NWG Servis Hizmetleri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


http://www.nwg.com.tr

NWG Servis Hizmetleri

 

Şirket Profili   

Türk ve Alman sermaye yapısı üzerine kurulu bir hizmet firması olan NWG Service  (Nord West Gebaeudereinigung), profesyonel kadrosu, 8.900 çalışanı ve  bölge müdürlüğü sistemli organizasyon yapısı ile 1996 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde servis hizmetleri sunmaktadır.

Sahip olduğu ISO 9001:2000, OHSAS Belgeleri ve TSE Belgeleri ile tescillenmiş olduğu kalitesini; teknolojik donanım ve dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli ve güçlü hale getirmektedir. NWG Service bilinç düzeyi yüksek çalışanları, sonuç odaklı yaklaşımları ve detaydan başlayarak bütünü kavrayan çözüm politikasıyla, müşterilerine sürekli memnuniyet garantisi vermektedir.


Misyonumuz

Hizmetlerimizi, stratejik çözüm ortaklığı anlayışı içinde en üst standartlarda sağlayarak; proaktif bir düşünce yapısıyla hizmet sektöründe portföy ve iştirak yatırımını hızla geliştiren, güvenilir ve ölçülebilir bir şirket olarak liderliği kalıcı kılmak.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu daima göz önünde tutarak; değişimin gerekliliğini benimseyip, Türkiye ve dünyadaki sektörel yenilikleri yakalamak, insan ve kalite odaklı hizmet anlayışını yaygınlaştırarak toplum için değer yaratan bir şirketler topluluğu olacak şekilde genişleyerek dönüşümünü sağlamak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.nwg.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)NWG Servis Hizmetleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hasta Bakıcı İstanbul(Avr.) NWG Servis Hizmetleri
Hasta BakıcıNWG Servis Hizmetleri
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Temizlik GörevlisiNWG Servis Hizmetleri
Üsküdar -Bağlarbaşı'nda bulunan sosyal tesisimizde görevlendirilmek  üzere ;  45 yaşını aşmamış, Tercihen temizlik tecrübeli, Ulaşım sorunu yaşamayacak, 07.30 - 17.00 saatleri arasında çalışacak, Haftalık izinlerini hafta içi kullanabilecek, Bay ve bayan personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... NWG Servis Hizmetleri
Temizlik GörevlisiNWG Servis Hizmetleri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli NWG Servis Hizmetleri
Üretim ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Firmamızda görevlendirmek üzere,Üretim operatörleri ve Gaz Altı Kaynak Operatörleri (tercihen deneyimli ) alınacaktır,2 Vardiya çalışma sistemi,ÜCRET+ FAZLA MESİ + YOL +YEMEK + SOSYAL HAKLAR VERİLMEKTEDİR. Servis  Güzergahı: Arap Çeşme Mah. – Güzeller Mah. – Akse Sapağı – Yavuz Selim Mah. – Kadir Bakkal - Adem Yavuz – Sultan Orhan Mah. – Menderes Cad. – Kazım Karabekir Mah.- Atatürk Cad. – Çağdaş Kent - Osman Yılmaz Mah. –Gaziler Mah. – Gebze Belediye - Gebze (Darıca) İstasyon –Fatih Cad. – İnönü Mah. - Üçel Ekmek –Gebze Minibüs Durakları – Fatih Cad. (Tünel)İrtibat: 0533 961 63 70  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Çay Servis ve Temizlik ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Gebze bölgesindeki lojistik deposunun idari binasında çalışmak üzere ; Ofisin temizlik ve çay hizmetinden sorumlu olacak, Tercihen temizlik tecrübeli, 45 yaşını aşmamış, Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ecza Kanalı Müşteri Temsilcisi Kocaeli NWG Servis Hizmetleri
Ecza Kanalı Müşteri TemsilcisiNWG Servis Hizmetleri
Üniversite Mezunu (Ön lisans, Lisans) Saha satışta aktif en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güçlü ilişki yönetimi olan, ikna ve müzakere bilgisine sahip Güler yüzlü, pozitif Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Kocaeli'de ikamet eden, Bay-Bayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Ofis ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Koşuyolu'ndaki merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere;"Ofis işlerinde görev almak üzere bay eleman aramaktayız."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Depo ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Tuzla-Tepeören'de ve Gebze Akse Mahallesi'nde hizmet verdiğimiz otomotiv yedek parça deposu için; Vardiyalı çalışabilecek, G sınıfı ehliyetli, Forklift ve reachtruck kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşları alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı