Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.otigroup.net 

OTI HOLDING

 

 1992 yılından bu yana turizm sektöru¨nde, kişisel tatil organizasyonları ve kurumsal seyahatlere hizmet vermekte olan OTI Şirketler Grubu, 2006 yılında iştiraklerini OTI Holding A.Ş. çatısı altında toplamıştır.

OTI Holding, Tu¨rkiye, Rusya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Tayland ve Mısır’da faaliyetlerini su¨rdu¨rmektedir. Coral Travel (Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya), Blue Sky (Rusya), Sunmar (Rusya), A Class (Rusya ve Tu¨rkiye), Wezyr Holidays (Polonya), ODEON Tours Yer Hizmetleri (Tu¨rkiye, Mısır ve Tayland), ODEON Tours İç Pazar (Tu¨rkiye), Holiday Market Services (Tu¨rkiye), Royal Flight (İrlanda), Otium Hotels International (Tu¨rkiye) ve Odeon Gu¨venlik ve Danışmanlık (Tu¨rkiye), markalarıyla pek çok u¨lkede konumlandırılmıştır. OTI Holding bu¨yu¨me ile birlikte yeni pazarlara ve destinasyonlara da girmekte, kaliteden ve mu¨şteri memnuniyetinden ödu¨n vermeden atılımlar yapmaktadır.
OTI Holding, krize rağmen 2009 yılında da bu¨yu¨mesini su¨rdu¨rmu¨ş ve 1 milyon 23 bin turiste hizmet vermiştir. Grubun 2010 yılında hizmet verdiği mu¨şteri sayısı %30’un u¨zerindeki artışla 1 milyon 350 bini geçmektedir.
OTI grubun finans merkezi Malta’da olup, ODEON Ltd adı altında faaliyet göstermektedir.
ODEON Tours - Yer Hizmetleri
ODEON Tours; kaliteli hizmet ve koşulsuz mu¨şteri memnuniyeti anlayışıyla, kuruluşundan bu yana turizmin öncu¨leri arasında yer alarak başarısını kanıtlamıştır. 1992 yılından bu yana faaliyette olan ODEON Tours, 2010 yılında Tu¨rkiye’de 830.700, Mısır’da ise 401.000 turiste hizmet vermiştir. Tu¨rkiye, Rusya, Ukrayna, Polonya, Azerbeycan, Arnavutluk, Belarus, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Gürcistan, İran, Kosova, Moldova ve Makedonya olmak u¨zere 15 ayrı u¨lkeden tur operatöru¨ne Tu¨rkiye, Mısır ve Tayland'da yer hizmetleri servisi sunmaktadır.
ODEON Tours, kalite alanında birçok ilke imza atarak sektördeki farklılığını göstermiştir;
•2001 yılında, Tu¨rkiye’de ilk kez seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı’nı almıştır.
•Kalite Yönetimi anlayışının bir yaşam biçimine dönu¨şebilmesi ilkesinden yola çıkarak Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmış ve 2008 yılında gerçekleştirilen Kalite Kongresi’nde du¨zenlenen törenle EFQM Kararlılık Belgesi’ni almıştır.Ulusal Kalite Hareketi kapsamında Haziran 2011 itibarı ile EFQM Mükemmellik Modeli'nde Yetkinlik Sertifikası almaya hak kazanmıştır.
•2009 yılı içerisinde ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemlerini kurmuş olup 2010 yılı içerisinde bunlarla birlikte ISO 10002 Kalite Yönetimi-Misafir Memnuniyeti Şikayetlerin Ele Alınması belgelendirmeleri yapılmıştır.
 ODEON Tours - Destinasyonlar Yönetim Merkezi
OTI Holding çatısı altındaki tu¨m tur operatörlerinin destinasyon hareketleri merkezi bir yapı altında toplanmıştır. Faaliyet alanları;
-Yeni destinasyon araştırmaları ve seçimi,
-Destinasyon hizmetlerinin, ODEON Tours servis standartları kapsamında yapılandırılması,
-Finansman hareketlerinin merkezi bir noktadan organize edilmesinin sağlanması,
-Tu¨m u¨ru¨nu¨n oluşturulması ve kontrat su¨reçlerinin merkezi olarak yu¨ru¨tu¨lmesi,
başlıkları altında toplanmaktadır.

ODEON Tours’un faaliyet gösterdiği ana u¨lkeler olan Tu¨rkiye ve Mısır dışında, yoğun ve başarılı çalışmaları neticesinde 23 önemli destinasyon daha OTI bu¨nyesindeki operatörlerin u¨ru¨n portföyu¨ne eklenmiştir. Bunlar; Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya, Fas, Hindistan, İspanya, İsrail, Kamboçya, Ku¨ba, Maldiv Adaları, Mauritius, Seyşel Adaları, Singapur, Sri Lanka, Tanzanya (Zanzibar), Tayland, Tunus, Vietnam ve Yunanistan’dır.
ODEON Tours - İç Pazar
ODEON Tours, yer hizmetleri servisine ek olarak, 2006 yılında uluslararası standartlardaki ODEON tatillerini Tu¨rkiye iç pazara da sunmaya başlamıştır. Sektör birikimi ve diğer gu¨çlu¨ imkanları sayesinde kısa su¨rede, Tu¨rkiye iç pazarda da tercih edilen markalar arasına girmiştir.
Türkiye genelinde 53 ilde, 444 0684 numaralı Çağrı Merkezi, 3 merkez satış ofisi ve 244 acentesi ile hizmet veren ODEON Tours,  faaliyete başladığı yıldan itibaren hizmet verdiği misafir sayısı 500.000 bine ulaşmıştır. 2011 yılında Kültür Turları ve Yurt Dışı Turları’na başlamıştır. Kültür Turları’nda; Türkiye’de 7 bölgede 60 farklı Kültür Turu, Yurt Dışı  Turları’nda da 4 kıtada 30 değişik destinasyona yönelik turlar sunulmaktadır.
Coral Travel
1995 yılı itibarıyla Moskova’da faaliyete başlayan Coral Travel, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı sonucu Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya pazarlarında en yu¨ksek gu¨vene sahip markalar arasında yer almaktadır.
Coral Travel, Rusya’da merkezi Moskova olmak u¨zere 25 şehirde ve Ukrayna’da merkez ofisi Kiev’de olmak u¨zere 5 şehirde ve Beyaz Rusya / Minsk’teki ofisleriyle faaliyet göstermektedir. Bulunduğu u¨lkelerde en önemli ilk 5 operatör içerisinde olan Coral Travel’ın Rusya’nın 28, Ukrayna’nın 6 şehrinden ve ayrıca Beyaz Rusya’dan (Minsk) 20 u¨lkeye uçuşları vardır. Turist gönderdiği u¨lkeler Tu¨rkiye, İspanya, Mısır, Tayland, Tunus, Fas, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan (Goa), Tanzanya (Zanzibar), Çin, Ku¨ba, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya (Bali), Maldiv Adaları, Vietnam, Kamboçya, Seyşel Adaları, Sri Lanka ve Singapur’dur.
2009 ve 2010 yıllarındaki krize ve pazardaki ku¨çu¨lmeye rağmen, Coral Travel, Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya’da %35 büyüme ile (OTI grubunun u¨lkedeki tu¨m şirketlerinin rakamları dahildir) 1 milyon 150 binin üzerinde turiste hizmet vermiştir. Diğer yandan, 2012 yılında bu rakamın %30’un üzerinde artışla 1 milyon 500 bin turistin üzerine çıkması beklenmektedir.
Wezyr Holidays
1999 yılında Polonya’da kurulan Wezyr Holidays, bulunduğu pazarda Tu¨rkiye destinasyonunun lider markasıdır. Kuruluşundan bu yana bu¨yu¨mesini istikrarlı bir şekilde su¨rdu¨rmu¨ş olan şirket, pazardaki bilinirliği en yu¨ksek ve itibarlı tur operatörlerinden biri durumuna yu¨kselmiştir.
Yönetim merkezi Varşova’da olup, 6 şehirde 6 satış ofisine sahiptir. 2011’de Wezyr Holidays Polonya’da yeni bir konsept olan yetkili acente sistemine geçmiş olup, markasını taşıyan 65 yetkili acenteye ve 2300 satış acentesine sahiptir.

Polonya’nın 10 şehrinden 15 tatil bölgesine uçuşları olan Wezyr Holidays, Tu¨rkiye, Mısır, Yunanistan, İspanya, Fas ve Tunus destinasyonlarıyla çalışmaktadır. Wezyr Holidays, 2010 yılında 2009’a kıyasla %41 artış ile 112.000 turiste hizmet vermistir.  2011 yılında toplam 116.000 kişinin üzerinde turiste hizmet vermesi beklenmektedir.  

2012 yılı için Tenerife ve Tayland destinasyonlarını da portföyüne ekleyen olan Wezyr, toplam destinasyon sayısını 7’ye çıkarmıştır. 2012 yılında yaklaşık %21 artışla, 140.000 turiste hizmet verilmesi planlanmaktadir.

Wezyr Holidays 2010 itibarı ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi akredite belgesine sahiptir ve akteditasyonunun sürekliliğini başarıyla sürdürmektedir.

Blue Sky
Blue Sky, Rusya’da 2001 yılında faaliyetlerine başlamış olup, başta Moskova olmak üzere birçok şehirde satış acentesi zinciri olarak hizmet vermektedir. 161 (23 adet kendine ait ve 138 adet franchising) satış ofisiyle, Rus tüketicisine 52 destinasyonda alternatif tatil imkânları veya isteğe göre incentive turlar, VIP tatiller, balayı paketleri gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Satış ofisi sayısını 2012’de 235’e çıkarmayı hedeflemektedir.

Blue Sky’ın sunduğu hizmet kalitesi, diğer grup şirketlerinde olduğu gibi, OTI Holding kalite garantisi ve güvencesi altındadır.

Otium Hotels International
2005 yılında kurulan Otium Hotels International, Türkiye’nin “Mavi Bayrak” almış sahillerinde yer alan, beş yıldız otelleri ile hizmette olup, otel işletmeciliği ve yönetimiyle misafirlerine farklı konseptler sunmaktadır.

2009 yılında köklü bir revizyondan geçirdiği Titreyengöl Side’deki tesisi Otium Eco Club Side’de enerji ve su tüketimi, temizlik ürünleri, atıklar ve yönetim felsefesi kriterleriyle ekolojik yaşamı tam olarak desteklemekte, çevreci, doğa dostu ve aile konseptini yüksek hizmet kalitesiyle birleştirerek yeni bir hizmet anlayışı vermektedir. Yine bu tesiste küçük misafirleri-çocukları da düşünerek, 3350 metrekarelik bir alana Akdeniz’in en büyük çocuk kulüplerinden birisini hizmete açmıştır.

Otium Eco Club Side, 2011 yılında çevreye duyarlı uygulamaları ile Turizm Bakanlığından Yeşil Yıldız, Sürdürülebilir Turizm konusunda yaptığı çalışmalarla Travelife Gold ödülü, ve Rus misafirlerin yaptığı değerlendirmeler neticesinde dünyadaki en iyi 100 otel arasına girerek tophotels.ru Quality Award for Hospitality Excellence ödülüne layık görülmüş, Avrupa Pazarında en geniş çaplı tatil tüketicisinin misafir memnuniyetini ölçen zoover.com ‘da adını 2011 yılının tavsiye edilen oteli olarak duyurmuştur.

Kaliteli hizmet konusunda da karalı adımlar atan Eco Club Side, ISO 9001;2008 Kalite Yönetim Sistemini belgelendirmiştir.Ardından ISO 14001;2009 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi,ISO 22000;2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistem belgesi,OHSAS 18001;2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi belgesi ve 10002;2004 Misafir memnuniyeti yönetim sistemi belgelerini de alarak kalite yolculuğunda hızla ilerlemiştir.

Otellerde her şey dahil sistemi uygulanmaktadır.

Sunmar
2005 yılında Moskova’da kurulan Sunmar, bulunduğu pazarda ana destinasyonlar olan Türkiye, Mısır ve Tayland odaklı tur operatörü olarak çalışmaktadır. Sunmar markası kısa sürede büyük kapasitelere ulaşarak pazardaki söz sahibi operatörler arasına girmiştir. 2011 itibariyle yaklaşık 8000 acente ile çalışan Sunmar, Rusya’da 22 şehirden hizmet vermektedir.

Sunmar, Rusya’da bir ilki gerçekleştirmiş, faaliyetlerinde ekonomik tur ve son dakika konsepti üzerine odaklanmıştır. Hızlı, dinamik, genç yapısı ile tatil tüketicilerine son dakika avantajları ile inanılmaz tatil fırsatları sunmaktadır.  

Sunmar, ekonomik krize ve pazardaki daralmaya rağmen 2009 yılında çok başarılı bir çalışma ile %65 oranında kapasite artırımı yapmıştır. 2011 yılında 230 bine yakın turiste hizmet vermiş olup, 2012 hedefi %20 civarı bir büyümedir.  

Holiday Market Services
1999 yılında kurulmuş olan Holiday Market Service, uzun yıllar, Rusya ve Polonya’dan gelen turistlere Türkiye’de hizmet vermiştir. 2009 itibarıyla Türk tüketicilere yönelik online satış yapan bir internet portalı olarak çalışmaktadır. HMS, 2011 yılı itibarıyla “gununtatili.com” markasıyla tatil fırsatları sunan yeni bir online seyahat web sitesini de yayına açmıştır. Her iki markayla yurt içi otel, yurt dışı otel, uçak bileti, rent a car, yurt içi – yurt dışı tur hizmetleri vermektedir.
A Class
Kişiye özel VIP u¨ru¨nler sunan ve gerek tur operatörlu¨ğu¨, gerekse yer hizmetlerinde faaliyet gösteren A Class, 2002’de Rusya ve Antalya’da kurulmuştur.
A Class, Rusya’dan Tu¨rkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Tayland, Maldiv Adaları, Dominik Cumhuriyeti, Vietnam, Sri Lanka, Singapur, Tunus, Seyşel Adaları, Mısır ve Cibuti’ye özel organizasyonlarla VIP turist göndermektedir.
Tu¨rkiye’de ise, başta Rusya olmak u¨zere 10’un u¨zerinde pazardan gelen mu¨şterilerine hizmet vermektedir.
 
 
OGD
Turizm sektöru¨nde mu¨şteri memnuniyeti odaklı yu¨ksek kaliteli özel gu¨venlik ve danışmanlık hizmeti taleplerinin yoğunlaşması ile 2005 yılında faaliyetlerine başlayan OGD Gu¨venlik, hizmet verdiği sektörlerde grubun temel felsefesi olan kaliteli hizmet anlayışıyla, Kalite Yönetimi (ISO 9001- 2000), İş Sağlığı ve Gu¨venliği Yönetim Sistemi (OHSAS-18001) belgelerine sahip bir özel gu¨venlik şirketidir.
İnsan kaynakları ve eğitime verdiği önemle OGD, personelini iş öncesi ve su¨resince du¨zenli eğitim programlarından geçirmektedir.
OGD’nin faaliyet alanları ve verdiği hizmetlerden bazıları; gu¨venlik projeleri ve danışmanlığı, turizm işletmeleri, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, festivaller, fuarlar, konserler, sergiler, tatil köyleri, oteller/moteller, özel koruma ve benzeri organizasyonlardır.

 
Odeon Turizm İşletmeciliği A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DEPO ŞEFİ Antalya OTI HOTELS & RESORTS
DEPO ŞEFİOTI HOTELS & RESORTS

En az lise mezunu
Aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
MS Office (Word, Excel) uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen
Tercihen Logo programını bilen
Planlama yapabilen, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri yüksek
İşletme içi departmanlarla koordineli olarak çalışabilecek, sorumluluk sahibi
Organizasyon yeteneği güçlü, çözüm odaklı çalışabilen
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış 
*Lojman imkanı sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET KONTROL ŞEFİ Antalya OTIUM Hotel Seven Seas
MALİYET KONTROL ŞEFİOTIUM Hotel Seven Seas
En az lise mezunu,
Aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,
MS Office (Word, Excel) uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen,
Tercihen Logo programını bilen,
Aylık raporları ve analizleri yapabilecek,
Stok yerleşimi ve stok hareketleri konusunda deneyimli,
Planlama yapabilen, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri yüksek,
İşletme içi departmanlarla koordineli olarak çalışabilecek, sorumluluk sahibi,
Organizasyon yeteneği güçlü, çözüm odaklı çalışabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Antalya/Manavgat’da ikamet eden yada ikamet konusunda sorunu olmayan,
Bay adaylar için askerlik ilişiği olmayan,
 
*Lojman imkanı sağlanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI TURLAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
YURTDIŞI TURLAR UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye

Üniversite mezunu,
En az 3 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan,
Ülke ve destinasyon bilgisine sahip,
Yurtdışında servis sağlayıcı firmaları tanıyan,
Tur programı ve kotasyonu yapabilen,
Yurtdışı gruplarımızın operasyonlarını yapabilecek,
Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Esnek çalışma zamanlarına uyumlu,
Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, 
ve bu kriterleri kendisi ile bağdaştıran, şirketimize güç katacak, takım çalışmasına alışık, uzun vadeli kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ACENTELER GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
ACENTELER GÖREVLİSİCoral Travel Turkiye
- Üniversite mezunu
- Pazarlama ve tanıtım konularında deneyimli,
- Seyahat acenteciliği sektöründe tecrübesi olan,
- Yurt içi ve yurt dışı tatil imkanları konusunda bilgili,
- Tercihen seyahat acentelerinde satış temsilcisi olarak çalışmış,
- İyi derecede MS OFFICE programları kullanabilen,
- Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
- Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
- Takım çalışmasına yatkın,
- Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,
ve bu kriterleri kendisi ile bağdaştıran, şirketimize güç katacak , turizm sektöründe uzun vadeli kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları arıyoruz
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
EĞİTİM MÜDÜRÜ Antalya OTI HOTELS & RESORTS
EĞİTİM MÜDÜRÜOTI HOTELS & RESORTS
• Üniversitelerin (4 yıllık) ilgili bölümlerinden mezun,
• Benzer görevde en az 3 yıl deneyime sahip,
• Tüm eğitim süreçlerini planlayıp uygulayabilen, eğitim hazırlayıp verebilen,
• İlişki yönetiminde başarılı,
• Analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
• Uyumlu ve sorumluluk sahibi,
• Hızlı karar alma yeteneğine sahip,
• Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
• Çok iyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,
• MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
• Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için)
• Yurt içi/ yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
• Sürücü belgesine sahip,
• Antalya'da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ ASİSTANI Antalya Coral Travel Turkiye
KAT HİZMETLERİ ASİSTANICoral Travel Turkiye
Genel nitelikler:
   Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar
• Tercihen MYO ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,
• İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,
• MS Office programlarını iyi derecede kullanmayı bilen ve Kalite yönetim sistemine vakıf    
• Yönetim, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,
• Misafir memnuniyeti odaklı, hijyen kurallarına dikkat eden.
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
• Takım çalışmasına uygun hizmet verebilecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (BAY & BAYAN) Antalya OGD
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (BAY & BAYAN)OGD

Erkeklerde 1.70 cm. boyundan aşağı olmamak. Görünüş itibariyle kilo-boy orantısına sahip olmak.
Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresinin 1 yıldan az olmaması gerekmektedir)
Sağlık yönünden vücut ve psikolojik sorunlu, akıl hastalığı bulunmamak ve özürlü olmamak.
Askerlik yönünden işe engel durumu olmamak.
Sabıkası bulunmamak, 5188 sayılı yasada belirtilen suçlardan hükümlü olmamak, halen devam eden mahkemesi olmamak.
Hakkında icra takibi ve aşırı borçlanmadan dolayı haciz işlemi/takibi olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Coral Travel Turkiye
GEMİ TURLARI UZMAN YARDIMCISICoral Travel Turkiye

Üniversite mezunu,
En az 3 yıl seyahat acentesinde ilgili birimde tecrübesi bulunan,
Ülke ve destinasyon bilgisine sahip,
Gemi servis sağlayıcı firmalarını tanıyan,
Tur programı ve kotasyonu yapabilen,
Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
Erkek adaylar için askerlikliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI Antalya OTIUM Hotel Seven Seas
KALİTE UZMANIOTIUM Hotel Seven Seas

Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,
Entegre Yönetim Sistemi uygulayan bir gıda/turizm işletmesinde, üretim/kalite güvence alanlarında en az 3 yıl görev almış,
ISO 9001 Kalite ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerine hakim,
Analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Çok iyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için),
Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Sürücü belgesine sahip,
Manavgat, Side Bölgesinde ya da Antalya'da ikamet eden ya da ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı