OKAN Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


“İş Yaşamına En Yakın Üniversite” sloganıyla 1999 yılında kurulan Okan Üniversitesi, 85 öğrencisiyle başladığı eğitim yolculuğunda bugün 21 bin öğrencinin kaliteli eğitimle buluştuğu dev bir bilim yuvası haline gelmiştir.

16 Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, Enstitü ve Konservatuvarında faaliyetlerini sürdüren üniversite, güçlü akademik kadrosu ve eşsiz altyapı özellikleriyle fark yaratmaktadır. 

Fakültelerimiz; 
Tıp Fakültesi,
Diş Hekimliği Fakültesi,
Eğitim Fakültesi,
Hukuk Fakültesi,
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi,
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
Güzel Sanatlar Fakültesi,
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 

Yüksekokullarımız; 
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu,
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Meslek Yüksekokullarımız;
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,
Meslek Yüksekokulu 

Tuzla Kampüsümüz, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, F1 Pisti'ne yakınlığıyla da  farklı imkanlar sunmaktadır. Sosyal Merkezimizde cep sineması, sauna,  kafeteryalar,  kokteyl salonu, alış veriş merkezi, kulüp odaları bulunmaktadır. Ayrıca kampüsümüzde 400 kişilik spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol, futbol sahaları yer almaktadır.

Türkiye’de ilk kez başlattığı “Girişimcilik Dersi”, İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça ve Arapça ikinci yabancı dil eğitimi, Kariyer ve Yaşam Programı kapsamındaki “Happy Life” ve daha birçok ilke imza atan Okan Üniversitesi’nin Tuzla’daki ana kampüsünün yanı sıra Kadıköy ve Mecidiyeköy’de kampüsleri yer almaktadır.

Mecidiyeköy Kampüsü’ndeki Okan Üniversitesi Diş Hastanesi ve Tuzla’da yakın zamanda hizmete girmesi planlanan 260 yataklı Okan Üniversitesi Hastanesi ile sağlık alanında da fark yaratan üniversite, zengin yurtdışı eğitim işbirlikleri ve Miami’de ABD yasalarına göre kurulan Okan International University ile de global bir eğitim anlayışını benimsemektedir.

Toplam öğrenci sayısının yüzde 97’sine ulaşan burs olanaklarıyla “başarıyı destekleyen” Okan Üniversitesi, ülkemizi çağdaş yarınlara taşıyacak mezunlar yetiştirmek üzere var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üniversiteler

Firma web sitesi: www.okan.edu.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


OKAN Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 53
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo GörevlisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu,   Hastane depo, malzeme konusunda en az 6 ay tecrübeli,   Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim,   Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Vardiyalı çalışabilecek,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Depo Görevlisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Müdürü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Finans MüdürüOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla'da bulunan Mali İşler Koordinatörlüğü bünyesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum 15 yıl deneyim sahibi, Minimum 5 yıl ekip yönetimi deneyimi olan, İleri derecede İngilizce bilen, İleri derecede Ms Ofis ve muhasebe programlarını kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, problem çözme yeteneği bulunan, İletişimi kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Finans Müdürü' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
İnsan Kaynakları Birim YöneticisiOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları Yönetimi alanında özellikle İşe Alım, Performans Değerlendirme, Ücretlendirme ve Norm Kadro Planlama konularında en az 6 yıl deneyim sahibi,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve liderlik becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim güçlü, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. “İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi” takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Servis HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl servis/cerrahi servis deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Servis Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl yoğun bakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Ofis Uzmanı (Arapça) İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Uluslararası Ofis Uzmanı (Arapça)Okan Üniversitesi
Üniversitemiz Tuzla Kampüs'ünde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Uluslararası Ofis veya eğitim sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Arapça ve Türkçe'ye hakim, tercihen İngilizce de bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Planlama  ve koordinasyon konusunda kendine güvenen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Uluslararası Ofis Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Sekreter Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi
Genel Sekreter YardımcısıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde yer alan "Genel Sekreterlik" birimi bünyesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversite Mezunu, tercihen İşletme, İstatistik, Endüstri veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını ileri derecede kullanabilen, Tercihen Üniversitede yönetici pozisyonunda en az 5  - 7 yıl tecrübesi olan,Tercihen YÖK Mevzuatı ve akademik süreçler konusunda tecrübeliDikkatli, sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,İletişim ve koordinasyon becerilerinde kuvvetli, Raporlama, analiz ve sunum becerileri gelişmiş, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  “ Genel Sekreter Yardımcısı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
SekreterOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans veya lisans mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Sekreter" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yardımcı Sağlık PersoneliOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, titiz, enfeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yardımcı Sağlık Personeli” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizyoterapist İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
FizyoterapistOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, FTR cihazlarının kullanımı ve endikasyonları konusunda bilgi sahibi, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Fizyoterapist” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Bölge Eğitim Uzmanı Ankara Okan Üniversitesi
Ankara Bölge Eğitim UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Aday İlişkileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak Ankara Bölge Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Felsefe, Psikoloji,Sosyoloji vb ilgili bölümlerinden  mezun, Tercihen yüksek lisans mezunu, Eğitim sektöründe veya dershanelerde rehber öğretmen olarak çalışmış, MS Ofis programları kullanımına hakim, İletişimi kuvvetli, problem çözme ve karar verme yetkinlikleri güçlü, B sınıfı ehliyete sahip, iyi derecede araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış  “Eğitim Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Halkla İlişkiler Uzmanı/Uzman YardımcısıOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve gücüyle kurulan Okan Koleji’ Ataşehir Kampüsünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen eğitim sektöründe, benzer pozisyonda en az 2–5 yıl tecrübeli,Daha önce okul kayıt sürecinde görev almış, Hafta sonu çalışma engeli bulunmayan, Dış görüşüne önem veren, İnsan İlişkilerinde başarılı ve etkin İkna kabiliyeti yüksek Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahipPlanlama ve organizasyon becerisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Cihaz Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Biyomedikal Cihaz TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin "Biyomedikal Cihaz Teknolojisi" bölümlerinden mezun,   Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   Biyomedikal cihaz bakımı ve onarımında tecrübeli,   Gelişime açık ve sorumluluk sahibi,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Biyomedikal Cihaz Teknikeri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
ŞoförOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Makam şoförlüğü ve lüks araç kullanımı konusunda en az 1 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, SRC belgesine sahip ya da başvuru yapmış, Psikoteknik test belgesine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli,  “Şoför” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
TercümanOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Gürcüce, Rusça, Romence, Sırpça, Kürtçe, Arapça, Almanca dillerinden en az birini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiye hakim İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, "Tercüman" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Kurumsal İletişim UzmanıOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan Okan Koleji’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen eğitim sektöründe, benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,·         Kurumsal İletişim, Pazarlama, Reklam, Halkla İlişkiler, Proje & Etkinlik konularında deneyimli,·         İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü,·         Web sitesi ve sosyal medya hesaplarının takibine yatkın,·         Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahip·         Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışacak,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış “Kurumsal İletişim Uzmanı ” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Satınalma Uzman YardımcısıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'ndegörevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin işletme, iktisat, sağlık yönetimi, endüstri mühendisliği alanlarından mezun,  Sağlık sektöründe en az 1 yıl medikal ve non-medikal satınalma deneyimi olan,  Sipariş, fatura takibi yapabilecek,   Ekip çalışmasına yatkın,   MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, hastane otomasyon programlarına hakim,  Araştırmacı, planlama yeteneği güçlü, takipçi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Satınalma Uzman Yardımcısı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Mali İşler UzmanıOkan Eğitim Kurumları
Tuzla Kampüsümüzde bulunan Okan Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen eğitim sektöründe deneyimli, Vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü, Yasal beyan bilgilerin hazırlanması ve takibini yapabilecek, Yasal faturaların düzenlenmesini ve takibini yapabilecek, Bordro konusunda deneyimli, E-Defter , E-Fatura sisteminin sorumluluğunu yerine getirebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Muhasebe Uzmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzaktan Eğitim Merkezi Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Uzaktan Eğitim Merkezi UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu veya yüksek lisans öğrencisi, Konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Sunucu (özellikle Adobe Connect) ve Network alanında deneyimli, Grafik tasarım ve animasyon bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Uzaktan Eğitim Merkezi Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Sistem Destek UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü Bilgi İşlem Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Son kullanıcı desteğini verebilecek, Tercihen teknik İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede donanım bilgisine sahip, İşletim sistemlerine hakim, Genel network bilgisine sahip, Linux ve MAC işletim sistemlerinde bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına, problem anlama ve çözme yetkinliklerine sahip, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli, İç ve dış paydaşların memnuniyeti bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Sistem Destek Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi
Yazılım UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Bilgi İşlem Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, PHP & MySQL teknolojilerinde deneyimli, Tercihen OOP ve MVC hakkında bilgi sahibi, framework (CodeIgniter, Laravel vb) kullanmış,HTML, CSS, Javascript konularında uzman, Web teknolojilerindeki yenilikleri takip eden ve çalışmalarına adapte edebilen,Teknik dökümanları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan,Takım çalışmasına yatkın, yoğun tempoda çabuk çözüm üretebilen,Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış “Yazılım Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadro Genel Başvuru İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Engelli Kadro Genel BaşvuruOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Engelli kadromuzda değerlendirilmek üzere; Türkiye İşkur'dan en az %40 engelli raporu olan,“Personel” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Sosyal Medya UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl benzer pozisyonda tecrübe sahibi, Çok İyi derecede MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını etkin biçimde kullanabilen,Analitik düşünce yapısına sahip Problem çözebilen, yenilikçi ve yaratıcı,  Planlama-Organizasyon yetkinliklerine sahip İletişimi kuvvetli, İç ve dış paydaşların memnuniyeti sağlama bakış açısına sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  “Sosyal Medya Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ses ve Görüntü Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Ses ve Görüntü TeknisyeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere;  Lise, Üniversite veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Ses Sistemi, Anfi Mixer Mixdeck Wireless Mikrafon toplu konferans konusunda tecrübeli,Özellikle Wireless mikrafonlar, yaka mikrafonları test edilip ayarlanabilmesinde, anfi mixer ve numandeck cihazlarının kullanımına hakim,Ofis programları konusunda deneyim sahibi, BNC SPEKON STREO TOS ÇİVİ VE XLR JACK montajını yapabilecek özelliklere sahip,Konferans salonlarını yönetecek, sistemlerin bakım ve teknik takibini yapacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Ses ve Görüntü Teknisyeni 'arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Okul Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Okul Müdür YardımcısıOkan Eğitim Kurumları
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Eğitime Başlayacak Olan 'Ataşehir Okan Koleji' nde Görevlendirmek Üzere;Bilgi, birikim ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları'nın güçlü eğitim kadrosuna katılacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl Eğitim sektöründe yöneticilik deneyimine sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Eğitim teknolojilerini etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı, enerjik, yeniliklere açık Okul Müdür Yardımcısı arıyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Asistanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Diş Hekimi AsistanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun, Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, “Diş Hekimi Asistanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Foto Film Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Foto Film UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Çok İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Adobe Premier, Edius vb. kurgu programlarını kullanabilen, Photoshop After Effect programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözebilen, yenilikçi ve yaratıcı,  İletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip,  ''Foto Film Uzmanı'' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşirelik Hizmetleri Koordinatörü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hemşirelik Hizmetleri KoordinatörüOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin lisans derecesinde hemşirelik bölümünden mezun, tercihen alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamış,En az 15 yıl yöneticilik deneyimi olan, Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları’na hakim, Liderlik vasıfları gelişmiş Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, Hedef belirleme, planlama ve karar alma becerileri gelişmiş, Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, “Hemşirelik Hizmetleri Koordinatörü” arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan Okan Koleji’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen eğitim sektöründe, benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,·         Kurumsal İletişim, Pazarlama, Reklam, Halkla İlişkiler, Proje & Etkinlik konularında deneyimli,·         İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü,·         Web sitesi ve sosyal medya hesaplarının takibine yatkın,·         Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahip·         Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışacak,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Deneyimli veya yeni mezun,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Hemşire" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Poliklinik Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik YöneticisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sağlık Yönetimi, İşletme Yönetimi, İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, ilgili alanda yüksek lisans programını tamamlamış,Sağlık sektöründe 7 yıl; hastane, poliklinik ya da tıp merkezlerinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,Bütçe, kar-zarar, maliyet analizi, ciro yönetiminde bulunmuş, Sağlık mevzuatına ve iş kanuna hakim, değişiklikleri yakından takip eden, Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Etkin liderlik vasıflarına sahip, Planlama, organizasyon ve takip becerileri ileri seviyede, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Yeni stratejiler belirleme konusunda yetkin, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, İyi seviyede İngilizce bilen,   “Poliklinik Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta DanışmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen hastane deneyimi olan ve tıbbi terminolojisi iyi, Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim, Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren, Hasta ve hasta yakınları ile etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Hasta Danışmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası İş Geliştirme Bölge Sorumlusu İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Uluslararası İş Geliştirme Bölge SorumlusuOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Uluslararası İlişkiler, Pazarlama,Amerikan-İngiliz- Alman - Rus - Arap Dili ve Edebiyatı, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,Satış ve pazarlama alanında Uluslararası bölgelerde "Sağlık Turizminde" en az 5 yıl tecrübeli,İngilizce, Arapça, Rusça, Almanca, Fransızca, Romence, Kürtçe vb. dillerinden en az birini iyi derecede konuşan ve o bölgeye ait portföyü bulunan,Sağlık alanında son teknolojileri ve uygulamaları takip eden, Planlama ve iş geliştirme becerileri kuvvetli, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Uluslararası İş Geliştirme Bölge Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta DanışmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   En az lise, tercihen önlisans veya lisans mezunu,   Tercihen hastane deneyimi olan ve tıbbi terminolojisi iyi,   Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,  Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim,   Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren,   Hasta ve hasta yakınları ile etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,  Ekip çalışmasına yatkın,   Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip,   Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Hasta Danışmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dental Asistan İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Dental AsistanOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun, Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, “Dental Asistan” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere bina işletme alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Elektirik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Mali İşler Uzman yardımcısıOkan Eğitim Kurumları
?Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları şimdi de Ataşehir'de açılıyor.Ataşehir kolejimizde  görevlendirilmek üzere; En az ön lisans mezunu, Muhasebe alanında min. 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını kullanabilen, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli ve dış görünümüne özen gösteren,Öğrenci kayıt ve pos işlemlerini yapabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, 'Mali İşler Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Amiri İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İdari İşler AmiriOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları şimdi de Ataşehirde açılıyor. Ataşehir Koleji'mizde  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen eğitim sektöründe olmak üzere konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, MS Ofis programlarını ileri seviyede kullanabilen, Tercihen iyi İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, Problem çözme ve karar verme yetkinlikleri ve ticari sağduyusu güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İdari İşler Amiri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Psikolojik Danışman ve Rehber ÖğretmenOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları şimdi de Ataşehir'de açılıyor. Ataşehir kolejimizde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Yeniliklere açık, enerjik, iletişimi kuvvetli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Gerekli testleri uygulayacak,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diş Hekimi İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Uzman Diş HekimiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde (Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında) görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  “Öğretim Üyesi ve Uzman Diş Hekimi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Enfeksiyon Kontrol HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik lisans mezunu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı “Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği sertifikası” sahibi,Hemşirelik mesleğinde en az 5 yıl, Enfeksiyon Kontrol Hemşireliğinde en az 3 yıl deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip,Eğitim ve sunum becerileri gelişmiş, İyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Yoğun bakım ve klinik deneyimi olan, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Branşı ile ilgili gelişimi ve yenilikleri takip eden, Kalite Yönetim Sistemleri ve Sağlık Bakanlığı standartları konusunda bilgi sahibi,Yasal mevzuata hakim, JCI ve Hizmet Kalite Standartlarına hakim, İletişimi, insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  “Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ebe HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Tercihen 2 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, “Ebe Hemşire” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İspanyolca Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İspanyolca ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,İspanyolca Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta BakıcıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, Titiz, Enefeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Hasta Bakıcı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hastane Staj ve Uygulama Koordinatörü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Hastane Staj ve Uygulama KoordinatörüOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik veya diğer Sağlık alanlarıyla ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programları kullanımına hakim, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış , Hastane staj uygulamalarını takip edip yazışmaları koordine edecek, Eğitim hemşiresi ve müdürlüklerle iletişim halinde iş takibi yapacak, Bölümle ilgili oluşacak sorunları giderecek, “Staj ve Uygulama Koordinatörü ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Restoratif Diş Tedavisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Restoratif diş tedavisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pedodonti Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Pedodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Pedodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Pedodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Periondontoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Periondontoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Periodontoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Periodontoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortodonti Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Ortodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ortodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ortodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Oral Diagnoz ve Radyoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Oral Diagnoz ve Radyoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Protez Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Diş Hekimi Protez UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Protez alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Protez Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endodonti Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Endodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Endodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Endodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Mecidiyeköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı