OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.olmuksa.com.tr

OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş

Vizyonumuz

Dünyanın en saygın ve en başarılı şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

İnsanların her gün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmek için yenilenebilir kaynakları kullanarak dünyayı bugün ve gelecek kuşaklar için iyileştirmektir.
 

Tarihçe

1968 yilindan itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Olmuksan International Paper, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Türkiye’de 45 yilı aşkın süredir sektörün lideri olmanin getirdigi sorumlulugu hissedarlarina, müsterilerine, tedarikçilerine çalisanlarina, ve topluma gösterdigi ilgi, baglilik ve iyi bir kurumsal vatandas olma taahhüdüyle kanitlamaktadir.

Olmuksan International Paper, teknoloji ve pazarda yasanan degisim ve gelismeleri müsterilerine hizli biçimde aktarmayi basaran bir sirkettir, ayrica yaptigi is kadar, is yapis biçimini de ayni derecede önemsemektedir.

Dünyanin en büyük kâgit ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’in bir parçasi olmak, pazardaki konumunu saglamlastirmakta ve farkli segmentlerdeki müsterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir. Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, basarilarla dolu bir gelecege dogru yoluna devam etmektedir.

Merkezi Istanbulda bulunan Olmuksan International Paper, geri dönüsümlü kagit üreten iki kagit fabrikasi ve alti kutu tesisinde 900’ü askin çalisaniyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Olmuksan International Paper’in çogunluk hisseleri, dünyanin en büyük kagit ve ambalaj sirketi International Paper’da bulunmaktadir. Hisselerin geri kalani halka açik olarak borsada islem görmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Product Development Specialist Kocaeli, İstanbul(Asya) OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Product Development SpecialistOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
What if you were given the opportunity and responsibility to make a difference? It is time to embrace your Infinite Possibilities. This is your opportunity to be part of International Paper, a Fortune 500 company and global leader in paper and packaging products. IP is known for our commitment to the environment and to cutting-edge technology. We have spent more than 100 years creating new ideas, and we are looking for people who can collaborate to help us build on our history, while creating future success. We are committed to attracting, preparing, promoting and supporting our teams. At International Paper, you control your destiny. We offer benefits, challenges, global opportunities and total rewards. When we say Infinite Possibilities, we mean it.We are looking for Product Development Specialist who will report to Product Development Manager based in our Gebze Plant.Bachelor’s degree on  Industrial Design or related Engineering Faculties Familiar to CAD software to generate both 2D and 3D drawings 3 to 5 years experience related to package or product development Excellent written and verbal communication in English  Completed his military service (for male applicants) Is/willing to accommodate at Gebze or Anatolian Side
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Kocaeli OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde yeralan fabrikamızda çalıştırılmak üzere aşağıdaki kriterlerde''Elektrik Bakım Elemanı''aranmaktadır; MYO veya EML Elektrik\Elektronik bölümü mezunu Elektrik projesi okuyabilen, elektrik ölçü ekipmanlarını kullanabilen Orta seviyede PLC bilgisine sahip Elektrik Motorları, Sürücüler, Sensörler, Encoder’ ler vb elektrik ekipmanlar hakkında bilgisi olanElektrik, Pnömatik, Hidrolik ve Mekanik bilgisine sahip olan MS Ofis programlarını kullanabilen En az 3 yıl iş tecrübesine sahip Askerlik ile ilişiği bulunmayan B sınıfı ehliyete sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Kocaeli, İstanbul(Asya) OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Müşteri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli şirketimizin Dilovası/Gebze lokasyonundaki fabrikamıza aşağıdaki niteliklerde "Müşteri Temsilcisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı çalışan, Microsoft Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul(Anadolu Yakası) ve Kocaeli'de ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı