ÖZEL OFM ANTALYA HASTANE 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


Antalya İli Kepez İlçesi Mehmet Akif caddesinde yapılan Özel OFM Antalya Hastanesi; dört tarafı yol, 2700 metre kare arazi üzerinde, 1780 metrekare zemin oturumunda, 14200 metrekare kapalı alanı olan bir bina olarak inşa edildi. 62 adet tek kişilik hasta odası, 41 adet yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 103 yataklı bir hastanedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.ofmantalya.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 14.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


ÖZEL OFM ANTALYA HASTANE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı Antalya ÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Muhasebe UzmanıÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
* Üniversitelerin 4 Yıllık İşletme, Muhasebe, Maliye, İktisat ve dengi okullarından mezun,* Netsis konusunda en az 2 yıl deneyimli, programı çok iyi bilen,* Mali Mevzuat, Genel Muhasebe Mevzuatı ve uygulamalarına hakim,* MS Office programlarına hakim, özellikle Excel uygulamalarını etkin kullanabilen,* Sorumlu olduğu birimlere zamanlı ve eksiksiz raporlama yapabilecek,* Problem çözme/karşılama yetisine sahip,* Detay odaklı, dikkatli ve titiz çalışan,* Ekip çalışmasına yatkın,* 35 yaşını aşmamış,* Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,* Antalya’ da ikamet eden bay / bayan MUHASEBE UZMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Antalya ÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Satınalma UzmanıÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Raporlama ve maliyet analizi yapabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Antalya'da ikamet eden bay / bayan SATINALMA UZMANI aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya ÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Güvenlik GörevlisiÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen Özel Hastane deneyimli, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli,En az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşını aşmamış, Özverili olarak çalışabilecek, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Antalya’ da ikamet eden bay / bayan GÜVENLİK GÖREVLİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eczacı Antalya ÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
EczacıÖZEL OFM ANTALYA HASTANESİ
Eczacılık fakültesinden mezun, Etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Antalya'da ikamet eden ECZACI aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı