Takip Et
Paylaş


Ziylan Grup  

Şirket BilgileriZİYLAN GRUP

Türkiye’nin ayakkabı üretim, satış ve pazarlama, ithalat ve ihracatında lider şirketleri bünyesinde bulunduran ZİYLAN GRUP 60’lı yılların başında faaliyete geçmiştir.

ZİYLAN GRUP tescilli olarak POLARIS, KINETIX, FLOGART, PROSHOT TOREX,  HALLEY  ve  ROOTLESS  markalarının sahibidir.

Grup, 1988 yılında ilk yurt dışı bağlantısını Yunanistan’la yapmış ihracat faaliyetlerine başlamıştır.  Toplamda yaklaşık 1700 mavi ve beyaz yakalı çalışanı olan ZİYLAN GRUP bünyesinde yer alan şirketlerimiz;

ZİYLAN Ayakkabı Sanayi ve Ticaret AŞ

İç pazar ve İhracat pazarları için birçok değişik  çeşit (Kışlık Botlar, Günlük Giyim, Spor Ayakkabılar Terlikler, Sandaletler ve Rahat – Comfort  ayakkabılar)  ayakkabıların  imalatı ve pazarlanmasını yapmaktadır.  Halen dünya çapında ABD, Almanya BAE, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Danimarka, Filistin, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İsrail, İsveç, İtalya, Japonya, Kanada Kazakistan, Kırgızistan, Kuveyt, Macaristan, Norveç, Panama, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, Ukrayna, Umman, Yemen, Yunanistan gibi 33 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kendi markalarını ve Docker’s, Brakkies, Gino Venturi, Tamaris gibi müşteri markalarını kendi tesislerinde üretmektedir.

Şirketimiz ayrıca,  Comfort Ayakkabı,  terlik ve benzeri ürünlerinde  kullandığı ve İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinde ZİYLAN için özel olarak tasarlanan ve üretilen özel bir Anatomik İç Tabanın da  (5 Nokta POLARIS Anatomik Taban Desteği)  Marka ve Tasarım haklarını elinde bulundurmaktadır. 

ZİYLAN  Taban Sanayi ve Ticaret AŞ

İç pazar ve İhracat pazarları için  taban üretim ve pazarlaması şirketin faaliyet alanıdır. Halen Fransa, İtalya, Portekiz, Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Ürdün, Filistin, Mısır, Cezayir, Fas’a   ve diğer ülkelere ihracat yapmaktadır. Üretimi kendi tesislerinde gerçekleştiren şirketimiz SKLOP markasının Türkiye lisanslı üreticisi, dağıtıcısı ve ihracatçısıdır.

ISPO  Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

İç pazar ve İhracat pazarları için birçok değişik  çeşit  ayakkabıların  imalatı ve pazarlanması faaliyetlerini sürdürmektedir.

TERMOPLAST  Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ

İç pazar ve uluslararası pazarlara taban imalatı için  TPR ve PVC Granül ve kimyasallarının üretimi ve pazarlanması faaliyetlerini sürdürmektedir.

POLAR  Terlik Sanayi ve Ticaret AŞ

POLARIS Markası altında  iç Pazar ve uluslararası pazarlar için Ayakkabı, Sandalet, Terlik ve PU Taban üretim ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

SPORER  Pazarlama  ve  Mümessillik 

İç piyasada ayakkabı ve tekstil ürünleri pazarlanması faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. KINETIX ve FLOGART  markalarından sorumlu şirketimiz Türkiye genelinde perakende noktalarına direkt olarak satış ve pazarlama yapmaktadır.Ziylan Grup İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net