Özel İskenderun Gelişim Hastanesi 

Şirket Bilgileri

http://www.gelisimhastanesi.com 
  

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

Misyonumuz;
Etik değerlere bağlı, saygılı, hasta ve çalışan memnuniyetini hedef alan nitelikli sağlık hizmetleriyle toplum sağlığına katkıda bulunan; zamanında, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini üstün vasıflı, sağlık uzmanları ile veren sağlık kuruluşu.
Vizyonumuz;
Bilimi ve teknolojiyi kullanarak, kendisini sürekli geliştiren, Hatay'ın en önemli sağlık kuruluşu olmak
2005 : Hastanemiz, 15 Mart tarihinde Özel İskenderun Gelişim Hastanesi olarak ilçemizde kurulan ilk özel hastanedir. 12 dönüm alan üzerine kurulu olan depreme dayanıklı inşa edilen hastanemiz 8000 m2 alana sahiptir.
Hastanemiz 53 yatak, kendi bünyesinde bulunan 15 farklı kadro ve çeşitli hizmetler ile sağlık hizmeti sunmaya başladı.
2006 : Dermatoloji ve Göğüs Hastalıkları poliklinikleri bünyemize katılarak hizmet vermeye başladı.
2007 : MR cihazı bünyemize katılarak hizmete girdi.
2009 : Haziran ayında, 260 personel bulunduran hastanemiz, Metin YILDIZ ve Mahir TANER tarafından alındı.
2011 : Renin Tıp Merkezi satın alınarak bünyemize katıldı.  Kardiyovasküler Cerrahi ve Anjio ünitesi bünyemize katılarak hizmet vermeye başladı. Hastanemizde Psikolojik danışmanlık hizmeti verilmeye başlandı.
2012 : İskenderun’da hizmet veren Deniz Tıp Merkezi satın alındı. Mevcuttaki Koroner yoğun bakım ünitesi genişletildi. Mevcuttaki Acil servis kapasitemiz ve gözlem yatak sayımız arttırıldı.
Hastanemiz “Bebek Dostu Hastane”dir.
2013 : Mevcuttaki hastane binamız genişletildi. Onkoloji Ünitesini bünyemize katma çalışmaları başlatıldı.
384 Kesitli BT cihazı bünyemize katılarak hizmete girdi. Toplam yatak sayımız 138 olarak faaliyetlere devam etmektedir.
Hastanemiz Poliklinik Hizmetleri
Hastanemizde; Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji ve Üroloji polikliniği bulunmaktadır.  Diyet ve Psikolojik danışmanlık alanlarında da poliklinik hizmeti verilmektedir.

 Özel İskenderun Gelişim Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dermatoloji Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Dermatoloji UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde birlikte çalışmak üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp FakültelerininDermatoloji Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar ‘Dermatoloji Uzmanı’  arıyoruz.Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Güzellik merkezi tecrübesi olan tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde birlikte çalışmak üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp FakültelerininÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar ‘Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı’  arıyoruz.Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Yeni Doğan Yoğun bakım tecrübesi ve Akademik Kariyeri olan tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Cerrahi Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Genel Cerrahi UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde birlikte çalışmak üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp FakültelerininGenel Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek,·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar   ‘Genel Cerrahi Uzmanı’  arıyoruz.Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Onkolojik Cerrahi tecrübesi ve Akademik Kariyeri olan tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kadın Doğum Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Kadın Doğum UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde birlikte çalışmak üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp FakültelerininKadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek.·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’  arıyoruz.Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Jinekolojik Onkoloji Cerrahi tecrübesi ve Akademik Kariyeri olan tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hatay Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Göğüs Hastalıkları UzmanıÖzel İskenderun Gelişim Hastanesi
Bölgesinde pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük edenÖzel İskenderun Gelişim Hastanesinde birlikte çalışmak üzere;·         Uzmanlık eğitimini; Tıp FakültelerininGöğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamış,·         Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş,·         İletişim yeteneği güçlü, pozitif,·         Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan,·         Tam zamanlı çalışabilecek,·         En az 2 yıl tecrübeli adaylar‘Göğüs Hastalıkları Uzmanı’  arıyoruz.Özel hastane çalışma deneyimine sahip, Bronkoskopi uygulamasında tecrübesi olan tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı