Özak Global Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Turizm,Gayrımenkul, Emlak İşleri,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ozakglobal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÖzak Global Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aşçı İstanbul(Avr.) Özak Global Holding
AşçıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere “Aşçı“ aramaktayız.En az lise mezunu, Sıcak ve soğuk tabldot yemekler konusunda en az 5 yıl deneyimli , Hijyen kurallarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Verimlilik ve İç Denetim Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Verimlilik ve İç Denetim MühendisiÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere "Verimlilik ve İç Denetim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Süreç geliştirme ve iyileştirme gibi konularda 3 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen; Tekstil, İnşaat ve Turizm sektörlerinin bir veya bir kaçında tecrübe sahibi,Analitik düşünme yeteneği olan, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, süreçler içerisindeki bağlantı ve riskleri görebilecek düşünce yapısına sahip,MS Office programlarına hakim, Rapor yazma, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli, yeniliğe ve gelişime açık, bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Denetim Uzman YardımcısıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere "Denetim Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisat,İşletme,Maliye,Kamu Yönetimi,Ekonometri,İstatistik,İşletme Mühendisliği,Matematik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal, operasyonel ve mali süreçlerin denetimi konularında 2 yıllık tecrübe sahibi,Tercihen kurumsal firmalarda iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim firmalarında çalışmış,MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme yeteneği olan, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, süreçler içerisindeki bağlantı ve riskleri görebilecek düşünce yapısına sahip,MS Office programlarına hakim, Rapor yazma, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli, yeniliğe ve gelişime açık, bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Denetim UzmanıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere "Denetim Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Ekonometri, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Matematik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal, operasyonel ve mali süreçlerin denetimi konularda 4 yıllık tecrübe sahibi,Kurumsal firmalarda iç denetim bölümlerinde veya bağımsız denetim firmalarında çalışmış,Uluslararası iç denetim standartları, yerel mevzuat ve standartlar hakkında bilgi sahibi,Tercihen denetim mesleği ile ilgili sertifika (CIA, CRMA, SMMM vb.) sahibi, Analitik düşünme yeteneği olan, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, süreçler içerisindeki bağlantı ve riskleri görebilecek düşünce yapısına sahip,MS Office programlarına hakim, Rapor yazma, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli, yeniliğe ve gelişime açık, bu alanda kariyer hedefleyen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bahçıvan İstanbul(Avr.) Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
BahçıvanAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere “Bahçıvan“ aramaktayız.En az lise mezunu, Bahçe bakımı, bitki sulama, bitki koruma ve peyzaj işlerinde deneyimli, Bahçe ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Dinamik, işini severek yapan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Kalite Kontrol MühendisiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Kalite Kontrol Mühendisi“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite konusunda en az 3 yıl deneyimli, Genel olarak inşaat alt süreçleri (mekanik, elektrik, kaba işler, ince işler vb.) ve kullanılan malzemeleri hakkında teknik bilgiye sahip,            İş süreçleri kapsamındaki mevzuat bilgisi ve kalite yönetim sistemleri bilgisi olan,Raporlama becerisi yüksek, İletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Sistem Destek UzmanıÖzak Global Holding
Özak Global Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere “Sistem Destek Uzmanı“ aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sistem destek alanında en az 6 yıl deneyimli, Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim yönü güçlü, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Son kullanıcı desteği konusunda bilgi sahibi, Bilgisayar donanım tamiri ve kurulum konusunda deneyimli, Microsoft işletim sistemleri ve Office uygulamaları hakkında ileri derecede bilgi sahibi,Tercihen ilgili konularda uzmanlık sertifikalarına sahip. (MCP/MCSE/MCSA), Network ve desktop yazıcıları, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Özak Global Holding
Kiralama UzmanıÖzak Global Holding
Akyön Tesis Yönetimi şirketi bünyesindeki tüm projelerimizin kiralama süreçlerini yönetmek üzere “Kiralama Uzmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, AVM ve ofis projelerinin kiralama süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi yönü güçlü, Analitik ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM Müdürü İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
AVM MüdürüAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketimizin Grand Pera Alışveriş Merkezi içerisinde teknik,operasyon,pazarlama süreçlerini yürütmek üzere  “AVM Müdürü" aramaktayız.Üniversite mezunu, AVM yönetiminde en az 15 yıl tecrübeli, İletişimi yönü güçlü, Planlama ve stratejik bakış açısına sahip, Ekip yönetiminde deneyimli, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özak Global Holding
Güvenlik GörevlisiÖzak Global Holding
Büyüyen yapımız içinde Zeytinburnu'nda bulunan karma projemizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip"Güvenlik Görevlisi"aramaktayız.En az lise mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Silahlı ve ya silahsız güvenlik sertifikasına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Planlama ŞefiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Planlama Şefi“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde planlama konusunda en az 8 yıl deneyimli,Adam/Saat, S-Curve, Verimlilik Analizi konularında tecrübeli, Proje planlama süreçlerine hakim, Çok iyi seviyede MS Project ve Autocad bilgisi olan, ERP kullanım deneyimine sahip, Ekip yönetiminde deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Depo GörevlisiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Depo Görevlisi“ aramaktayız. Lise veya yüksek okul mezunu, En az 3 yıl deneyimli, İnşaat sektöründe benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Özak GYO
Teknik RessamÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Teknik Ressam“ aramaktayız. Üniversitelerin Yapı Ressamlığı bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Sinema Yönetici YardımcısıAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Bulvar 216' da bulunan sinemamızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Yönetici Yardımcısı“aramaktayız.Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, Ekip yönetiminde tecrübeli, Raporlama yapabilecek, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
ResepsiyonistAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Beyoğlu'nda bulunan tesisimizde görevlendirmek üzere “Resepsiyonist“ aramaktayız. •Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu,•Alanında en az 1 yıl deneyimli,•Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü,•Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Konsept Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Mimari Konsept Geliştirme YöneticisiÖzak GYO
Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ''Mimari Konsept Geliştirme Yöneticisi'' aramaktayız.• Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,• Lüks konut projelerinin tasarım koordinasyon süreçlerinde tecrübeli,• Mimari konsept, avan, ruhsat, uygulama ve detay projelerine hâkim,• İleri derece İngilizce bilen,• Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek, • İletişim yönü güçlü,• Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Sinema Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Part Time Sinema GörevlisiAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Beyoğlu' nda bulunan sinemamızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Part Time Sinema Görevlisi“aramaktayız.Tercihen lise mezunu veya üniversite öğrencisi, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM Müdürü İstanbul(Avr.), ... Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
AVM MüdürüAkyön Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akyön Tesis Yönetimi şirketimizin Bulvar 216 Alışveriş Merkezi içerisinde teknik,operasyon,pazarlama süreçlerini yürütmek üzere  “AVM Müdürü" aramaktayız.Üniversite mezunu, AVM yönetiminde en az 15 yıl tecrübeli, İletişimi yönü güçlü, Planlama ve stratejik bakış açısına sahip, Ekip yönetiminde deneyimli, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Mühendisi İstanbul(Avr.) Özak GYO
Mekanik MühendisiÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Mekanik Mühendisi“ aramaktayız. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Metraj Teknikeri İstanbul(Avr.) Özak GYO
Metraj TeknikeriÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığında; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizde görevlendirmek üzere “Metraj Teknikeri“ aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış, MS Office ve Autocad programlarını aktif olarak kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) Özak GYO
GarsonÖzak GYO
Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığının; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizin satış ofisinde görevlendirmek üzere “Garson“ aramaktayız.• Alanında en az 3 yıl deneyimli,• Servis ve sunum bilgisine sahip,• Hijyen kurallarına önem veren,• İletişim becerisi gelişmiş,• Dış görünümüne özen gösteren,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı