Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır

OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 6500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kat Hizmetleri Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ekstra Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Ekstra Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise mezunu, 18-30 yaş arasında, Tercihen otelcilik alanında servis deneyimli, İzmir' de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Estetisyen - Terapist İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Estetisyen - TerapistÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Bayan, İzmir'de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan, Ustalık ve kalfalık belgesi sahibi,  Cilt bakımı VE masaj uygulamalarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Spa Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
En az ilkokul mezunu, 20-35 yaşları arasında, Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip, Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış, Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Lise mezunu, 20-30 yaş arasında, Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen, Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde) 5188 sayılı kanuna tabi olan, Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan, İzmir'de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Özdilek / AVM
Otomasyon Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- MYO İklimlendirme veya Otomasyon bölümü mezunu,- Avm, otel gibi yapılarda benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli,- Tercihen İngilizce bilen,- Takım çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - Turgutlu Manisa Özdilek / AVM
Aşçı - TurgutluÖzdilek / AVM
- Manisa Turgutlu'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Bursa Özdilek
Genel Hizmet ElemanıÖzdilek
Bursa ÖZLÜCE Özdilek 'de görevlendirilmek üzere, genel hizmet elemanı alınacaktır.- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Yöneticilik yapabilecek , sevk ve idare yeteneğine sahip,- Autocad , Solidworks programlarını etkin kullanabilen ,-Analitik düşünebilen , problem çözebilme becerisi gelişmiş , sonuç odaklı,-En az 2 yıl deneyimli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Özdilek / İnşaat
Dizayn Ofis MimarıÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun ,- En az 4 yıl  mesleki deneyime sahip ,- MS Office , Autocad programlarına hakim ,- MS Project programını orta seviyede kullanabilen ,- AVM inşaatı ve büyük ölçekli projelerde deneyim sahibi ,- Proje koordinasyonunda deneyimli ,- Ekip çalışmasına yatkın ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Bursa Özdilek / İnşaat
Mimari Teknik RessamÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,- Mimari detay çizim konularında deneyimli , teknik resim kural ve prensiplerine hakim ,- AVM , ofis , otel , iş merkezi projelerinde uygulamalı çizim yapabilecek ,- Saha imalatı için gerekli detay ve shop - drawing çizimlerini oluşturabilecek ,- En az 5 yıl mesleki deneyime sahip ,- Autocad programına hakim ,- 30 yaşını aşmamış ,- Bay / bayan (Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış ).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Bursa Özdilek / İnşaat
Makine MühendisiÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Şantiye ve proje uygulamalarında saha mühendisliği deneyimine sahip, - Tercihen Hakediş tecrübesi olan,- Hvac,ısıtma,soğutma,havalandırma,sıhhi tesisat,yangın tesisatı tecrübesine sahip,- Ms office, auto cad ve Ms project programlarına hakim,- Konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Askerlik hizmetini tamamlamış,- 40 yaşını aşmamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Estetisyen - Terapist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Estetisyen - TerapistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak,- En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olmak,- 20-35 yaş arasında olmak,- İngilizce bilmek,- Tercihen ustalık belgesine sahip olmak,- Cilt bakımı uygulamalarına hakim olmak,- Cilt Bakımı ve/veya Masörlük/Masözlük belgesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Asistanı / Afyon Afyon Özdilek / AVM
Mali İşler Asistanı / AfyonÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen Micro ve SAP programlarını kullanmış,- Askerlik hizmetini tamamlamış.- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu ( Yalova ) Yalova Özdilek / AVM
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu ( Yalova )Özdilek / AVM
- Üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümlerinden mezun,- Pazarlama İletişimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli,- Tercihen özellikle alışveriş merkezlerinde benzer bir pozisyonda görev almış,- Analitik ve sonuç odaklı,- Sektör ve pazar trendlerini yakından takip ederek,maksimum faydayı sağlayacak stratejileri geliştirerek uygulayacak,- Bay,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,- 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl aynı görevde çalışmış olmak,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek.  (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu / Gebze - Orhangazi Bursa, Kocaeli Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu / Gebze - OrhangaziÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Gebze veya Orhangazi ' de ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Mali İşler SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin İktisadi, İdari Bilimler Fakültesi, Muhasebe veya Finans bölümlerinden mezun,-35 yaşını aşmamış-Tercihen SAP bilen ve Ms Office programlarına hakim,-Otelcilik ve Muhasebe alanında, benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli,-İyi derecede İngilizce bilen,-Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),-Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhu ile hareket eden, sayısal düşünme kabiliyeti olan, dürüst,-Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Özdilek / İnşaat
Teknik Ofis MühendisiÖzdilek / İnşaat
- Üniversitlerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun ,- Toplu konut , AVM vb. büyük ölçekli projelerde en az 2 yıl Teknik Ofis Tecrübeli ,- Metraj , hakediş ve rapor hazırlanması konularına hakim ,- MS Office ve Autocad programlarını aktif kullanabilen ,- Analiz ve raporlama becerisine sahip ,- Düzenli , yoğun iş temposuna alışkın , ekip çalışmasına yatkın ,- Analitik düşünme yeteğine sahip ve çözüm odaklı , - Askerlik görevini tamamlamış veya ilişiği bulunmayan,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
İnce İşler TeknikeriÖzdilek / İnşaat
- Meslek Yüksek Okullarının İnşaat - Yapı bölümlerinden mezun ,- Alanında 7-10 yıl deneyimli ,- Saha ve aplikasyon uygulamalarını kontrol edebilecek ve ince işler imalatlarını takip edebilecek ,- Autocad , Ms office programlarını kullanabilen ,- Günlük imalatların raporlanmasını yapabilecek ,- Tüm birimler ile koordinasyonlu olarak şantiye ihtiyaçlarını gerekli mercilere iletecek ,- 35 yaşını aşmamış ,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Bursa Özdilek / İnşaat
İnce İşler MimarıÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun ,- En az 4 yıl  mesleki deneyime sahip ,- MS Office , Autocad programlarına hakim ,- MS Project programını orta seviyede kullanabilen ,- AVM inşaatı ve büyük ölçekli projelerde deneyim sahibi ,- Proje koordinasyonunda deneyimli ,- Ekip çalışmasına yatkın ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Mühendisi / Bolu - Düzce Bolu, Düzce Özdilek / İnşaat
İnşaat Mühendisi / Bolu - DüzceÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,- İnşaat proje yönetimi konusunda deneyimli (tercihen AVM ve Konut projelerinde) ,- İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen ( mekanik, elektrik vb programların uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek. )- Tercihen malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip,- MS Office, Autocad  programlarına hakim,- Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyon Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Organizasyon YetkilisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
•Turizm otelcilik Yüksekokulu mezunu olmak,•Banket satış tecrübesine sahip olmak, tercihen Satış ya da Servis tecrübesine sahip olmak,•25-35 yaş arasında olmak,•İyi derecede ingilizce bilmek,•İnsan ilişkilerinde güçlü,•Çözüm odaklı,kolay iletişim kurabilen,•İnisiyatif kullanabilecek derecede hızlı karar alabilen,•Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,•Koordinasyon yeteneği olan,•MS ofis programlarına hakim.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek / AVM
Yönetici AdayıÖzdilek / AVM
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
(Sıcak) Chef de Partie İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
(Sıcak) Chef de PartieÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen turizm otelcilik / aşçılık meslek lisesi / meslek yüksek okulu mezunu, Uluslararası mutfak deneyimi olan, Beş yıldızlı otellerde en az 5 yıl aynı görevde çalışmış, Takım çalışmasına önem veren, Kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı