Danone Türkiye 

Şirket Bilgileri

www.danone.com.tr
Danone
 
Danone, dünyanın en başarılı sağlıklı gıda şirketlerinden biridir ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği gıda ve içecek ürünleriyle dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Bu misyonu yerine getirmek, Danone'nin devam eden hızlı büyümesine katkı sağlayan en önemli unsurdur.
5 kıta ve 120'yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 80,000 civarı çalışanı bulunan Danone, dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu, Taze Sütlü Ürünler (dünya birincisi), Su Ürünleri (Şişelenmiş Su'da dünya ikincisi), Bebek Beslenmesi (dünya ikincisi) ve Medikal Beslenme olmak üzere dört ana iş kolunda sürdürmektedir.
Euronext Paris borsasında kayıtlı bulunan Danone, ayrıca sosyal sorumluluk konusunda öncü kuruluşlardan biri olan Dünya Dow Jones Stoxx Sürdürülebilirlik Endeksi ve ASPI Eurozone ve Ethibel Sürdürülebilirlik endeksinde de bulunmaktadır.
Danone Türkiye
Danone Türkiye; lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle, mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, doğumdan itibaren hayatlarının her evresinde katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonu ile 1997’den bu yana su pazarında Danone Hayat A.Ş., 1998’ten bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli A.Ş., ve 2007 yılı sonu itibariyla bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil A.Ş. şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac, Nutricia markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
Danone Türkiye, Türkiye'nin 7 il/ilçesindeki fabrikalarında yerli üretim yaparak, yaklaşık 1.350 personeli, hammadde tedarik ettiği 7.000 çiftçisi, 1.650’ye yakın tedarikçisi ve  81 ile ulaşan yaygın dağıtım ağı ile hizmet veren büyük bir ailedir.
Danone Yolu felsefesi çerçevesinde, ülkemizde süt kalitesini ve üretimini AB kalite standartlarına ulaştırmak ve çiftçilerimize destek vermek amacıyla "Çiftçi Geliştirme Programı"nı yürütmektedir. En sağlıklı ve en kaliteli süt ve sütlü ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak amacı ile bu program dahilinde çiftçileri eğitmekte ve onlara gelişimleri için destek vermektedir. Diğer yandan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin can güvenliğini sağlamak üzere, "sıfır iş kazası" nın ulaşılabilir bir hedef ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile, "WISE Programı" adı altında güvenli davranışa odaklanan uzun soluklu bir çalışma yürütmektedir. Ayrıca faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi korumayı ilke edinen bir firma olarak, "üstün çevre duyarlılığını" esas alan "Çevre Programı" ile, hammadde tedariğinden ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm süreçlerde çevreyi korumaya yönelik gereklilikleri sürdürülebilir bir yaklaşım çerçevesinde önceliklendirmektedir.
Ayrıca, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlamak için, “Türkiye’nin Gülümseyen Geleceği” temalı sosyal sorumluluk programı kapsamında eğitim alanında “Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” ve spor alanında "Milli Eğitim Bakanlığı-Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği ve Danone Uluslar Kupası” projelerini 81 ilde gerçekleştirmektedir. "Su Hayat'tır" sosyal sorumluluk projesi ile de GAP idaresi işbirliğinde su sorunu ilçelere ve köylere su altyapısı götürme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca, dünyada 16.sını ülkemizde kurduğu tamamen bağımsız ve hiçbir ticari amaç gütmeyen "Danone Enstitüsü Türkiye", ülkemizdeki beslenme; özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda çocuk doktorları, beslenme uzmanları ve üniversitelerin yaptığı araştırmalara destek vererek sağlıklı beslenme konusunda bir bilgi platformu oluşturmaktadır.
 
 “Yetkin ve mutlu çalışanlar” yaratmak misyonuyla hareket eden Danone Türkiye İnsan Kaynakları ‘nın temel öncelikleri;
·         Çalışanı karar mekanizmasının kalbine yerleştirmek (önce insan),
·         Organizasyona sürekli yatırım yapmak,
·         Danone'nin farklı şirket kültürünü geliştirmek ve beslemek,
·         Sosyal ve toplumsal sorumluluk alanlarında liderlik ve yenilikleri geliştirmek ve desteklemektir.

Tüm çalışanlarımız, şirketin strateji ve performansının tam kalbinde yer almaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar Danone, çalışanlarının gelişiminin hem büyüme için bir koşul, hem de şirketin en büyük amacı olduğuna inanmaktadır. Cinsiyet, dil, din, etnik yapı vb. hiçbir ayırım yapılmaksızın tüm çalışanların rahatlıkla çalışabileceği, eşit gelişim ve kariyer olanaklarının sağlandığı bir kültür yaratılmıştır.
 


Danone Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İSTANBULNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
İSTANBUL - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
İstanbul Asya yakasında ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DİYETİSYEN ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
DİYETİSYEN ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ANKARANUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
ANKARA - DİYETİSYEN ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun
Tercihen pediatri alanında ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Ankara'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul Danone Tikveşli
General ApplicationDanone Tikveşli
Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description :
The applications of candidates will be evaluated for our prospective vacant positions.
Please add a cover letter including the department you want to work in.
We will contact you in case of a vacant position matching your qualifications and career interests.
We thank you for your application as Danone Tikveşli Human Resources Department!
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Goods and Services Executive İstanbul(Asya) Danone Hayat
Goods and Services ExecutiveDanone Hayat

Min 4 years experience in Purchasing, preferably in Administrive and Services purchasing in FMCG,
University degree in preferably Business Administration or Engineering Department,
MBA is a plus,
Excellent command of written and spoken English,
Good level of MS Office knowledge,
SAP MM Module knowledge will be an asset,
No military obligation for male candidates,
Male/Female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Brand Marketing Manager İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Brand Marketing ManagerDanone Tikveşli
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth. 
 
Danone has over 190 production plants and around 104,000 employees. In 2013, the company generated sales of over €21 billion, with more than 60% in emerging countries. Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition. 
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories in Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Main Responsibilities:
 
Actively contributing and leading  to define company long term strategy
Monitoring and tracking of brand performance (sell out, sell in, brand equity, etc) against KPIs from Business Case(s) and strengthen performance by turning gaps/learnings into opportunities
Developing 5Y Brand visions, roadmaps  and leading implementations (Objectives, Goals, Strategy, Actions)
Define state of the art brand positioning through totally relevant, unique, engaging model
Execute breakthrough 360 Campaigns Copy, Outdoor, Pack, Promo, Media Strat, Digital, PR
Prepare 3Y Innovation Pipeline and lead resource allocation
Deliver outstanding Cluster P&L, Brand P&L
Set Marketing Budgets & achieve ROI's target
Connect with Global teams to share and learn Best Practises
Develop strategic External Partners to the next level
Lead MRCI strategic transversal projects
Lead MRCI know how & anual budgets & guide rest of marketing department
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ücretlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Ücretlendirme UzmanıNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Nutricia Medical Beslenme şirketinde Ücretlendirme Uzmanı olarak görev almak üzere;
 
Üniversite mezunu
Bordro ve özlük işleri konusunda en az 3 yıl deneyimli
SAP ve MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen
İş kanunu ve mevzuat uygulamalarını, yasal bildirimleri iyi bilen ve bu konudaki gelişmeleri takip eden
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
İletişim becerileri kuvvetli, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Quality Assurance Manager Adana Danone Hayat
Quality Assurance ManagerDanone Hayat

Holds a degree in Food Engineering,
Minimum 5 years of functional experience within Quality,
Good level of MS Office knowledge,
Excellent command of written and spoken English,
No military obligation for male candidates,
Male/female. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - SAKARYA Sakarya NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - SAKARYANUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
SAKARYA - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sakarya'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ESKİŞEHİR Eskişehir NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ESKİŞEHİRNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
ESKİŞEHİR - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Eskişehir'de ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - SAMSUN Samsun NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - SAMSUNNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
SAMSUN - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi, yoğun bakım ve pediatri alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Samsun'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ANTALYANUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
ANTALYA - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Antalya'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - KONYA Konya NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - KONYANUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
KONYA - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Konya'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - DENİZLİ Denizli NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - DENİZLİNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
DENİZLİ - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Denizli'de ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - GAZİANTEP Gaziantep NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - GAZİANTEPNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
GAZİANTEP - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Gaziantep'te ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ŞANLIURFA Şanlıurfa NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - ŞANLIURFANUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
ŞANLIURFA - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Şanlıurfa'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tanıtım Sorumlusu (Balıkesir) Balıkesir Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Tanıtım Sorumlusu (Balıkesir)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
İlaç sektöründe benzer bir görevde 2 yıl deneyimli
Tercihen İngilizce bilen
MS Office programların hakim (Excel, Powerpoint)
Analitik & sunum becerisi yüksek
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanan
Balıkesir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT-Business System Analyst (SAP-MM) İstanbul Danone Türkiye
IT-Business System Analyst (SAP-MM)Danone Türkiye
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world. Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and early life and medical nutrition companies, Nutricia, as of end 2007. Having local production in 7 factories located in 7 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Aptamil, Bebelac and Nutricia.
• University degree preferably in Computer Engineering / Industrial Engineering
• 2 years of experience in the related areas of SAP MM Module
• Fluent in written and spoken English
• Ability to establish relationships with internal and external clients
• Good planning and negotiation skills
• Proactive and team player
• No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Supply Planner İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Supply PlannerDanone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
• University degree in Industrial Management or Business Administration
• 2-3 years of Supply Planning experience in FMCG sector
• Excellent command of English
• Expert level of MS Office
• SAP Knowledge is preferred
• Result-focused, pro-active, creative and ambitious
• Excellent operation management skills
• Strong communication & colloboration skills
• Excellent analytical skills and strong business acumen
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İSTANBULNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
İSTANBUL - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Long Term Marketing Intern (5 days in a week) İstanbul Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Long Term Marketing Intern (5 days in a week)Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

Graduate or Master's Student 
Able to work full time (5 days in a week)
Excellent command of English
Proficiency in MS Office applications
Team player
Dynamic & hardworking with enthusiasm
Innovative person with effective communication skills
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Distribütör Bölge Yöneticisi (Gaziantep) Gaziantep Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Distribütör Bölge Yöneticisi (Gaziantep)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
Hızlı Tüketim sektöründe satış, takım ve saha yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürücü ehliyetli olan ve aktif araç kullanabilen
Analitik, sonuç odaklı
Ekip çalışmasına yatkın
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Danone Türkiye
İnsan Kaynakları Yöneticisi/YönetmeniDanone Türkiye
Company Description: 
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth. 
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition. 
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Job Description: 
Act as a HR Generalist responsible from implementing and administering all HR processes and policies and contributing to organizational development processes
Understand organizational needs of related departments and development plans
Danoners’ relations and communication
Ensure all Danoners are fully engaged in the business and committed its success
Career &Performance Management, Succession Planning
Ensure all HR policy, procedure and tools are compliant with the related legal code.
Create and  update Learning &Development materials in line with  Danone Learning Policy and Tools ; support implementation and  boost new learning tools (Campus 2.0 etc) and ensure their effectiveness
Prepare, follow and report annual learning &development budget,
Analyse IDPs; plan learning & development activities in line w/ business priorities
Negotiate and liase with internal experts/trainers and external training providers to design and deliver a effective and comprehensive  in-house training programmes,
Implement and coordinate leadership programs through an optimum combination of learning solutions
Ensure the employer branding strategy is in place and develop sub strategy for digital tools and make sure that these applications are effective and  in line w/ employer branding strategy
Work on a variety of projects at the same time that will help the organization to achieve its strategic business goals and operational objectives
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İZMİR İzmir NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - İZMİRNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
İZMİR - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
İzmir'de ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün) İstanbul(Avr.) Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Haftada 5 tam gün gelebilecek
Üniversite mezunu yada Yüksek Lisans öğrencisi
Tercihen Satınalma staj tecrübesi bulunan
İyi derecede İngilizce bilen
Excel programına hakim
Analitik, dikkatli ve düzenli
İletişim becerileri güçlü
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim ve Bakım Şefi Sakarya Danone Hayat
Üretim ve Bakım ŞefiDanone Hayat

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
İyi derecede ingilizce bilen,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen ve tercihen SAP bilen,
En az 3 yıl tecrübesi olan,
Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sales Controller İstanbul(Asya) Danone Hayat
Sales ControllerDanone Hayat

University degree in Economics/Finance/Business Admin/ Industrial Engineering (MBA in corporate and financial affairs preffered),
Experience in Controlling or a Audit Company (min 2 years),
Knowledge on financial accounting and reporting,
Excellent command of English,
Ability work with cross-functional teams and team worker,
Strong communication skills,
No military obligation for male candidates,
Male/female. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - AYDIN Aydın NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ - AYDINNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
5 Kıta, 120 Ülke,
80.000 Kişi ve Siz
AYDIN - ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ
arıyoruz.
 
Üniversite mezunu
Tercihen onkoloji, nöroloji, genel cerrahi ve yoğun bakım alanlarının minimum bir tanesinde ürün tanıtım temsilciliği deneyimi olan
Güçlü iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen
Sürücü belgesi olan ve çok iyi düzeyde araç kullanabilen
35 yaşını aşmamış
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen ingilizce bilen
ÜTE yeterlilik sınavını başarı ile geçmiş 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Aydın'da ikamet eden ve yakın çevreye seyahat edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demand Planning Executive İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Demand Planning ExecutiveDanone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

University degree in Industrial Management or Business Administration
Min 3 years of Demand Planning experience in FMCG sector
Experience in Customer & Supplier Collaboration and Process & Project Excellence
Team, performance & total cost management experience is preferred
Excellent command of English
Expert level of MS Office
SAP Knowledge is preferred
Knowledge of APO Demand Planning tool / Total pipe stock calculation model
Result-focused, pro-active, creative and ambitious
Excellent operation management skills
Strong communication & colloboration skills
Excellent analytical skills and strong business acumen
Willing  to challenge & guide colleagues and come up with initiatives to improve
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tanıtım Sorumlusu (Gaziantep) Gaziantep Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Tanıtım Sorumlusu (Gaziantep)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
İlaç sektöründe benzer bir görevde 2 yıl deneyimli
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
MS Office programların hakim (Excel, Powerpoint)
Gaziantep'de ikamet eden
Sürücü ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen
Analitik düşünen
Sunum becerisi yüksek
Seyahat etmeye engeli bulunmayan
Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tanıtım Sorumlusu (Zonguldak) Zonguldak Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Tanıtım Sorumlusu (Zonguldak)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
İlaç sektöründe benzer bir görevde 1-3 yıl deneyimli
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
MS Office programların hakim (Excel, Powerpoint)
Zonguldak'ta ikamet eden
Sürücü ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen
Analitik düşünen
Sunum becerisi yüksek
Seyahat etmeye engeli bulunmayan
Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net