Peyman A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.peyman.com.tr

Peyman A.Ş.

YIL 1995 -  Eskişehir’in 3 kuruyemiş firması 40 yılı aşkın tecrübelerini birleştirerek Peyman Gıda A.Ş.’i kurdu. Ürün ve hizmet kalitesi disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüdü. Yurt çapında bölge müdürlükleri açarak dağıtım ağını genişletti.

YIL 2000 -  Peyman; kuruyemiş dükkanlarının vazgeçilmez ürünü olan geleneksel Türk Lokumu üretimine başladı. Peyman temel yapı taşı olan kalite tutkusu, zengin lokum çeşitlerinde de kendini buldu ve Türkiye’nin en kaliteli lokum ve cezeryeleri üretildi.

YIL 2002 – Tüketicilerimiz gerçek Osmanlı tatlarını anımsasınlar diye helva imalatı başladı. En seçkin susamlardan elde edilen gerçek tahinle tadına doyulmaz, neredeyse unutulmaz tahin helvayı piyasaya sunduk.

YIL 2004 – Peyman yeni yüzüne ve logosuna kavuştu. Türkiye’nin “KURUYEMİŞ MARKASI” olma yolunda kalite ve teknoloji yatırımlarına devam etti, bu sayede tüketicisini “Kuruyemişte aradığı tazelik” ile buluşturdu.

YIL 2005 – Peyman kalitesi, uluslar arası kuruluşlarca ISO 9001:2000 ve HACCP belgeleri ile ödüllendirildi. Üretim hijyeni Avrupa standartlarına ulaştı. Logo ve ambalaj tasarımları 44 ülkede tescillendi.

BUGÜN – Her türlü üretim girdisi Peyman laboratuarlarında gerekli analizlere tabi tutulmaktadır. Fabrikamızda kalite kontrol, üretim, yönetim bölümlerinde 3 Gıda, 1 Endüstri ve 1 Makine Mühendisi teknik hizmet vermektedir. Toplam 122 fabrika çalışanımız tüketicilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için titiz bir çalışma sergilemektedir. Peyman A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Marka Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Peyman A.Ş.
Marka Müdür YardımcısıPeyman A.Ş.
2-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,  Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions, Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality, High interpersonal & excellent communication skills, Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing), Proven knowledge of MS O?ice Applications (especially Excel and Powerpoint), Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Eskişehir Peyman A.Ş.
Finans UzmanıPeyman A.Ş.
Kurumsal firmaların finans departmanlarında en az 3-4 yıllık deneyim sahibi Üniversitelerin ticari bölümlerinden mezun (işletme, iktisat) Microsoft ofis uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı