konusunda tecrübe sahibi,JMeter, Microsoft Visual Studio Load Test ve/veya  benzeri performans test araçları konusunda tecrübe sahibi,Hyper-v ve vm’ler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
İnsan Kaynakları YöneticisiNETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında İşe Alım, Performans Değerlendirme, Ücret ve Kariyer Yönetimi fonksiyonlarının yürütülmesi ve iyileştirilmesi süreçlerinde minimum 7 yıl görev almış,İş Kanunu’na hakim, işe giriş-çıkış işlemlerini yürütebilecek, resmi ve hukuki süreçleri koordine edebilecek,İş güvenliği kapsamında yapılması gereken çalışmaları yürütecek, Planlama, organizasyon ve problem çözme becerileri gelişmiş, Raporlama ve sunum yeteneği gelişmiş, Sistem kurma ve geliştirme yönünde istekli, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
Teknik UzmanNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü” bünyesinde istihdam edilmek üzere;Üniversitelerin Harita, Şehir Bölge Planlama, Maden, Jeoloji ve Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen CAD, GIS yazılımları ve bilgisayar teknolojileri konusunda bilgi sahibi,Yazılım ürünlerinin test süreçlerine yönelik bilgi sahibi, Teknik algısı yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, topluluk karşısında anlatma ve öğretebilme yeteneğine sahip,Özel sektörde uzun süreli kariyer hedefleri olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikametgâh eden/edebilecek,  Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
Yazılım UzmanıNETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, Windows masaüstü yazılım geliştirme konusunda en az 5 yıl deneyimli, C# ya da Delphi bilen, Tercihen CAD veya GIS yazılım geliştirme deneyimi olan Git/SVN/TFS gibi kaynak kod yönetim araçlarından en az birinde tecrübeli, Nesneye yönelik programlama ilkelerini benimsemiş, Teknik çözümlere ulaşabilecek düzeyde İngilizce’ye hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ASP.Net Yazılım Uzmanı Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
ASP.Net Yazılım UzmanıNETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ASP.NET konusunda en az 5 yıl deneyimli, HTML, CSS, Javascript, AJAX konularında deneyimli, Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli, Tercihen Mobil uygulama geliştirme, Bootstrap, JQuery, Cordova ve kullanıcı dostu arayüz (UIX) tasarımı konusunda deneyimli,Tercihen CAD veya GIS yazılım geliştirme deneyimi olan Git/SVN/TFS gibi kaynak kod yönetim araçlarından en az birinde tecrübeli, Nesneye yönelik programlama ilkelerini benimsemiş, Teknik çözümlere ulaşabilecek düzeyde İngilizce’ye hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖRSEL TASARIMCI / GRAFİK VE WEB TASARIMCI Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
GÖRSEL TASARIMCI / GRAFİK VE WEB TASARIMCINETCAD YAZILIM A.Ş
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi’ne ait bölümlerden, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım Eğitimi alanları öncelikli olmak üzere en az 4 (dört) yıllık lisans bölümlerden mezun,Çok iyi seviyede CSS3, HTML5, JQuery bilen, Bilgisayar Destekli Tasarım Araçlarına (Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop) hakim,Windows İşletim Sistemi’ne hakim, Adobe After Effects, Adobe Premier gibi video işleme programlarında deneyimli,MS Office Programlarını etkin şekilde kullanan, Ekip çalışmasına uyum ve benzeri genel kurumsal çalışma etiklerine sahip, İşini sahiplenen ve takip eden, Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Satış Danışmanı Ankara NETCAD YAZILIM A.Ş
Eğitim Satış DanışmanıNETCAD YAZILIM A.Ş
Bilkent Cyberpark’da bulunan firmamızın “Eğitim Hizmetleri Müdürlüğü” bünyesinde görevlendirilmek üzere;·        En az lise, tercihen üniversite mezunu bayan·        Diksiyonu düzgün, telefonda etkili iletişim ve satış becerisine sahip,·        30 yaşını aşmamış,·        Microsoft Office programlarını (Word, Excel) bilen,·        Organizasyon, planlama ve takip yönü kuvvetli,·        Özel sektörde uzun süreli kariyer hedefleri olan,·        Ankara’da ikamet eden/edebilecek,Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Destek Uzmanı İstanbul(Asya) NETCAD YAZILIM A.Ş
İş Geliştirme Destek UzmanıNETCAD YAZILIM A.Ş
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Özel Sektör İş Geliştirme Departmanı” bünyesinde istihdam edilmek üzere;·       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·       Bilişim sektöründe yazılım ürünleri satışında en az 3 yıl deneyimli,·       Tercihen telefonda satış becerileri gelişmiş,·       Hedef odaklı çalışacak ve mevcut Müşterilerimiz ile görüşmeler yaparak satışlarının arttırılmasına katkıda bulunacak,·       MS Ofis programlarına hakim,·       Crm  kullanabilen, raporlama yapabilecek,·       Satışa yönelik ikna ve iletişim becerisi kuvvetli,·       Telefonda ve yüz yüze iletişim becerisi kuvvetli,·       Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli,·       Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, sözel ve yazılı ifade yeteneğine sahip,·       Görünüşüne özen gösteren,·       B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·       Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Geliştirme Yöneticisi Ankara Netcad Ulusal Cad Gis Çözümleri
Proje Geliştirme YöneticisiNetcad Ulusal Cad Gis Çözümleri
‘Coğrafi Bilgi Sistemleri’ ve ‘Mühendislik Yazılımları’ sektöründe faaliyet gösteren firmamızın projelerinde görev alacak;·        Geomatik, Jeodezi ve Fotogrametri, Harita Mühendisi veya Şehir ve Bölge Plancısı,·        Alanında minimum 5 yıl deneyimli,·        Netcad modüllerini ve diğer CBS yazılımlarını iyi düzeyde bilen,·        CBS kavramlarına ve fonksiyonlarına hakim,·        Oracle, PostgreSQL ve MsSQL Server veritabanlarında temel veritabanı yeteneklerini bilen(konumsal (spatial) verilerle çalışma, ilişkisel tanımlamaları yapabilme, SQL cümlecikleri yazabilme vb.),·        MS Office uygulamalarına hakim,·        Seyahat engeli bulunmayan ve aktif olarak araç kullanabilen,·        Bakanlık Projeleri, Belediyecilik ve e-devlet uygulamalarına yönelik tecrübe sahibi,·        Organizasyon becerileri gelişmiş,·        Teknik sunum yapabilme, teknik rapor hazırlama, ve süreç takibi konularında profesyonel bir yaklaşım sergileyebilecek,·        Analiz becerisi gelişkin ve problem çözme hızı yüksek,·        Takip yönü kuvvetli ve proaktif,·        Proje yönetim süreçlerine hakim, PMP Sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir.·        Gereksinim analizi yapabilme, proje yönetim dokümanı ve iş planı oluşturabilme ve zaman çizelgesi yönetimi konularında tecrübeli,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı