Peyman A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.peyman.com.tr

Peyman A.Ş.

YIL 1995 -  Eskişehir’in 3 kuruyemiş firması 40 yılı aşkın tecrübelerini birleştirerek Peyman Gıda A.Ş.’i kurdu. Ürün ve hizmet kalitesi disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüdü. Yurt çapında bölge müdürlükleri açarak dağıtım ağını genişletti.

YIL 2000 -  Peyman; kuruyemiş dükkanlarının vazgeçilmez ürünü olan geleneksel Türk Lokumu üretimine başladı. Peyman temel yapı taşı olan kalite tutkusu, zengin lokum çeşitlerinde de kendini buldu ve Türkiye’nin en kaliteli lokum ve cezeryeleri üretildi.

YIL 2002 – Tüketicilerimiz gerçek Osmanlı tatlarını anımsasınlar diye helva imalatı başladı. En seçkin susamlardan elde edilen gerçek tahinle tadına doyulmaz, neredeyse unutulmaz tahin helvayı piyasaya sunduk.

YIL 2004 – Peyman yeni yüzüne ve logosuna kavuştu. Türkiye’nin “KURUYEMİŞ MARKASI” olma yolunda kalite ve teknoloji yatırımlarına devam etti, bu sayede tüketicisini “Kuruyemişte aradığı tazelik” ile buluşturdu.

YIL 2005 – Peyman kalitesi, uluslar arası kuruluşlarca ISO 9001:2000 ve HACCP belgeleri ile ödüllendirildi. Üretim hijyeni Avrupa standartlarına ulaştı. Logo ve ambalaj tasarımları 44 ülkede tescillendi.

BUGÜN – Her türlü üretim girdisi Peyman laboratuarlarında gerekli analizlere tabi tutulmaktadır. Fabrikamızda kalite kontrol, üretim, yönetim bölümlerinde 3 Gıda, 1 Endüstri ve 1 Makine Mühendisi teknik hizmet vermektedir. Toplam 122 fabrika çalışanımız tüketicilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için titiz bir çalışma sergilemektedir. Peyman A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
EXPORT MANAGER İstanbul(Asya) Peyman A.Ş.
EXPORT MANAGERPeyman A.Ş.
Peyman Kuruyemiş Gıda Aktariye Kimyevi Maddeler Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.Founding its Kingdom of Flavor in 1995, Peyman today continues its dominance in thousands of houses with its brands of Dorleo, Bahçeden, Nutzz and Çitliyo, and the Horeca Group. Peyman does not stop extending its product line and conquering Turkish families’ taste and is jovially adding thousands of people to its Kingdom of Flavor every day.Now we are looking for Export Manager for our company which is in İstanbul Head Office.Qualifications Must have University Degree, Working experience in FMCG sector over 10 years, (min. 5 years Managerial position) Efficient desicion-making process and Leadership, Fluent in English, second language will be an advantage, Valid driving license and active driving experience, Good interpersonal relations skills and sales ability, Able to travel abroad, Residing in Istanbul,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı