Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır

OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 6500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sinema Makinisti (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Sinema Makinisti (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Alanında tecrübeli,- Sinemacılık alanında kariyer hedefleyen,- Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,-Müşteri memnuniyeti odaklı,-İletişimi kuvvetli,-Dİnamik,güleryüzlü, diksiyonu düzgün,-Takım çalışmasına yatkın,- Bay,Bayan adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek / AVM
Yönetici AdayıÖzdilek / AVM
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı Bursa Özdilek
Satınalma Yönetici AdayıÖzdilek
- Lisans mezunu,(Tercihen İİBF) - İyi derecede ingilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 3 yıl sağlık ve güzellik merkezinde yönetici olarak çalışmış olmak,-25-40 yaş arasında olmak,-İyi derecede ingilizce bilmek (2.dil tercih sebebidir),-Estetisyenlik ve masörlük belgesine sahip olmak,-Dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün temsil ve ikna kabiliyetine sahip,-Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutatarak yüksek profildeki misafir portföyüne hitap edebilecek bilgi ve birikime sahip,-Spa personelinin,kaliteli hizmet ve sürekli gelişimi için yüksek motivasyonunu sağlayıp koruyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- En az Lise mezunu,- 20-30 yaş arasında,- Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,- Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde)- 5188 sayılı kanuna tabi olan,- Güvenlik sertifikasına sahip olan,- İstanbul'da ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaptan Garson İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kaptan GarsonÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi,-Tercihen a la carte restaurant tecrübesi olan,-Üniversite mezunu,tercihen Turizm Otelcilik bölümü,-İyi derecede İngilizce bilen,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-İstanbul'da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Satın Alma SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
•    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•    En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübe sahibi,•    Tercihen, İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen,•    İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip (Tercihen SAP, Materials Control programlarını bilen),•    25-35 yaş arası adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa ResepsiyonistiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversite / Yüksek okul mezunu,- Benzer pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi,- İyi derecede İngilizce bilen,- 20-30 yaş arasında,- İstanbul'da ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Şefi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversite mezunu olmak ,- En az 2 yıl sağlık ve güzellik merkezinde (SPA) yönetici olarak çalışmış olmak ,- 20 - 40 yaş arası olmak ,- İyi derecede ingilizce bilmek , 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Vardiya Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Vardiya SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen yüksek okul mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,- Tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl görev almış,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,- Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,- Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,- Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,- MS Office ve HK ( Fidelio, Opera vb.) paket programlarını kullanabilen,- İyi derecede ingilizce bilen,-  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer Bolu Özdilek / AVM
KasiyerÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu / Bolu Bolu Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu / BoluÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bolu'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Desinatör (İnegöl) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Desinatör (İnegöl)Özdilek / Ev Tekstil
- En az lise mezunu,- İyi derecede photoshop kullanabilen,- Baskı(emprime) desinatörlüğü alanında deneyimli,- Bursa veya İnegöl'de ikamet eden,(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu Uşak Özdilek / AVM
Bilgi Teknolojileri SorumlusuÖzdilek / AVM
-MYO veya Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun, (programcılık veya mühendislik bölümleri)-İşletme içerisindeki sistemlerin ve ekipmanların desteğini verecek,-Microsoft işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,-Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde cihazların uygulama desteğini sağlayacak,-Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-T-SQL bilgisine ve tecrübesine sahip, en az bir programlama dili ile proje gerçekleştirmiş olan-Askerlik görevini tamamlamış,-Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Asistanı / UŞAK/TURGUTLU Manisa, Uşak Özdilek / AVM
Mali İşler Asistanı / UŞAK/TURGUTLUÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen Micro ve SAP programlarını kullanmış,- Bay & Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Topoğraf / Alet Operatörü Bursa Özdilek / İnşaat
Topoğraf / Alet OperatörüÖzdilek / İnşaat
-Yetiştirilmek üzere,-Totalstation ve Nivo kullanmayı bilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecil,- Seyahat engeli olmayan ,- 35 yaşını aşmamış ,- Bay.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden (makine,motor,mekatronik,elektrik, v.b) mezun,- Tercihen mekanik bakım konularında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şenör Bursa Özdilek / İnşaat
ŞenörÖzdilek / İnşaat
- En az lise mezunu ,- En az 1 yıl iş deneyimine sahip ,- İlgili şefinin direktiflerini yerine getirebilecek ,- Seyahat engeli olmayan ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,-Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Asistanı/ BOLU/KOCAELİ/BURSA Bolu, Bursa, Kocaeli Özdilek / AVM
Mali İşler Asistanı/ BOLU/KOCAELİ/BURSAÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen Micro ve SAP programlarını kullanmış,- Bay & Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni İş Geliştirme ve Yatırım Planlama Uzmanı Bursa Özdilek
Yeni İş Geliştirme ve Yatırım Planlama UzmanıÖzdilek
-Bakanlıklar ve diğer devlet kurumlarıyla olan ilişkileri ve iletişimi sağlamak-Yeni yatırımlarla ilgili yasa ve mevzuatı takip ederek yasalara uygun bir şekilde tüm yatırım süreçlerini yönetmek-Firmamızın tüm patent, izin belgeleri, ruhsat ve tapu işlemlerini takip etmek-İyi derecede İngilizce bilmek (tercihen)-Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen-Seyahat engeli olmayan-Temsil yeteneğine sahip, iletişimi ve diksiyonu kuvvetli-Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Unlu Mamüller Ustası/ İzmir İzmir Özdilek / AVM
Unlu Mamüller Ustası/ İzmirÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- İzmir 'de ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İmalat ustaları,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
İnsan Kaynakları ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
-Üniversitelerin İktisadi ve İdari veya Sosyal Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,-İş hukuku, ücret bordroları, Sosyal Sigorta Mevzuatı uygulamaları alanında çalışmak isteyen,-SAP programını kullanabilen,-MS Office uygulamalarına hakim,-Güncel mevzuatı takip eden,-Otelcilik tecrübesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyahane Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Boyahane ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Tecrübeli veya tecrübesiz,- 40 yaşını aşmamış,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Mühendisi / Bolu - Düzce Bolu, Düzce Özdilek / İnşaat
İnşaat Mühendisi / Bolu - DüzceÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,- İnşaat proje yönetimi konusunda deneyimli (tercihen AVM ve Konut projelerinde) ,- İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen ( mekanik, elektrik vb programların uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek. )- Tercihen malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip,- MS Office, Autocad  programlarına hakim,- Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Yöneticilik yapabilecek , sevk ve idare yeteneğine sahip,- Autocad , Solidworks programlarını etkin kullanabilen ,-Analitik düşünebilen , problem çözebilme becerisi gelişmiş , sonuç odaklı,-En az 2 yıl deneyimli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Şefi/BOLU Bolu Özdilek / AVM
Genel Hizmet Şefi/BOLUÖzdilek / AVM
- Tercihen MYO veya lise mezunu- Temizlik gereçleri kullanımı konusunda deneyimli,- Sevk ve idare yeteneğine sahip,- Bolu'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Askerlik hizmetini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası / Bolu Bolu Özdilek / AVM
Pasta Ustası / BoluÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Bolu'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Bolu, Manisa, ... Özdilek / İnşaat
İnşaat MühendisiÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,- İnşaat proje yönetimi konusunda deneyimli (tercihen AVM ve Konut projelerinde) ,- İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen ( mekanik, elektrik vb programların uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek. )- Tercihen malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip,- MS Office, Autocad  programlarına hakim,- Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
- Lise mezunu,- 20-30 yaş arasında,- Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,- Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde)- 5188 sayılı kanuna tabi olan,-Silahlı güvenlik sertifikasına sahip olan,- İzmir'de ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Proje Sorumlusu Bursa Özdilek / İnşaat
İnşaat Proje SorumlusuÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,- İnşaat proje yönetimi konusunda en az 5 sene deneyimli (tercihen konut projelerinde) ,- İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen ( mekanik, elektrik vb programların uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek. )- Tercihen malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip,- MS Office, Autocad  programlarına hakim,- Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson-Garson Yardımcısı / Bolu Bolu Özdilek / AVM
Garson-Garson Yardımcısı / BoluÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bolu'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makam Şoförü Bursa Özdilek
Makam ŞoförüÖzdilek
- Lise mezunu,- B,C sınıfı ehliyet ve psikoteknik belgelerine sahip,- Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,- 40 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Garson Yardımcısı / Bursa Bursa Özdilek / AVM
Garson-Garson Yardımcısı / BursaÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Yönetim ve Eğitim Sorumlusu İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kalite Yönetim ve Eğitim SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
En az yüksek okul mezunu olmak En az 3 yıl aynı pozisyonda deneyimli olmak 25-30 yaş arasında olmak İngilizce bilmek Paket programlar ve Ms Office uygulamalarını bilmek ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Moda ve Giyim Tasarım Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Moda ve Giyim Tasarım SorumlusuÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinden veya İlgili bölümlerinden mezun,- Alanında deneyimli,- Ürettiğimiz giyim ürünleri için günün modasına uygun tasarımları yapabilecek,- Modayı ve sektörü yakından takip eden,- Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Bursa, Manisa, ... Özdilek / AVM
Gıda MühendisiÖzdilek / AVM
-Üniversitelerin Gıda Mühendisliği  bölümünden mezun,-Perakendeciliğe ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine, vardiyalı ve hafta sonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel Şefi - Uşak Uşak Özdilek
Personel Şefi - UşakÖzdilek
Üniversitelerin İktisadi ve İdari veya ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen, İşe alım, ve İnsan Kaynakları süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi güçlü, ikna etme yeteneği gelişmiş, PDKS, personel özlük işleri,bordrolama, puantaj, konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Uşak'ta ikamet eden, Bay, bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi - Turgutlu Manisa Özdilek
Personel Şefi - TurgutluÖzdilek
Üniversitelerin İktisadi ve İdari veya ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen, İşe alım, ve İnsan Kaynakları süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi güçlü, ikna etme yeteneği gelişmiş, PDKS, personel özlük işleri,bordrolama, puantaj, konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa Turgutlu'da ikamet eden, Bay, bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Özlüce Bursa Özdilek / AVM
Genel Başvuru ÖzlüceÖzdilek / AVM
 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Sorumlusu (E - Ticaret) Bursa Özdilek / AVM
Yazılım Sorumlusu (E - Ticaret)Özdilek / AVM
Fakültelerin 4 yıllık MIS , Bilgisayar, Matematik, Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip Tercihen HTML/HTML5, CSS, Webservis ve DB2 bilgisine sahip, Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan, WEB tabanlı uygulama geliştirebilecek, MS Office uygulamalarını bilen, Tercihen Linux SUSE işletim sistemini bilen, Sorumlu olduğu alanlardaki program ve veri tabanlarının güvenlik, bakım, yedekleme, kurtarma, loglama, lisans takibi, eğitim, analiz, anlık destek ihtiyaçlarını karşılayacak, tedarikçiler ile olan iletişimi sağlayacak, Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayacak,  E-ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Klima Bakım Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Klima Bakım SorumlusuÖzdilek / AVM
- MYO veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Benzer bir pozisyonda daha önce görev almış,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför (BURSA) Bursa Özdilek / AVM
Şoför (BURSA)Özdilek / AVM
- Fiilen şoförlük deneyimi olan,- E sınıfı ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı