Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat -  Adana Optimum Outlet – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena -  Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bowling Teknikeri Bursa Özdilek / AVM
Bowling TeknikeriÖzdilek / AVM
Teknik meslek lisesi , Meslek Yüksek Okulu dengi okulların elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun,Makineler ve mekanik konusunda tecrübeli, Tercihen AMF , SWİTCH bowling sistemi makineleri konusunda 1 yıl tecrübeli, Kişisel gelişimine önem veren ve teknolojik yenilikleri takip eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
-Endüstri ,Tekstil, Kimya Mühendisliği ve Kimya bölümü mezunları ile Teknik Eğitim, İktisadi ve İdari Bilimler bölüm mezunları    veya ilgili Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun,-Vardiyalı çalışabilecek,-İnsan ilişkileri kuvvetli,-Sevk ve idare yeteneğine sahip,-Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-35 yaşını aşmamış, -İnegöl'de ikamet eden/edebilecek,-Askerlik hizmetini tamamlamış-Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunu,- Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),- Opera programını kullanabilen,- Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,- Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,- Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,- Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,- Ekip çalışmasına yatkın.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu,Misafir memnuniyeti odaklı,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,18-45 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İçerik Editörü Bursa Özdilek / Holding
İçerik EditörüÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,(Tercihen Türk Dili ve Edebiyatı)- Türkçe dilbilgisi kurallarına hakim,- Yazım dilini iyi ve etkili kullanarak özgün içerik üretebilen,- İnternet üzerinden araştırma yaparak belirli konular hakkında yeni yazılar üretebilen,- Sosyal medya ağlarını aktif olarak kullanan ve gelişmeleri takip eden,- Tercihen temel SEO bilgisi olan,- Web siteleri ve e-ticaret sitelerinde içerik üretme konusunda tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul)Özdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
CankurtaranÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- En az Lise mezunu olmak,- En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olmak,- 20-30 yaş arasında olmak,- İngilizce bilmek,- Cankurtaran sertifikasına sahip olmak (en az bronz sertifika),- İletişim becerisine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Terapist İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
TerapistÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak,- En az 2 yıl otelcilik tecrübesine sahip olmak,- 20-35 yaş arasında olmak,- İngilizce bilmek,- Masörlük/Masözlük belgesine sahip olmak,- Tercihen ustalık belgesine sahip olmak,- Yukarıdaki kriterlere sahip bay adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Zooteknist / Yenişehir Bursa Özdilek / Tabiat Tarım
Zooteknist / YenişehirÖzdilek / Tabiat Tarım
- Üniversitelerin ziraat fakültelerinin zootekni bölümünden mezun,- Tarım ve hayvancılık konusunda çalışmaya istekli,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Bursa Yenişehir ilçesinde ikamet eden / edebilecek , (lojman tahsis edilecektir)- Aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Bakım Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Teknik Bakım ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Meslek Yüksek Okulları,Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin  Elektrik, Elektronik, Makine, Torna, Tesviye, Metal İşleri ve benzeri bölümlerinden mezun, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek,- Elektrik,elektronik konusunda,kumanda,plc,otomasyon ve hız kontrol elemanları hakkında temel düzeyde bilgi sahibi ve teknik   malzeme bilgisine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Yönetim Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Kalite Yönetim Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi olan,En az 2 yıl ilgili pozisyonda deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Bursa 'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Fitness Eğitmeni İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Part Time Fitness EğitmeniÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Spor akademisi mezunu,Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli,"Personal trainer" tecrübesi olan,Tercihen salon dersleri konusunda deneyimli,İnsan ilişkileri kuvvetli ve kendini ifade edebilen,İngilizce bilen,İzmir'de ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Bursa, Kocaeli Özdilek / AVM
Gıda MühendisiÖzdilek / AVM
Market bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış,-Gıda Mühendisliği bölüm menzunu,-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Şeker hamuru konusunusunda bilgi sahibi olan,-Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa) Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Tekstil Üretim Elemanı (Bursa)Özdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdürü İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri MüdürüÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Beş yıldızlı bir otelde en az 3 yıl kat hizmetleri müdürü olarak çalışmış,İleri derecede ingilizce bilgisine sahip, Planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip,İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve analitik düşünebilen,Güleryüzlü, prezentabl ve düzgün bir diksiyona sahip,İnsan ilişkileri güçlü ve misafir memnuniyetini ön planda tutan,Problem çözme becerisi yüksek,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olan, bütçe ve maliyet konusunda tecrübeli,MS Office ve otelcilik otomasyon programı Opera kullanımına hakim. İzmir 'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Temizlik Elemanı İzmir Özdilek
Spa Temizlik ElemanıÖzdilek
En az ilkokul mezunu,20-35 yaşları arasında,Temizlik ürün ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda görev yapmış,Güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı,Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Personeli İzmir Özdilek
Bulaşıkhane PersoneliÖzdilek
En az İlkokul mezunu, Tercihen mesleki deneyimi olan, 18-30 yaş arasında, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Terzi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
TerziÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Tercihen sigara kullanmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Genel BaşvuruÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Wyndham Grand İzmir Otelimizde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Engelli personel arayışımız bulunmaktadır.İzmir' de  ikamet eden,Yasa gereği engelli kadrosuna uygun,Tercihen en az lise mezunu,18-30 yaş aralığında,Takım arkadaşları aramaktayız.Adayların engel durumuna göre uygun pozisyonlara yerleştirmeler yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Adayı Afyon, Antalya... Özdilek
Yönetici AdayıÖzdilek
Mağaza - Market veya Kafe Restoran bölümümüzde görevlendirilmek üzere;-Lisans mezuniyetini tamamlamış, (Tercihen İİBF,Gıda Mühendisliği,Turizm Otelcilik)-Perakende sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,-Takım çalışmasına yatkın,-Kendisine bağlı olacak ekibini yönetebilecek yetkinliklere sahip veya bu alanda kendini geliştirebilecek,-Esnek çalışma saatlerine ve haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,-MS Office programlarına hakim,-28 yaşını aşmamış,-Bay,bayan. (Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sinema Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Sinema Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu,- 27 yaşını aşmamış,- Ekip çalışmasına yatkın,- Pozitif ve güleryüzlü,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Mali İşler Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin İşletme, Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun,- Benzer pozisyonlarda tecrübeli,- 35 yaşını aşmamış,- Tercihen SAP programlarını kullanmış,- Bay ve Bayan adaylar.(Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meze Ustası Bursa Özdilek / AVM
Meze UstasıÖzdilek / AVM
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli (soğuk),- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
ResepsiyonistÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Uluslararası 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir.),Opera programını kullanabilen,Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,Vardiyalı çalışabilecek,Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi / Erzurum Erzurum Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi / ErzurumÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Erzurum'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı/Erzurum Erzurum Özdilek / AVM
Satış Danışmanı/ErzurumÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Erzurum'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer / Erzurum Erzurum Özdilek / AVM
Kasiyer / ErzurumÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- 29 yaşını aşmamış,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı / Erzurum Erzurum Özdilek / AVM
Depo Elemanı / ErzurumÖzdilek / AVM
- Tercihen lise mezunu- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Modelist Bursa Özdilek / Holding
ModelistÖzdilek / Holding
- Teknik Lise veya Meslek Yüksek okulların model/kalıp bölümlerinden mezun,- Alanında en az 3 yıl tecrübeli,- İyi derecede bilgisayarlı kalıp sistemi kullanabilen ve aynı zamanda elde kalıp işlemlerini yapabilecek,- Assist ve Gerber programlarına hakim,- Pastal çizip seri yapabilen,- Kadın, erkek ve çocuk giyiminde tecrübe sahibi olan,- Yoğun iş temposunda analitik düşünce yapısıyla hareket eden ve sorumluluk alan,- Ekip çalışmasına uyumlu,- Dikiş bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Teknik Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Benzer pozisyonda ve ekip yönetimi konusunda deneyimli,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Maliyet kontrolü ve verimlilik analizleri yapabilecek,- Çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş,- İletişim becerisi yüksek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. ( Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi Bursa Özdilek / Holding
Dış Ticaret Müşteri TemsilcisiÖzdilek / Holding
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ,- İleri derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip ,- Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan ,- Problem çözme , analitik düşünme , sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip ,- MS Office programlarına hakim,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- 30 yaşını aşmamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lise Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
İnşaat TeknikeriÖzdilek / İnşaat
- Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,- En az dört yıl şantiye tecrübesi olan,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Bursa Özdilek / İnşaat
Harita TeknikeriÖzdilek / İnşaat
- Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun,- En az dört yıl şantiye tecrübesi olan,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Seyahat engeli olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım Uzmanı Bursa Özdilek / Holding
İş Zekası ve Veri Ambarı Yazılım UzmanıÖzdilek / Holding
Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun,SAP BW - BO alanlarında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, En az 2 projede tam zamanlı görev almış, Tercihen SQL Server, SSIS ve OLAP üzerinde aktif rol almış, Tercihen veri tabanı tasarımı, veri madenciliği, Predictive Analitics ve SPSS konusunda tecrübe sahibi,İyi derece Microsoft Excel hakkında bilgi sahibi, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, problem çözme yeteneğine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip,Dokümantasyona önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Firmanın yazılım geliştirme standartlarına uyan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) Bursa Özdilek / AVM
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)Özdilek / AVM
·         Fakültelerin Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         JAVA / JAVA EE, XML, Java Script ve SQL bilgisine sahip·         Tercihen HTML/HTML5, CSS, Webservis ve DB2 bilgisine sahip,·         Tercihen IBM Websphere Commerce ürünü hakkında bilgi sahibi olan,·         WEB tabanlı uygulama geliştirebilecek,·         MS Office uygulamalarını bilen,·         Tercihen Linux SUSE işletim sistemini bilen,·         Sorumlu olduğu alanlardaki program ve veri tabanlarının güvenlik, bakım, yedekleme, kurtarma, loglama, lisans takibi, eğitim, analiz, anlık destek ihtiyaçlarını karşılayacak, tedarikçiler ile olan iletişimi sağlayacak,·         Yaptığı işlerin analiz dokümanlarını ve raporlarını hazırlayacak, ·         E-Ticaret alanında asgari 2 yıl iş tecrübesine sahip,·         Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bursa Özdilek / AVM
Satış SorumlusuÖzdilek / AVM
- En az Lise Mezunu,- Vardiyalı çalışabilecek,- Dinamik, güler yüzlü, diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bursa'da ikamet eden,- Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Temizlik Görevlisi İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Kat Hizmetleri Temizlik GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Güvenlik Görevlisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- En az lise mezunu,- Güvenlik sertifikası (silahlı veya silahsız) olan,- 35 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay & Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu (Gemlik) Bursa Özdilek / AVM
Stok Kontrol Sorumlusu (Gemlik)Özdilek / AVM
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Tercihen perakende-mağazacılık sektöründe stok kontrol operasyonlarında deneyimli,·        Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip,·        Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli,·        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·        Tercihen SAP bilen,·        Raporlama ve analiz yönü güçlü,·        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı - Kocaeli Kocaeli Özdilek / AVM
Aşçı - KocaeliÖzdilek / AVM
- Kocaeli'de ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı