Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat -  Adana Optimum Outlet – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena -  Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stok Kontrol Sorumlusu (Gemlik) Bursa Özdilek / AVM
Stok Kontrol Sorumlusu (Gemlik)Özdilek / AVM
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Tercihen perakende-mağazacılık sektöründe stok kontrol operasyonlarında deneyimli,·        Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip,·        Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli,·        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·        Tercihen SAP bilen,·        Raporlama ve analiz yönü güçlü,·        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde benzer görevlerde çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul)Özdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Harita Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
Harita TeknikeriÖzdilek / İnşaat
- Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,- En az dört yıl şantiye tecrübesi olan,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
İnşaat TeknikeriÖzdilek / İnşaat
- Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,- En az dört yıl şantiye tecrübesi olan,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı - Kocaeli Kocaeli Özdilek / AVM
Aşçı - KocaeliÖzdilek / AVM
- Kocaeli'de ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İplik ve Dokuma Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik ve Dokuma Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Üniversitelerin Endüstri ,Tekstil, Makine, Elektrik, Elektrik - Elektronik  Mühendisliği bölümlerinden yada Tekstil , Makina  Elektrik, Elektrik - Elektronik MYO ' larından mezun,-Tercihen iplik ve dokuma üretimi konusunda tecrübeli,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış,-İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuru Temizleme Ustası Bursa Özdilek / AVM
Kuru Temizleme UstasıÖzdilek / AVM
-Kuru Temizleme-Ütü alanında deneyimli,-Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-En az lise mezunu,-35 yaşını aşmamış,-Askerlik hizmetini tamamlamış.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Tercihen, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesi ile  Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip- 35 yaşını aşmamış,- Bursa-İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Güvenlik ve Risk Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
IT Güvenlik ve Risk UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin  Bilgisayar, Matematik, Elektrik-Elektronik , Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,ISO 27001, PCI (Data Security Standard) standartları konusunda bilgi sahibi,Tercihen COBIT, ITIL süreçlerini bilen,Temel risk yönetimi – iç denetim kavramlarına hâkim ve tercihen risk değerlendirme konusunda tecrübeli,IT güvenlik donanımları ve yazılımları hakkında bilgi sahibi,Bilgi güvenliği standartları hakkında eğitim almış,Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun,SAP BW - BO alanlarında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 projede tam zamanlı görev almış, Tercihen SQL Server, SSIS ve OLAP üzerinde aktif rol almış, Tercihen veri tabanı tasarımı, veri madenciliği, Predictive Analitics ve SPSS konusunda tecrübe sahibi,İyi derece Microsoft Excel hakkında bilgi sahibi, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Dokümantasyona önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Firmanın yazılım geliştirme standartlarına uyan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) Bursa Özdilek / AVM
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)Özdilek / AVM
·         Fakültelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip·         Tercihen HTML/HTML5, CSS, Webservis ve DB2 bilgisine sahip,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         WEB tabanlı uygulama geliştirebilecek,·         MS Office uygulamalarını bilen,·         Tercihen Linux SUSE işletim sistemini bilen,·         Sorumlu olduğu alanlardaki program ve veri tabanlarının güvenlik, bakım, yedekleme, kurtarma, loglama, lisans takibi, eğitim, analiz, anlık destek ihtiyaçlarını karşılayacak, tedarikçiler ile olan iletişimi sağlayacak,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayacak, ·         E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip,·         Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hayvan Sağlığı Teknisyeni (Yenişehir) Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Hayvan Sağlığı Teknisyeni (Yenişehir)Özdilek / Tabiat Tarım
- Üniversitelerin Hayvan yetiştiriciliği ve Sağlığı veya Hayvancılık ile ilgili bölümlerinden mezun,- Tarım ve hayvancılık konusunda çalışmaya istekli,- Hayvanların beslenmesi, üretilmesi ile ilgili çalışmaları yapabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bursa Yenişehir ilçesinde ikamet eden / edebilecek,- Aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı İzmir Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Depo ElemanıÖzdilek / AVM
- Lise mezunu,- 35 yaşını aşmamış,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makam Şoförü Bursa Özdilek
Makam ŞoförüÖzdilek
- Lise mezunu,- B,C sınıfı ehliyet ve psikoteknik belgelerine sahip,- Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,- 40 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Teknik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okulları,Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin  Elektrik, Elektronik, Makine, Torna, Tesviye, Metal İşleri ve benzeri bölümlerinden mezun, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Elektrik,elektronik konusunda,kumanda,plc,otomasyon ve hız kontrol elemanları hakkında temel düzeyde bilgi sahibi ve teknik   malzeme bilgisine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ziraat Mühendisi ( Yenişehir ) Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Ziraat Mühendisi ( Yenişehir )Özdilek / Tabiat Tarım
- Üniversitelerin ziraat fakültelerinin zootekni , bahçe bitkileri, tarla bitkileri veya  bitki koruma bölümlerinden mezun,- Tarım ve hayvancılık konusunda çalışmaya istekli,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bursa Yenişehir ilçesinde ikamet eden / edebilecek , (lojman tahsis edilecektir)- Aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise mezunu,20-30 yaş arasında,Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde)5188 sayılı kanuna tabi olan,Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan,İzmir'de ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Benzer pozisyonda ve ekip yönetimi konusunda deneyimli,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Maliyet kontrolü ve verimlilik analizleri yapabilecek,- Çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş,- İletişim becerisi yüksek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. ( Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Terapist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
TerapistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak,- En az 2 yıl otelcilik tecrübesine sahip olmak,- 20-35 yaş arasında olmak,- İngilizce bilmek,- Masörlük/Masözlük belgesine sahip olmak,- Tercihen ustalık belgesine sahip olmak,- Yukarıdaki kriterlere sahip bayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Moda ve Giyim Tasarım Sorumlusu Bursa Özdilek
Moda ve Giyim Tasarım SorumlusuÖzdilek
-Üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinden mezun ( Moda Tasarım , Giyim , Tekstil )-Alanında deneyimli,-Ürettiğimiz giyim ürünleri için günün modasına uygun tasarımları yapabilecek,-Modayı ve sektörü yakından takip eden,-Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,-Seyahat engeli olmayan,-Bay-bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Meze Ustası Bursa Özdilek / AVM
Meze UstasıÖzdilek / AVM
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli (soğuk),- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / ANTALYA Antalya Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / ANTALYAÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Antalya'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı