Özdilek Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ : Hüseyin ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ : E.Murat ÖZDİLEK

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ : Bursa

FABRİKALARIMIZ : Bursa Havlu Dokuma - İnegöl İplik - İnegöl Boya Baskı - İnegöl Dokuma

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİMİZ : Bursa Merkez, Bursa Geçit, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Yalova, Antalya, İstanbul, Bolu, Uşak, Turgutlu,Bursa Nilüfer, Düzce

HİPERMARKETLERLERİMİZ : Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Gemlik, Bursa İnegöl, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu

DEPARTMAN MAĞAZALARIMIZ : Vialand (İstanbul), Torium (İstanbul), Mall Of İstanbul

EV TEKSTİL MAĞAZALARIMIZ : Ankara Cepa Avm / Forum Avm / Nata Vega Outlet Avm / Ankamall / Taurus Avm / Antares Avm / Podıum -  Antalya  Novada Manavgat -  Adana Optimum Outlet – Aydın Kuşadası Avm / Kuşadası Akdoğan Pasajı Avm / Nazilli Bamboo Avm / Forum – Bodrum Oasis Avm  -  Bolu Hıghway Outlet Avm / 14 Burda Avm -  Bozüyük Sarar Outlet Avm - Bursa Çarşı - Çorlu Trend Arena -  Diyarbakır Forum - Elazığ Park 23 - Ereğli Ereylin - Erzincan Erzincanpark Avm -  Gaziantep Prıme Mall -  Gebze Center Avm / Oksijen -  Isparta Iyaşpark Avm -  İstanbul  Viaport Outlet Avm / Airport Avm / Cevahir Avm / Beylıcıum Avm / Kale Outlet Center Avm / Perlavista Avm / Marmara Forum / Arenapark Avm / Plato Avm / Carousel Avm / Vıaport Tuzla Marına / Venezia Outlet / Armonipark / Biz Cevahir Haliç - İskenderun Prıme Mall Avm - İzmir Poınt Bornova – Karabük Kares Avm – Kahramanmaraş Piazza Avm - Kayseri Meysu Outlet / Kayseripark Avm / Byz Garage Avm - Konya Kent Plaza - Malatya Park Avm - Manisa Akhisar Novada - Mardin Mardin Avm - Mersin Forum Avm - Muğla Fethiye Erasta Avm - Nevşehir Forum Kapadokya - Orhangazi Oksijen -  Safranbolu Safranpark - Sivas Prıme Mall - Şanlıurfa Urfa Cıty - Tarsus Tarsu Avm - Trabzon Varlıbaş Atapark Avm - Tokat Novada Avm - Uşak Festiva Outlet - Van Avm - Yozgat Novada Avm - Zonguldak Esas 67 Avm OTELLERİMİZ : Wyndham Grand İzmir Özdilek, Wyndham Grand İstanbul Levent

ÇALIŞAN SAYIMIZ : 8500

İRTİBAT ADRESİMİZ : Yeni Yalova Yolu 4.Km. BURSA TEL : 0(224) 219 60 00


 VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan, öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

·        Yenilikçiyiz

·        İleri Görüşlüyüz

·        Müşteri ve Kalite Odaklıyız

·        Güvenilir ve Dürüstüz

·        Çalışkanız

·        Takım Çalışmasına İnanırız

·        İnsanlara Değer Verir ve Güveniriz


İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme
Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir. 

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce SeviyeTespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı genel yetenek testi yapılmaktadır.

İşe alım süreci olumlu devam eden adaylardan,  iş yaşamlarında kendileriyle birlikte çalışmış ve görüş alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgilerini referans olarak istenir. Referans araştırmalarını da tamamladıktan sonra, süreci olumlu sonuçlanan adayımıza teklifimiz sunulur.
 
Performans ve Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın performanslarını sürekli ve etkin bir biçimde takip edebilmek,çalışanlarımızın performansını etkin bir biçimde ölçebilmek, terfileri sistematik ve performansa dayalı bir şekilde yapabilmek açısından performans değerlendirme sistemimizin etkinliği büyük önem taşımaktadır.

Belirli görevlerdeki personelimizin performansı  değerlendirilir.Yöneticiler sorumlu olduğu personelin performansı değerlendirilirken önyargısız ve objektif bir değerlendirme yapmaktadır.Performans Değerlendirmelerimiz İşletme Karnesi sonuçlarıyla entegre bir formatta yapılmakta ve bu şekilde çalışanlarımıza takım performansının da önemi vurgulanmaktadır.Değerlendirmelerimiz bireysel yetkinlikler,bireysel hedefler ve kurum hedefleri olmak üzere üç aşamada yapılmaktadır.

*Performans Değerlendirmeyi sadece performans değerlendirme formunu doldurmak değil,bir süreç olarak görüyoruz.
*Performans Değerlendirmenin personelinizi güçlendirdiğini,onun verimliliğini arttırdığını biliyoruz.
*Personelinize performansı hakkında geri bildirimde bulunurken,önce güçlü sonra geliştirmesi gereken yönlerini anlatıyoruz.
*Gerçekçi ve objektif oluyoruz.
*Kariyer planlamalarını performanslarına göre belirliyor ve yüksek performans gösteren personellerimizi terfi ettiriyoruz.
 
Özdilek Akademi ve Eğitim-Geliştirme
Firmamızın gelenekselleşmiş kültür ve değerlerinin çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde özümsenip sahiplenilmesini, onların mesleki ve kişisel gelişimlerinin üst düzeyde olmasını, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlara uygun donanımlı,verimli, müşteri ve sistem odaklı çalışanlar olmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “Özdilek Akademi”  İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından uygulanmaktadır.

Dinamik bir organizasyonel yapının dinamik çalışanlardan geçtiğini her zaman benimseyen firmamız, “Özdilek Akademi” ile birlikte kurum kültürümüzün bir parçası olarak geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirirken tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini de arttırmaktadır. Kariyer Planlama Sistemimizle de doğrudan bağlantılı olan “Özdilek Akademi”  nin en önemli amaçlarından biri tüm çalışanlarımızı geleceğe hazırlamaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Ev Tekstili,Konaklama ve Otelcilik,Alışveriş Merkezi,Hayvancılık

Firma web sitesi: www.ozdilek.com.trÖzdilek Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aşçı Yardımcısı Bursa Özdilek / Holding
Aşçı YardımcısıÖzdilek / Holding
- Bursa'da ikamet eden,- Alanında tecrübeli,- Vardiyalı çalışabilecek,- Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Bursa Özdilek / AVM
Teknik MüdürÖzdilek / AVM
-Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,-En az 2 yıl teknik yönetici olarak çalışmış olmak,-Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip olmak,-Bina Enerji Yöneticisi Sertifikasına sahip olmak,-Tercihen İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahip olmak,-İklimlendirme sistemleri konusunda tecrübeli olan,-Endüstriyel soğutma sistemlerini bilgili olan,-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,-Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek,-İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Seyahat engeli olmayan,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Vardiya Amiri (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Özdilek / AVM
Güvenlik Vardiya Amiri (İstanbul)Özdilek / AVM
- Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli,- Güvenlik Yönetimi konusunda 2-4 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip,- 5188 sayılı Güvenlik Yasasına hakim ve sertifika sahibi,- İstanbul'da ikamet eden,- Sevk ve idare yeteneği olan,- 45 yaşını aşmamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşıkhane Personeli İzmir Özdilek
Bulaşıkhane PersoneliÖzdilek
En az İlkokul mezunu,Tercihen mesleki deneyimi olan,18-30 yaş arasında,İzmir'de ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü Bursa Özdilek
Makam ŞoförüÖzdilek
- Lise mezunu,- B,C sınıfı ehliyet ve psikoteknik belgelerine sahip,- Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,- 40 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekmek Ustası ve Pide Ustası İzmir Özdilek
Ekmek Ustası ve Pide UstasıÖzdilek
Tercihen otelcilik sektöründe çalışmış, Alanında en az 5 yıllık üretim tecrübesi olan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış, Tercihen sigara kullanmayan, İzmir de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir Özdilek
Kat ŞefiÖzdilek
Tercihen üniversite mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip,Tercihen 5 yıldızlı otellerde kat şefi olarak en az 2 yıl görev almış,Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı çalışan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek,Hijyen kurallarına dikkat eden, titiz ve temizliğe özen gösteren,MS Office ve Fidelio, Opera vb. paket programlarını kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Demi Şef İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfak Demi ŞefÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Mutfakta en az 5 yıl deneyimli, Uluslararası mutfaklara ve Türk mutfağına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Bursa, İzmir Özdilek / İnşaat
Elektrik TeknikeriÖzdilek / İnşaat
-Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veye MeslekYüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,-Elektrik tesisat işleri, elektrik arıza, bakım-onarım işlerine hakim,tercihen AVM tecrübesi olan,-En az 2 yıl tecrübeli,- 22-30 yaş aralığında,-Seyahat engeli bulunmayan,-Aktif olarak araç kullanabilen,-Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,-Ekip çalışmasına yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Head Waiter İzmir Özdilek
Head WaiterÖzdilek
Üniversitelerin ilgili meslek yüksek okulllarından mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,İyi derecede ingilizce konuşabilen,MS Office uygulamalarına hakim,İzmir ' de ikamet eden,İnsan ilişkilerinde güçlü,Askerlik ile ilişiği kalmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa, İzmir Özdilek / AVM
Mekanik Bakım ElemanıÖzdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veyea MeslekYüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maitre d Hotel İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Maitre d HotelÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Üniversitelerin ilgili meslek yüksek okulllarından veya lisans programlarından mezun,Benzer pozisyonda deneyimli veya baş garson olarak en az 6 yıl deneyime sahip,30-45 yaş aralığında, İyi derecede ingilizce konuşabilen, tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İzmir ' de ikamet eden, İnsan ilişkilerinde güçlü, Çözüm odaklı, kolay iletişim kurabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Bursa Özdilek / AVM
GarsonÖzdilek / AVM
- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Bursa'da ikamet eden,-Müşteri memnuniyeti odaklı,-İletişimi kuvvetli,-Dİnamik,güleryüzlü, diksiyonu düzgün,-Takım çalışmasına yatkın,- Bay,Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İplik Vardiya Amiri / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
İplik Vardiya Amiri / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Mühendislik , Teknik Eğitim ,  İşletme bölümünlerinden veya ilgili Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ,- Vardiyalı çalışabilecek ,- İnsan ilişkileri kuvvetli ,- Sevk ve idare yeteneğine sahip ,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- 30 yaşını aşmamış,- İnegöl'de ikamet eden / edebilecek ,- Askerlik hizmetini tamamlamış ,- Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Mekanik Bakım Elemanı (İstanbul)Özdilek / AVM
- Endüstri Meslek Lisesi- Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Makine bölümü mezunu,-  Mekanik tesisat işleri,mekanik sistemler, arıza, bakım-onarım, sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma iklemlendirme alanındaçalışmış,tercihen AVM tecrübesi olan,- En az 2 yıl tecrübeli,-  22-30 yaş aralığında,- Seyahat engeli bulunmayan,- Aktif olarak araç kullanabilen,-  Vardiyalı düzeninde çalışabilecek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paket Servis Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Paket Servis ElemanıÖzdilek / AVM
-A2 ehliyetine sahip,-Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,-Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,-Trafik kurallarına dikkat eden,-Takım çalışmasına uyumlu,-Dinamik ve çalışkan,-Müşteri memnuniyetine özen gösteren,-Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektronik Teknik Servis Personeli İzmir Özdilek
Elektronik Teknik Servis PersoneliÖzdilek
MYO Elektronik bölümü veya meslek lisesi mezunu, 20-30 yaş arasında, Benzer bir pozisyonda deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fitness Eğitmeni İzmir Özdilek / Wyndham Grand İzmir
Fitness EğitmeniÖzdilek / Wyndham Grand İzmir
Spor akademisi mezunu,Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli,"Personal trainer" tecrübesi olan,Tercihen salon dersleri konusunda deneyimli,İnsan ilişkileri kuvvetli ve kendini ifade edebilen,İngilizce bilen,İzmir'de ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Elektrik Elektronik Mühendisi (İstanbul)Özdilek / AVM
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- 32 yaşını aşmamış,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Çözüm odaklı çalışma prensiplerine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Enerji yönetimi sertifikası sahibi,- Alanında tecrübeli,- AVM, Plaza, Tesis Yönetimi vb. alanlardaki süreçlerde deneyim sahibi,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Tercihen İngilizce bilgisine sahip,- Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Bolu, Kocaeli, ... Özdilek / AVM
Teknik MüdürÖzdilek / AVM
-Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak,-En az 2 yıl teknik yönetici olarak çalışmış olmak,-Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip olmak,-Bina Enerji Yöneticisi Sertifikasına sahip olmak,-Tercihen İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahip olmak,-İklimlendirme sistemleri konusunda tecrübeli olan,-Endüstriyel soğutma sistemlerini bilgili olan,-İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,-Planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, iletişim becerisi yüksek ve etkin raporlama becerisine sahip olan,-Kendine bağlı ekibin sevk ve idaresini sağlayabilecek,-İşinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Seyahat engeli olmayan,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Özdilek / AVM
Güvenlik GörevlisiÖzdilek / AVM
- Güvenlik Sertifikası sahibi,  - Vardiyalı çalışabilecek, - Bursa'da ikamet eden,- Bay, Bayan. (Erkek adayların  askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Genel Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
-Üniversite Mezunu,-İstanbul’daki 5 Yıldızlı Uluslararası Otellerde aynı pozisyonda minimum 3 yıl tecrübe sahibi,-Otelcilik yasa ve mevzuatı konusunda bilgili,-Çok iyi derecede İngilizce bilen,-40 yaşını aşmamış,-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,-Askerlik görevini tamamlamış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
- Yüksek okul veya üniversite mezunu olmak ,- En az 3 yıl 5 yıldızlı bir otelde benzer görevlerde çalışmış olmak,- 25-45 yaş arasında olmak,- İleri düzeyde İngilizce bilmek.- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzman Yardımcısı Bursa, Yalova Özdilek / Holding
Uygulama Destek Uzman YardımcısıÖzdilek / Holding
- MYO veya Bilgisayar, Matematik, Endüstri ve ilgili diğer fakültelerin Programcılık veya Mühendislik bölümlerinden  mezun,- Perekende, Fabrika ve İşletme içerisindeki diğer yazılımların kurulumu ve desteğini verebilecek,- Microsoft ve Linux işletim sistemleri ile çalışan donanımların kurulumunu, bakımını ve desteğini yapabilecek,- Windows CE, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihaz ve uygulama desteğini sağlayacak,- Wan, Lan, switch, AP, F/O ve Cat6 kablolama bilgisine sahip,-Belirlenen SLA sürelerinde kullanıcı desteği verecek,- Bursa, Bursa-İnegöl  ve Yalova'da ikamet eden,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,-Arızalı ürün yada yeni satın alınmış donanım cihazlarını takip edecek ve kurulumunu yapabilecek,- 30 yaşını aşmamış,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Özdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Kat Hizmetleri GörevlisiÖzdilek / Wyndham Grand İstanbul Levent
Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan,En az ilkokul mezunu (Tercihen Lİse Mezunu),İletişimi güçlü,takım çalışmasına önem veren,Misafir memnuniyeti odaklı,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden,Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,18-40 yaş arası bay ve bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Yağ Ve Lastik Değişim Elemanı Bursa Özdilek / AVM
Oto Yağ Ve Lastik Değişim ElemanıÖzdilek / AVM
-Lastik montajında deneyimli,-En az ilkokul mezunu,-Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Makine Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,- Yöneticilik yapabilecek , sevk ve idare yeteneğine sahip,- Autocad , Solidworks programlarını etkin kullanabilen ,-Analitik düşünebilen , problem çözebilme becerisi gelişmiş , sonuç odaklı,-En az 2 yıl deneyimli,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegöl Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Elektrik Elektronik Mühendisi / İnegölÖzdilek / Ev Tekstil
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İnsan ilişkileri kuvvetli, sevk ve idare yeteneğine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Tercihen, Yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu yetkilendirme belgesi ile  Topraklama yetkilendirme belgelerine sahip- 35 yaşını aşmamış,- Bursa-İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek- Askerlik hizmetini tamamlamış- Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pasta Ustası Bursa Özdilek / AVM
Pasta UstasıÖzdilek / AVM
-Yaş Pasta üretimi konusunda deneyimli,-Bursa'da ikamet eden,-Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Özdilek / AVM
Satış Sorumlusu (İstanbul)Özdilek / AVM
- Perakende sektöründe kariyer hedefleyen,- Müşteri memnuniyeti odaklı,- Dinamik,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,- Takım çalışmasına yatkın,- Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Özdilek / Ev Tekstil
Dokuma ElemanıÖzdilek / Ev Tekstil
- Vardiyalı çalışabilecek ,-Tercihen dokuma alanında tecrübeli , - 35 yaşını aşmamış,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı