Özak Global Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Turizm,Gayrımenkul, Emlak İşleri,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ozakglobal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÖzak Global Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Sistem Destek UzmanıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere “Sistem Destek Uzmanı“ aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sistem destek alanında en az 6 yıl deneyimli, Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim yönü güçlü, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Son kullanıcı desteği konusunda bilgi sahibi, Bilgisayar donanım tamiri ve kurulum konusunda deneyimli, Microsoft işletim sistemleri ve Office uygulamaları hakkında ileri derecede bilgi sahibi,Tercihen ilgili konularda uzmanlık sertifikalarına sahip. (MCP/MCSE/MCSA), Network ve desktop yazıcıları, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özak Global Holding
Güvenlik GörevlisiÖzak Global Holding
Büyüyen yapımız içinde Zeytinburnu'nda bulunan karma projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip"Güvenlik Görevlisi"aramaktayız.En az lise mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Silahlı ve ya silahsız güvenlik sertifikasına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Özak GYO
Teknik RessamÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Teknik Ressam“ aramaktayız. Üniversitelerin Yapı Ressamlığı bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Planlama ŞefiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Planlama Şefi“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde planlama konusunda en az 8 yıl deneyimli,Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli, Proje planlama süreçlerine hakim, Çok iyi seviyede MS Project ve Autocad bilgisi olan, ERP kullanım deneyimine sahip, Ekip yönetiminde deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Sinema Yönetici YardımcısıAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Bulvar 216' da bulunan sinemamızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Yönetici Yardımcısı“aramaktayız.Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, Ekip yönetiminde tecrübeli, Raporlama yapabilecek, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.) Özak GYO
İnşaat TeknikeriÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “İnşaat Teknikeri“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mimarı İstanbul(Avr.) Özak GYO
Kalite Kontrol MimarıÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Kalite Kontrol Mimarı“ aramaktayız. Üniversitelerin  Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite konusunda en az 3 yıl deneyimli, Genel olarak inşaat alt süreçleri (mekanik, elektrik, kaba işler, ince işler vb.) ve kullanılan malzemeleri hakkında teknik bilgiye sahip,            İş süreçleri kapsamındaki mevzuat bilgisi ve kalite yönetim sistemleri bilgisi olan,Raporlama becerisi yüksek, İletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Gişe Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Sinema Gişe GörevlisiAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Beyoğlu ve Ataşehir'de açılacak olan sinemalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip“Sinema Gişe Görevlisi“ aramaktayız. Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü,diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı