Onko İlaç San ve Tic .A.Ş  

Şirket Bilgileri

www.onkokocsel.com

Onko İlaç San ve Tic .A.Ş

EGEMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. KOÇTUR TURİZM DENİZ REKLAM PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. PARK GIDA.Ş.


Onko İlaç San ve Tic .A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim OperatörüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulmuş olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İlişkiler Uzmanı Ankara Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Kurumsal İlişkiler UzmanıOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Kimya Mühendisliği veya Eczacılık mezunu) Kurumsal iletişim, strateji ve Bakanlık süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Etkinlik planlama, organizasyon ve takip becerileri gelişmiş, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve seyahat sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar değerlendirmeye alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Yönetici AsistanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
En az lise mezunu tercihen yüksek okul mezunu Benzer görevde en az 3 yıl deneyimi olan,  MS Office programlarına hâkim, Tercihen ingilizce bilen (en az konuşma ve yazma bilgilsi misafirleri karşılayabilecek ve yazışma yapabilecek seviyede) Planlama ve takip etme becerisi kuvvetli, belirsizlik koşullarında hızlı ve esnek çözüm üretebilen, İlişki yönetimi ve gizlilik ilkelerine önem veren, dürüst, şeffaf ve kararlı yaklaşımlar sergileyebilen, Gündelik iş akışının dışında oluşabilecek iş ve sorumluluklara esnek bakış açısı ile uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Validasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Validasyon UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği ve Eczacılık bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl görev almış, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli, titiz çalışma ve iş takibi konularında yetkin, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,   İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Kalifikasyon MühendisiOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Makine, Elektrik, Kimya ya da Fizik Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen ilaç sektöründe kalifikasyon konusunda tecrübeli İngilizce bilen MS Office (Word, Excel, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen B tipi sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek İş güvenliği önlemlerine özen gösteren Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası veya Gebze/Kocaeli’ de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İdari İşler ElemanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde  olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, En az 2 yıl İdari İşler departmanında görev almış, Çözüm odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Koordinasyon yeteneği yüksek, Analatik, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İnsiyatif alma, takım çalışması, problem çözme yetkinliklerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Türkiye Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
İdari İşler ŞefiOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Üniversite veya yüksek okul mezunu  İdari İşler Yönetim süreçlerinde minimum 5-7 yıl deneyimli Liderlik ve koordinasyon yeteneğine sahip ve sonuç odaklı Ekip yönetiminde deneyimli   Sorumluluk ve özgüven sahibi Son derece disiplinli, titiz , iletişim becerisi yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) MS Office uygulamalarını bilen Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Aktif Araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ilaç fabrikamız da  görevlendirilmek üzere "Üretim Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği/Kimya/ Fakültelerinden mezun Steril enjektabl flakon/şırınga/ampul dolum ve liyofilizasyon prosesleri üzerinde min. 2 yıl tecrübeli MS Office, Sap  programına hakim İyi derecede İngilizce bilen, Regülasyon konularında ( Avrupa, Amerika, Türkiye )  bilgi sahibi, Sürekli gelişime açık, dinamik Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası’nda veya, Gebze civarında ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü İstanbul(Asya) Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Mali İşler MüdürüOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
İlaç sektöründe lider olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "MALİ İŞLER MÜDÜRÜ”aranmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maliyet,  ithalat ve yönetim muhasebesi konusunda tecrübeli, 8-10 yıl yöneticilik pozisyonunda çalışmış, Beyanname ve vergi mevzuatına tam hakim, Tek düzen hesap planına ve dönem sonu işlemleri konusunda tecrübeli, İyi derece ingilizce bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen, SAP programını aktif kullanabilen Titiz ve dikkatli çalışan, Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, Kurumsal kültüre uyumlu, konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi, takipçi, ekip yönetebilen, Pratik ve hızlı hareket edebilen, Prezentabl, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
ENGELLİ PERSONELOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
  Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Anadolu yakasında ikamet eden Gebze de bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı