Onko İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


www.onkokocsel.com

Onko İlaç San ve Tic .A.Ş


EGEMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇMED ECZA DEPOSU MEDİKAL SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.KOÇTUR TURİZM DENİZ REKLAM PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.PARK GIDA.Ş.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneOnko İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Uzmanı Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Kalite Güvence UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
·         Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği,  Eczacılık veya Biyoloji bölümlerinden mezun,·         GMP, Kalite Güvence uygulamaları ve dokümantasyon deneyimi olan,·         İlaç sektöründe en az 3 yıl çalışmış,·         İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office, programlarını iyi derecede kullanabilen, SAP, QMEX programlarına hakim·         Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli çevresinde  ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren İlaç firmamızda ve Koşuyolu Genel Merkezimizde  görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları Uzmanı” aranmaktadır.  Üniversitelerin Çeko, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynaklarının İşe alım, Performans, Kariyer Yönetimi, Bordrolama ve Özlük İşlemleri süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen  SAP kullanabilen, Teşvikler konusa hakim, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üretim OperatörüOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulmuş olan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere;İŞ TANIMI- Steril ilaç üretim proseslerinde (İmalat+dolum+ambalaj) özellikle aseptik dolum ve liyofilizasyon operasyonlarında çalışmış ve en az 3 yıl tecrübeli olmak- Teknik alt yapıya sahip olup problemleri önleyici ve çözüm üretici rol almak.- Yoğun iş temposuna uyumlu olmak.- Kurulum sürecinde verilen çeşitli görevlerde sorumluluk almak.- İletişimi iyi, özverili ve bilinçli olmak.- Analitik düşünme ve hareket etme yeteneği olmak.- GOSB deki fabrikamıza tercihen yakın ikamet etmek- Vardiyalı çalışmaya uygun olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Analitik uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Ar-Ge Analitik uzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde  bulunan ilaç fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya mühendisliği yada Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans yapmış, İleri düzeyde İngilizceye sahip , İleri düzeyde MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Problem çözme yeteneği, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri gelişmiş, sorumluluk sahibi,Erkek ise askerliğini tamamlamış, En az  2- 3 yıl Ar-Ge Analitik Laboratuvar tecrübesi veya en az 5 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar tecrübesi olan, Ar-Ge Analitik Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
İnsan Kaynakları ŞefiOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren İlaç firmamızda ve Koşuyolu Genel Merkezimizde  görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları Şefi” aranmaktadır. Üniversitelerin Çeko, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının İşe alım, Performans, Kariyer Yönetimi, Eğitim, Bordrolama ve Özlük İşlemleri süreçlerinde minimum 5 yıl deneyimli,4857 Sayılı İş Kanunu, SGK uygulamaları, çalışma mevzuatı ve personel özlük işlerine hakim,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi düzeyde SAP HR modülünü kullanabilen, Teşvikler konusunda tecrübeli, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Çok iyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı İstanbul(Asya) Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
Yönetici AdayıOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
MANAGEMENT TRAINEE, BUSINESSWe are looking for a Management Trainee, Business  for our companyBachelor's degree from tecnical universities or medical universities, Very good graduation grade, Fresh graduate or maximum one year of work experience, Proficiency in MS Office Set  (Word, Excel, Powerpoint, Access), Excellent command of English both in writing and speaking, Professional appearance and excellent communication skills, Analytical thinking, result and detail oriented, Strong customer orientation and problem solving skills, Willingness and potential for learning and development, Confident, positive, 'can do' attitude towards customers, colleagues and team members,Flexible in approach, prepared to respond to business needs.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Onko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
İş Geliştirme Uzman YardımcısıOnko Ecza Sanayi ve Ticaret Ltd.
·         Üniversitelerin tercihen Biyoloji,Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         İlaç sektöründe benzer pozisyonda çalışma deneyimi olan,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik yönü kuvvetli,·         Disiplinli, aktif, vizyon sahibi, sektörünü yakından takip eden·         Diksiyonu düzgün ve disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna yeteneği kuvvetli.·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesine sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Medikal MüdürOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Tıp veya eczacılık fakültesi mezunu (Farmakoloji yüksek lisansı tercih nedeni)Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim veya belirtilen eğitim alanlarında akademik deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen,İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,Güncel bilimsel bilgiyi takip eden, araştırmacı, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Formülasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Formülasyon UzmanıOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizceye sahip , İleri düzeyde MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Problem çözme yeteneği, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri gelişmiş, sorumluluk sahibi,Erkek ise askerliğini tamamlamış, En az 3 yıl Ar-Ge Formülasyon veya üretim tecrübesi olan, Ar-Ge Formülasyon Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Temizlik Görevlisi Kocaeli Onko İlaç San ve Tic .A.Ş
Fabrika Temizlik GörevlisiOnko İlaç San ve Tic .A.Ş
Tercihen lise mezunu, Daha önce benzeri bir pozisyonda görev almış, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakımına dikkat eden, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, 25-35 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Kocaeli Gebze bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı