Viva Sağlık Hizmetleri sanayi ticaret Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 
ÖZEL GENESİS HASTANESİ
2007 Yılında  Diyarbakır'da kurulmuş olan hastanemiz 7600 M2 kapalı alanda 84 yatak 250 çalışan ve alanında uzman 35 hekimiyle giderek yükselen bir tempo anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: www.genesishospital.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Viva Sağlık Hizmetleri sanayi ticaret Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ebe Diyarbakır Özel Genesis Hospital
EbeÖzel Genesis Hospital
EBELİK Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,İletişim yeteneği yüksek, Deneyimli veya yeni mezun,  EBE aranamaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hizmetli Diyarbakır Özel Genesis Hospital
HizmetliÖzel Genesis Hospital
Bay, Bayan  Tecrübeli, Tecrübesiz Yetiştirilmek Üzere, 20-35 Yaş Aralığında, Hijyen ve düzene önem veren, Güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, Diyarbakır merkezde ikamet eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Diyarbakır Özel Genesis Hospital
Genel BaşvuruÖzel Genesis Hospital
Özel Genesis Hastanesi  olarak hedefimiz; bizimle birlikte geleceğe yürüyecek, değerlerini paylaşacak yüksek potansiyelli ve global bakış açısıyla firmamızı geleceğe taşıyacak çalışanlara ulaşmaktır.İhtiyaçlarımız doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz aday alımları gerçekleştirmekteyiz. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve Hastanemize katkısı olabileceğine inandığımız adayları tercih etmekteyiz. İşe alınacak adaylarımızda tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması bizim için önemlidir."Genel Başvuru" ilanımız; ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı