ODE Yalıtım San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle İstanbul Beşiktaş’taki bir dükkanda ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında yurtdışından yalıtım malzemeleri ithal ederek Türkiye’de satışını yapan ODE, bu alanda 10 yıla yaklaşan deneyimini 1996 yılında üretimle birleştirdi. Uluslararası kalitedeki ürünleri pazara sunarak yalıtım sektörüne adım atan ODE, üretici kimliğiyle yaptığı tüm yatırımları hayata geçirirken Türkiye’de yapılacak üretimin de en iyisi olması gerektiği inancını her zaman korudu.

Vizyonumuz;

Bugüne kadar yalıtım sektöründe yerel bir marka olan ODE’yi, iş ortaklarından ve çalışanlarından aldığı güç ve destekle global bir marka haline getirmektir. 

Misyonumuz;

Yenilikçi; girişimci; çevreye duyarlı; yalıtım ve enerji tasarrufu bilincine sahip bir toplum için çalışan; genç, dinamik ve eğitimli insan kaynağı ile sektöründe fark yaratan; bütün paydaşlarına değer katan yapısından taviz vermemektir. 

Temel Değerlerimiz;

·         Güvenilirlik
·         Şeffaflık
·         Duyarlılık
·         Sosyal sorumluluk
·         Müşteri odaklılık
·         Kalite
·         Saygı 
 
İnsan Kaynakları Stratejimiz

Konusunda yetkin, eğitimli, değişime açık, sürekli gelişimi ilke edinmiş ve sorumluluk alan kişileri istihdam etmek, çalışan memnuniyeti ve bağlılığının üst düzeyde sağlandığı, büyüme stratejilerine ortaklık eden, yetenekli insan kaynağının çalışmak istediği bir yapı oluşturmaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler

Firma web sitesi: www.ode.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: Üretim 7/24 devam etmektedir. Çalışma saatlerimiz: Merkez 07:30-17:30, Bölgeler 08:00-18:00, Fabrika 08:00-18:00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Bireysel Emeklilik

Diğer: Çalışanlarımıza özel sağlık sigortası, bireysel emeklilik, yol ücreti veya araç, yemek desteği sağlanmaktadır. Mavi yaka çalışanlarımıza servis ve yemekhane hizmeti ile birlikte erzak, yakacak, giyim yardımı yapılmaktadır.


ODE Yalıtım San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Membran Uygulama Ustası Eskişehir ODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Membran Uygulama UstasıODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Eskişehir’deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Asgari İlkokul veya tercihen Teknik Meslek Lisesi mezunu Membran uygulama konusunda min.5 yıl tecrübeli Su Yalıtım ürün denemelerini yapabilecek seviyede ürün bilgisine sahip Tercihen şantiye ve saha tecrübesi bulunan, yapı malzemeleri alanında Usta deneyimi olanTercihen Ustalık Belgesine sahip B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan Etkin iletişim ve ikna yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Eskişehir ’de ikamet eden  Membran Uygulama Ustası arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... ODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Genel BaşvuruODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
ODE Yalıtım bünyesinde oluşacak tüm pozisyonlar için Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Çalışmak istediğiniz alan/bölüm, bölge veya pozisyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veritabanımızda saklanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Tekirdağ ODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Vardiya MühendisiODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Çorlu’da yer alan üretim tesisinde görev almak üzere "Vardiya Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezunDaha önce en az 2 yıl üretim tecrübesi olan Tercihen İngilizce bilen Vardiyalı çalışabilecek Ekip yönetimi ve temsil yeteneği gelişmiş MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Planlama ve organizasyon becerileri güçlü Analitik düşünen ve çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Çorlu’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Satış UzmanıODE Yalıtım San Ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,En az 3 yıllık satış deneyimi bulunan, Tercihen bayi yönetimi tecrübesi olan, Tercihen yapı malzemeleri konusunda deneyimli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, İstanbul’da ikamet eden  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı