Peyman A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.peyman.com.tr

Peyman A.Ş.

YIL 1995 -  Eskişehir’in 3 kuruyemiş firması 40 yılı aşkın tecrübelerini birleştirerek Peyman Gıda A.Ş.’i kurdu. Ürün ve hizmet kalitesi disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüdü. Yurt çapında bölge müdürlükleri açarak dağıtım ağını genişletti.

YIL 2000 -  Peyman; kuruyemiş dükkanlarının vazgeçilmez ürünü olan geleneksel Türk Lokumu üretimine başladı. Peyman temel yapı taşı olan kalite tutkusu, zengin lokum çeşitlerinde de kendini buldu ve Türkiye’nin en kaliteli lokum ve cezeryeleri üretildi.

YIL 2002 – Tüketicilerimiz gerçek Osmanlı tatlarını anımsasınlar diye helva imalatı başladı. En seçkin susamlardan elde edilen gerçek tahinle tadına doyulmaz, neredeyse unutulmaz tahin helvayı piyasaya sunduk.

YIL 2004 – Peyman yeni yüzüne ve logosuna kavuştu. Türkiye’nin “KURUYEMİŞ MARKASI” olma yolunda kalite ve teknoloji yatırımlarına devam etti, bu sayede tüketicisini “Kuruyemişte aradığı tazelik” ile buluşturdu.

YIL 2005 – Peyman kalitesi, uluslar arası kuruluşlarca ISO 9001:2000 ve HACCP belgeleri ile ödüllendirildi. Üretim hijyeni Avrupa standartlarına ulaştı. Logo ve ambalaj tasarımları 44 ülkede tescillendi.

BUGÜN – Her türlü üretim girdisi Peyman laboratuarlarında gerekli analizlere tabi tutulmaktadır. Fabrikamızda kalite kontrol, üretim, yönetim bölümlerinde 3 Gıda, 1 Endüstri ve 1 Makine Mühendisi teknik hizmet vermektedir. Toplam 122 fabrika çalışanımız tüketicilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için titiz bir çalışma sergilemektedir. Peyman A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Yetkilisi İstanbul(Asya) Peyman A.Ş.
İnsan Kaynakları YetkilisiPeyman A.Ş.
Hızlı Tüketim / Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdürlüğünde (İstanbul) görevlendirilecek, tüm İnsan Kaynakları uygulama süreçlerinde görev alacak, aşağıdaki niteliklerde “İnsan Kaynakları Yetkilisi” arıyoruz. GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Psikoloji, İletişim vb. bölümlerinden mezun, Tüm İnsan Kaynakları süreçleri konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen üretim sektöründe) MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim ile sunum becerisine sahip, İletişimi güçlü, analitik düşünme, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yenilikçi, yaratıcı bakış açısına sahip ve iş takibine önem veren, Yetkinlik bazlı mülakat tecrübesi olan, Seyahat edebilen, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi Eskişehir Peyman A.Ş.
Muhasebe YetkilisiPeyman A.Ş.
Hızlı Tüketim / Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Mali İşler ve Finans Grubunda (Eskişehir) görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklerde “Muhasebe Yetkilisi” arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Ekonometri veya Maliye bölümlerinden mezun, Tercihen Üretim sektöründe ve Muhasebe alanında minimum 5 yıl tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayan, Resmi Muhasebe işlemleri ve KDV iade konusunda tecrübeli, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, Her türlü yasal beyannameleri düzenlemeyi bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Sorumluluk bilinci yüksek, İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-30 yaş aralığında, MS Office-Excel ve Logo-Tiger Muhasebe Programını kullanabilen, Eskişehir’ de ikamet eden (Çalışma Lokasyonu :Eskişehir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Şefi-Alanya Antalya Peyman A.Ş.
Satış Şefi-AlanyaPeyman A.Ş.
Peyman Kuruyemiş A.Ş. Akdeniz Bölgesi/Alanya' da görevlendirilmek üzere  'Satış Şefi' aramaktadır. Adayların üniversite mezunu, Hızlı Tüketim sektöründe en az 3 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Satış ağı planlama, rut optimizasyonu, satış bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi, Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Alanya veya Antalya' da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Şefi Giresun, Ordu Peyman A.Ş.
Satış ŞefiPeyman A.Ş.
Peyman Kuruyemiş A.Ş. Karadeniz Bölgesi/Ordu-Giresun’ da görevlendirilmek üzere  'Satış Şefi' aramaktadır. Adayların üniversite mezunu, Hızlı Tüketim sektöründe en az 3 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Satış ağı planlama, rut optimizasyonu, satış bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi, Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Giresun veya Ordu’ da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı