Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat -  Adana Optimum Outlet – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena -  Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli:

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Çalışma saatlerimiz birimlerimize ve görevlerimize göre değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Görevlere göre değişiklik göstermektedir.


Özdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Genel Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversite Mezunu,-İstanbul’daki 5 Yıldızlı Uluslararası Otellerde aynı pozisyonda minimum 3 yıl tecrübe sahibi,-Otelcilik yasa ve mevzuatı konusunda bilgili,-Çok iyi derecede İngilizce bilen,-40 yaşını aşmamış,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde benzer görevlerde çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokuma ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek ,-Tercihen dokuma alanında tecrübeli , - 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Bakım Vardiya Sorumlusu Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektronik Bakım Vardiya SorumlusuÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okulları,Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin  Elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Elektrik,elektronik konusunda,kumanda,plc,otomasyon ve hız kontrol elemanları hakkında temel düzeyde bilgi sahibi ve teknik   malzeme bilgisine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Sekreteri Bursa Özdilek
Yönetici SekreteriÖzdilek
-Üniversitelerin İ.İ.B.F. bölümlerinden mezun,-İyi derecede İngilizce bilen,-Ms Office programlarına hakim,-Bursa'da ikamet eden,-30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa, Yalova Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa, Bursa-İnegöl  ve Yalova'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri ve Pazarlama Asistanı Bursa Özdilek / ÖzekAIR
Müşteri İlişkileri ve Pazarlama AsistanıÖzdilek / ÖzekAIR
-Üniversitelerin İşletme, Pazarlama,Turizm Otelcilik,Havacılık veya Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,-Seyahat acentalarında çalışmış, portföy sahibi veya  en az 1 yıl benzer (iletişim, pazarlama, havacılık) pozisyonunda tecrübeli,-iyi derecee İngilizce bilen,-Microsoft Office uygulamalarına hakim,-Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,-İnsan ilişkilerinde başarılı, prezentabl, diksiyonu düzgün,-Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İplik Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Mühendislik , Teknik Eğitim  fakültelerinden veya  İşletme bölümünden mezun ,- Vardiyalı çalışabilecek ,- İnsan ilişkileri kuvvetli ,- Sevk ve idare yeteneğine sahip ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- 30 yaşını aşmamış,- İnegöl'de ikamet eden / edebilecek ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oto Yağ Ve Lastik Değişim Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Oto Yağ Ve Lastik Değişim ElemanıÖzdilek / AVM
-Lastik montajında deneyimli,-En az ilkokul mezunu,-Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Yöneticilik yapabilecek , sevk ve idare yeteneğine sahip,- Autocad , Solidworks programlarını etkin kullanabilen ,-Analitik düşünebilen , problem çözebilme becerisi gelişmiş , sonuç odaklı,-En az 2 yıl deneyimli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Tercihen, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesi ile  Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip- 35 yaşını aşmamış,- Bursa-İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdürü İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Beş yıldızlı bir otelde en az 3 yıl kat hizmetleri müdürü olarak çalışmış,İleri derecede ingilizce bilgisine sahip, Planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip,İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve analitik düşünebilen,Güleryüzlü, prezentabl ve düzgün bir diksiyona sahip,İnsan ilişkileri güçlü ve misafir memnuniyetini ön planda tutan,Problem çözme becerisi yüksek,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olan, bütçe ve maliyet konusunda tecrübeli,MS Office ve otelcilik otomasyon programı Opera kullanımına hakim. İzmir 'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Bursa Özdilek
Teknik MüdürÖzdilek
- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik ya da Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Alanında en az 5 yıl deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,- Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu belgesine sahip,- AG Şalt Sistemleri konusunda bilgili,- İklimlendirme sistemleri konusunda tecrübeli,- Endüstriyel Soğutma sistemlerini bilen,- Enerji Mevzuatına ve yönetmeliklere hakim,- Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson / Yenişehir Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Garson / YenişehirÖzdilek / Tabiat Tarım
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- En az Lise mezunu,- 20-30 yaş arasında,- Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,- Güvenlik konusunda tecrübeli (tercihen 5 yıldızlı otellerde)- 5188 sayılı kanuna tabi olan,- Güvenlik sertifikasına sahip olan,- İstanbul'da ikamet eden,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Komisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak KomisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen Turizm Otelcilik Yüksek Okulu mezunu,En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimli,18-24 yaş arasında,İngilizce bilenİzmir'de ikamet eden,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Genel BaşvuruÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Wyndham Grand İzmir Otelimizde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Engelli personel arayışımız bulunmaktadır.İzmir' de  ikamet eden,Yasa gereği engelli kadrosuna uygun,Tercihen en az lise mezunu,18-30 yaş aralığında,Takım arkadaşları aramaktayız.Adayların engel durumuna göre uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı Bursa Özdilek / Holding
Satınalma Yönetici AdayıÖzdilek / Holding
- Lisans mezunu,(Tercihen İİBF) - İyi derecede ingilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Bursa Özdilek / Holding
AşçıÖzdilek / Holding
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Temizlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Tercihen temizlik konusunda deneyimli,- Bursa'da ikamet eden,- Bay .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik MüdürÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,-Beş yıldızlı otellerde en az 5 yıl teknik yönetici olarak çalışmış olmak,-Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip olmak,-Bina Enerji Yöneticisi Sertifikasına sahip olmak,-Tercihen İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahip olmak,-Oda otomasyonu ( incoon ) ve toplantı salonları otomasyon sistemlerine hakim olmak,-KNX altyapısına hakim olmak,-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,-Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek,-İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
Elektrik TeknikeriÖzdilek / İnşaat
-Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veye MeslekYüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,-Elektrik tesisat işleri, elektrik arıza, bakım-onarım işlerine hakim,tercihen AVM tecrübesi olan,-En az 2 yıl tecrübeli,- 22-30 yaş aralığında,-Seyahat engeli bulunmayan,-Aktif olarak araç kullanabilen,-Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek
Yönetici AdayıÖzdilek
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- 35 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Izgara Ustası Kocaeli Özdilek / AVM
Izgara UstasıÖzdilek / AVM
Alanında tecrübeli,- Tercihen Restaurant  tecrübesi olan,- Kocaeli ikamet eden,- Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / ANTALYA Antalya Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / ANTALYAÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Antalya'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı