Perform Mühendislik Müşavirlik İnşaat San. ve TİC. LTD. ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.dilarainsaat.com

Perform Mühendislik Müşavirlik İnşaat San. ve TİC. LTD. ŞTİ.

VİZYON

 

      Firmamız İnşaat Mühendisliği konusunda hizmet vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur. Firmamızın yegane amacı, gerek imalat konusunda gerekse proje konusunda; etüt, tasarım, uygulama ve müşavirlik bütününü içine  alan bir hizmet zincirinin, ilgili standartlar ve profesyonel anlayış çerçevesinde ülkemizde sunulabilmesini gerçekleştirebilmektir. Bu anlamda mesleki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, bunları ülkemiz şartlarına uyarlamak görevini de üstlenmiş, sonuçta kaliteli bir mühendislik hizmetinin üstün bir sorumluluk anlayışı ile sunulmasını hedeflemiştir.

 

MİSYON

 

Firmamız gerçekleştirdiği bir çok proje ve beraberinde yaptığı uygulamalarında en yeni ve en doğruyu, en ekonomikle birleştirmek ve süratle uygulamak yöntemini hedef almıştır. Kalitesini ve iş deneyimini her geçen gün arttıran firmamız hizmet verdiği tüm faaliyet alanlarında iş veren firmalar tarafından takdir ve beğeni almıştır.

Firmamız bünyesinde , faaliyet alanında üst düzeyde eğitim görmüş uzman mühendis kadrosu çalışmaktadır. Ayrıca faaliyet alanlarına göre üniversitede öğretim görevi yapan değerli öğretim görevlilerinden de teknik danışmanlık hizmeti  alınmaktadır.


  
Perform Mühendislik Müşavirlik İnşaat San. ve TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnşaat Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Perform Mühendislik Müşavirlik İnşaat San. ve TİC.
İnşaat Teknik RessamıPerform Mühendislik Müşavirlik İnşaat San. ve TİC.
Betonarme ve/veya çelik konstrüksiyon projelendirme işlerinde deneyimli,İyi derecede Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan , Betonarme ve/veya Çelik projelerin "çiziminde" çalıştırılmak üzere 'deneyimli inşaat teknikerleri/ressamları' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı