Onko İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


www.onkokocsel.com

Onko İlaç San ve Tic .A.Ş


EGEMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇTUR TURİZM DENİZ REKLAM PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.PARK GIDA.Ş.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneOnko İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Formülasyon Geliştirme Uzmanı Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Formülasyon Geliştirme UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yer alan ileri teknoloji ile donatılmış AR-GE Merkezimizde görevlendirilmek üzere araştırmayı seven, boş zamanlarında literatür okuyan ve bundan keyif alan, Formülasyon Uzmanı ve Formülasyon Uzman Yardımcısı arkadaşlar arıyoruz.Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Araştırmayı seven, analitik düşünme becerisine sahip, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, dinamik,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Personel Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Genel Başvuru - Engelli PersonelOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Engelli derecesi %40 ve üzerinde olan, engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan;- Tercihen lise mezunu, - İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,- Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,- GOSB' nde bulunan fabrikamız için ikamet adresi; Çayırova, Darıca, Gebze, İzmit, Tuzla, Pendik, Kartal, Yakacık, Ümraniye, Sultanbeyli olan,- Merkez Koşuyolu adresimiz için; Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren İlaç firmamızda  görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları Uzmanı” aranmaktadır.  Üniversitelerin Çeko, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynaklarının İşe alım, Performans, Kariyer Yönetimi, Bordrolama ve Özlük İşlemleri süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen SAP kullanabilen Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İnsan Kaynakları MüdürüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans sahibi,Üretim ağırlıklı firmalarda İnsan Kaynakları konusunda en az 10 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İnsan Kaynakları alt süreçlerinde beyaz ve mavi yaka uygulamalarında deneyimli,İnsan Kaynakları bütçe, raporlama ve KPI çalışmalarında deneyimli, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine (yazılı ve sözlü) sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim, analitik düşünme, organizasyon ve planlama yetkinlikleri güçlü,Takım çalışmasına yatkın, ekip koordinasyonu ve gelişimine odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Uluslararası Finans UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında az 5 yıl tecrübe sahibi, MS Office ve SAP programını aktif kullanan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen. Dinamik, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim OperatörüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ilaç fabrikamız da görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörü" aramaktayız.Steril ilaç üretim proseslerinde (İmalat+dolum+ambalaj) özellikle aseptik dolum ve liyofilizasyon operasyonlarında çalışmış ve en az 3 yıl tecrübeli olmak,Teknik alt yapıya sahip olup problemleri önleyici ve çözüm üretici rol almak,İş temposuna uyumlu olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, GOSB deki fabrikamıza tercihen yakın ikamet etmek, İletişimi iyi, özverili ve bilinçli olmak, Analitik düşünme ve hareket etme yeteneği olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Solid Üretim Uzmanı Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Solid Üretim UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği/ Kimya Fakültelerinden mezun, Tablet ve kapsül dolum prosesleri üzerinde min. 2 yıl tecrübeli, MS Office, Qmex ve Sap  programına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Regülasyon konularında ( Avrupa, Amerika, Türkiye ) bilgi sahibi, Sürekli gelişime açık, dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası’nda, İzmit veya Gebze civarında ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satın Alma Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Teknik Satın Alma UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin kimya, kimya mühendisligi, biyoloji veya ilgili bölümunden mezunİlaç sektöründe satınalma konusunda en az 3 yıl tecrübeli SAP satın alma modülüne hakim, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  MS Office uygulamalarına hakim,  Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbı Tanıtım Satış Uzmanı Antalya, Balıkesir... Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Tıbbı Tanıtım Satış UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gelişen ve büyüyen saha satış kadromuzda çalıştırılmak üzere, Tüm Türkiye'de takım arkadaşları arıyoruz. Aşağıdaki kriterlere uygun adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.35 yaşını aşmamış, Üniversite yada yüksekokul mezunu, İlaç firması deneyimi olan (tercihen 1-3 yıl), İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Dikkatli, titiz çalışma ve iş takibi konularında yetkin,  Sonuç odaklı ve motivasyonu yüksek, İletişim becerisi güçlü Yoğun iş ve seyahat temposuna ayak uydurabilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık, Müşteri odaklı      Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adayların askerlik görevlerini  tamamlamış, Tercihen kan ürünü tecrübesi olan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı