Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır,Viaport Venezia (İstanbul),Novada (Tokat), Festiva (Uşak), Viaport Tuzla Marina AVM (İstanbul), Forum Kapadokya AVM, Erzincan Park AVM, Van AVM, 14 Burda AVM(Bolu), Kuşadası Pasaj( Aydın), Park 23 (Elazığ), Çorlu Trend Arena (Tekirdağ), Novada Manavgat (Antalya), Nazilli Bamboo (Aydın), Orhangazi Oksijen AVM (Bursa), Gebze Oksijen AVM (Kocaeli)


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 7400

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,- Bay .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik MüdürÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,-Beş yıldızlı otellerde en az 5 yıl teknik yönetici olarak çalışmış olmak,-Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip olmak,-Bina Enerji Yöneticisi Sertifikasına sahip olmak,-Tercihen İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahip olmak,-Oda otomasyonu ( incoon ) ve toplantı salonları otomasyon sistemlerine hakim olmak,-KNX altyapısına hakim olmak,-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,-Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek,-İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
Elektrik TeknikeriÖzdilek / İnşaat
-Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veye MeslekYüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,-Elektrik tesisat işleri, elektrik arıza, bakım-onarım işlerine hakim,tercihen AVM tecrübesi olan,-En az 2 yıl tecrübeli,- 22-30 yaş aralığında,-Seyahat engeli bulunmayan,-Aktif olarak araç kullanabilen,-Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek
Yönetici AdayıÖzdilek
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Depo ElemanıÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telefon Santral Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Telefon Santral GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Yüksekokul mezunu,20-30 yaş arasında,Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil bilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),İzmir'de ikamet eden,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer Bursa Özdilek / AVM
KasiyerÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İplik Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun ,- Vardiyalı çalışabilecek ,- İnsan ilişkileri kuvvetli ,- Sevk ve idare yeteneğine sahip ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Araştırmacı, yeniliklere açık,- İnegöl'de ikamet eden / edebilecek ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi - Veteriner Hekim Bursa Özdilek / AVM
Gıda Mühendisi - Veteriner HekimÖzdilek / AVM
-Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümü veya Veteriner fakültesinden mezun,-Perakendeciliğe ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-27 yaşını aşmamış,-Bay, bayan adaylar.(Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cari Hesaplar Sorumlusu İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Cari Hesaplar SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun, Otelcilik alanında, benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI programı kullanmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhu ile hareket eden, Dürüst, Raporlama ve planlama bilgisini olan , Analitik düşünce yapısına sahip,İzmir'de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Döner Ustası Bursa Özdilek / AVM
Döner UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Bursa'da ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Izgara Ustası Kocaeli Özdilek / AVM
Izgara UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Kocaeli ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Ürün Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Depo Ürün Kabul ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
• Lise/MYO mezunu,• En az 2 yıl benzer departmanda çalışmış,• 28 yaşını aşmamış,• Ofis programlarına hakim,• El terminali kullanabilen,• B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bowling Personeli Bursa Özdilek / AVM
Bowling PersoneliÖzdilek / AVM
En az lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik,güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu/Çorlu Tekirdağ Özdilek / Ev Tekstil
Satış Sorumlusu/ÇorluÖzdilek / Ev Tekstil
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Tekirdağ/Çorlu' da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Avr.), ... Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat ŞefiWyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,- Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,- Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,- Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,- Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,- MS Office ve HK ( Fidelio, Opera vb.) paket programlarını kullanabilen,- İyi derecede ingilizce bilen,-  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Tercihen, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesi ile  Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip- 35 yaşını aşmamış,- Bursa-İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel - Wyndham Otel İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Engelli Personel - Wyndham OtelÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİ Kocaeli Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Kocaeli'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine bölümünden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Seyahat engeli bulunmayan,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Araştırmacı, yeniliklere açık, - İnegöl'de İkamet eden, edebilecek -  Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Kasiyer / DüzceÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Unlu Mamüller Ustası-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Unlu Mamüller Ustası-DüzceÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Düzce'de ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İmalat usta ve usta yardımcıları(baklava,pasta,börek,mayalı,ekmek),- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Ustası / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Pasta Ustası / DüzceÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,- Düzce'de ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson-Düzce Düzce Özdilek / AVM
Garson-DüzceÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Düzce'de ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı / Düzce Düzce Özdilek / AVM
Depo Elemanı / DüzceÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Balık Reyon Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Balık Reyon ElemanıÖzdilek / AVM
- Tercihen Lise Mezunu,- Balık çeşitleri konusunda bilgili ve tercihen satışı konusunda deneyimli,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kuru Temizleme Ustası Bursa Özdilek / AVM
Kuru Temizleme UstasıÖzdilek / AVM
-Kuru Temizleme-Ütü alanında deneyimli,-Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-En az lise mezunu,-35 yaşını aşmamış,-Askerlik hizmetini tamamlamış.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinema Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Sinema GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- 27 yaşını aşmamış,- Ekip çalışmasına yatkın,- Pozitif ve güleryüzlü,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa, Yalova Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ve Yalova'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AŞÇI-YENİŞEHİR Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
AŞÇI-YENİŞEHİRÖzdilek / Tabiat Tarım
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay , Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı