Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul, Erzurum Mng Mall Avm

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat / Alanya Alanyum -  Adana Optimum Outlet / Park Adana – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum Aydın – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena - Denizli Aquamall - Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova / Menemen Novada – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 47
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bowling Personeli Antalya Özdilek / AVM
Bowling PersoneliÖzdilek / AVM
En az lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik,güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ŞoförÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise mezunu,- En az 3 yıl fiilen şoförlük deneyimi olan,- E sınıfı ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Personeli (Elektrik) İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Servis Personeli (Elektrik)Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
MYO Teknik bölümler mezunu veya endüstri meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Elektrik bakım ve sistem konusunda deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Genel BaşvuruÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Otelimizde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Engelli personel arayışımız bulunmaktadır.İzmir' de  ikamet eden,Yasa gereği engelli kadrosuna uygun,Tercihen en az lise mezunu,18-30 yaş aralığında,Takım arkadaşları aramaktayız.Adayların engel durumuna göre uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Mühendisi Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil MühendisiÖzdilek / Ev Tekstil
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS.Office programlarını iyi kullanabilen, Araştırmacı, yeniliklere açık, Bursa 'da ikamet eden. (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel (Bursa) Bursa Özdilek / Holding
Engelli Personel (Bursa)Özdilek / Holding
Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı (En az %40 oranında engelli raporu olan) ,   40 yaşını aşmamış, Bay-Bayan . Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;Engellerini net olarak ifade etmelerini , Hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini (pozisyonlar iş tanımında belirtilmiştir) belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-ticaret Yazılım Geliştirme Uzmanı Bursa Özdilek / AVM
E-ticaret Yazılım Geliştirme UzmanıÖzdilek / AVM
·         Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar, MIS veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilen,·         En az bir yazılım dilinde ileri derecede deneyim sahibi olan,·         Tercihen JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip olan,·         Tercihen HTML/HTML5, CSS bilgisine sahip olan,·         Tercihen Webservis bilgisine sahip olan,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         Tercihen IOS, Android, IPAD, Tablet Mobil Uygulama geliştirme deneyimi olan,·         Tercihen DB2 bilgisine sahip olan,·         Tercihen Linux işletim sistemi bilgisine sahip olan,·         WEB tabanlı uygulamalar geliştirebilen,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayan,·         Takım çalışmasına uyumlu,·         Yeni teknolojileri takip eden ve kendini sürekli geliştiren,·         Tercihen E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip olan,·         Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Satınalma Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Lojistik Satınalma Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Lisans mezunu,(Tercihen Makine Mühendisliği, Makine Öğretmenliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun)- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- Seyahat engeli olmayan,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, denetimi seven ve meslek edinmek isteyen, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen perakende şirketlerin İç Denetim bölümünde deneyim sahibi, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan, ERP üzerinde cari hareketler,  stok takibi vb. konularda tecrübeli, gerektiğinde eğitim verebilecek, (Tercihen SAP)Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, MS. Office programlarını iyi kullanabilen, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Mali İşler Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen SAP programlarını kullanmış,-(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Fitness Eğitmeni İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Part Time Fitness EğitmeniÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spor akademisi mezunu,Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli,"Personal trainer" tecrübesi olan,reformer pilates gibi stüdyo grup dersleri verebilen,İnsan ilişkileri kuvvetli ve kendini ifade edebilen,İngilizce bilen,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
Tercihen temizlik konusunda deneyimli, Titiz, hijyen kurallarına dikkat eden, Bursa'da ikamet eden, Bay , Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Kasiyer (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu / İzmir İzmir Özdilek / Ev Tekstil
Satış Sorumlusu / İzmirÖzdilek / Ev Tekstil
- Asgari Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- İzmir' de ikamet eden,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pilot Bursa Özdilek / ÖzekAIR
PilotÖzdilek / ÖzekAIR
- Sivil Havacılık sektöründe en az 5 yıl çalışmış,- 2000 saat ve üzeri, en az 1000 saat High Altitude, High Performance, Complex Airplane tecrübesi olan,- Minimum ICAO level 4,- Uçuş öğretmenliği (FI) tecrübesi olan,- Tercihen geçerli ATPL veya CPL sahibi olmak,-Geçerli Multi Engine Type Rating ,-Geçerli Class 1 sağlık sertifikası olan,- MCC, RVSM, CRM, DGR eğitimleri almış,- Tercihen üniversite mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Vardiya Amiri / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokuma Vardiya Amiri / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,- Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü,- Takım çalışmasına yatkın,- Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,- MS Office programlarını kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Depo Sorumlusu / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okullarının ‘Dış Ticaret’ veya ‘Lojistik’ bölümlerinden mezun,- Depo pozisyonlarında en az 1 yıl tecrübesi olan,- MS Office uygulamalarını kullanabilen,- El terminali ile mal kabul yapmayı bilen,- Ürünlerin araçlara yüklenmesi ve sayım takip işlerini yapabilecek,- Deponun fiziksel ortamda ve bilgisayar ortamında takibini yapabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhu ile hareket eden,- Askerlik ile ilişkisi olmayan,- Aktif araç kullanabilen,- Bursa' da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuru Temizleme Ustası Bursa Özdilek / AVM
Kuru Temizleme UstasıÖzdilek / AVM
-Kuru Temizleme-Ütü alanında deneyimli,-Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-En az lise mezunu,-35 yaşını aşmamış,-Askerlik hizmetini tamamlamış.-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Mühendisi Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim MühendisiÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.·         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Makine Mühendisliği /Teknik Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun,·         Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel, Tekstil üretimi, İnşaat birimlerinde; elektrik/mekanik ve hakediş kontrol bilgisine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·         MS. Office programlarını iyi kullanabilen,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,·         Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·         Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan,·         İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,·         Bursa'da ikamet eden / edebilecek,·         Askerlik görevini tamamlamış,·         Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Düz Makineci / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Düz Makineci / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Bursa'da ikamet eden,- Vardiyalı veya tek vardiya çalışabilecek,- Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Nöbetçi Müdür İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Nöbetçi MüdürÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,-Akşam ve Gece vardiyalarında dönüşümlü olarak çalışabilecek,- Otelcilik sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi,- 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl yöneticilik yapmış,- İyi derecede İngilizce bilen ,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Ekip çalışmasına yatkın,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Lise mezunu,20-35 yaş arasında,Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde)5188 sayılı kanuna tabi olan,Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan,İzmir'de ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hostes İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
HostesÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda uluslararası zincir otel deneyimi olan, Microsoft Uygulamalarına ve tercihen otel yazılımına hâkim, İyi derecede servis İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerisine sahip olmak, Beden dilini, jest ve mimiklerini doğru kullanmak, Yazım – imla ve yazım – noktalama kurallarına uygun olarak dili doğru ve etkin bir şekilde kullanmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson/Komi İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Garson/KomiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Müşteri memnuniyeti odaklı,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay&Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Elemanı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Boyahane Elemanı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Tecrübeli veya tecrübesiz,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Sorumlusu (Ev Tekstili Mağazaları) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Görsel Sunum Sorumlusu (Ev Tekstili Mağazaları)Özdilek / Ev Tekstil
- Tercihen üniversite mezunu,- Alanında 3 yıl tecrübeli,- Mağazacılık sektöründe dekorasyon, yerleşim  teknikleri, raf, vitrin dizaynı gibi konularda bilgi sahibi,- Görsel materyalleri mağazada uygun ve etkin olarak kullanabilen,- Yaratıcı bakış açısı ve planlama becerisine sahip,- Yoğun seyahat temposuna uyum sağlayabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,- MS Office programlarına hakim.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Elektrik ve Elektronik Teknik Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
MYO Elektrik/Elektronik bölümü veya ilgili meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Benzer bir pozisyonda deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Demi ChefÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen Turizm Otelcilik / Aşçılık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu,- Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimi olan,- Tercihen 22-36 yaşları arasında,- Yeniliklere ve öğrenmeye açık,- Sektör ve bölümü ile ilgili yenilikleri takip edebilecek,- Şefinin olmadığı durumlarda tüm işleyişe hakim olabilecek, bununla ilgili tüm depertmanlarla gerekli iletişimi kurabilecek ve demirbaşların gerekli kontrolünü yapabilecek,- Misafir memnuniyeti odaklı,- Hijyen kurallarına standartlar doğrultusunda uyabilecek olan,- Şeflerinin yapacağı tüm çalışmalara katılabilecek ve tüm yiyecek reçetelerini hazırlayabilecek,- Takım çalışmasına yatkın, ekip yönlendirebilecek ve sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Mutfak KomisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu,En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimli,18-24 yaş arasında,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lise Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Üniversitelerin  Endüstri ve Tekstil Mühendisliği bölüm mezunları ileTeknik Eğitim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler bölüm mezunları veya Meslek Yüksek Okulu Tekstil bölümü mezunu ,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış, -İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Piyasa Satış Temsilcisi Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İç Piyasa Satış TemsilcisiÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun,- Tecihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli,- Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,- İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek,- Çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,- Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,- Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,- MS Office programlarını iyi kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),- Bursa'da ikamet eden / edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Şoför (İstanbul)Özdilek / AVM
- Lise mezunu,- En az 3 yıl fiilen şoförlük deneyimi olan,- E sınıfı ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Bursa'da ikamet eden,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokumacı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokumacı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Otomatik havlu tezgahlarında çalışabilecek,- Tercihen deneyimli,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu / Turgutlu Manisa Özdilek / AVM
Stok Kontrol Sorumlusu / TurgutluÖzdilek / AVM
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Tercihen perakende-mağazacılık sektöründe stok kontrol operasyonlarında deneyimli,·        Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip,·        Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli,·        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·        Tercihen SAP bilen,·        Raporlama ve analiz yönü güçlü,·        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·        Seyahat engeli olmayan,·        Askerliğini yapmış bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kuaför Bursa Özdilek / AVM
KuaförÖzdilek / AVM
- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Pazarlama Sorumlusu Bursa Özdilek / Holding
Üretim Pazarlama SorumlusuÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin Endüstri, Makina ve ya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun ,- İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip ,- Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan ,- Problem çözme , analitik düşünme , sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip ,- MS Office programlarına hakim,- Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),- 30 yaşını aşmamış .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik MühendisiÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesine sahip,- Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip, - Tercihen ÇSGB ‘den İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikası bulunan (B sınıfı) ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Aktif araç kullanabilen,- Bursa' da ikamet eden veya edebilecek,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Komi (İzmir ) İzmir Özdilek / AVM
Komi (İzmir )Özdilek / AVM
-Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Kafe- Restoran tecrübesi olan,- 30 yaşını aşmamış,- İzmir'de ikamet eden,- Bay / Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı