Otokar 

Şirket Bilgileri

                                                                          

www.otokar.com.tr

OTOKAR A.Ş.

 

Otomotiv Sektrünün öncü kuruluşlarından,minibüs,midibüs,treyler ve askeri  taktik araçlar ile zırhlı araçları dizayn eden ve üreten Otokar A.Ş bir Koç Topluluğu şirketidir.

Türkiye'de ilk şehirlerarası otobüs üretimini gerçekleştiren şirket olan Otokar Otomotiv  ve Savunma Sanayi  A.Ş., 1963 yılında İstanbul Bahçelievler'de kurulmuştur. Magirus - Deutz lisansı altında üretimine başladığı şehirlerarası otobüsü ile Türkiye'deki şehirlerarası otobüs taşımacılığında yeni bir devir açmıştır.

Şirket hisselerinin çoğunluğunun Koç Holding tarafından satınalınmasıyla, 1970'li yılların başından itibaren Otokar A.Ş. Koç Topluluğu'na dahil olmuştur.

Otokar, 1980'li yılların ortalarına kadar üretimini gerçekleştirdiği belediye otobüsü, küçük otobüs ve kendi dizaynı olan minibüsler ile kuruluşundan günümüze sağlamlığın, kalitenin ve uzun ömürlülüğün simgesi olmaya devam etmektedir.

1980'li yılların ortalarında bankalarda para ve kıymetli evrak taşımaya elverişli, "ilk yerli zırhlı aracı" tasarlamış ve imal etmiştir.

1980'li yılların sonunda da ürün yelpazesini genişleterek, İngiliz Land Rover firmasından aldığı lisans ile 4X4 taktik araç imalatına başlamıştır. Otokar'ın ürettiği Land Rover araçları kısa sürede yeteneklerini kanıtlamış ve Jandarma, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerinin yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde giderek yaygınlaşmıştır. Günümüzde Otokar, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Emniyet Güçlerine 4X4 hafif taktik araç veren tek yerli şirkettir. Araçlar halen ülkemizin birçok bölgesinde personel taşıma, keşif, güvenlik ve devriye kontrol görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Otokar, geliştirdiği zırhlı teknolojisini, askeri araç bilgisi ile birleştirerek 1980'li yılların sonlarından itibaren tamamen kendi dizaynı olan çeşitli "Zırhlı Taktik" araçları tasarlayıp imal etmeye başlamıştır. Bu kapsamda "Cobra" aracı, kategorisinde dünyanın en gelişmiş aracıdır.

Otokar Otomotiv  ve Savunma Sanayi  A.Ş., çeşitlenen ürün yelpazesini yüksek teknoloji kullanarak sunmak hedefi doğrultusunda, 1997 yılından itibaren Sakarya - Arifiye'ye taşınmıştır.30/10/2002 tarihi itibariyle İstanbul Fruehauf Taşıt Araçları Sanayi A.Ş nin Otokar bünyesinde birleşmesi sonucu ürün yelpazesine treyler/semi-treyler ve kamyonüstü uygulamalarıyla zenginleştirmiştir.

Otokar 2003 yılında yeni ürün olarak çıkardığı Sultan serisi küçük otobüsleri ile beğeni kazanmış, 2007 yılında küçük otobüs serisini Doruk markalı otobüsler ile genişletmiştir. Otokar, ayrıca Doruk serisi üzerinde Türkiye'nin ilk hibrit otobüsünü tasarlamıştır.

Otokar 2008 yılında imzalanan sözleşmeyle, Milli İmkanlarla Modern Tank Üretimi Projesinde Türkiye'nin ilk Milli Tankını tasarlamak üzere ana yüklenici olarak görevlendirilmiştir.

552.000 m2' lik alana kurulmuş modern tesislerinde faaliyetlerine devam etmekte olup, Türk Savunma ve otomotiv Sanayiinin öncü kuruluşlarından biridir.

 VİZYONUMUZ

Otokar, kendi teknolojisini geliştirerek, ürünlerinde yerli ve milli kimlik özelliğini korur; topyekün mükemmellik felsefesi ile müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı hedefler.

MİSYONUMUZ

Otokar'ın ana görevi; ticari araçlar ile çeşitli savunma sanayi mamullerini, müşteri beklentileri doğrultusunda, dünya çapında rekabet gücü olan ürünler olarak tasarlamak, üretmek ve pazarlamaktır.

Çevreye ve kaliteye saygılı üretim politikasını 1998 yılında ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerini alarak kanıtlayan Otokar A.Ş.; faaliyetlerini Milli Gizlilik Belgesi ilkeleri doğrultusunda sürdürmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı üretim anlayışı çerçevesinde; ürün ve hizmetlerin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesiyle sağlanacağı bilincini temel alarak; çalışanlarının kişisel gelişimlerini destekleyen, motivasyonu yükselten ve katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi oluşturmak.

Bu doğrultuda Otokar A.Ş., uyguladığı sistemler ve çalışanlarına sunduğu avantajlar ile; verimlilik ve kalite yolculuğunda çalışanlarından aldığı güç ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Seçme ve Yerleştirme

"Doğru işe doğru insan" felsefesinin temel alındığı seçme ve yerleştirme sistemi, şirket hedeflerine uyumlu, yaratıcı, yeniliklere açık ve nitelikli işgücünü bünyesine katmak hedefine yöneliktir.

 

Eğitim Olanakları

Eğitimler; şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda, günümüz rekabet koşullarında varlığımızı sürdürmeye, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, performanslarını, bilgi ve becerilerini en üst düzeye çıkarmaya yönelik olarak belirlenen eğitim poltikası kapsamında organize edilmektedir.

Ücret Sistemi

Şirketimizde işe başlayan çalışanlara şirket ücret plitikasına göre belirlenen ücret ödemesi yapılır. Yılda 4 ikramiye ödenir. Ücret ayarlamaları, enflasyon ve performans dikkate alınarak yılda bir kez yapılır.

Staj Olanakları

"Üniversite – Sanayi İşbirliği Protokolü" çerçevesinde, Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri işletmemizde mesleki eğitimlerini tamamlarlar. <Otokar İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Geliştirme ve Denetleme Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Servis Geliştirme ve Denetleme MühendisiOtokar
Üniversitelerin mühendislik ve teknik eğitim fakülteleri ile yüksek okulların ilgili bölümlerinden (Endüstri ve İşletme, Motor, Makina, Otomotiv vb.) mezun Otomotiv Sanayinde “Satış Sonrası Hizmetler” konusunda tecrübeli İnsan İlişkileri ve İkna Yeteneği kuvvetli Sözleşme Yönetimi Hukuku ve Denetim Faaliyetleri konusunda tecrübeli MS Ofis ve Fotoshop programlarını iyi derecede kullanabilen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen Sakarya ve Kocaeli’de ikamet edebilecek“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Garanti MühendisiOtokar
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Makina, Mekatronik, Uçak, Otomotiv vb.) Otomotiv Sanayinde “Satış Sonrası Hizmetler” süreçleri konusunda tecrübeli Garanti mevzuatı ve sözleşme yönetimi konularına hakim Motorlu araçlar hakkında teknik bilgiye sahip Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Kocaeli veya Sakarya’ da ikamet edebilecek İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrüktör Kocaeli, Sakarya Otokar
KonstrüktörOtokar
Teknik Eğitim fakültelerinin Makina Resim Konstrüksiyon veya Elektrik-Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun Elektronik alt sistemlerin mekanik olarak paketlenmesi konusunda deneyimli. Üç boyutlu modelleme ve teknik resim  konusunda deneyimli Etkin olarak Catia yazılımı kullanabilen Minimum orta seviye İngilizce bilgisine sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Elektrik Elektronik MühendisiOtokar
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi, Aynı anda birden fazla projede aktif görev alabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Servis Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Yurtdışı Servis MühendisiOtokar
Üniversitelerin Makina, Otomotiv veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe deneyimli Satış Sonrası Hizmetler konusunda tecrübeli Satış ve müşteri odaklı çalışabilen Koordinasyon, iletişim ve temsil yeteneği kuvvetli Stresle başa çıkabilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Otomotiv mekanik ve elektronik sistem uygulamaları konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen ikinci dil olarak Fransızca bilen Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı Kocaeli, Sakarya Otokar
Eğitim ve Gelişim UzmanıOtokar
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kurumsal şirketlerin eğitim bölümlerinde minimum 3 yıl deneyim sahibi Tercihen yetenek yönetimi uygulamalarında yer almış İleri derecede İngilizce bilen Sunum, organizasyon, planlama ve raporlama becerileri güçlü Tercihen İzmit veya Adapazarı bölgesinde ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu Kocaeli, Sakarya Otokar
Bordro ve Özlük İşleri SorumlusuOtokar
  Lisans mezunu, Bordro ve Özlük İşleri konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip, SAP bordro modülünü fiilen en az 2 yıl süre kullanmış, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, MS Office(özellikle Excel) programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce Bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrüktör Sakarya Otokar
KonstrüktörOtokar
Teknik Eğitim Fakültelerinin Otomotiv veya Makina Resim Konstrüksiyon bölümlerinden mezunMinimum orta seviye İngilizce bilen3D CAD Modelleme bilgisine sahipAktif ve etkin olarak Catia V5 kullanabilenYoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Planlama Mühendisi Sakarya Otokar
Sipariş Planlama MühendisiOtokar
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe en az 1 yıl sipariş planlama tecrübesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen,SAP MM ve SAP PP modüllerini kullanabilen,ERP ve malzeme ihtiyaç planlaması konusunda tecrübeli,Analitik düşünce yapısına sahip, girişimci, insan ilişkileri güçlü, detaycı,İkna becerisi yüksek,Problem çözme tekniklerine hakim, “Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.” Raporlama becerisi yüksek.“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Sakarya Otokar
Proje MühendisiOtokar
Makine veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Sürekli gelişime ve yeni konular öğrenmeye açık Projelere liderlik edebilecek, Takıma uyumlu çalışan ve içinde bulunduğu takımı ileriye taşıyacak yönlendirmeleri yapabilen, İletişim yönü kuvvetli, Analitik düşünce yapısına sahip, Karmaşık sorunları/konuları hızla anlayıp kısaca özetleyebilen, Teşhis ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı çalışan, Stres altında soğuk kanlılığını koruyabilen, Tercihen yalın üretim tekniklerine hakim, Tercihen 6 sigma problem çözme sistematiği hakkında bilgi sahibi, MS Office, MS Powerpoint ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine Esnek çalışma saatlerine uygun“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Analiz Mühendisi Sakarya Otokar
Maliyet Analiz MühendisiOtokar
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İşletmeMühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl satınalma tecrübesine sahip, Malzeme tedarik süreci ile parça ve kalıp imalatı konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Hedeflere yönelik takım çalışmasına uygun, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, “Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Sakarya Otokar
Kalite MühendisiOtokar
Makina veya Endüstri Mühendisi, Tercihen Otomotiv sektöründe olmak üzere en az iki yıl tecrübeye sahip olmak Toplam kalite yönetimi ,PPAP, APQP, FMEA,poka yoke ve yerinde kalite konularında bilgili olmak Problem çözme teknikleri konusunda bilgili, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, girişimci, insan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek,kendini geliştirme ve öğrenmeye açık. İzmit veya Adapazarı civarında ikamet edebilmek“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Validasyon Mühendisi Sakarya Otokar
Test ve Validasyon MühendisiOtokar
Üniversitelerin Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, tercihen otomotiv alanında yüksek lisans yapmış olmak, Otomotiv test düzenekleri, sensör ve ekipmanları, test metodolojileri ve yazılımları hakkında bilgi sahibi olmak, Askeri/ticari, ulusal/uluslararası otomotiv test standartları (MIL-STD, TOP, ITOP, ISO, SAE...vb) hakkında bilgi sahibi olmak, Dinamik, yaratıcı, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve sürekli gelişmeye açık olmak, Sonuç odaklı, motivasyonunun yüksek, detaylara karşı ilgili ve dikkatli olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (okuma, yazma ve konuşma) Sahada ve atelye ortamında çalışmaya fiziksel engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. En az 1 yıl iş tecrübesine sahip.“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Simulasyon Muhendisi Sakarya Otokar
Test ve Simulasyon MuhendisiOtokar
Üniversitelerin Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv test düzenekleri, sensör ve ekipmanları, test metodolojileri ve yazılımları hakkında bilgi sahibi olmak, Askeri/ticari, ulusal/uluslararası otomotiv test standartları (MIL-STD, TOP, ITOP, ISO, SAE...vb) hakkında bilgi sahibi olmak, Sahada ve atelye ortamında çalışmaya fiziksel engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (okuma, yazma ve konuşma), Dinamik, yaratıcı, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın ve sürekli gelişmeye açık olmak, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, sonuç odaklı, motivasyonunun yüksek, detaylara karşı ilgili ve dikkatli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, En az 1 yıl iş tecrübesibe sahip.“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi - Boyahane Sakarya Otokar
Üretim Mühendisi - BoyahaneOtokar
Kimya Mühendisliği Mezunu Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Farklı yüzeylerde yaş boya uygulama teknolojilerinde teorik ve pratik tecrübeye sahip, Tercihen Otomotiv sektöründe  minimum 3 yıl tecrübeli, Planlama, önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına tam uyum sağlayabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, girişimci, insan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek,“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.”
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi Sakarya Otokar
Metod MühendisiOtokar
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen kaynaklı imalat yöntemleri ve otomotiv sektöründe tecrübeli, Tercihen kaynak mühendisliği sertifikalı, Üretim mühendisliği konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, girişimci, insan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek.“Otokar, tüm işe alımlarında tek ölçü olarak işe uygunluk vasfını arar; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlar.” 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Entegre Lojistik Destek Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Entegre Lojistik Destek MühendisiOtokar
Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, CAD programlarına aşina Mekanik ve elektronik komponetler konusunda bilgi sahibi, Tercihen savunma ve/veya otomotiv sanayinde tecrübeli, Tercihen Askeri Mil standartları konusunda deneyimli, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Entegre Lojistik Destek Teknikeri Kocaeli, Sakarya Otokar
Entegre Lojistik Destek TeknikeriOtokar
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Teknik Eğitim Fakültelerin Elektrik Elektronik Öğretmenliği bölümlerinden mezun Catia,Solidworks gibi 3 boyutlu çizim programlarını etkin kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Orta seviyede ingilizce bilen Yoğun tempoda çalışabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Ürün Yönetimi MühendisiOtokar
•Üniversitelerin Makin, Uçak veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Savunma ya da otomotiv sanayiinde en az 2 yıl üretim ve/veya tasarım tecrübesine sahip•İyi derece Catia bilen•Askerlik hizmetini tamamlamış•İleri derecede ingilizce bilen•Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ ADAYLAR Sakarya Otokar
ENGELLİ ADAYLAROtokar
Türkiye İş Kurumu' na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan, Lisans ve/veya MYO Mezunu, MS Office Programlarını başlangıç seviyesinde de olsa kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden.NOT: Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Entegrasyon Teknikeri Kocaeli, Sakarya Otokar
Elektrik Elektronik Entegrasyon TeknikeriOtokar
Teknik Eğitim Fakültelerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik / Haberleşme bölümlerinden mezun Tercihen savunma / otomotiv sektöründe tasarım ve entegrasyon deneyimine sahip Tercihen CAD ve E-CAD yazılımları kullanabilen  VeSys,E3, See Electrical programları ile çalışmada deneyimli Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Yönetimi Mühendisi Kocaeli, Sakarya Otokar
Sözleşme Yönetimi MühendisiOtokar
  Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Savunma sanayinde en az 5 yıl deneyimli Üst orta seviyede İngilizce bilen SSM/MSB proje yönetimi, teklif değerlendirme ve tedarik süreçlerinde aktif olarak görev almış Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek 40 yaşını aşmamış, askerlik yükümlülüğü bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı