Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


HAKKIMIZDA

1990 yılında inşaat ve perakende sektöründe yapı malzemeleri satışı ile iş dünyasına giriş yapan Özyurtlar Şirketler Grubu olarak; kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak İstanbul Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük etmiş tek firmayız.

2005 yılında Boğazköy’de Genç Girişimciler Sitesi, 2006 yılında Tasarımcılar Sitesi, 2007 yılında Tasarımcılar İş Merkezi, 2008 yılında üç etaptan oluşan Garden City Projesi, 2009 yılında ise Ntepe projeleri Özyurtlar İnşaat firmamızın temel taşları olmuştur.

2010 yılının Mayıs ayında Ntowers, Aralık ayında ise Nmerkez projelerini kamuoyu ile tanıştırdık. 2011 yılında Özyurtlar Resicence, 2012 yılında Nşehir Esenyurt’un proje inşaatlarına başladık.

2013 yılında sektördeki ilerlememize N5Suites, Ncity, Ncity Esenyurt, Ncadde, 1Coastal City ve 2014 yılında Nlogo İstanbul, Ncadde Agora, 2016 yılında Ncadde Ottoman ve 2017 yılında ise Ardıçlı Meydan ve Ödül İstanbul ile yolumuza devam ediyoruz.

Özyurtlar İnşaat olarak; 27 yılda 60.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstikrarlı yükselişimiz ve profesyonel kadromuz ile, toplam 1500.000 m2 alana 15.000 konut inşa ettik.

Kuruşuluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.ozyurtlar.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Yönetici AsistanıÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Üniversitelerin önlisans ya da lisans bölümlerinden mezun (Büro Yönetimi, Halkla İlişkiler v.b),MS Office programlarını kullanabilen, Yönetici Asistanlığı belgesine sahip, Takipçi, dikkatli ve çözüm üretebilen, Toplantı yönetimi, zaman yönetimi, ve stres yönetimi konularında kendini geliştirmiş,Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, detaylara önem veren, motivasyonu yüksek, dinamik ve prezantabl.İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, temsil yeteneği kuvvetli, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt ve yakın ilçelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Şoför/SürücüÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
E-D sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC 2-SRC 4 mesleki yeterlilik ve psikoteknik belgelerine sahip, İş sorumluluğunu bilen Askerlik görevini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Muhasebe UzmanıÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Üniversitelerin işletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında minimum 5-7 yıllık deneyime sahip,Tercihen İnşaat Muhasebesi alanında uzmanlaşmış,KDV-II, Muhtasar, BA-BS, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi Beyanlarının tümüne tam hakim,Maliyet Muhasebesi konularında tecrübe sahibi,Tek düzen hesap planına vakıf,Vergi mevzuatı, borçlar hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku konularına hakim,Mali Yönetim ve stok muhasebesi konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen SMMM belgesine sahip,Detaylara önem veren, titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,Yönetim ve planlama becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, iletişim yeteneği güçlü, Algılama ve öğrenme kabiliyeti yüksek, Raporlama analiz kabiliyeti olan,Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırması konusunda başarılı, MS Office programlarına hakim,Tercihen ERP programı tecrübesine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Grup firmalarımızda görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Muhasebe ElemanıÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Üniversitelerin işletme, iktisat ve maliye bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında minimum 5 yıllık deneyime sahip, KDV-II, Muhtasar, BA-BS, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi Beyanlarının tümüne tam hakim,Tek düzen hesap planına vakıf, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Yönetim ve planlama becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, iletişim yeteneği güçlü,Raporlama analiz kabiliyeti olan, Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, MS Office programlarına hakim,  Tercihen ERP Programları tecrübesine sahip, Projelerimizde görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Sözleşme Personeli İstanbul(Avr.) ÖZYURTLAR İNŞAAT VE YAP.MALZ.SAN.TİC.A.Ş
Gayrimenkul Sözleşme PersoneliÖZYURTLAR İNŞAAT VE YAP.MALZ.SAN.TİC.A.Ş
En az MYO mezunu,? ?Ön muhasebe bilgisi olan, Müşteri ödemelerini takip edebilecek, Gayrimenkul sektöründe satış sonrası ve sözleşme süreçlerinde tecrübeli,MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Problem çözme becerisi kuvvetli ve analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin yapabilecek, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve yakın çevrede ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
PuantörÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Puantör pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen puantaj ve özlük işlerinde deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek, askerlik hizmetini bitirmiş. Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar mevkiinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Dizayn Ofis MimarıÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun,Uygulama projelerinde 8-10 yıl tecrübeye sahip,Çok iyi derecede AutoCad ve Excel bilgisi, tercihen 3D Max programı bilen,İnşaat firmalarında en az 5 projede yer almış,Proje planlama ve malzeme seçiminde tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın,Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen,Özenli ve detaylara önem veren,İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı- C Sınıfı İstanbul(Avr.) ÖZYURTLAR İNŞAAT VE YAP.MALZ.SAN.TİC.A.Ş
İş Güvenliği Uzmanı- C SınıfıÖZYURTLAR İNŞAAT VE YAP.MALZ.SAN.TİC.A.Ş
Geçerli C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,İş Sağlığı ve Güvenliği alanında inşaat sektöründe deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek,İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılması konusunda işverenle birlikte koordinasyonu sağlayarak gerekli tüm faaliyetlerin yürütülmesi takibini sağlayabilecek,İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların planlanması ve uygulanması, gerekli takip tespit ve önerilerin yapılarak işverene raporlayabilecek,Tespit ve öneri defterine gerekli tespitlerin yapılarak yazılması, eksiklik ve uygunsuzlukların işveren veya yetkili personel ile periyodik olarak paylaşacak,Aktif saha gezilerini yaparak yerinde gerekli müdahaleleri uygulayacak,Yıllık değerlendirme raporlarının hazırlanarak işverenle ve yetkili birimler ile paylaşacak,Gece çalışmasında görevlendirilmek üzere, şantiyede yatılı kalabilecek, 30 yaşını aşmamış ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Depo Personeli İstanbul(Avr.) Neyzen İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Depo PersoneliNeyzen İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Lise Mezunu, Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış, İSTANBUL / Esenyurt veya civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü İstanbul(Avr.) Özyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
Kamyon ŞoförüÖzyurtlar İnş. ve Yapı Malz. San Tic.A.Ş.
E-D sınıfı sürücü belgesine sahip, 2-5 yıl low-bed kullanım tecrübeli, SRC 2-SRC 4 mesleki yeterlilik ve psikoteknik belgelerine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı