Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat -  Adana Optimum Outlet – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena -  Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmak,- 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl aynı görevde çalışmış olmak,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Sorumlusu Bursa Özdilek / Holding
Çağrı Merkezi SorumlusuÖzdilek / Holding
- En az Meslek Yüksek Okul mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Güçlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün,- Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,- Müşterilere hızlı ve sonuç odaklı dönme yetisine sahip,- Karşılaşabileceği sorun ve şikayetler karşısında anında sakin, akılcı ve ikna edici çözümler üretebilen,- Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lise Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Misafir İlişkileri SorumlusuÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir) ,- Tercihen Opera programını kullanabilen,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk alabilen,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Elemanı İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mali İşler ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun, Otelcilik alanında, benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI programı kullanmış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhu ile hareket eden, Dürüst, Raporlama ve planlama bilgisini olan , Analitik düşünce yapısına sahip, İzmir'de ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Amiri / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
Üniversitelerin Tekstil , Kimya Mühendisliği veya İİBF bölümlerinden mezun ,Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip, İstatistik bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, yeniliklere açık, 30 yaşını aşmamış, Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Bay-Bayan (Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış) .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Santral GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu,- Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli,- Diksiyonu düzgün, - İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen,- Ms Ofice programlarına hakim, tercihen Opera programını kullanmış, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 20-25 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Izgara Ustası Bursa Özdilek / AVM
Izgara UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Döner ve ızgara konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,-Esnek çalışma saatine uyum sağlayabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Proje Sorumlusu Bursa Özdilek / İnşaat
İnşaat Proje SorumlusuÖzdilek / İnşaat
- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Sistemli çalışma kültürüne sahip, ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve yetkin, problem çözme yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,- İnşaat proje yönetimi konusunda en az 10 yıl deneyimli (tercihen konut projelerinde),- İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen, ( mekanik, elektrik vb. programların uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek)- Tercihen malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisine sahip,- MS Office, Autocad  programlarına hakim,- Şantiye ve imalat süreçlerini yönetecek, saha tecrübesi olan,- Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilecek,- 40 yaşını aşmamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.·         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Makine Mühendisliği /Teknik Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun,·         Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel, Tekstil üretimi, İnşaat birimlerinde; elektrik/mekanik ve hakediş kontrol bilgisine sahip,·         Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·         MS. Office programlarını iyi kullanabilen,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,·         Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·         Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan,·         İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,·         Bursa'da ikamet eden / edebilecek,·         Askerlik görevini tamamlamış,·         Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Terapist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
TerapistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak,- En az 2 yıl otelcilik tecrübesine sahip olmak,- 20-35 yaş arasında olmak,- İngilizce bilmek,- Masörlük/Masözlük belgesine sahip olmak,- Tercihen ustalık belgesine sahip olmak,- Yukarıdaki kriterlere sahip bayan adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Güvenlik ve Risk Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
IT Güvenlik ve Risk UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin 4 yıllık İktisadi İdari Bilimler, Bilgisayar, Matematik, Elektrik-Elektronik , Endüstri, işletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,ISO 27001, PCI (Data Security Standard) standartları konusunda bilgi sahibi,Tercihen COBIT, ITIL süreçlerini bilen,Temel risk yönetimi – iç denetim kavramlarına hâkim ve tercihen risk değerlendirme konusunda tecrübeli,IT güvenlik donanımları ve yazılımları hakkında bilgi sahibi,Bilgi güvenliği standartları hakkında eğitim almış,Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,CISA, CISSP, ISO 27001 LA, CEH sertifikalarına sahip olanlar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya dengi fakültelerden mezun,SAP BW - BO alanlarında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 projede tam zamanlı görev almış, Tercihen SQL Server, SSIS ve OLAP üzerinde aktif rol almış, Tercihen veri tabanı tasarımı, veri madenciliği, Predictive Analitics ve SPSS konusunda tecrübe sahibi,İyi derece Microsoft Excel hakkında bilgi sahibi, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Dokümantasyona önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Firmanın yazılım geliştirme standartlarına uyan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Aşçı YardımcısıÖzdilek / Holding
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Personeli İzmir Özdilek
Bulaşıkhane PersoneliÖzdilek
En az İlkokul mezunu,Tercihen mesleki deneyimi olan,18-30 yaş arasında,İzmir'de ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü Bursa Özdilek
Makam ŞoförüÖzdilek
- Lise mezunu,- B,C sınıfı ehliyet ve psikoteknik belgelerine sahip,- Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,- 40 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir Özdilek
Kat ŞefiÖzdilek
Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,MS Office ve Fidelio, Opera vb. paket programlarını kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa, İzmir Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,-Müşteri memnuniyeti odaklı,-İletişimi kuvvetli,-Dİnamik,güleryüzlü, diksiyonu düzgün,-Takım çalışmasına yatkın,- Bay,Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İplik Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Endüstri ,Tekstil, Makine Mühendisliği ile İşletme, İstatistik  bölümünlerinden veya ilgili Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ,- Vardiyalı çalışabilecek ,- İnsan ilişkileri kuvvetli ,- Sevk ve idare yeteneğine sahip ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- 35 yaşını aşmamış,- İnegöl'de ikamet eden / edebilecek ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paket Servis Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Paket Servis ElemanıÖzdilek / AVM
-A2 ehliyetine sahip,-Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,-Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,-Trafik kurallarına dikkat eden,-Takım çalışmasına uyumlu,-Dinamik ve çalışkan,-Müşteri memnuniyetine özen gösteren,-Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde benzer görevlerde çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı