Nexans 

Şirket Bilgileri

http://

Nexans

Nexans, kablo endüstrisinin dünya çapında lider kuruluşudur. Nexans Grubu; altyapı, endüstri ve inşaat pazarlarına geniş ürün yelpazesiyle ileri bakır ve fiber optik kablo çözümleri sunmaktadır. Nexans kablo ve sistemleri, haberleşmeden enerji ağlarına, havacılıktan otomotive, inşaattan petrokimyaya ve tıbbi uygulamalara kadar yaşamımızın her alanında yer almaktadır. 2007 yılında tüm dünyada 7,4 milyar euro luk bir satış rakamına ulaşan Nexans, 30’dan fazla ülkede 22 bin çalışanıyla hizmet vermektedir.

Ocak 2001'e kadar faaliyetlerini Alcatel bünyesinde Alcatel Kablo adı ile sürdüren firmamız bu tarihte Alcatel'in kablo ve ekipmanları bölümünün Nexans Grup bünyesine devredilmesi ile, Nexans Türkiye Endüstri ve Ticaret A.Ş. adı altında kendi tüzel kişiliğine kavuşmuştur. Bu değişim ile sürekli gelişen kablo ve ekipmanları sektörüne odaklanabilmek ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini arttırmak hedeflenmiştir.

Denizli ve İstanbul'daki fabrikalarımızda üretilen tesisat kabloları, orta gerilim enerji kabloları, telekomünikasyon ağı kabloları ve fiber optik kablolar ile firmamız rekabetin yüksek olduğu kablo endüstrisinde öncüler arasında yer almaktadır. Ayrıca, Türkiye pazarına uygun yapı market ürünleri, kauçuk kablolar ve bilgisayar ağları için yapısal kablolama ürün ve ekipmanları da ürün pörtföyümüzde sunulmaktadır.

Nexans’ın dünya çapında hizmet sunduğu pazarlar ve müşteriler arasında mühendislik firmaları, toptancılar, telekom operatörleri, enerji dağıtım şirketleri, petrokimya şirketleri, büyük ölçekli uluslararası şirketler, demiryolları, gemi sanayi, OEM pazarları, otoyol şirketleri, otomotiv sektörü, havacılık ve telekominikasyon ekipman üreticileri yer almaktadır.

Nexans, üretimden başlayarak satış ve satış sonrası hizmetlerinde de kendini müşteri odaklı yaklaşıma adamıştır.
Kalitesini ve çevreye duyarlılığını
BASEC, VDE, KEMA, TSE, ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile kanıtlayan, tam zamanında hizmet götürme felsefesinden ödün vermeyen Nexans letişim'in birincil hedefi, her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetidir

Nexans’da İnsan Kaynakları

Nexans bünyesinde, kurum hedeflerini temel alan, başarıya, iletişime ve insan kaynağına önem veren çağdaş bir İnsan Kaynakları Yönetimi uygulanmaktadır. Temel İnsan Kaynakları ilkelerinden biri,  çalışanın mesleki ve kişisel gelişiminin sağlanmasıdır.  Nexans’ın IK politikasının temelinde olan sürekli gelişim hedefi,  hem çalışanın mesleki gelişimini hem de şirketin artan ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.

Nexans Grubu, her ülkenin kendi bünyesinde düzenlediği teknik ve organizasyonel gelişim eğitimlerinin yanı sıra çalışanlarına yurtdışında da önemli eğitim imkanıları sunar. Grup, çalışanlarının yabancı ülkelerde tecrübe edinmelerini sağlamaya yönelik olarak, ülkeler arası çalışan hareketliliğini destekler.

Nexans Türkiye Endüstri ve Ticaret A.Ş
Genel Müdürlük
Adres: Büyükdere Caddesi Şarlı İş Merkezi No: 103/4 Mecidyeköy, İstanbulNexans İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SALES REPRESENTATIVE / C.ANATOLIA Ankara Nexans
SALES REPRESENTATIVE / C.ANATOLIANexans
Nexans brings energy to life through an extensive range of cables and cabling solutions that deliver increased performance for our customers worldwide. Nexans’ teams are committed to a partnership approach that supports customers in four main business areas: Power transmission and distribution (submarine and land), Energy resources (Oil & Gas, Mining and Renewables), Transportation (Road, Rail, Air, Sea) and Building (Commercial, Residential and Data Centers). Nexans’ strategy is founded on continuous innovation in products, solutions and services, employee development, customer training and the introduction of safe, low -environmental- impact industrial processes.In 2013, Nexans became the first cable player to create a Foundation to introduce sustained initiatives for access to energy for disadvantaged communities worldwide.We have an industrial presence in 40 countries and commercial activities worldwide, employing close to 26,000 people and generating sales in 2016 of nearly 5.8 billion euros. Nexans is listed on NYSE Euronext Paris, compartment A.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı