Özçelik Makina San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


35 Yıl önce Alüminyum ve PVC profil işleme makineleri ile üretim yolculuğuna başlayan ÖZÇELİK Makina, günümüzde ağırlıklı olarak alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde kullanılan 60'ın üzerinde makinenin önde gelen üreticisi haline gelmiştir. Bunların yanında Alüminyum Kompozit Panel, Demir ve Çelik profil gibi farklı endüstriyel ürünlerin işlenmesine de imkan sağlayan nitelikli makineleri de ürün gamına katmaya devam etmektedir.
İstanbul'un sanayi bölgelerinden Orhanlı'da 17.000 m² alan üzerinde, 15.000 m² kapalı, 11.000 m² açık alana sahip tamentegre makine üretim tesisinde Ar&Ge mühendisleri, makine mühendisleri, pazarlama ve teknik olmak üzere160 kişilik uzman ekibi ile senede 40.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

ÖZÇELİK Üretim teknolojilerini yakından takip eden ve bunu üretim hatlarına uygulayan teknoloji odaklı bir şirkettir.

Dökümhane, Kalıphane, Alüminyum Enjeksiyon Makineleri, CNC İşleme Merkezleri, Bobinaj Atölyesi, Boyahane, Lazer, Caka ve Büküm Atölyeleri ile tam entegre tesisinde; Portatif, Tek Kafa, Çift Kafa, Dört Kafa, Kompozit Panel İşleme, CNC Kesim ve İşleme Merkezleri ile müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına ve kişiye özel çözümler sunabilmektedir.

Satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça stoğu ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında; Rusya ve Ukrayna, Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Amerika, Asya'da merkezi noktalarda yer alan ve her geçen gün sayıları artan bayi ağı ile müşteri taleplerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Özçelik Makina San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Özçelik Mak. San. Tic. A.Ş
Yönetici AsistanıÖzçelik Mak. San. Tic. A.Ş
Özçelik Makine, kapı & pencere imalat sektöründe, alüminyum ve plastik profillerin işlendiği bütün diğer endüstriyel faaliyetlerde kullanılan makinelerin önde gelen üreticisidir. 1980 yılında başladığı alüminyum ve PVC profil işleme makineleri üretimi yolcuğunda, bugün sektörünün en bilinen markalarından biridir. Portatif kesim makineleri imalatı ile sektöre hizmet vermeye başlamış, bunu takip eden zaman içinde freze, PVC işleme ve alıştırma grubunu üretimine katarak, profesyonel anlamda oluşan talebe, tümüyle cevap verecek modelleri ile ürün yelpazesini geliştirmiştir.Şirketimiz bünyesine aktif Yönetici Asistanı alınacaktır.   Üniversite veya yüksekokul mezunu   Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli,   Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,   MS Office programlarına hâkim,   İş konusunda takipçi ve dikkatli,   İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek,   Yoğun iş temposuna alışkın,   Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş,   Aktif araç kullanabilen,   Seyahat engeli bulunmayan,   Sigara kullanmayan, kişisel bakımına önem veren,   Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı