Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır

OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 6500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Spa Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 5 yıl turizm sektörü,spa merkezinde yönetici olarak çalışmış olmak,-25-45 yaş arasında olmak,-İyi derecede ingilizce bilmek (2.dil tercih sebebidir),-Estetisyenlik ve masörlük belgesine sahip olmak,-Dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün temsil ve ikna kabiliyetine sahip,-Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutatarak yüksek profildeki misafir portföyüne hitap edebilecek bilgi ve birikime sahip,-Spa personelinin,kaliteli hizmet ve sürekli gelişimi için yüksek motivasyonunu sağlayıp koruyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / İnşaat
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / İnşaat
- Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden (makine,motor,mekatronik,tesisat teknolojisi ve iklimlendirme v.b) mezun,- Tercihen mekanik bakım konularında tecrübeli,- MS OFFİCE programlarına (word,excel) hakim,- En az 2 yıl deneyimli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- 35 yaşını aşmamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 3 yıl sağlık ve güzellik merkezinde yönetici olarak çalışmış olmak,-25-40 yaş arasında olmak,-İyi derecede ingilizce bilmek (2.dil tercih sebebidir),-Estetisyenlik ve masörlük belgesine sahip olmak,-Dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün temsil ve ikna kabiliyetine sahip,-Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutatarak yüksek profildeki misafir portföyüne hitap edebilecek bilgi ve birikime sahip,-Spa personelinin,kaliteli hizmet ve sürekli gelişimi için yüksek motivasyonunu sağlayıp koruyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- En az Lise mezunu,- 20-30 yaş arasında,- Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,- Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde)- 5188 sayılı kanuna tabi olan,- Güvenlik sertifikasına sahip olan,- İstanbul'da ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Genel BaşvuruÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Wyndham Grand İzmir Otelimizde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Engelli personel arayışımız bulunmaktadır. İzmir' de  ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18-30 yaş aralığında, Takım arkadaşları aramaktayız.Adayların engel durumuna göre uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek
Genel BaşvuruÖzdilek
Bu  ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır.İlana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek firmamızda oluşacak pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuzun değerlendirilebilmesi için, ön yazınıza görev almak istediğiniz görev alanı ve/veya pozisyon detaylarını belirterek ilanımıza başvurmanızı rica ederiz.İlginize teşekkür ederiz.İzmir Özdilek AVM İnsan Kaynakları Departmanı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (Kocaeli) Kocaeli Özdilek
Temizlik Görevlisi (Kocaeli)Özdilek
- 18-40 yaş arasında,- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Kocaeli'de ikamet eden,- Bay,Bayan .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vasıfsız Eleman Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vasıfsız ElemanÖzdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerliğini tamamlamış,- 40 yaşını aşmamış,-Vasıflı / vasıfsız bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Asistanı Bursa Özdilek / AVM
Mali İşler AsistanıÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen Micro ve SAP programlarını kullanmış,- Bay & Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Santral GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Yüksek okul veya üniversite mezunu,Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli,Diksiyonu düzgün, İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen,Ms Ofice programlarına hakim, tercihen Opera programını kullanmış, Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,20-25 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek
Kat Hizmetleri MüdürüÖzdilek
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde Kat Hizmetleri Müdürü olarak çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Mimar Bursa Özdilek / İnşaat
İç MimarÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun ,- En az 5 yıl  mesleki deneyime sahip ,- MS Office , Autocad ve MS Project programlarına hakim ,- AVM inşaatı ve büyük ölçekli projelerde deneyim sahibi ,- Proje koordinasyonunda deneyimli ,- Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,-Seyahat ve farklı şehirlerde konaklama engeli bulunmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış , bay 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Boyahane Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Boyahane ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Tecrübeli veya tecrübesiz,- 40 yaşını aşmamış,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİ Kocaeli Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Kocaeli'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği ve Risk Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
Bilgi Güvenliği ve Risk UzmanıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere,  Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar, Yazılım, Matematik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ISO 27001, PCI Data Security Standard standartları konusunda bilgi sahibi, COBIT, ITIL süreçlerini tercihen bilen, Temel risk yönetimi – iç denetim kavramlarına hakim ve tercihen risk değerlendirme konusunda tecrübeli, IT güvenlik donanımları ve yazılımları hakkında bilgi sahibi, Bilgi güvenliği standartları hakkında eğitim almış, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen CISA, CISSP, ISO 27001 LA, CEH sertifikalarından birisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Estetisyen - Masöz İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Estetisyen - MasözÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise veya meslek yüksek okullarının tercihen ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Bayan, İzmir'de ikamet eden, Ustalık ve kalfalık belgesi sahibi,  Cilt bakımı ve masaj uygulamalarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise mezunu, 20-30 yaş arasında, Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen, Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde) 5188 sayılı kanuna tabi olan, Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek
Depo Elemanı (Bursa)Özdilek
- En az lise mezunu- Vardiyalı çalışabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Tercihen sigara kullanmayan- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Yöneticilik yapabilecek , sevk ve idare yeteneğine sahip,- Autocad , Solidworks programlarını etkin kullanabilen ,-Analitik düşünebilen , problem çözebilme becerisi gelişmiş , sonuç odaklı,-En az 2 yıl deneyimli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Bursa Özdilek / İnşaat
Makine MühendisiÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Şantiye ve proje uygulamalarında saha mühendisliği deneyimine sahip, - Tercihen Hakediş tecrübesi olan,- Hvac,ısıtma,soğutma,havalandırma,sıhhi tesisat,yangın tesisatı tecrübesine sahip,- Ms office, auto cad ve Ms project programlarına hakim,- Konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Askerlik hizmetini tamamlamış,- 40 yaşını aşmamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı