OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.olmuksa.com.tr

OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş

Vizyonumuz

Dünyanın en saygın ve en başarılı şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

İnsanların her gün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmek için yenilenebilir kaynakları kullanarak dünyayı bugün ve gelecek kuşaklar için iyileştirmektir.
 

Tarihçe

1968 yilindan itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Olmuksan International Paper, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Türkiye’de 45 yilı aşkın süredir sektörün lideri olmanin getirdigi sorumlulugu hissedarlarina, müsterilerine, tedarikçilerine çalisanlarina, ve topluma gösterdigi ilgi, baglilik ve iyi bir kurumsal vatandas olma taahhüdüyle kanitlamaktadir.

Olmuksan International Paper, teknoloji ve pazarda yasanan degisim ve gelismeleri müsterilerine hizli biçimde aktarmayi basaran bir sirkettir, ayrica yaptigi is kadar, is yapis biçimini de ayni derecede önemsemektedir.

Dünyanin en büyük kâgit ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’in bir parçasi olmak, pazardaki konumunu saglamlastirmakta ve farkli segmentlerdeki müsterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir. Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, basarilarla dolu bir gelecege dogru yoluna devam etmektedir.

Merkezi Istanbulda bulunan Olmuksan International Paper, geri dönüsümlü kagit üreten iki kagit fabrikasi ve alti kutu tesisinde 900’ü askin çalisaniyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müsterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadir. Olmuksan International Paper’in çogunluk hisseleri, dünyanin en büyük kagit ve ambalaj sirketi International Paper’da bulunmaktadir. Hisselerin geri kalani halka açik olarak borsada islem görmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Bursa OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Şirketimizin Bursa İnegöl'de yer alan fabrikasında görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklerde "Müşteri Hizmetleri Temsilcisi" arayışımız mevcuttur; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (4 yıllık fakülte mezunu), Müşteri destek hizmetleri konusunda tecrübeli,kendine güvenen, Müşteri odaklı, hızlı sorun çözebilen,iletişim becerisi yüksek, Ekip üyesi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Orta düzey İngilzce bilgisi olan, Bursa veya İnegöl'de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kocaeli, İstanbul(Asya) OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
İhracat Müşteri Hizmetleri TemsilcisiOLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.
Şirketimizin İhracat Departmanı'nda görevlendirilecek (Gebze/Dilovaso OSB), aşağıdaki özelliklerde "İhracat Müşteri Hizmetleri Temsilcisi" arayışımız mevcuttur; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (4 yıllık fakülte veya dış ticaret mezunu), Müşteri destek hizmetleri konusunda tecrübeli,kendine güvenen, Müşteri odaklı, hızlı sorun çözebilen,iletişim becerisi yüksek, Ekip üyesi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Orta düzey İngilzce bilgisi olan, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat problemi olmayan, Gebze veya İstabul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı