Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Orzaks, doğal ürünler kategorisinde yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarıyla Türkiye pazarında en çok tercih edilen ürünler üreterek hızla büyümekte ve insan sağlığına hizmet sunmaktadır.
 
OTC alanındaki ürün ve hizmetlerimiz; insan sağlığına fayda sağlamak ve insanların yaşam kalitesini arttırabilmek üzere planlanmıştır.

Birçok ülkede ürün tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Orzaks, 2004 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir.
 
Koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan doğal ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, insan sağlığını iyileştirmeyi hedefleyen Orzaks, faaliyetleri yoluyla topluma önemli bir katkılarda bulunur, yenilikçi ürünler keşfeder ve geliştirir.
 
Orzaks, çalışanlarının yeniliğe olan tutkusuna değer veren ve onlara değişim için gerekli gücü sunan bir kültüre sahiptir.

Tüm Orzaks çalışanlarının sahip olduğu başarma arzusu, şirketi ayakta tutan bir değerdir. Orzaks çalışanları daha iyisini yapma, mükemmeli yakalama, kendisinin veya diğerlerinin performansını geliştirecek hedeflere ulaşma arzusu ve güdüsü ile doludur. Bu değer, rekabet edebilme gücümüzü arttıran ve şirketimizi hedeflediğimiz noktaya taşıyan en temel yetkinliktir.
 
Bu kültürün bir parçası olma ve Orzaks’ta kariyer yapma fırsatına sizde sahip olabilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya Sanayi,Sağlık,İlaç Sanayi,Dermokozmetik

Firma web sitesi: www.orzax.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Giyim YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Orzaks İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.