Özel İskenderun Gelişim Hastanesi 

Şirket Bilgileri

http://www.gelisimhastanesi.com 
  

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

Misyonumuz;
Etik değerlere bağlı, saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini hedef alan nitelikli sağlık hizmetleriyle toplum sağlığına katkıda bulunan; zamanında, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini üstün vasıflı, sağlık uzmanları ile veren sağlık kuruluşu.
Vizyonumuz;
Bilimi ve teknolojiyi kullanarak, kendisini sürekli geliştiren, Hatay'ın en önemli sağlık kuruluşu olmak
2005 : Hastanemiz, 15 Mart tarihinde Özel İskenderun Gelişim Hastanesi olarak ilçemizde kurulan ilk özel hastanedir. 12 dönüm alan üzerine kurulu olan depreme dayanıklı inşa edilen hastanemiz 8000 m2 alana sahiptir.
Hastanemiz 53 yatak, kendi bünyesinde bulunan 15 farklı kadro ve çeşitli hizmetler ile sağlık hizmeti sunmaya başladı.
2006 : Dermatoloji ve Göğüs Hastalıkları poliklinikleri bünyemize katılarak hizmet vermeye başladı.
2007 : MR cihazı bünyemize katılarak hizmete girdi.
2009 : Haziran ayında, 260 personel bulunduran hastanemiz, Metin YILDIZ ve Mahir TANER tarafından alındı.
2011 : Renin Tıp Merkezi satın alınarak bünyemize katıldı.  Kardiyovasküler Cerrahi ve Anjio ünitesi bünyemize katılarak hizmet vermeye başladı. Hastanemizde Psikolojik danışmanlık hizmeti verilmeye başlandı.
2012 : İskenderun’da hizmet veren Deniz Tıp Merkezi satın alındı. Mevcuttaki Koroner yoğun bakım ünitesi genişletildi. Mevcuttaki Acil servis kapasitemiz ve gözlem yatak sayımız arttırıldı.
Hastanemiz “Bebek Dostu Hastane”dir.
2013 : Mevcuttaki hastane binamız genişletildi. Onkoloji Ünitesini bünyemize katma çalışmaları başlatıldı.
384 Kesitli BT cihazı bünyemize katılarak hizmete girdi. Toplam yatak sayımız 138 olarak faaliyetlere devam etmektedir.
Hastanemiz Poliklinik Hizmetleri
Hastanemizde; Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji ve Üroloji polikliniği bulunmaktadır.  Diyet ve Psikolojik danışmanlık alanlarında da poliklinik hizmeti verilmektedir.

 Özel İskenderun Gelişim Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Cerrahi Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Genel Cerrahi UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesi’nde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamış,Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,Tam zamanlı çalışabilecek, Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Tercihen Onkolojik Cerrahi tecrübesi olan, Tercihen Akademik Kariyeri olan, En az 2 yıl tecrübeli adaylar     ‘Genel Cerrahi Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Doğum Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Kadın Doğum UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesi’nde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda tamamlamış,Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,Tam zamanlı çalışabilecek. Tercihen Akademik Kariyeri olan, Tercihen Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Tercihen Jinekolojik Onkoloji Cerrahi tecrübesi olan,    ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Göğüs Hastalıkları UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesi’nde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,Tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen özel hastane çalışma deneyimine sahip, Bronkoskopi uygulamasında tecrübeli, En az 2 yıl tecrübeli adaylar     ‘Göğüs Hastalıkları Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üroloji / Bevliye Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Üroloji / Bevliye UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesi’nde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Özel İskenderun Gelişim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; • Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Üroloji Anabilim Dalı'nda tamamlamış,• Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• İletişim yeteneği güçlü, pozitif,• Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,• Tam zamanlı çalışabilecek,• Özel hastane çalışma deneyimine sahip,• En az 2 yıl tecrübeli adaylar    ‘Üroloji Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesi’nde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı'nda tamamlamış,Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen özel hastane çalışma deneyimine sahip, En az 2 yıl tecrübeli adaylar     ‘Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Radyoloji Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Radyoloji UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesin’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Radyoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Tercihen özel hastane çalışma deneyimine sahip,·         Girişimsel Radyoloji alanında tecrübeli,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar    ‘Radyoloji Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Beyin ve Sinir Cerrahı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Beyin ve Sinir CerrahıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesin’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Beyin ve Sinir Cerrahisi Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Özel hastane çalışma deneyimine sahip,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar    ‘Beyin ve Sinir CerrahisiUzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
GENEL NİTELİKLERBölgesin’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Tercihen Özel hastane çalışma deneyimine sahip,·         Tercihen Akademik Kariyeri olan,·         Tercihen yenidoğan tecrübesi olan,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar    ‘Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dermatoloji Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Dermatoloji UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesin’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde görevlendirilmek üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp Fakültelerinin Dermatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Tercihen özel hastane çalışma deneyimine sahip,·         Tercihen Güzellik merkezi tecrübeli,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar    ‘Dermatoloji Uzmanı’  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı