Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.oyakpazarlama.com.tr

Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.

OYAK PAZARLAMA HİZMET VE TURİZM A.Ş. bir OYAK iştiraki olup, 1998 yılından bu yana Teknik Hizmetler, Turizm ve Telekomünikasyon alanında, deneyimli personeli ve değerlerinden taviz vermeyen anlayışıyla kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

www.oyakpazarlama.com.tr

Vizyonumuz

Ana hissedarımız OYAK’ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, sahip olduğumuz geniş hizmet yelpazesi içerisinde hizmet sektöründeki değişimleri uygulayan, fark yaratan ve kalitesiyle bilinen bir servis şirketi olmak.

Misyonumuz

Ana hissedarımız OYAK’ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda, Turizm ve teknik hizmetler alanında, müşterilerimize değer katacak profesyonel hizmetleri, uygun fiyat ve kaliteli servis anlayışıyla sunarak, müşterilerimizin güvenilir iş ortağı olmak.

Değerlerimiz

 • Dürüstlük ve şeffaflık
 • Sorumluluk ve hesap verebilirlik
 • Adalet ve rekabet
 • Yaratıcılık ve mükemmeliyet
 • Karşılıklı saygı ve sevgi
 • Üye ve çalışanların mutluluğu
 • Müşteri memnuniyeti ve başarı 
 • Profesyonellik ve uzmanlık
 • Güçlü iletişim ve paylaşım

OYAK TURİZM

Oyak Turizm Hizmetleri, bir Oyak iştiraki olan Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.nin çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün büyümekte olup, İstanbul ve Ankara’daki acentelerinde alanında uzman bir ekiple ve daima müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet vermektedir. IATA, ASTA, ICCA gibi uluslararası birliklerin ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB'ın üyesi olan Oyak Turizm Hizmetleri, tüm havayolları ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet rezervasyonları, toplantı, seminer ve kongre organizasyonları, özel turlar, yurtiçi ve yurtdışı özel grup organizasyonları, basın toplantıları, ödül törenleri, açılış organizasyonları, lansman gibi pek çok organizasyon yapmaktadır.

TEKNİK HİZMETLER

TESİS VE BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ, TEMİZLİK, TEKNİK BAKIM ONARIM, BAHÇE BAKIMI VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ sağlayan Teknik Hizmetler, kurumsal şirketlerin ana faaliyet alanlarındaki yükleri azaltmaktadır.

9 Bölge olarak faaliyet gösteren Teknik Hizmetler, Türkiye’nin 73 ilinde yaygın müşteri portföyü ve büyüyen kadrosu ile profesyonel hizmet anlayışına yeni bir bakış kazandırmaktadır. Ofislerden ağır sanayi tesislerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet tecrübemiz bulunmaktadır.

Bölgelerimiz

 • İstanbul Bölge
 • Ankara Bölge
 • Bursa Bölge
 • Samsun Bölge
 • Adana Bölge
 • İzmir Bölge
 • Elazığ Bölge
 • Erdemir Bölge
 • İsdemir Bölge

Teknik Hizmetlerimiz ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

OYAK TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.

Kesintisiz ve güvenli iletişim alt yapısının yanında garanti altına alınmış hizmet seviyeleri ile iş süreçlerine uygun iletişim çözümleri sunan Oyak Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. 2004 yılında  %100 Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.  iştiraki olarak kurulmuştur.

Orange Business Services tarafından kurulmuş olan iletişim alt yapısı OYAKNET üzerinden kesintisiz veri iletişimini yüksek bir güvenilirlik anlayışıyla birleştirmekte, bu güçlü ortaklıkla alt yapı, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri vermektedir.


www.oyaktelekom.com.trOyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Uzm. Yrd. (Teknolojik Hizmetler) İstanbul(Avr.) Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Satış Pazarlama Uzm. Yrd. (Teknolojik Hizmetler)Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, tercihen Bilgisayar, Endüstri, Elektrik/ Elektronik Mühendisliği ya da İşletme bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Prezentabl ve temsil yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, ikna becerileri gelişmiş, Öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, proaktif, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyon Uzmanı (Turizm Hizmetleri) İstanbul(Avr.) Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Organizasyon Uzmanı (Turizm Hizmetleri)Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Etkinlik yönetimi ve organizasyon alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, İyi derecede ingilizce bilen (yazışma ve konuşma) Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi,yaratıcı fikirler geliştirebilen, Analitik düşünen, araştırmaya, öğrenmeye ve gelişmeye açık, İletişim ve sunum yeteneğine sahip, Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar),  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Yöneticisi (Teknolojik Hizmetler) İstanbul(Avr.) Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Kurumsal Satış Yöneticisi (Teknolojik Hizmetler)Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Üniversitelerin 4 yılık eğitim veren tercihen Bilgisayar, Endüstri, Elektrik/ Elektronik Mühendisliği ya da İşletme  bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 3 yıl satış tecrübesi olup, satış becerileri gelişmiş ve kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen, İyi derecede ingilizce bilen, Prezentabl ve temsil yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, ikna becerileri gelişmiş, Öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, proaktif, Büyüyen sektör şartları kapsamında rekabetin farkında olarak lider ve öncü yaklaşımlarla uzun vadeli ilişkiler geliştirebilecek olan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı (Turizm Hizmetleri) İstanbul(Avr.) Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Satış Pazarlama Uzmanı (Turizm Hizmetleri)Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Satış Pazarlama alanında en az 2 yıl tecrübesi olup, satış becerileri gelişmiş ve kariyerini bu doğrultuda ilerletmeyi hedefleyen, İyi derecede İngilizce bilen (kontrat/sözleşme, yurt içi ve yurt dışı yazışmaları yapabilecek), MS Office programında deneyimli, Prezentabl ve temsil yeteneği yüksek, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, ikna becerileri gelişmiş, Öğrenmeye açık, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın, proaktif, Büyüyen sektör şartları kapsamında rekabetin farkında olarak lider ve öncü yaklaşımlarla uzun vadeli ilişkiler geliştirebilecek olan, Müşteri portföyü olan  (tercih sebebidir) B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı