OKAN Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


“İş Yaşamına En Yakın Üniversite” sloganıyla 1999 yılında kurulan Okan Üniversitesi, 85 öğrencisiyle başladığı eğitim yolculuğunda bugün 21 bin öğrencinin kaliteli eğitimle buluştuğu dev bir bilim yuvası haline gelmiştir.

16 Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, Enstitü ve Konservatuvarında faaliyetlerini sürdüren üniversite, güçlü akademik kadrosu ve eşsiz altyapı özellikleriyle fark yaratmaktadır. 

Fakültelerimiz; 
Tıp Fakültesi,
Diş Hekimliği Fakültesi,
Eğitim Fakültesi,
Hukuk Fakültesi,
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi,
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
Güzel Sanatlar Fakültesi,
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 

Yüksekokullarımız; 
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu,
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Meslek Yüksekokullarımız;
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,
Meslek Yüksekokulu 

Tuzla Kampüsümüz, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, F1 Pisti'ne yakınlığıyla da  farklı imkanlar sunmaktadır. Sosyal Merkezimizde cep sineması, sauna,  kafeteryalar,  kokteyl salonu, alış veriş merkezi, kulüp odaları bulunmaktadır. Ayrıca kampüsümüzde 400 kişilik spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol, futbol sahaları yer almaktadır.

Türkiye’de ilk kez başlattığı “Girişimcilik Dersi”, İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça ve Arapça ikinci yabancı dil eğitimi, Kariyer ve Yaşam Programı kapsamındaki “Happy Life” ve daha birçok ilke imza atan Okan Üniversitesi’nin Tuzla’daki ana kampüsünün yanı sıra Kadıköy ve Mecidiyeköy’de kampüsleri yer almaktadır.

Mecidiyeköy Kampüsü’ndeki Okan Üniversitesi Diş Hastanesi ve Tuzla’da yakın zamanda hizmete girmesi planlanan 260 yataklı Okan Üniversitesi Hastanesi ile sağlık alanında da fark yaratan üniversite, zengin yurtdışı eğitim işbirlikleri ve Miami’de ABD yasalarına göre kurulan Okan International University ile de global bir eğitim anlayışını benimsemektedir.

Toplam öğrenci sayısının yüzde 97’sine ulaşan burs olanaklarıyla “başarıyı destekleyen” Okan Üniversitesi, ülkemizi çağdaş yarınlara taşıyacak mezunlar yetiştirmek üzere var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üniversiteler

Firma web sitesi: www.okan.edu.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


OKAN Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hastane Staj ve Uygulama Koordinatörü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Hastane Staj ve Uygulama KoordinatörüOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik veya diğer Sağlık alanlarıyla ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programları kullanımına hakim, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış , Hastane staj uygulamalarını takip edip yazışmaları koordine edecek, Eğitim hemşiresi ve müdürlüklerle iletişim halinde iş takibi yapacak, Bölümle ilgili oluşacak sorunları giderecek, “Staj ve Uygulama Koordinatörü ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Restoratif Diş Tedavisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Restoratif diş tedavisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Periondontoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Periondontoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Periodontoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Periodontoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pedodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Pedodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Pedodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Pedodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Protez Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Diş Hekimi Protez UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Protez alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Protez Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Endodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Endodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Endodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jimnastik Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Jimnastik ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Tercihen Üniversitelerin Beden Eğitimi veya ilgili bölümlerinden mezun,Meslekte en az 2 yıl tecrübeli,En az 1.Kademe Antrenörlük Belgesine sahip,Aktif ve enerjik ,İletişimi kuvvetli,Çalıştırdığı ekibi yarışmalar için hazırlayacak,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organ Nakli Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Organ Nakli HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Organ Nakli Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Öğrenci İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Öğrenci İşleri UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Öğrenci İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversite mezunu,• Tercihen eğitim sektöründe olmak üzere konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,• MS Ofis programları ve özellikle Excel kullanımına hakim,• İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve prezantabl,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 'Öğrenci İşleri Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Bilgi Sistemleri UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özel hastane IT süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli, Sağlık teknolojileri konusunda çalışmış ve projelerde bulunmuş olan, Microsoft Server İşletim sistemleri ve Office uygulamalarında üst seviye bilgi sahibi,Network ve data hatları projelerinde bulunmuş olan, Santral ve telekomünikasyon konusunda bilgi sahibi, Tercihen Nucleus sistemine hakim, Terminal server, thinclient ve uzak masaüstü ortamlarında bilgi sahibi, Sunucu donanımları, işletim sistemleri, depolama sistemleri ve uygulama yazılımları konusunda bilgi sahibi,Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Bilgi Sistemleri Uzmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sertifikalı Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Sertifikalı Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 3 yıl yoğunbakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Yoğunbakım Hemşireliği sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yoğubakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Yeni doğan yoğun bakım deneyimi olan, Temsil ve iletişim yeteneği güçlü, Hasta odaklı, etik değerlere bağlı, Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
İnsan Kaynakları UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla da bulunan Okan Üniversitesi Hastesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Psikoloji, Sosyoloji,  Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat)İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl, tercihen sağlık sektörü deneyimli, İşe alım, Organizasyonel Gelişim, Eğitim ve Performans değerlendirme alanında tecrübeli,,İş Hukuku ve SGK Mevzuatına hakim, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, Raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ileri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,  “İnsan Kaynakları Uzmanı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
İnsan Kaynakları StajyeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları alanında en az 6 ay deneyimli, Tercihen sağlık sektöründe staj deneyimi bulunan, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Tercihen PDKS programlarını deneyimlemiş, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış.  'İnsan Kaynakları Stajyeri' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
SekreterOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans veya lisans mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Sekreter" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
International Office Specialist İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi
International Office SpecialistOkan Üniversitesi
We are seeking to recruit an “International Office Specialist” to join our University in Tuzla Campus,University degree from a reputable university Min 2 years of experience in education field, preferably in an international office department of an universityExcellent command of verbal and written English Ability to use MS Office applications: e.g. Word, Excel, Power Point No obligation for travel abroad Being self-reliant of planning and coordinating skills Completing military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde bulunan Yapı ve Teknik Hizmetleri Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kampüs içi tüm fakülte ve sahalarda elektrik konusunda bakım ve arızalardan sorumlu olacak,"Elektirik Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Mekanik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise tercihen ön lisans (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb. bölümlerden) mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Bina otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Mekanik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Ön lisans, lisans veya 4 yıllık eğitim veren okullarda öğrenim gören üniversite öğrencisi veya mezunu,·         MS Office programlarını ve interneti kullanabilen,·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek,·         Diksiyonu düzgün,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen,·         İletişim becerisi yüksek ve sabırlı,·         Gündüz ve akşam vardiyasında dönüşümlü çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu,“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anestezi Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Anestezi TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Anestezi Teknikerliği bölümü mezunu,·         Anestezi Teknikeri  olarak en az 2 yıl çalışmış,·         Anestezik ilaçlar konusunda iyi farmakolojik bilgiye sahip,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Anestezi Teknikeri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yardımcı Sağlık PersoneliOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, titiz, enfeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yardımcı Sağlık Personeli” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Servis HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl servis/cerrahi servis deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Servis Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, NCPR Sertifikası olan (Yenidoğan Canlandırma), Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl yoğun bakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl Poliklinik Hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Poliklinik Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
ŞoförOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Makam şoförlüğü ve lüks araç kullanımı konusunda en az 1 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, SRC belgesine sahip ya da başvuru yapmış, Psikoteknik test belgesine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli,  “Şoför” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Grafik Tasarım Uzman YardımcısıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla'da bulunan Kurumsal İletişim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin grafik tasarım bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Grafik/Tasarım programlarını, özellikle Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator programlarını ileri düzeyde kullanabilen,Web, mobil ve sosyal medya tasarımları, kullanıcı arayüzleri geliştirme tecrübesi olan,Her türlü tasarım işiyle alakalı orijinal ve kreatif tasarımlar geliştirebilecek, mevcut konseptlerin tasarımlarını uygulayabilecek,Görsel algısı yüksek ve detaylara önem veren, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve hızlı çalışabilen, iletişim becerileri yüksek, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Askerlik hizmetini tamamlamış “Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
İnsan Kaynakları UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarında en az 5 yıl deneyim sahibi, Tercihen eğitim sektöründe ve üniversitelerde çalışmış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış  'İnsan Kaynakları Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyon Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Resepsiyon GörevlisiOkan Üniversitesi
Okulumuzun Spor Merkezinde Resepsiyon bölümünde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Misafir memnuniyeti bakış açısına sahip, motivasyonu yüksek ve ekip çalışmasının gücüne inanan,İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, 20-30 yaş aralığında, Tercihen Kurtköy, Pendik, Tuzla civarında ikamet eden, "Resepsiyon Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kan Alma Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kan Alma HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl kan alma deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Kan Alma Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin tercihen İletişim Fakültelerinden mezun,·         MS Office programlarına hakim,·         Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda deneyimli,·         Fotoğraf, video ve çekim tecrübesi olan,·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sosyal ve girişken,·         Araştırmacı, meraklı ve yaratıcı,·         Proaktif, takipçi ve zaman yönetimi güçlü,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Eczacı TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az Lise, tercihen üniversitelerin Eczane Hizmetleri bölümünden mezun,Hastane eczanesinde en az iki yıl çalışmış,Hastane eczanesi tecrübesine sahip,Ekip çalışmasına önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek,Organizasyon ve planlama becerisine sahip,“Eczane Teknikeri” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
TercümanOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Gürcüce, Rusça, Romence, Sırpça, Kürtçe, Arapça, Almanca dillerinden en az birini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiye hakim İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, "Tercüman" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere bina işletme alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Elektirik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Cihaz Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Biyomedikal Cihaz TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin "Biyomedikal Cihaz Teknolojisi" bölümlerinden mezun,   Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   Biyomedikal cihaz bakımı ve onarımında tecrübeli,   Gelişime açık ve sorumluluk sahibi,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Biyomedikal Cihaz Teknikeri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi
Eğitim Geliştirme ve Pazarlama UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Beyoğlu Kampüsü'nde Pazarlama Birimi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, İletişim, temsil, organizasyon ve sunum becerileri gelişmiş, Yaratıcı düşünme yeteneklerine sahip ve araştırmacı, Yeni eğitim programlarının geliştirilmesi, satış ve pazarlamasında etkin rol oynayacak,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış "Eğitim Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
ŞoförOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsünde İdari İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,En az ilköğretim mezunu, Minimum10 yıllık sürücü belgesine sahip, Kurumsal bir firmada en az 2 yıl şoförlük yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'u çok iyi tanıyan, Prezantabl, Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Şoför” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Kıdemli İnsan Kaynakları UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları akademik işe alım konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Eğitim sektöründe ve/veya üniversitelerde çalışmış, 2547 sayılı YÖK kanunu mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış  'Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Deneyimli veya yeni mezun,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Hemşire" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta DanışmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen hastane deneyimi olan ve tıbbi terminolojisi iyi, Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim, Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren, Hasta ve hasta yakınları ile etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Hasta Danışmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dental Asistan İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Dental AsistanOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun, Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, “Dental Asistan” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ebe HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Tercihen 2 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, “Ebe Hemşire” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İspanyolca Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İspanyolca ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,İspanyolca Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo GörevlisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu,   Hastane depo, malzeme konusunda en az 6 ay tecrübeli,   Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim,   Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Vardiyalı çalışabilecek,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Depo Görevlisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı