Özçelik Makina San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


35 Yıl önce Alüminyum ve PVC profil işleme makineleri ile üretim yolculuğuna başlayan ÖZÇELİK Makina, günümüzde ağırlıklı olarak alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde kullanılan 60'ın üzerinde makinenin önde gelen üreticisi haline gelmiştir. Bunların yanında Alüminyum Kompozit Panel, Demir ve Çelik profil gibi farklı endüstriyel ürünlerin işlenmesine de imkan sağlayan nitelikli makineleri de ürün gamına katmaya devam etmektedir.
İstanbul'un sanayi bölgelerinden Orhanlı'da 17.000 m² alan üzerinde, 15.000 m² kapalı, 11.000 m² açık alana sahip tamentegre makine üretim tesisinde Ar&Ge mühendisleri, makine mühendisleri, pazarlama ve teknik olmak üzere160 kişilik uzman ekibi ile senede 40.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır.

ÖZÇELİK Üretim teknolojilerini yakından takip eden ve bunu üretim hatlarına uygulayan teknoloji odaklı bir şirkettir.

Dökümhane, Kalıphane, Alüminyum Enjeksiyon Makineleri, CNC İşleme Merkezleri, Bobinaj Atölyesi, Boyahane, Lazer, Caka ve Büküm Atölyeleri ile tam entegre tesisinde; Portatif, Tek Kafa, Çift Kafa, Dört Kafa, Kompozit Panel İşleme, CNC Kesim ve İşleme Merkezleri ile müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına ve kişiye özel çözümler sunabilmektedir.

Satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça stoğu ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında; Rusya ve Ukrayna, Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Amerika, Asya'da merkezi noktalarda yer alan ve her geçen gün sayıları artan bayi ağı ile müşteri taleplerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Özçelik Makina San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe ve Finans Müdürü İstanbul(Asya) Özçelik Mak. San. Tic. A.Ş
Muhasebe ve Finans MüdürüÖzçelik Mak. San. Tic. A.Ş
Özçelik Makine, kapı & pencere imalat sektöründe, alüminyum ve plastik profillerin işlendiği bütün diğer endüstriyel faaliyetlerde kullanılan makinelerin önde gelen üreticisidir. 1980 yılında başladığı alüminyum ve PVC profil işleme makineleri üretimi yolcuğunda, bugün sektörünün en bilinen markalarından biridir. Portatif kesim makineleri imalatı ile sektöre hizmet vermeye başlamış, bunu takip eden zaman içinde freze, PVC işleme ve alıştırma grubunu üretimine katarak, profesyonel anlamda oluşan talebe, tümüyle cevap verecek modelleri ile ürün yelpazesini geliştirmiştir.Şirketimiz bünyesine aktif Finans Müdürü alınacaktır.   Üniversitelerin Ekonomi, Finans, Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun   Finans yöneticiliğinde en az 10 yıl deneyimli,   İyi derecede İngilizce bilen,   MS Office programlarına hâkim,   Tercihen SMMM belgesine sahip olan,   İşletme sermayesi yönetimi ve işletme bilanço analizi konularında deneyim sahibi olmak,   İletişim ve yönetim becerileri güçlü,   Organizasyon ve takip yeteneğine sahip,   Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama İletişim Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Özçelik Mak. San. Tic. A.Ş
Pazarlama İletişim Müdür YardımcısıÖzçelik Mak. San. Tic. A.Ş
3-5 years relevant Marketing Communications experience. Excellent command of written and spoken English second language is assets like French, Spanish. Expertise in translating business goals and strategies into actionable and measurable marketing and communications campaigns. Strong verbal, writing skills and demonstrated experience delivering content for public relations, web sites, collateral, and marketing campaigns. Track record of excellence in delivering on message, quality content across multiple mediums. Knowledge of the practical application of social media in B2B marketing. Excellent listening and communication skills with strong ability to influence people at all levels. Applicable BA or BS Degree. Excellent computer skills. Military service should be completed for male candidates. Having a valid driving license & no obstacles for traveling. Preferably lives in Asian Part of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Özçelik Mak. San. Tic. A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıÖzçelik Mak. San. Tic. A.Ş
·         Üniversitelerin İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji bölümlerinden mezun,·         İnsan Kaynakları İşe Alım, Eğitim, Bordro ve Puantaj süreçlerinde minimum 4 yıl deneyim sahibi,·         İnsan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı ve etkin iletişim kurabilen,·         Tercihen ileri seviyede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı