Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


www.ozdilek.com.tr
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ulucami (Bursa), Cevahir (İstanbul), Beylicium Beylikdüzü (İstanbul),Sultanbeyli Plato(İstanbul),Halkalı Arena Park(İstanbul), Oasis (Bodrum), Airport (İstanbul),Nata Vega (Ankara),Cepa (Ankara), Mersin Forum, Ankara Forum, Ereylin (Zonguldak), Kale Center (İstanbul), Urfa City (Şanlıurfa), Sanko Park (Gaziantep), Safran Park (Safranbolu), Viaport (İstanbul), Kayseri Park, Byz Garaj (Kayseri),Demir Park (Zonguldak), Gebze Center, Perla Vista (İstanbul), İskenderun Prime Mall, Atapark (Trabzon), Tarsus AVM (Mersin), Kares AVM (Karabük), Marmara Forum AVM (İstanbul), Highway AVM (Bolu), Sarar AVM (Bozüyük), Carousel (İstanbul), Antares (Ankara), Optimum (Adana), Armoni Park (İstanbul), Taurus (Ankara), Malatya Park (Malatya), Fethiye (Muğla), Kuşadası (Aydın), Piazza (Kahramanmaraş), Kent Plaza (Konya), Novada (Manisa), Ankamall (Ankara), Forum Aydın, Tuzla Marin (İstanbul), Forum Diyarbakır,Viaport Venezia (İstanbul),Novada (Tokat), Festiva (Uşak), Viaport Tuzla Marina AVM (İstanbul), Forum Kapadokya AVM, Erzincan Park AVM, Van AVM, 14 Burda AVM(Bolu), Kuşadası Pasaj( Aydın), Park 23 (Elazığ), Çorlu Trend Arena (Tekirdağ), Novada Manavgat (Antalya), Nazilli Bamboo (Aydın), Orhangazi Oksijen AVM (Bursa), Gebze Oksijen AVM (Kocaeli)


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndam Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 7400

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00

 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve
hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. 

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi
bir şirket olmak.

Değerlerimiz 

· Yenilikçi 

· İleri Görüşlü 

· Müşteri ve Kalite Odaklı

· Güvenilir ve Dürüst

· Çalışkan

· Takım Çalışmasına İnanan

· İnsanlara Değer Veren ve Güvenen
 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çocuk Oyun Odası Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Özdilek / AVM
Çocuk Oyun Odası Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Lise ve MYO Çocuk Gelişimi vb. bölümlerinden mezun,- Sorumluluk bilinci gelişmiş,- Çocuklarla iyi iletişim kurabilen,- Güleryüzlü ve pozitif,- Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Bursa Özdilek / AVM
Elektrik TeknikeriÖzdilek / AVM
-Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,-Elektrik tesisat işleri, elektrik arıza, bakım-onarım işlerine hakim,tercihen AVM tecrübesi olan,-En az 2 yıl tecrübeli,- 22-30 yaş aralığında,-Seyahat engeli bulunmayan,-Aktif olarak araç kullanabilen,- Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fitness Eğitmeni İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Fitness EğitmeniÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin Beden Egitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinde okuyan (tercihen mezun),-Vücut geliştirme ve Fitness Federasyonu 1. / 2. Kademe antrenörlük belgesine sahip olmak,-Zumba,pilates,yoga,crunch,total body gibi stüdyo grup dersleri verebilen,-Alanında en az 2 yıl tecrübeli,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın,-İngilizce bilen,-Güleryüzlü ve prezentabl,-İnsan ilişkileri kuvvetli ve kendini ifade edebilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokuma ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek ,-Tercihen dokuma alanında tecrübeli , - 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Unlu Mamüller İmalat Yöneticisi Bursa Özdilek / AVM
Unlu Mamüller İmalat YöneticisiÖzdilek / AVM
-Unlu mamüller üretimi konusunda en az 5 yıl deneyimli (Pasta,poğaça,baklava vb.),-Bütçeleme ve raporlama konularına hakim,-Ms office programlarını kullanabilen,-Gıda Mühendisi mezunu,-40 yaşını aşmamış,bay,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker Bursa Özdilek / Holding
GrafikerÖzdilek / Holding
- İyi derecede PhotoShop kullanabilen,- MS Office uygulamarına hakim,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay / Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Kat Hizmetleri Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Part Time Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Genel BaşvuruÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Wyndham Grand İzmir Otelimizde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Engelli personel arayışımız bulunmaktadır. İzmir' de  ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18-30 yaş aralığında, Takım arkadaşları aramaktayız.Adayların engel durumuna göre uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek
Genel BaşvuruÖzdilek
Bu  ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır.İlana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek firmamızda oluşacak pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuzun değerlendirilebilmesi için, ön yazınıza görev almak istediğiniz görev alanı ve/veya pozisyon detaylarını belirterek ilanımıza başvurmanızı rica ederiz.İlginize teşekkür ederiz.İzmir Özdilek AVM İnsan Kaynakları Departmanı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Asistanı Bursa Özdilek / AVM
Mali İşler AsistanıÖzdilek / AVM
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen Micro ve SAP programlarını kullanmış,- Bay & Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Santral GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Yüksek okul veya üniversite mezunu,Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli,Diksiyonu düzgün, İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen,Ms Ofice programlarına hakim, tercihen Opera programını kullanmış, Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,20-25 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek
Kat Hizmetleri MüdürüÖzdilek
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde Kat Hizmetleri Müdürü olarak çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- En az Lise mezunu,- 20-30 yaş arasında,- Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,- Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde)- 5188 sayılı kanuna tabi olan,- Güvenlik sertifikasına sahip olan,- İstanbul'da ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek / AVM
Yönetici AdayıÖzdilek / AVM
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-Tercihen İngilizce bilen,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / İnşaat
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / İnşaat
- Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden (makine,motor,mekatronik,tesisat teknolojisi ve iklimlendirme v.b) mezun,- Tercihen mekanik bakım konularında tecrübeli,- MS OFFİCE programlarına (word,excel) hakim,- En az 2 yıl deneyimli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- 35 yaşını aşmamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 5 yıl turizm sektörü,spa merkezinde yönetici olarak çalışmış olmak,-25-45 yaş arasında olmak,-İyi derecede ingilizce bilmek (2.dil tercih sebebidir),-Estetisyenlik ve masörlük belgesine sahip olmak,-Dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün temsil ve ikna kabiliyetine sahip,-Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutatarak yüksek profildeki misafir portföyüne hitap edebilecek bilgi ve birikime sahip,-Spa personelinin,kaliteli hizmet ve sürekli gelişimi için yüksek motivasyonunu sağlayıp koruyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (Kocaeli) Kocaeli Özdilek / AVM
Temizlik Görevlisi (Kocaeli)Özdilek / AVM
- 18-40 yaş arasında,- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Kocaeli'de ikamet eden,- Bay,Bayan .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Spa Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 3 yıl sağlık ve güzellik merkezinde yönetici olarak çalışmış olmak,-25-40 yaş arasında olmak,-İyi derecede ingilizce bilmek (2.dil tercih sebebidir),-Estetisyenlik ve masörlük belgesine sahip olmak,-Dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün temsil ve ikna kabiliyetine sahip,-Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutatarak yüksek profildeki misafir portföyüne hitap edebilecek bilgi ve birikime sahip,-Spa personelinin,kaliteli hizmet ve sürekli gelişimi için yüksek motivasyonunu sağlayıp koruyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİ Kocaeli Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / KOCAELİÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Kocaeli'de ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson- Kocaeli Kocaeli Özdilek / AVM
Garson- KocaeliÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Kocaeli'de ikamet eden,- Bay/bayan.-30 yaşını aşmamış,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- İletişimi kuvvetli,-Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yaktın,- Bay/bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - Kocaeli Kocaeli Özdilek / AVM
Aşçı - KocaeliÖzdilek / AVM
- Kocaeli'de ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı