Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul, Erzurum Mng Mall Avm

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat / Alanya Alanyum -  Adana Optimum Outlet / Park Adana – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum Aydın – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena - Denizli Aquamall - Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova / Menemen Novada – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm


OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Ürün Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Depo Ürün Kabul ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
• Lise/MYO mezunu,• En az 2 yıl benzer departmanda çalışmış,• 28 yaşını aşmamış,• Ofis programlarına hakim,• El terminali kullanabilen,• B sınıfı ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Kasiyer (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- İletişimi kuvvetli,- Dinamik, güleryüzlü, diksiyonu düzgün,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bowling Teknikeri Bursa Özdilek / AVM
Bowling TeknikeriÖzdilek / AVM
Teknik meslek lisesi , Meslek Yüksek Okulu dengi okulların elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun,Makineler ve mekanik konusunda tecrübeli, Tercihen AMF , SWİTCH bowling sistemi makineleri konusunda 1 yıl tecrübeli, Kişisel gelişimine önem veren ve teknolojik yenilikleri takip eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför (BURSA) Bursa Özdilek / AVM
Şoför (BURSA)Özdilek / AVM
- Fiilen şoförlük deneyimi olan,- E sınıfı ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi Chef İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Demi ChefÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen Turizm Otelcilik / Aşçılık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu,- Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimi olan,- Tercihen 22-36 yaşları arasında,- Yeniliklere ve öğrenmeye açık,- Sektör ve bölümü ile ilgili yenilikleri takip edebilecek,- Şefinin olmadığı durumlarda tüm işleyişe hakim olabilecek, bununla ilgili tüm depertmanlarla gerekli iletişimi kurabilecek ve demirbaşların gerekli kontrolünü yapabilecek,- Misafir memnuniyeti odaklı,- Hijyen kurallarına standartlar doğrultusunda uyabilecek olan,- Şeflerinin yapacağı tüm çalışmalara katılabilecek ve tüm yiyecek reçetelerini hazırlayabilecek,- Takım çalışmasına yatkın, ekip yönlendirebilecek ve sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokuma Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış, -İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Bursa Özdilek / Holding
AşçıÖzdilek / Holding
- Bursa'da ikamet eden,- Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Mali İşler Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen SAP programlarını kullanmış,- Bayan, bay ( Askerlik hizmetini tamamlamış )
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Depo ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az Lise mezunu,Depo Elemanı pozisyonunda en az 1 yıl ve 5 yıldızlı otelde tecrübesi olan,MS Office uygulamalarını kullanabilen,El terminali ile mal kabul yapmayı bilen,Ürünlerin araçlara yüklenmesi ve sayım takip işlerini yapabilecek,5 yıldızlı otelimizin depolarını fiziksel ortamda ve bilgisayar ortamında takip edebilecek,Askerlik ile ilişkisi olmayan,Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhu ile hareket eden,Tercihen sigara kullanmayan,Aktif araç kullanabilen,İzmir' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cam Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Cam Temizlik ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise mezunu,- Cam temizliği ve cila konusunda deneyimli,- 18-40 yaş arasında,- Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru ÖzdilekPark Nilüfer ( Mavi Yaka ) Bursa Özdilek / AVM
Genel Başvuru ÖzdilekPark Nilüfer ( Mavi Yaka )Özdilek / AVM
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknik Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mekanik Teknik Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
MYO Teknik bölümler mezunu veya endüstri meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Mekanik bakım ve tesisat konusunda deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yönetici Adayı Bursa Özdilek / Holding
Satınalma Yönetici AdayıÖzdilek / Holding
- Lisans mezunu,(Tercihen İİBF) - İyi derecede ingilizce bilen,- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,- Seyahat engeli olmayan,- İkna ve pazarlık kabiliyetine sahip,- Piyasa araştırması ve fiyat analizleri yapabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- 30 yaşını aşmamış,- Bay,bayan.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokumacı / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokumacı / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
- Otomatik havlu tezgahlarında çalışabilecek,- Tercihen deneyimli,- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Bursa'da ikamet eden,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gelirler Rezervasyon Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Gelirler Rezervasyon MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversite mezunu (Tercihen Turizm İşletmeciliği, İşletme vb. bölümlerden mezun),- Elektronik dağıtım kanallarında ve gelir yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli,- Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,- İleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahip (Tercihen Opera PMS ve EZYield kullanmayı bilen),- Gelir yönetimi, piyasa performans raporlama ve bütçelemede deneyimli,- İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilecek,- Yönetim, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,-  Kendisine bağlı personelini kurum kültür ve prosesleri dahilinde sevk ve idare edebilecek,- Sözlü ve yazılı iletişmi güçlü, diksiyonu düzgün,- Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- Zaman ve stres yönetiminde başarılı,- Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Özdilek Holding İç Denetim Müdürlüğümüzde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip iç denetim personeli aramaktayız.·       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·       Denetim firmalarında veya kurumsal yapılarda iç denetim konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,·       Tercihen Tekstil üretimi/satışı süreçleri denetim bilgisine sahip,·       Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·       MS. Office programlarını iyi kullanabilen ve SAP bilgisi olan,·       İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,·       Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·       Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kuralların farkında olan,·       İş konusunda takipçi, dikkatli, kendine güveni yüksek, çözüm odaklı düşünüp karar verme yeteneğine sahip,·       B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,·       Şehirlerarası seyahat ve konaklama engeli bulunmayan,·       Bursa'da ikamet eden / edebilecek,·       Askerlik görevini tamamlamış,·       Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
ŞoförÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Lise mezunu, En az 3 yıl fiili şoförlük deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip. Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/ Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun,SAP BW - BO alanlarında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 projede tam zamanlı görev almış, Tercihen SQL Server, SSIS ve OLAP üzerinde aktif rol almış, Tercihen veri tabanı tasarımı, veri madenciliği, Predictive Analitics ve SPSS konusunda tecrübe sahibi,İyi derece Microsoft Excel hakkında bilgi sahibi, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Dokümantasyona önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Firmanın yazılım geliştirme standartlarına uyan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ekstra Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Ekstra Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az Lise mezunu, 18-30 yaş arasında, Tercihen otelcilik alanında, servis deneyimi olan, İzmir' de ikamet eden,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Üretim Pazarlama Sorumlusu Bursa Özdilek / Holding
Üretim Pazarlama SorumlusuÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin Endüstri, Makina ve ya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun ,- İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip ,- Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan ,- Problem çözme , analitik düşünme , sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip ,- MS Office programlarına hakim,- Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),- 30 yaşını aşmamış .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı / Antalya Antalya Özdilek / AVM
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı / AntalyaÖzdilek / AVM
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi olan,En az 2 yıl ilgili pozisyonda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Antalya 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gece Müdürü İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Gece MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,- Otelcilik sektöründe en az 5 yıl deneyim sahibi,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Ekip çalışmasına yatkın,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,- Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,- Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,- Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,- Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,- MS Office ve HK ( Fidelio, Opera vb.) paket programlarını kullanabilen,- İyi derecede ingilizce bilen,-  Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu,Misafir memnuniyeti odaklı,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,18-45 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meze Ustası Bursa Özdilek / AVM
Meze UstasıÖzdilek / AVM
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli (soğuk),- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri / Bursa Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / BursaÖzdilek / Ev Tekstil
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulları'nın 'Tekstil' bölümlerinden mezun ,Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, yeniliklere açık, 35 yaşını aşmamış, Bursa 'da ikamet eden, Bay,Bayan (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Sorumlusu Bursa Özdilek / Holding
Çağrı Merkezi SorumlusuÖzdilek / Holding
- En az Meslek Yüksek Okul mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Güçlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün,- Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,- Müşterilere hızlı ve sonuç odaklı dönme yetisine sahip,- Karşılaşabileceği sorun ve şikayetler karşısında anında sakin, akılcı ve ikna edici çözümler üretebilen,- Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise veya MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,- Tecrübeli yada yetiştirilmek üzere,- Aktif olarak araç kullanabilen,- Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek / Holding
Yönetici AdayıÖzdilek / Holding
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Şeker hamuru konusunusunda bilgi sahibi olan,-Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Lise mezunu,20-35 yaş arasında,Mesleğini yapabilecek kadar İngilizce bilen,Güvenlik konusunda tecrübeli, (tercihen 5 yıldızlı otellerde)5188 sayılı kanuna tabi olan,Özel güvenlik sertifikasına(silahlı-silahsız) sahip olan,İzmir'de ikamet eden,Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Servis Personeli İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Elektrik Teknik Servis PersoneliÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
MYO Elektrik bölümü veya meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Benzer bir pozisyonda deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),Opera programını kullanabilen,Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,Vardiyalı çalışabilecek,Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Kat ŞefiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek
Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,MS Office ve Fidelio, Opera vb. paket programlarını kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) Bursa Özdilek / AVM
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)Özdilek / AVM
·         Fakültelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip·         Tercihen HTML/HTML5, CSS, Webservis ve DB2 bilgisine sahip,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         WEB tabanlı uygulama geliştirebilecek,·         MS Office uygulamalarını bilen,·         Tercihen Linux SUSE işletim sistemini bilen,·         Sorumlu olduğu alanlardaki program ve veri tabanlarının güvenlik, bakım, yedekleme, kurtarma, loglama, lisans takibi, eğitim, analiz, anlık destek ihtiyaçlarını karşılayacak, tedarikçiler ile olan iletişimi sağlayacak,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayacak, ·         E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip,·         Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Pazarlama MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (tercihen pazarlama alanında yüksek  lisans yapmış), - İyi derecede İngilizce bilen, ( İkinci dil tercih sebebidir.) - İstanbul’daki uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 2 yıllık deneyim sahibi, - Pazarlama İletişimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli ve etkin iletişim özelliklerine sahip, - Hedef pazarlarda  kurum imajını oluşturabilecek, - Tanıtıcı materyallerin kurum kimliğine ve marka standartlarına uygun olarak oluşturulmasını sağlayabilecek, -  Basın ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yönetebilecek, - Maksimum verimliliği sağlayacak reklam ve pazarlama sürecini oluşturmak, bütçeleme çalışmalarına dahil olmak, onaylanan projeleri gerçekleştirip takip etmek, - Web sitelerini ve sosyal medya kanallarını oluşturabilecek ve etkin şekilde yönetebilecek , - İnteraktif misafir iletişimini sosyal medya üzerinden takip edebilecek,- Sektör ve pazar trendlerini yakından takip ederek maksimum faydayı sağlayacak stratejileri geliştirecek ve  uygulayabilecek,- Analitik ve sonuç odaklı, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Prezantabl ve diksiyonu düzgün, - Bay & Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Teknik Bakım Elemanı / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okulları,Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin  Elektrik, Elektronik, Makine, Torna, Tesviye, Metal İşleri ve benzeri bölümlerinden mezun, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Elektrik,elektronik konusunda,kumanda,plc,otomasyon ve hız kontrol elemanları hakkında temel düzeyde bilgi sahibi ve teknik   malzeme bilgisine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı