OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.olmuksa.com.tr

OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş

Vizyonumuz

Dünyanın en saygın ve en başarılı şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

İnsanların her gün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmek için yenilenebilir kaynakları kullanarak dünyayı bugün ve gelecek kuşaklar için iyileştirmektir.
 

Tarihçe

1968 yilindan itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Olmuksan International Paper, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Türkiye’de 45 yilı aşkın süredir sektörün lideri olmanin getirdigi sorumlulugu hissedarlarina, müsterilerine, tedarikçilerine çalisanlarina, ve topluma gösterdigi ilgi, baglilik ve iyi bir kurumsal vatandas olma taahhüdüyle kanitlamaktadir.

Olmuksan International Paper, teknoloji ve pazarda yasanan degisim ve gelismeleri müsterilerine hizli biçimde aktarmayi basaran bir sirkettir, ayrica yaptigi is kadar, is yapis biçimini de ayni derecede önemsemektedir.

Dünyanin en büyük kâgit ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’in bir parçasi olmak, pazardaki konumunu saglamlastirmakta ve farkli segmentlerdeki müsterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir. Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, basarilarla dolu bir gelecege dogru yoluna devam etmektedir.

Merkezi Istanbulda bulunan Olmuksan International Paper, geri dönüsümlü kagit üreten iki kagit fabrikasi ve alti kutu tesisinde 900’ü askin çalisaniyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Olmuksan International Paper’in çogunluk hisseleri, dünyanin en büyük kagit ve ambalaj sirketi International Paper’da bulunmaktadir. Hisselerin geri kalani halka açik olarak borsada islem görmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi İzmir OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Üretim MühendisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli şirketimizin İzmir lokasyonundaki fabrikamızda Üretim Departmanında aşağıdaki niteliklerde “ Üretim Mühendisi “ arayışımız mevcuttur.Min 2 yıl endüstriyel işletme tecrübesi olan, Makine, Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,  Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun iş temposuna uyabilecek. İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Müşteri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli şirketimizin İzmir lokasyonundaki fabrikamıza aşağıdaki niteliklerde "Müşteri Temsilcisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezunBenzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,İletişim becerisi yüksek,Müşteri odaklı çalışan,Microsoft Ofis uygulamalarına hakim,Seyahat engeli bulunmayan,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kocaeli OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
İhracat Müşteri Hizmetleri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli şirketimizin Gebze / Dilovası lokasyonundaki fabrikamızda İhracat Departmanında aşağıdaki niteliklerde “ İhracat Müşteri Temsilcisi “ arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun İlgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce okuma ve yazma bilgisine sahip Microsoft ofis programlarına hakim Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Adana OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Müşteri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli şirketimizin Adana lokasyonundaki fabrikamıza aşağıdaki niteliklerde "Müşteri Temsilcisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezunBenzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,İletişim becerisi yüksek,Müşteri odaklı çalışan,Microsoft Ofis uygulamalarına hakim,Seyahat engeli bulunmayan,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Adana’da ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı