Viva Sağlık Hizmetleri sanayi ticaret Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 
ÖZEL GENESİS HASTANESİ
2007 Yılında  Diyarbakır'da kurulmuş olan hastanemiz 7600 M2 kapalı alanda 84 yatak 250 çalışan ve alanında uzman 35 hekimiyle giderek yükselen bir tempo anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: www.genesishospital.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Viva Sağlık Hizmetleri sanayi ticaret Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Biyomedikal Mühendisi Diyarbakır Özel Genesis Hospital
Biyomedikal MühendisiÖzel Genesis Hospital
- Tercihen üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun,- İyi derecede ingilizce bilen - Tercihen hastane ve tıbbi cihaz sektöründe çalışmış,  tıbbi cihaz kalibrasyon sertifikasına sahip,- İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın,- Dış görünüşüne önem gösteren diksiyonu düzgün,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,   Biyomedikal Mühendis alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim Hemşireliği Diyarbakır Özel Genesis Hospital
Enfeksiyon Kontrol ve Eğitim HemşireliğiÖzel Genesis Hospital
- En az lise mezunu veya üniversitelerin Hemşirelik bölümünden mezun,- Enfeksiyon kontrol hemşireliği sertifikasına sahip, veya almak isteyen, tercihen alanında deneyimli. - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu,- Ekip çalışmasına yatkın, - Güler yüzlü ve iletişim yeteneği yüksek,- Güncel bilgi ve uygulamaları takip eden,- Hasta ve çalışan güvenliğine önem veren,- Kalite yönetim süreçlerine hakim, - Hastane genelinde enfeksiyon süreçlerini izleyecek,- Döküman sistemini yönetebilecek,- Eğitim verme, sunum hazırlama konusunda donanımlı,- Microsoft programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama yeteneği gelişmiş,- DİYARBAKIR ve çevresinde ikamet eden,- Eğitim & Enfeksiyon kontrol hemşiresi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe Diyarbakır Özel Genesis Hospital
EbeÖzel Genesis Hospital
EBELİK Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu,  Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,İletişim yeteneği yüksek, Deneyimli veya yeni mezun,  EBE aranamaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Diyarbakır Özel Genesis Hospital
Genel BaşvuruÖzel Genesis Hospital
Özel Genesis Hastanesi  olarak hedefimiz; bizimle birlikte geleceğe yürüyecek, değerlerini paylaşacak yüksek potansiyelli ve global bakış açısıyla firmamızı geleceğe taşıyacak çalışanlara ulaşmaktır.İhtiyaçlarımız doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz aday alımları gerçekleştirmekteyiz. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve Hastanemize katkısı olabileceğine inandığımız adayları tercih etmekteyiz. İşe alınacak adaylarımızda tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması bizim için önemlidir."Genel Başvuru" ilanımız; ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire Diyarbakır Özel Genesis Hospital
HemşireÖzel Genesis Hospital
Sağlık Meslek Lisesi, Ön Lisans veya Lisans mezunu, En az 1 yıl cerrahi veya dahili birimlerde hemşire olarak çalışmış,Hasta memnuniyeti sağlamaya odaklı, Eğitime ve gelişime açık, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dış Görünümüne önem veren, güleryüzlü ve dinamik,                                                                                                      'HEMŞİRE' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı