Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Orzaks, doğal ürünler kategorisinde yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarıyla Türkiye pazarında en çok tercih edilen ürünler üreterek hızla büyümekte ve insan sağlığına hizmet sunmaktadır.
 
OTC alanındaki ürün ve hizmetlerimiz; insan sağlığına fayda sağlamak ve insanların yaşam kalitesini arttırabilmek üzere planlanmıştır.

Birçok ülkede ürün tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Orzaks, 2004 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir.
 
Koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, insan sağlığını iyileştirmeyi hedefleyen Orzaks, faaliyetleri yoluyla topluma önemli bir katkılarda bulunur, yenilikçi ürünler keşfeder ve geliştirir.
 
Orzaks, çalışanlarının yeniliğe olan tutkusuna değer veren ve onlara değişim için gerekli gücü sunan bir kültüre sahiptir.

Tüm Orzaks çalışanlarının sahip olduğu başarma arzusu, şirketi ayakta tutan bir değerdir. Orzaks çalışanları daha iyisini yapma, mükemmeli yakalama, kendisinin veya diğerlerinin performansını geliştirecek hedeflere ulaşma arzusu ve güdüsü ile doludur. Bu değer, rekabet edebilme gücümüzü arttıran ve şirketimizi hedeflediğimiz noktaya taşıyan en temel yetkinliktir.
 
Bu kültürün bir parçası olma ve Orzaks’ta kariyer yapma fırsatına sizde sahip olabilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya Sanayi,Sağlık,İlaç Sanayi,Dermokozmetik

Firma web sitesi: www.orzax.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Giyim YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıOrzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
En az iki yıl ön muhasebe tecrübesine sahip Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek Kişisel gelişime açık ve düzenli Muhasebe programlarına hakim (Netsis programı kullanılmaktadır)MS Office programlarını kullanabilen (Outlook ve Excel)Sorumluluk sahibi ve iş konusunda titiz Dikkatli, disiplinli ve detaylara önem veren Takım çalışmasına inan ve insan ilişkileri kuvvetliİletişim becerisi olan  İkitellide bulunan ofisimize kolay ulaşım sağlayabilenBayan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Depo ElemanıOrzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Şirketimizin İkitellideki deposunda görevlendirilmek üzere,  Tercihen Lise Mezunu, Depo ve sevkiyat operasyonu konusunda deneyimli,Sorumluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Hareketli ve dinamik bir çalışma ortamına ayak uydurabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıf ehliyet sahibi , SRC belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,21-35 yaş aralığında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Danışmanı İstanbul(Avr.) Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Sosyal Medya DanışmanıOrzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Sektörel deneyimi olan, tercihen Tıbbi Satış Mümessilliği pozisyonunda çalışmış olan,Tercihen çeşitli Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimleri almış, Tüm sosyal mecralarda, sosyal medya hesaplarını ( Facebook, Twitter, Intagram, Youtube, Forum, Pinterest, Blog vb. ) yürütebilecek, iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek,Proje yönetimi hususunda sorumluluklarını yerine getirebilecek olan,Araştırmayı ve yeni fikirler geliştirmeyi seven,  Dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden,  Başarı odaklı olan, düzenli ve titiz çalışan, Yaratıcı yönü kuvvetli, metin yazarlığı konusunda deneyimli,Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,En az yüksek okul, tercihen lisans mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıOrzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.
Orzaks İnsan Kaynakları Bölümün’de görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.İnsan Kaynakları politika ve stratejilerinin belirlenmesi konusunda tecrübeli, seçme ve yerleştirme,kariyer yönetimi,yetenek yönetimi veperformans yönetimi süreçlerini yönetmek, Tercihen sağlık sektöründe ilgili pozisyonda çalışmış, Tıbbi Satış Mümessilliği, Ürün Müdürlüğü veya Bölge Müdürlüğü pozisyonlarında çalışmış,Üniversite mezunu ( Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat, Psikoloji, Sosyoloji, Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun ),MS Office programlarına hakim, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,  Adayın eğitmenlik ve koçluk sertifikalarına sahip olması tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı