Peyman A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.peyman.com.tr

Peyman A.Ş.

YIL 1995 -  Eskişehir’in 3 kuruyemiş firması 40 yılı aşkın tecrübelerini birleştirerek Peyman Gıda A.Ş.’i kurdu. Ürün ve hizmet kalitesi disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüdü. Yurt çapında bölge müdürlükleri açarak dağıtım ağını genişletti.

YIL 2000 -  Peyman; kuruyemiş dükkanlarının vazgeçilmez ürünü olan geleneksel Türk Lokumu üretimine başladı. Peyman temel yapı taşı olan kalite tutkusu, zengin lokum çeşitlerinde de kendini buldu ve Türkiye’nin en kaliteli lokum ve cezeryeleri üretildi.

YIL 2002 – Tüketicilerimiz gerçek Osmanlı tatlarını anımsasınlar diye helva imalatı başladı. En seçkin susamlardan elde edilen gerçek tahinle tadına doyulmaz, neredeyse unutulmaz tahin helvayı piyasaya sunduk.

YIL 2004 – Peyman yeni yüzüne ve logosuna kavuştu. Türkiye’nin “KURUYEMİŞ MARKASI” olma yolunda kalite ve teknoloji yatırımlarına devam etti, bu sayede tüketicisini “Kuruyemişte aradığı tazelik” ile buluşturdu.

YIL 2005 – Peyman kalitesi, uluslar arası kuruluşlarca ISO 9001:2000 ve HACCP belgeleri ile ödüllendirildi. Üretim hijyeni Avrupa standartlarına ulaştı. Logo ve ambalaj tasarımları 44 ülkede tescillendi.

BUGÜN – Her türlü üretim girdisi Peyman laboratuarlarında gerekli analizlere tabi tutulmaktadır. Fabrikamızda kalite kontrol, üretim, yönetim bölümlerinde 3 Gıda, 1 Endüstri ve 1 Makine Mühendisi teknik hizmet vermektedir. Toplam 122 fabrika çalışanımız tüketicilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için titiz bir çalışma sergilemektedir. Peyman A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı Eskişehir Peyman A.Ş.
İhracat Operasyon Uzman YardımcısıPeyman A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Sosyal Bilimler, Mühendislik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezun,
İngilizce ticari yazışma yapabilecek,
MS Office programlarına hakim,
Temel Dış Ticaret bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
B Sınıf ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Eskişehir'de ikamet eden
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul Peyman A.Ş.
Satış TemsilcisiPeyman A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİ (GENEL İLAN)
 
• Hızlı tüketim / Gıda sektöründe, satış pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli 
• Sürücü belgesine ve SRC belgesine sahip 
• En az lise mezunu
• Şirket imajını başarıyla temsil edebilecek 
• İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
• Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı