NEZİROĞLU OTOMOTİV 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1970


Neziroğlu Grubu, 1 Mart 1970 yılında Emekli Piyade Albay NEZİR NEZİROĞLU tarafından,  Skoda kamyonetleri, Jawa ve Station motosikletleri ve yedek parçaları acenteliği ile ticari hayata atıldı.

Kuruluşundan sonraki yıllarda Skoda, Jawa, BMC ve Lada yetkili satıcılığı ile faaliyetlerini sürdürdü; 1984 yılında alınan "Isuzu Yetkili Satıcılığı" ve 1986 yılında alınan "Renault Yetkili Satıcılığı" ile de büyüme yönünde önemli adımlar attı.         1 Mayıs 2005 tarihinde Hyundai ve hemen sonra Suzuki ve Geely markalarını bünyesine katarak ve N2 (Neziroğlu İkinci El), Neziroğlu Sigorta,Amiral Filo Yönetimi, Neziroğlu Exclusive ile büyümeye devam etti.

İkinci el araç satış ve destek hizmetlerini vermek için 2003 yılında Neziroğlu Motorlu Araçlar bünyesinde oluşturulan Neziroğlu (Neziroğlu İkinci El), 2004 yılında da kurumsallaşmasını tamamlayarak ,vermiş olduğu yüksek kalitede hizmet ile kısa zamanda, otomotiv sektörünü takip eden herkesin bildiği, güvenilir bir ikinci el araç satış markası haline gelerek sektöre değişik bir bakış açısı getirmiş 45. Yıldönümüz olan 1 Mart 2015 tarihinde firmamız Neziroğlu İkinci El, Amiral Filo Yönetimi ve Neziroğlu Sigorta hizmetleri vermektedir...

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.neziroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 12.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


NEZİROĞLU OTOMOTİV İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ekspertiz Uzmanı Ankara Neziroğlu Otomotiv
Ekspertiz UzmanıNeziroğlu Otomotiv
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümü ve / veya MYO Otomotiv Bölümünden  mezun olan,25 - 35 yaşlar aralığında, Ekpertiz konusunda Minumum 3 yıllık üst düzeyde iş tecrübesine sahip olan,  İkinci el araçlarda Boya, Kaporta, Motor ve Mekanik konularına tam hakim,Temel bilgisayar ve tablet kullanma beceresine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,   " 2.EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara Neziroğlu Otomotiv
Satış DanışmanıNeziroğlu Otomotiv
En az lise mezunu, 25 - 35 yaşlar aralığında, 2. El araç satışında en az 5 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden,  Tercihen sigara kullanmayan,           " 2.EL ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı