OKAN Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


“İş Yaşamına En Yakın Üniversite” sloganıyla 1999 yılında kurulan Okan Üniversitesi, 85 öğrencisiyle başladığı eğitim yolculuğunda bugün 21 bin öğrencinin kaliteli eğitimle buluştuğu dev bir bilim yuvası haline gelmiştir.

16 Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, Enstitü ve Konservatuvarında faaliyetlerini sürdüren üniversite, güçlü akademik kadrosu ve eşsiz altyapı özellikleriyle fark yaratmaktadır. 

Fakültelerimiz; 
Tıp Fakültesi,
Diş Hekimliği Fakültesi,
Eğitim Fakültesi,
Hukuk Fakültesi,
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi,
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
Güzel Sanatlar Fakültesi,
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 

Yüksekokullarımız; 
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu,
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Meslek Yüksekokullarımız;
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,
Meslek Yüksekokulu 

Tuzla Kampüsümüz, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, F1 Pisti'ne yakınlığıyla da  farklı imkanlar sunmaktadır. Sosyal Merkezimizde cep sineması, sauna,  kafeteryalar,  kokteyl salonu, alış veriş merkezi, kulüp odaları bulunmaktadır. Ayrıca kampüsümüzde 400 kişilik spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol, futbol sahaları yer almaktadır.

Türkiye’de ilk kez başlattığı “Girişimcilik Dersi”, İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça ve Arapça ikinci yabancı dil eğitimi, Kariyer ve Yaşam Programı kapsamındaki “Happy Life” ve daha birçok ilke imza atan Okan Üniversitesi’nin Tuzla’daki ana kampüsünün yanı sıra Kadıköy ve Mecidiyeköy’de kampüsleri yer almaktadır.

Mecidiyeköy Kampüsü’ndeki Okan Üniversitesi Diş Hastanesi ve Tuzla’da yakın zamanda hizmete girmesi planlanan 260 yataklı Okan Üniversitesi Hastanesi ile sağlık alanında da fark yaratan üniversite, zengin yurtdışı eğitim işbirlikleri ve Miami’de ABD yasalarına göre kurulan Okan International University ile de global bir eğitim anlayışını benimsemektedir.

Toplam öğrenci sayısının yüzde 97’sine ulaşan burs olanaklarıyla “başarıyı destekleyen” Okan Üniversitesi, ülkemizi çağdaş yarınlara taşıyacak mezunlar yetiştirmek üzere var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üniversiteler

Firma web sitesi: www.okan.edu.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


OKAN Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 58
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Oral Diagnoz ve Radyoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Oral Diagnoz ve Radyoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Endodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Endodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Endodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun,Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış,En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen,Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.“Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pedodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Pedodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun,Pedodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış,En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen,Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.“Pedodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Restoratif Diş Tedavisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun,Restoratif diş tedavisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış,En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen,Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek,Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.“Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ortodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ortodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ortodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Periondontoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Periondontoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Periodontoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Periodontoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Protez Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Diş Hekimi Protez UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Protez alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Protez Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diş Hekimi İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Uzman Diş HekimiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde (Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında) görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  “Öğretim Üyesi ve Uzman Diş Hekimi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Öğrenci İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Öğrenci İşleri UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Öğrenci İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversite mezunu,• Tercihen eğitim sektöründe olmak üzere konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,• MS Ofis programları ve özellikle Excel kullanımına hakim,• İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve prezantabl,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 'Öğrenci İşleri Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organ Nakli Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Organ Nakli HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Organ Nakli Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Danışma Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Yurt Danışma PersoneliOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsünde görevlendirilmek üzere;Minimum lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, Dış görünüşüne önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Tercihen Maltepe, Pendik, Kurtköy bölgesinde ikamet eden, "Yurt Danışma Personeli" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sertifikalı Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Sertifikalı Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 yıl yoğunbakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Yoğunbakım Hemşireliği sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yoğubakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Pratisyen HekimOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzlada bulunan "Okan Üniversitesi Hastanesi" nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl acil servis hekimliği tecrübesi olan, Yasal mevzuata hakim, Hasta memenuniyeti odaklı, Tam zamanlı hizmet verebilecek, "Pratisyen Hekim" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Yeri Hekimi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
İş Yeri HekimiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzlada bulunan "Okan Üniversitesi Hastanesi" nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, İş yeri hekimliği sertifikasına sahip Yasal mevzuata hakim, İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Tam zamanlı hizmet verebilecek, "İş Yeri Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Mekanik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise tercihen ön lisans (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb. bölümlerden) mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Bina otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Mekanik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Laboratuvar TeknikeriOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde bulunan Tıp Fakültesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Teknolojisi bölümünden mezun,Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme, planlama organizasyon yetkinliklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “LaboratuvarTeknikeri” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
SekreterOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans veya lisans mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Sekreter" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Staj ve Uygulama Koordinatörü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Hastane Staj ve Uygulama KoordinatörüOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik veya diğer Sağlık alanlarıyla ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programları kullanımına hakim, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış , Hastane staj uygulamalarını takip edip yazışmaları koordine edecek, Eğitim hemşiresi ve müdürlüklerle iletişim halinde iş takibi yapacak, Bölümle ilgili oluşacak sorunları giderecek, “Staj ve Uygulama Koordinatörü ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
International Office Specialist İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi
International Office SpecialistOkan Üniversitesi
We are seeking to recruit an “International Office Specialist” to join our University in Tuzla Campus,University degree from a reputable university Min 2 years of experience in education field, preferably in an international office department of an universityExcellent command of verbal and written English Ability to use MS Office applications: e.g. Word, Excel, Power Point No obligation for travel abroad Being self-reliant of planning and coordinating skills Completing military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknopark Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Teknopark UzmanıOkan Üniversitesi
İstanbul Teknopark'ta bulunan Okan Tekno Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, "Teknopark Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde bulunan Yapı ve Teknik Hizmetleri Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kampüs içi tüm fakülte ve sahalarda elektrik konusunda bakım ve arızalardan sorumlu olacak,"Elektirik Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Ön lisans, lisans veya 4 yıllık eğitim veren okullarda öğrenim gören üniversite öğrencisi veya mezunu,·         MS Office programlarını ve interneti kullanabilen,·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek,·         Diksiyonu düzgün,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen,·         İletişim becerisi yüksek ve sabırlı,·         Gündüz ve akşam vardiyasında dönüşümlü çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu,“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   En az lise, tercihen önlisans mezunu,   Hastane depo, malzeme ve stok yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli,   Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim,   Sarf malzeme siparişlerinin stoklarını kontrol edebilen, gerekli ürünleri stoklardan çeken ve sevkiyat içinhazırlayabilen,  Otomasyon, stok takip ve MS Ofis programlarını aktif kullanan,   Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Vardiyalı çalışabilecek,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Depo Uzmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, NCPR Sertifikası olan (Yenidoğan Canlandırma), Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Servis HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl servis/cerrahi servis deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Servis Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl Poliklinik Hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Poliklinik Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Adana Bölge Tanıtım Destek Uzmanı Adana Okan Üniversitesi
Adana Bölge Tanıtım Destek UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Adana Bölge Temsilciliği'nde görevlendirilmek üzere,Tercihen üniversite mezunu, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Organizasyon ve Planlama yeteneğine sahip, Resmi yazışmaları yürütecek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Prezentabl, diksiyonu düzgün,  "Adana Bölge Tanıtım Destek Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müzik Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Müzik ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Müzik Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ataşehir Okul Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Ataşehir Okul YöneticisiOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi'nden Aldığı Bilgi Birikimi ve Tecrübesi ile BüyüyenOkan Koleji Ataşehir'de!2018-2019 Yılı Eğitim ve Öğretim Yılında Ataşehir'de açılacak kampüsümüz için;Eğitim ve Öğretime Liderlik Yapabilecek, Ekip Çalışmasına Yatkın, Araştırıcı ve Yenilikçi, En az 5 Yıl Özel veya Vakıf Okullarında Müdürlük Deneyimine Sahip, Gücümüze Güç Katacak Yenilikçi "Okul Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl yoğun bakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yardımcı Sağlık PersoneliOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, titiz, enfeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yardımcı Sağlık Personeli” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Muhasebe SorumlusuOkan Eğitim Kurumları
Tuzla Kampüsümüzde bulunan Okan Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen eğitim sektöründe deneyimli, Vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü, Yasal beyan bilgilerin hazırlanması ve takibini yapabilecek, Yasal faturaların düzenlenmesini ve takibini yapabilecek, Bordro konusunda deneyimli, E-Defter , E-Fatura sisteminin sorumluluğunu yerine getirebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Muhasebe Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
İnsan Kaynakları UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla da bulunan Okan Üniversitesi Hastesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Psikoloji, Sosyoloji,  Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat)İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl, tercihen sağlık sektörü deneyimli, İşe alım, Organizasyonel Gelişim, Eğitim ve Performans değerlendirme alanında tecrübeli,,İş Hukuku ve SGK Mevzuatına hakim, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, Raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ileri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,  “İnsan Kaynakları Uzmanı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Sterilizasyon Sorumlu HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik lisans mezunu, tercihen Hemşirelik / Hastane Yönetimi yüksek lisansını tamamlamış,Sterilizasyon Sorumlu Hemşire olarak en az 3 yıl çalışmış,Sterilizasyon ünitesinin çalışması, temizliği, dezenfeksiyonu, ameliyathane ve servis aletlerinin steril edilmesi alanlarında yeterli bilgi ve donanıma sahip,Hastane genelinde steril alet ve malzeme gereksinimleri doğrultusunda gerekli planlamayı yapabilen,Sterilizasyonun moniterizasyonu ile ilgili kayıtları sisteme uygun hale getirebilen,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Branşı ile ilgili gelişimi ve yenilikleri takip eden, Kalite Yönetim Sistemleri ve Sağlık Bakanlığı standartları konusunda bilgi sahibi,Yasal mevzuata hakim, JCI ve Hizmet Kalite Standartlarına hakim, Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi ve ekip çalışmasına önem veren,İletişimi, insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  “Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Hakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta Hakları SorumlusuOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Sosyoloji, Psikoloji ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,En az 2 yıl Hasta Hakları alanında deneyim sahibi,Tercihen hasta hizmetleri alanında sorumluluk yapmış,İlgili mevzuat ve yönetmeliklere hâkim olan ve gereğini uygulayabilecek,Oluşan şikâyetleri belirtilen süre içerisinde inceleyerek mevzuata uygun sistem içerisinde çözüm üretebilen,Tüm şikayet ve çözüm süreçlerini takip ederek, yönetime raporlayacak,Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama ve planlama becerileri gelişmiş,Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip,İletişim, ikna ve sunum becerileri gelişmiş,MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Hasta Hakları Sorumlusu” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Sterilizasyon TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lise ve ön lisans programlarının Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Kimya MYO bölümlerinden mezun,Alanında deneyimli ve bilgi sahibi, İletişimi, insan ilişkileri kuvvetli, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Sterilizasyon Teknisyeni"arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
AR-GE Laboratuvarı TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin, meslek yüksekokullarının Kimya bölümlerinden mezun,En az 2 yıl laboratuvar deneyimi olan,        Office programlarını iyi derecede kullanabilen,      Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,Analitik düşünceye sahip, araştırmacı, insan ilişkilerinde başarılı,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),     "Ar-Ge Laboratuvarı Teknisyeni" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kütüphane Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kütüphane GörevlisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgi-Belge Yönetimi, Arşiv ve Dökümantasyon, Kütüphanecilik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen kütüphanecilik alanında çalışmış,Arşivleme ve veri girişi konularında deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede  kullanabilen,Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),"Kütüphane Görevlisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İnsan Kaynakları YöneticisiOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Psikoloji, Sosyoloji,  Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat)İnsan Kaynakları Yönetimi alanında en az 5 yıl, tercihen eğitim sektörü deneyimli,İşe alım ve Organizasyonel Gelişim alanında tecrübeli, Akademik işe alım süreçlerine ve MEB mevzuatına hakim, Bordro süreci ve yasal mevzuat konusunda bilgili, İş Hukuku ve SGK Mevzuatına hakim, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, Raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ileri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,  “İnsan Kaynakları Yöneticisi” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Matematik Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Matematik ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Matematik Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ana Bilim Dalı Sekreteri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ana Bilim Dalı SekreteriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinden mezun, Konusunda tecrübe sahibi, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yönetmeliklere hakim, Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, "Ana Bilim Dalı Sekreteri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Bilgi Sistemleri UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Özel hastane IT süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Sağlık teknolojileri konusunda çalışmış ve projelerde bulunmuş olan,Microsoft Server İşletim sistemleri ve Office uygulamalarında üst seviye bilgi sahibi,Network ve data hatları projelerinde bulunmuş olan,Santral ve telekomünikasyon konusunda bilgi sahibi,Terminal server, thinclient ve uzak masaüstü ortamlarında bilgi sahibi,Sunucu donanımları, işletim sistemleri, depolama sistemleri ve uygulama yazılımları konusunda bilgi sahibi,Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Bilgi Sistemleri Uzmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çamaşırhane Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Çamaşırhane GörevlisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, En az 2 yıl çamaşırhane deneyimi olan Dikkatli, titiz, enfeksiyon prosedürüne hakim,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Çamaşırhane Görevlisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv Yetkilisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Arşiv YetkilisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe deneyimli, Tıbbi terminolojiye hakim, Arşivleme bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, "Arşiv Yetkilisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo SorumlusuOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen önlisans mezunu, Hastane depo, malzeme ve stok yönetimi konusunda 5 yıl tecrübeli,Ameliyathane deposu deneyimi olan,Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim, Otomasyon, stok takip ve MS Ofis programlarını aktif kullanan,Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Depo Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Radyoloji TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Radyoloji bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl çalışmış, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Radyoloji Teknikeri” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dental Asistan İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Dental AsistanOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun,Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, “Dental Asistan” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta DanışmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu,Tercihen hastane deneyimi olan ve tıbbi terminolojisi iyi,Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim,Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren,Hasta ve hasta yakınları ile etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip,Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hasta Danışmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Anestezi TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Anestezi Teknikerliği bölümü mezunu,·         Anestezi Teknikeri  olarak en az 2 yıl çalışmış,·         Anestezik ilaçlar konusunda iyi farmakolojik bilgiye sahip,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Anestezi Teknikeri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Deneyimli veya yeni mezun,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Hemşire" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Enfeksiyon Kontrol HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Hemşirelik lisans mezunu,·         Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı “Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikası” sahibi,·         Hemşirelik mesleğinde en az 5 yıl, Enfeksiyon Kontrol Hemşireliğinde en az 3 yıl deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip,·         Eğitim ve sunum becerileri gelişmiş,·         İyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen,·         Yoğun bakım ve klinik deneyimi olan,·         Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,·         Branşı ile ilgili gelişimi ve yenilikleri takip eden,·         Kalite Yönetim Sistemleri ve Sağlık Bakanlığı standartları konusunda bilgi sahibi,·         Yasal mevzuata hakim,·         JCI ve Hizmet Kalite Standartlarına hakim,·         İletişimi, insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Bakım Onarım TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi, tercihen meslek yüksekokulu mezunu,Bina ısıtma, soğutma, havalandırma ve elektrik dağıtım sistemlerini işletme, bakım-onarım konularında en az 3 yıllık mesleki deneyimli,Sıhhi tesisat, dahil bakım-onarım alanında deneyimli, Kartlı geçiş / yangın alarm sistemleri konularında bilgili, Ekip çalışmasına yatkın ve sosyal yönü güçlü olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,  “Bakım Onarım Teknisyeni” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta BakıcıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, Titiz, Enefeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Hasta Bakıcı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
TercümanOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Gürcüce, Rusça, Romence, Sırpça, Kürtçe, Arapça, Almanca dillerinden en az birini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiye hakim İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, "Tercüman" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin tercihen İletişim Fakültelerinden mezun,·         MS Office programlarına hakim,·         Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda deneyimli,·         Fotoğraf, video ve çekim tecrübesi olan,·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sosyal ve girişken,·         Araştırmacı, meraklı ve yaratıcı,·         Proaktif, takipçi ve zaman yönetimi güçlü,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Beden Eğitimi Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Beden Eğitimi ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde  Geleceği Yetiştirelim ! Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Beden Eğitimi Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı