Nurol Holding 

Şirket Bilgileri

http://

Nurol Holding

1966 yılında Nurol İnşaat şirketi ile başlayan ve daha sonra birçok farklı sektörde yapılanarak faaliyetlerine devam eden Nurol Holding A.Ş.’nin kuruluşu 1989 yılında gerçekleşmiştir. Nurol Şirketler Topluluğu merkezi Ankara’da olmak üzere yurt içi ve yurt dışında bağlı ortaklıklar, iştirakler, temsilcilik ve ortaklıklar olarak faaliyetlerine dünyanın bir çok bölgesinde devam etmektedir. Nurol, toplam 30 a yaklaşan kuruluş sayısı ve 10.000’leri aşan çalışanlarıyla inşaattan savunma sanayine, makina imalattan üretime, turizmden finansa kadar birçok sektörde yapılanmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji, teknoloji gibi alanlarda da yeni yatırımlar planlanmakta ve özelleştirme yatırımları ile ilgili çalışmalara devam edilmektedir.

 

Holding temel olarak uzun vadeli ve kalıcı başarılar elde etmesi yanında kaliteye verdiği önemle tüm şirketlerinin yönetim, koordinasyon ve kontrol merkezi durumundadır. Topluluk şirketlerinin yaratılan sinerjiden etkin olarak faydalanması, insan kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılması, bilgi teknolojilerinin son gelişmelere uyarlanarak yenilenmesi, finansal kaynakların yaratılması, uygun şekilde aktarılması ve değerlendirilmesi, stratejik yatırım kararlarının alınması gibi konularda Holding yönlendirici olarak görev yapmaktadır.  

            

Nurol Ailesi olarak merkezi yapılanma, genel koordinatörlüğe bağlı sektörel koordinatörlükler ve onların yönetiminde oluşturulan başkanlıklar ile danışman ve müşavirlerden oluşan ekiple ve tüm çalışanlarıyla birlikte kurumsallaşmıştır. Holding bilgi ve deneyimi yanında geçmişten bugüne getirdiği şirket kültür ve değerlerini de gelecek nesillere aktarmaya devam edecektir.

 

Topluma katma değer sağlamayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı temel hedefleri arasında bulunduran Holding, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak başta eğitim, sanat ve kültür olmak üzere birçok alanda desteklerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Holding ve Topluluk şirketleri ile ilgili geniş bilgi için www.nurol.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Nurol Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış MüdürüNurol GYO
Türkiye’nin konut sektöründe faaliyet gösteren ve önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olanNUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI'nın Genel Müdürlüğüne bağlı olarak;  İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Satış Ofisinde görevlendirilecek Satış Müdürü aramaktayız.Tercihen üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Gayrimenkul sektöründe benzer görevlerde deneyimi olan, Gayrimenkul satış alanında minimum 5 yıl satış deneyimine sahip, (Orta üstü ve üst segment gerçek tüketici niteliğindeki müşterilere satış tecrübesi dikkate alınacaktır)Ekip yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyime sahip Satış bütçesi ve hedeflerle çalışma konusunda deneyime sahip, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, Satış ekibi kurma ve ekip yönetimi konularında tecrübeli, Ekibini sevk ve idare etme yeteneğine  sahip, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Empati yeteneği yüksek, prezantabl, müşteri odaklı çalışmayı seven,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,MS Office programlarına hakim, tercihen CRM kullanabilen, İyi seviyede sözlü ve yazılı iletişim kurabilen, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki konut projelerinde görev alabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Consultant İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Sales ConsultantNurol GYO
We are looking for a sales consultant for our project in Basın Ekspres, Güneşli area as Nurol Reit. The candidates should have the following qualifications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Nurol GYO
Satış DanışmanıNurol GYO
ARAPÇA  VE İNGİLİZCE BİLEN  SATIŞ UZMANI ... GAYRİMENKUL SATIŞINDA  YURTDIŞI  SATIŞINDA TECRÜBELİ. ÖZELLİKLE  ORTADOĞU - ARAP MÜŞTERİLERE SATIŞTA ...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... RGM Turkey Gayrimenkul Yönetim ve İşletme A.Ş.
Elektrik TeknisyeniRGM Turkey Gayrimenkul Yönetim ve İşletme A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu, Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu veya Mesleki Yeterliliği olan,Elektrik tesisatı, AG-OG konularına hâkim, Elektrik panoları, zayıf akım, jeneratör ve aydınlatma sistemlerinde deneyimli,Raporlama yapabilecek düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün, Müşteri ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine ve dinamik çalışma ortamında uyum sağlayabilecek,Askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Ekat belgesi olan, İstanbul Şile, Güneşli, Bağcılar, Kağıthane, Maslak bölgelerndeki işyerlerimizde çalışmak üzere  Elektrik Teknisyenleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
MAKAM ŞOFÖRÜNurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Nurol İnşaat’ın merkez müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Aile şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimi olan ve bu konuda referans verebilecek,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, tercihen SRC ve Psikoteknik raporu bulunan,Lüks araç kullanımı konusunda tecrübeli, araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek,İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim ve navigasyon kullanabilen, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ev işleri ve alışverişlerinden anlayan, Referans verebilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi olan,Sabırlı, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 – 40 yaş arası, İstanbul Maçka lokasyonuna yakın ilçelerde ikamet eden Makam Şoförü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Sistemleri Uzmanı Ankara Nurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
IT Sistemleri UzmanıNurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
As a IT specialist, you’ll be monitoring and maintaining the computer systems, hardware, software and networks.Graduated from relevant departments of universities, Good command of English, Experienced in system and network management, Experienced in Windows Server, Exchange Server, Active Directory and SQL Server management,Knowledge and application experience in the areas of Backup, Replication, Data Storage Systems and the management of Information Security products,Expert in virtualization issues (Vmware, Vsphere & Hyper-V installation and configuration),Expert in Firewall management and Endpoint Security issues (VPN, LAN, URL/App Filtering),For male candidates, has completed military service Preferably has driver's license and can drive active vehicle
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sayısal Tasarım Mühendisi Ankara Nurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Sayısal Tasarım MühendisiNurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Key QualificationsB.S. and/or M.S. in Electric and Electronics Engineering or related engineering departments.3+ years of experience in digital design at the digital logic level. Experience of RTL design, including knowledge RTL languages such as VHDL or Verilog/System Verilog.Experience and ability to use FPGA development tools. Understanding of digital design flow including RTL synthesis, simulation, implementation, verification, logic synthesis, timing constraints, timing closure, STA, and debug techniques.A Proficiency in English (written & spoken) is essential. Ability to prepare and present foolproof documentation. Ability to work with inter-disciplinary people/teams.  Preferred QualificationsPositive personality. Exquisite verbal and written communication skills. Understanding of DO-254 standard. Experience in SDK or embedded software for FPGA design. Ability to use MATLAB tools for FPGA. Experience of projects related to defence industry.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Ankara Nurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Yazılım MühendisiNurol BAE Systems Hava Sistemleri A.Ş.
Graduated from Computer Engineering, Software Engineering, Electrical and Electronics Engineering or relevant departments of universities,Have very good command of English, Have experince in C#, Developed application in Unity 3D game engine, Preferably have experience or knowledge about Virtual Reality applications, Preferably have hands-on experience with Leap Motion Closely following new technologies Have knowledge of software development processes Have no restriction to travel abroad (especially to UK) For male candidates, has completed military service or postponed for at least two years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Author Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Technical AuthorFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Graduated from minimum 2 years of vocational high school or 4 years of technical teacher degree in mechanicsAt least 6 years experience At least 2 years experience in technical documentation Experience in S1000D, XML/SGML and Interactive Electronic Technical Manuals (IETM)Experience in writing Technical Manuals using Simplified Technical English (STE)Prior experience with CAD systems, engineering drawings, engineering release processesExperience in related military standards Experience in military vehicle technical documentation Experience in using CATIA Composer Strong IT skills, in particular Word, Excel and PowerPoint Good communication skills Strong teamwork compliance No military obligation (for male candidates) Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ILS Engineer Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
ILS EngineerFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
B.Sc. or M.Sc. degree in Mechanical / Automotive / Industrial / Electrical / Electronic EngineeringAt least 5 years experience At least 2 years experience in technical documentationExperience in S1000D, XML/SGML and Interactive Electronic Technical Manuals (IETM)Experience in writing Technical Manuals using Simplified Technical English (STE)Prior experience with CAD systems, engineering drawings, engineering release processesExperience in related military standards Experience in military vehicle technical documentation Experience in using CATIA Composser General knowledge of Integrated Logistics Support (ILS) processesStrong IT skills, in particular Word, Excel and PowerPointKnowledge in database applications is preferable Good communication skills Strong teamwork compliance No military obligation (for male candidates) No restriction of traveling Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Usability Engineer Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Usability EngineerFNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
•       B.Sc. or M.Sc. degree in Mechanical / Automotive Engineering•       At least 5 years experience•       At least 2 years experience in technical training•       Military vehicle operator training experience is a strong asset•       Strong IT skills, in particular Word, Excel and PowerPoint•       Knowledge in database applications is preferable•       Good communication skills•       Strong teamwork compliance•       No military obligation (for male candidates)•       No restriction of traveling (may work abroad up to 4 months)•       Fluency in English
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Mavi Yaka) Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Genel Başvuru (Mavi Yaka)FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Liselerin Motor, Kaynak, Metal/Metal İşleri, Elektrik/Elektronik, Torna Tesviye, Oto Boyacılığı veya Otomotiv bölümlerinden mezunTercihen konusunda ve/veya alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik (Ustalık/Kalfalık/Forklift/ İşyeri Açma) Belgesi olanVardiyalı çalışabilecek ve seyehat engeli olmayanAskerlik hizmetini tamamlamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Beyaz Yaka-Mühendis) Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Genel Başvuru (Beyaz Yaka-Mühendis)FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Elektrik/Elektronik, Endüstri, Havacılık ve Uzay veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden lisans derececesine sahip (Yüksek Lisans tercih sebebidir)İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilenMs Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Beyaz Yaka-İdari) Ankara FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Genel Başvuru (Beyaz Yaka-İdari)FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden  lisans derececesine sahip (Yüksek Lisans tercih sebebidir)İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilenMs Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.)... Nurol Holding A.Ş.
Genel BaşvuruNurol Holding A.Ş.
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Çanakkale TÜMAD Madencilik
Genel BaşvuruTÜMAD Madencilik
Bu ilan Genel Başvuru amaçlıdır. Yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.Saygılarımızla,İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı