Onko İlaç San ve Tic .A.Ş  

Şirket Bilgileri

www.onkokocsel.com

Onko İlaç San ve Tic .A.Ş

EGEMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇTUR TURİZM DENİZ REKLAM PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. PARK GIDA.Ş.


Onko İlaç San ve Tic .A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Kalite Kontrol UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayii Bölgesi’ nde yer alan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Kimyasal Kalite Kontrol Uzman Analist aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühedisliği bölümlerinden mezun Laboratuvar analizleri ve ekipmanları hakkında tecrübesi olan İlaç sektöründe minumum 2 yıl tercihen 3 yıl deneyim sahibi Yazılı ve sözlü ifade beceresi kuvvetli Sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın İnsiyatif alabilen Titiz dikkatli ve düzenli Araştırma ve sorun çözme yetenekleri gelişmiş Yoğun çalışma temposu içinde çalışabilecek İstanbul Anadolu yakasında, Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimyasal Kalite Kontrol Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Kimyasal Kalite Kontrol TeknisyeniOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayii Bölgesi’ nde yer alan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Kimyasal Kalite Kontrol Teknisyeni aranmaktadır. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Kimya Bölümü mezunu. Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli. Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünebilme özelliklerine sahip. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. MS Office programlarına hakim. İstanbul Anadolu yakasında, Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ilaç fabrikamız da  görevlendirilmek üzere "Üretim Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği/Kimya/ Fakültelerinden mezun Steril enjektabl flakon/şırınga/ampul dolum ve liyofilizasyon prosesleri üzerinde min. 2 yıl tecrübeli MS Office, Sap  programına hakim İyi derecede İngilizce bilen, Regülasyon konularında ( Avrupa, Amerika, Türkiye )  bilgi sahibi, Sürekli gelişime açık, dinamik Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası’nda veya, Gebze civarında ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Kalite MüdürüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
        Tercihen Kimya/ Kimya  Mühendisliği bölümlerinden  mezun İlaç firmalarının Kalite süreçlerinde minumum 10 yıl süreyle çalışmış cGMP FDA ISO 9001 MHRA kılavuzlarına hakim Yurtdışı GMP FDA denetimleri konusunda deneyim sahibi, Dikkatli titiz analitik yaklaşıma sahip Ekip çalışmasına uyumlu, ekibini yönlendirebilen, hızlı ve proaktif karar alabilen İyi derece İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Formülasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Ar-Ge Formülasyon UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
       Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunmakta olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ecza, Kimya, Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizceye sahip , İleri düzeyde MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Problem çözme yeteneği, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Erkek ise askerliğini tamamlamış, En az 3 yıl Ar-Ge Formülasyon veya üretim tecrübesi olan, Ar-Ge Formülasyon Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
ENGELLİ PERSONELOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
  Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Anadolu yakasında ikamet eden Gebze de bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Analitik uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Ar-Ge Analitik uzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
       Gebze Organize Sanayi Bölgesinde  bulunan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya mühendisliği yada Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans yapmış, İleri düzeyde İngilizceye sahip , İleri düzeyde MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Problem çözme yeteneği, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Erkek ise askerliğini tamamlamış, En az  2- 3 yıl Ar-Ge Analitik Laboratuvar tecrübesi veya en az 5 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar tecrübesi olan, Ar-Ge Analitik Uzmanı aranmaktadır.         
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim OperatörüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulmuş olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İlişkiler Uzmanı Ankara Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Kurumsal İlişkiler UzmanıOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Kimya Mühendisliği veya Eczacılık mezunu) Kurumsal iletişim, strateji ve Bakanlık süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Etkinlik planlama, organizasyon ve takip becerileri gelişmiş, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve seyahat sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar değerlendirmeye alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Validasyon Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Proses Validasyon SorumlusuOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl görev almış, Ekip çalışmasına yatkın, Araştirma ve sorun çözme yetenekleri gelişmiş, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, titiz çalışma ve iş takibi konularında yetkin, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,   İyi derecede İngilizce bilen ( Literatür takip edebilecek ve yazışma yapabilecek seviyede) Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İdari İşler ElemanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde  olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, En az 2 yıl İdari İşler departmanında görev almış, Çözüm odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Koordinasyon yeteneği yüksek, Analatik, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İnsiyatif alma, takım çalışması, problem çözme yetkinliklerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı