Danone Türkiye 

Şirket Bilgileri

www.danone.com.tr
Danone
 
Danone, dünyanın en başarılı sağlıklı gıda şirketlerinden biridir ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği gıda ve içecek ürünleriyle dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Bu misyonu yerine getirmek, Danone'nin devam eden hızlı büyümesine katkı sağlayan en önemli unsurdur.
5 kıta ve 120'yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 80,000 civarı çalışanı bulunan Danone, dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu, Taze Sütlü Ürünler (dünya birincisi), Su Ürünleri (Şişelenmiş Su'da dünya ikincisi), Bebek Beslenmesi (dünya ikincisi) ve Medikal Beslenme olmak üzere dört ana iş kolunda sürdürmektedir.
Euronext Paris borsasında kayıtlı bulunan Danone, ayrıca sosyal sorumluluk konusunda öncü kuruluşlardan biri olan Dünya Dow Jones Stoxx Sürdürülebilirlik Endeksi ve ASPI Eurozone ve Ethibel Sürdürülebilirlik endeksinde de bulunmaktadır.
Danone Türkiye
Danone Türkiye; lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle, mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, doğumdan itibaren hayatlarının her evresinde katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonu ile 1997’den bu yana su pazarında Danone Hayat A.Ş., 1998’ten bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli A.Ş., ve 2007 yılı sonu itibariyla bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil A.Ş. şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac, Nutricia markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
Danone Türkiye, Türkiye'nin 7 il/ilçesindeki fabrikalarında yerli üretim yaparak, yaklaşık 1.350 personeli, hammadde tedarik ettiği 7.000 çiftçisi, 1.650’ye yakın tedarikçisi ve  81 ile ulaşan yaygın dağıtım ağı ile hizmet veren büyük bir ailedir.
Danone Yolu felsefesi çerçevesinde, ülkemizde süt kalitesini ve üretimini AB kalite standartlarına ulaştırmak ve çiftçilerimize destek vermek amacıyla "Çiftçi Geliştirme Programı"nı yürütmektedir. En sağlıklı ve en kaliteli süt ve sütlü ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak amacı ile bu program dahilinde çiftçileri eğitmekte ve onlara gelişimleri için destek vermektedir. Diğer yandan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin can güvenliğini sağlamak üzere, "sıfır iş kazası" nın ulaşılabilir bir hedef ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile, "WISE Programı" adı altında güvenli davranışa odaklanan uzun soluklu bir çalışma yürütmektedir. Ayrıca faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi korumayı ilke edinen bir firma olarak, "üstün çevre duyarlılığını" esas alan "Çevre Programı" ile, hammadde tedariğinden ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm süreçlerde çevreyi korumaya yönelik gereklilikleri sürdürülebilir bir yaklaşım çerçevesinde önceliklendirmektedir.
Ayrıca, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlamak için, “Türkiye’nin Gülümseyen Geleceği” temalı sosyal sorumluluk programı kapsamında eğitim alanında “Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” ve spor alanında "Milli Eğitim Bakanlığı-Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği ve Danone Uluslar Kupası” projelerini 81 ilde gerçekleştirmektedir. "Su Hayat'tır" sosyal sorumluluk projesi ile de GAP idaresi işbirliğinde su sorunu ilçelere ve köylere su altyapısı götürme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca, dünyada 16.sını ülkemizde kurduğu tamamen bağımsız ve hiçbir ticari amaç gütmeyen "Danone Enstitüsü Türkiye", ülkemizdeki beslenme; özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda çocuk doktorları, beslenme uzmanları ve üniversitelerin yaptığı araştırmalara destek vererek sağlıklı beslenme konusunda bir bilgi platformu oluşturmaktadır.
 
 “Yetkin ve mutlu çalışanlar” yaratmak misyonuyla hareket eden Danone Türkiye İnsan Kaynakları ‘nın temel öncelikleri;
·         Çalışanı karar mekanizmasının kalbine yerleştirmek (önce insan),
·         Organizasyona sürekli yatırım yapmak,
·         Danone'nin farklı şirket kültürünü geliştirmek ve beslemek,
·         Sosyal ve toplumsal sorumluluk alanlarında liderlik ve yenilikleri geliştirmek ve desteklemektir.

Tüm çalışanlarımız, şirketin strateji ve performansının tam kalbinde yer almaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar Danone, çalışanlarının gelişiminin hem büyüme için bir koşul, hem de şirketin en büyük amacı olduğuna inanmaktadır. Cinsiyet, dil, din, etnik yapı vb. hiçbir ayırım yapılmaksızın tüm çalışanların rahatlıkla çalışabileceği, eşit gelişim ve kariyer olanaklarının sağlandığı bir kültür yaratılmıştır.
 


Danone Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Araştırma Geliştirme / AR-GE MühendisiDanone Türkiye
KEY DELIVERABLES  - Define organize and follow the packaging trials in the plants. Ensure the whole team including supplier is aligned on methodologies, deliverables and conclusions. Work with supplier to fix issues.  - Formulates beverages in the lab. Ensure all steps of vallidations are correctly executed to ensure sucessful launch. Manages the tasting panel.  - Technical leader for all packaging homologation projects  - Follow /track competition,innovations in beverages industry and formalize it  - Manages the specifications for R&D contribution.   - Set up the laboratory working protocols  - Assess The nutrition positionning of our products in the competition landscape  - according to project complexity, supports R&D manager or is R&D project contact.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul Danone Tikveşli
General ApplicationDanone Tikveşli
Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description :
The applications of candidates will be evaluated for our prospective vacant positions.
Please add a cover letter including the department you want to work in.
We will contact you in case of a vacant position matching your qualifications and career interests.
We thank you for your application as Danone Tikveşli Human Resources Department!
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Horeca Satış Süpervizörü Adana Danone Hayat
Horeca Satış SüpervizörüDanone Hayat

Üniversite mezunu,
Benzer pozisyonlarda minumum 3 yıl tecrübeli (FMCG/Horeca kanalı tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimli,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan (erkek adaylar için),
Adana’da ikamet eden,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim ve ekip yönetimi becerileri kuvvetli,
Sonuç odaklı, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek,
Bay/Bayan. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FINANCIAL ANALYST İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDIKAL BESLENME
FINANCIAL ANALYSTNUTRICIA MEDIKAL BESLENME
Company Description: 
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a Financial Analyst to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications.
Qualifications:
University degree is a must -  preferably major in BA or Economics
Min. 2 years of experience in controlling functions (top line controlling, reporting or audit experience in a multinational company is a plus)
Strong analytical thinking
Team player with strong communication and interpersonel skills
Ability to work with strict deadlines and flexible working hours
Result oriented and capable of multiple tasking
Excellent command of written and spoken English 
Good level of MS Office Applications;SAP knowledge is an asset
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim ve Bakım Müdürü Adana Danone Türkiye
Üretim ve Bakım MüdürüDanone Türkiye

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Üretim sektöründe minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen Autocad programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
İyi derecede İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Budget Control Specialist (Supply Chain&Overheads) İstanbul(Asya) Danone Hayat
Budget Control Specialist (Supply Chain&Overheads)Danone Hayat

University degree in Economics / Finance / Business Admin / Industrial Engineering (MBA in corporate and financial affairs preferred),
Experience in Controlling or a Audit Company (min 1 years),
Knowledge on financial accounting and reporting,
Excellent command of English,
Ability work with cross-functional teams and team worker,
Strong communication skills,
Result oriented, analytical,
No military obligation for male candidates,
Male/female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Summer Internship 2015 İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Summer Internship 2015Danone Tikveşli
Group Danone Turkey; operating in 5 continents, in more than 140 countries with 100.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible.
 
Group Danone Turkey has been operating in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998; in bottled water with Hayat since 1997 and Sırma partnership since 2013; with Nutricia Early Life - Medical Nutrition since 2007. The brand portfolio includes Disney, Danino, Danette, Activia, Hayat, Akmina, Aptamil, Bebelac, Lactamil, Nutricia, Sırma, Sırma Exclusive, Schorle; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers
Job Description:
 
Internship opportunity for those who want to have an unique opportunity to discover our company *from the inside* and to show potential performance for long term employee positions.
 
Sales
Marketing
Research and Development
Quality
Finance
Corporate Affairs
Purchasing
Human Resources
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planning Responsible - New Graduate İstanbul(Avr.) Nutricia Medikal Beslenme
Planning Responsible - New GraduateNutricia Medikal Beslenme
For our Advanced Medical Nutrition team we are looking for;
Has internship experience in Supply Chain
Excellent communication skills in English
Advanced level of Excel, Powerpoint
Analytical thinker and detail oriented
Good communication skills
Proactive and problem solver
The ability to work effectively in a team or independently
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Lojistik Şefi Bolu Danone Hayat
Planlama ve Lojistik ŞefiDanone Hayat

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 2 yıl lojistik, üretim ve malzeme planlama konularında deneyimli,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen SAP programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Yöneticisi - Trakya, Balıkesir, Çanakkale Tekirdağ Danone Hayat
Bayi Yöneticisi - Trakya, Balıkesir, ÇanakkaleDanone Hayat

Üniversite mezunu,
Trakya, Balıkesir, Çanakkale bölgesinde minumum 3 yıl saha satış tecrübesi olan (FMCG sektörü tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan (erkek adaylar için),
Çorlu veya Trakya bölgesinde ikamet eden,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Ürün Geliştirme UzmanıDanone Türkiye
Group Danone Turkey; operating in 5 continents, in more than 140 countries with 100.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. 
 
Group Danone Turkey has been operating in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998; in bottled water with Hayat since 1997 and Sırma partnership since 2013; with Nutricia Early Life - Medical Nutrition since 2007. The brand portfolio includes Disney, Danino, Danette, Activia, Hayat, Akmina, Aptamil, Bebelac, Lactamil, Nutricia, Sırma, Sırma Exclusive, Schorle; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
JOB DESCRIPTION
Main Responsibilities:
Developing innovative, affordable, profitable, healthy, safe and delicious products that are the most preferred by consumers and have the highest market share
Working closely with brand teams; understanding brand strategies and needs and proposing relevant research solutions to them and co-leading product projects w/ Marketing Team
Develop products bringing target financials chooses correct ingredients at the correct price, at the targeted quality and safety by holding meetings with suppliers
Checks group specifications and apply the best practices and research continuously
Develop products that inline with local regulatory & global recommendations
Performing industrial trials & address find solutions for industrial barriers
Co-leading cost saving projects and following material deliveries; find right partners for innovations & cost effectiveness
Following project timings; keep realistic timings & prioritisation
Renovating existing products with the aim of improving them or reducing their cost while keeping the quality at the same level
Working as partners by sharing know-how, identifying barriers and  solutions & innovation options with suppliers 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hayat Merch Ekibi Yeni Üyelerini Arıyor Ankara, Antalya... Danone Hayat
Hayat Merch Ekibi Yeni Üyelerini ArıyorDanone Hayat

En az lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu,
Hızlı tüketim sektörü Zincir Mağazalar kanalında tecrübeye sahip,
Temsil yeteneği ve iletişim yönü güçlü,
İstanbul/Ankara/İzmir/Antalya'da ikamet eden,
İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Lojistik Uzmanı Kocaeli Danone Türkiye
Planlama ve Lojistik UzmanıDanone Türkiye

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Minimum 2 yıl lojistik, üretim ve malzeme planlama konularında deneyimli,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen Sap programını bilen,
İletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,
Dikkatli, analitik düşünebilen, detaylara önem veren,
Data analizi ve raporlama yetkinliğine sahip,
Planlama ve iş takibi konularında başarılı,
Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Executive İstanbul(Asya) Danone Hayat
Financial Reporting ExecutiveDanone Hayat
Key Competencies:
 
Bachelors Degree in Business Administration, Economics, Finance or related fields,
3 years audit experience will be an asset,
Analytical mind with strong planning and organizational skills and hardworking personality,
Good understanding personal responsibility, flexible and eager to learn,
Team player with excellent interpersonal and communication skills to be able to build effective. 
 
 
 
Knowledge, Skills, & Qualifications:
 
Excellent MS Office applications knowledge especially in Excel,
Fluency in both written and spoken English,
SAP knowledge is preferable,
Proficiency in IFRS and basic understanding of Local GAAP,
Good knowledge of accounting principles and internal controls,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Assistant Brand Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Assistant Brand ManagerDanone Türkiye
 
CANDIDATE PROFILE
 
Key Competencies:
Achieves results effectively
Displays resilience, determination and flexibility
Has passion for the excellence
Develop cross functional effectiveness
Anticipates / is proactive 
Knowledge, Skills, & Qualifications:
University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields
0- 2 years of experience in brand marketing
Excellent command of written and spoken English
Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented
Comfortable with numbers, good analytical skills enabling to make analysis without getting lost in details
MS Office (Word, Excel Powerpoint) knowledge
Excellent organization, planning and time management skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu (6 ay Dönemsel) İstanbul(Avr.) Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Muhasebe Sorumlusu (6 ay Dönemsel)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
Muhasebe alanında en az 1-3 yıl deneyimli
Tercihen hızlı tüketim sektörü tecrübeli
Genel muhasebe ilkeleri, vergi mevzuatı ve yerel süreçler konularında bilgi sahibi
Orta derecede İngilizce bilen
SAP programına hakim
Takım çalışmasına ve problem çözmeye yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Uzmanı / Memuru Sakarya Danone Türkiye
Kalite Güvence Uzmanı / MemuruDanone Türkiye

Meslek Yüksek Okullarının Gıda, Kimya, Sağlık, Biyoloji veya Çevre bölümlerinden mezun,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Gıda veya içecek sektörünün kalite güvence laboratuvarında en az 3 yıl deneyimli,
Gıda kimyası, mikrobiyolojisi ve kimyasal analiz konularına hakim, Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk alan,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,
Sakarya/Hendek İlçesinde İkamet eden/edebilecek,
Bay / Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Goods and Services Executive İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Goods and Services ExecutiveDanone Türkiye

Min 4 years experience in Purchasing, preferably in Administrive and Services purchasing in FMCG,
University degree in preferably Business Administration or Engineering Department,
MBA is a plus,
Excellent command of written and spoken English,
Good level of MS Office knowledge,
SAP MM Module knowledge will be an asset,
No military obligation for male candidates,
Male/Female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Budget Control Executive İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Budget Control ExecutiveDanone Türkiye
Key Competencies:
·        Analytical Thinking
·        Anticipates/is proactive
·        Full ownership & challenging attitude on controlling responsibility
·        Take responsibility to show the way forward
·        Develops cross-functional effectiveness
·        Has passion for excellence
Knowledge, Skills, & Qualifications:
·        University degree
·        Min. 3 years experience preferably in a manufacturing/FMCG company (experience as a 'Plant    Controller' is an asset)
·        MS Office (advanced Excel is a must) knowledge; SAP knowledge is an asset
·        Excellent command of written and spoken English
·        Strong analytical skills
·        Creative in problem solving
·        Strong communication and interpersonal skills, teamwork oriented
·        Ability to design/improve processes
·        No Military obligation for male candidates 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme