Pfizer İlaçları Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri 

DÜNYADA PFIZER

İnsanların daha uzun, sağlıklı bir yaşam sürmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi için çalışan Pfizer, 1849 yılında kuruldu. Bugün 150’den fazla ülkede, ürünlerini tıbbın hizmetine sunan Pfizer’in 85.000 çalışanı bulunmaktadır. Yıllık 48,4 milyar dolarlık geliri ile pazar değeri açısından Pfizer, dünya genelindeki en büyük şirketler arasında 12. sırada ve ilaç şirketleri arasında ilk sırada yer almaktadır.
 
Yenilikçi ürünler açısından ilaç sektörünün en büyük şirketi olan Pfizer, 11 tedavi alanına yayılan ve henüz çare bulunmamış çok geniş kapsamlı hastalıklara odaklanmaktadır. Pfizer, sektördeki diğer şirketlere kıyasla çok daha fazla sayıda tedavi alanında yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için yatırım yapmaktadır. 2007 senesinde AR-GE alanına 8,1 milyar dolarlık bir kaynak aktarmıştır. Yenilikçi ürünleri ve bilimsel yeteneğinin gücüne dayanarak, Pfizer yıllardır düzenli olarak çığır açan ürünler sunmuştur ve önümüzdeki yıllarda da araştırmacılarımız hastalarımız için en iyi ürünleri sunmak üzere dünya genelinde çalışmalarını sürdürmektedir. Pfizer, önümüzdeki 5 yıl içinde, tüm dünyada 20 yeni ilaç için ruhsat başvurusunda bulunmayı planlamaktadır.
 

TÜRKİYE’DE PFIZER

Pfizer Türkiye, 1957 yılından beri, Türkiye’de sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. %100 yabancı sermayeli Pfizer Türkiye 1400’ün üzerinde çalışanı ile, Türk tıbbına sunduğu ürünlerin %83’ünü  Türkiye’de üretmektedir.
Üretiminin %11’ini aralarında AB ülkelerinin de bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi, Orta Doğu ve Uzak Doğu’da olmak üzere toplam 22 ülkeye ihraç etmektedir. 
 

İŞ ALANLARIMIZ

Pfizer tüm dünyada dört temel iş alanında etkinlik göstermektedir:

 • Pfizer Beşeri İlaçlar Grubu
 • Pfizer Hayvan Sağlığı Ürünleri Grubu
 • Pfizer Global Araştırma ve Geliştirme Grubu
 • Pfizer Global Üretim Grubu


PFIZER ve AR-GE

Pfizer’in öncelikli amaçlarından biri yeni ve yenilikçi tedaviler araştırmak, geliştirmek ve üretmektir. Pfizer, Türkiye’de yürüttüğü 14 milyon dolarlık Ar-Ge projeleriyle Merkezi Sinir Sistemi’nden Enfeksiyon hastalıklarına, Kardiyolojiden Onkolojiye, Ürolojiden Oftalmolojiye birçok önemli terapötik alana hitap eden ürünleri tıbbın hizmetine sunmaktadır.
 
Pfizer Türkiye olarak en önemli amaçlarımızdan biri, yenilikçi ilaçları Türk tıbbının hizmetine sunmanın yanı sıra  toplum sağlığına hizmet etmektir. Bu amaç doğrultusunda akademik ve bilimsel çevreler ile işbirliği içinde çeşitli eğitim programları geliştirmekte, bilimsel sempozyumları, klinik araştırmaları desteklemekte, araştırma destek ödülleri ve bursları sağlamaktadır.
 

ETİK ANLAYIŞIMIZ

Pfizer’in sağlık mesleği mensuplarına sunduğu temel hizmetlerin başında tedavi alanları ve tedavileriyle ilgili tıbbi tanıtım yer almaktadır. Bu tanıtım dünyada yaklaşık 18.000, Türkiye'de ise yaklaşık 1000 kişilik bir satış teşkilatı tarafından, iyi tanımlanmış etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirilir.

Tüm dünyada sağlık mesleği mensupları ile ilişkilerimizi etik ve dürüstlük anlayışı ile yürütmek, iş faaliyetlerimizin en iyi tıp uygulamalarını desteklemesini sağlamak ve daima önce hastaların iyiliğini düşünmek en temel sorumluluğumuzdur.

Pfizer,  sektöründeki yüksek etik standartları korumak amacıyla sağlık mesleği mensuplarına yönelik gerçekleştirilen tüm tanıtım faaliyetlerinde “Sağlık Mesleği Mensupları ile İlişkiler Üzerine Küresel Politika” adı verilen global tanıtım ilkelerini esas almaktadır.
 

TÜRKİYE’DE ÜRETİM FAALİYETLERİMİZ

Pfizer İlaçları olarak ürün portföyümüzde yer alan ilaçların %83’ünü ülkemizdeki fabrikamızda üretmekte, 17 çeşit ürünü 22 ülkeye ihraç etmekteyiz.
 

DEĞERLERİMİZ

 • Performans
 • Takım Çalışması
 • Liderlik
 • Yenilikçilik
 • İnsana Saygı
 • Dürüstlük ve Bütünlük
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Topluma Saygı
 • KalitePFIZER VE TOPLUMSAL PROJELER

Sosyal sorumluluk ve topluma saygı bilinciyle faaliyet gösteren Pfizeruluslararası ve ulusal platformda, özellikle de sağlık ve eğitim odaklı önemli projelere imza atmaktadır.
 

 

 

 
Pfizer İlaçları Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pfizer Ürün Tanıtım Temsilcileri Ankara, Aydın, Bursa... Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Pfizer Ürün Tanıtım TemsilcileriPfizer İlaçları Ltd. Şti.
Başarı için en değerli kaynağımız çalışanlarımız!
Pfizer’de sürekli gelişimle desteklenen bir kariyer için sizi "Pfizer Ürün Tanıtım Temsilcisi" olarak çalışmaya davet ediyoruz.
Satış ve Pazarlama Takımlarımız bünyesinde;
Öncelikli olarak aşağıda yer alan iller olmak üzere Türkiye genelinde, satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak adaylar arıyoruz.
Adayların aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenmektedir:
 
4 yıllık üniversite veya 2 yıllık "Tıbbi Tanıtım ve  Pazarlama Bölümü" mezunu
Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık ve istekli
B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi
Seyahat engeli bulunmayan
Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylarda)
Tercihen İngilizce bilen
       
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Recruiting Coordinator İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Recruiting CoordinatorPfizer İlaçları Ltd. Şti.
 
All over the world, Pfizer colleagues are working together to positively impact health for
everyone, everywhere. Each position at Pfizer touches and contributes to the success of
our business and our world. That's why, as one of the global leaders in the biopharmaceutical industry, Pfizer is committed to seeking out inspired new talents who share our core values and mission of making the world a healthier place.
 
For our Pfizer office in Istanbul, Turkey we are looking for a Recruiting Coordinator
 
You have finished your university degree in HR, Economics or similar and have already gained first work experience in Recruiting.
You're able to work at a very fast pace and are comfortable juggling many different tasks, whilst at the same time ensuring impeccable attention to detail.
Your have fluent language skills in Turkish and English.
You are a strong communicator and enjoy working in an international team.If you enjoy delivering ambitious results and seeing challenges as an opportunity for
personal development this might be the position you have been looking for.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Safety Data Management Specialist İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Safety Data Management SpecialistPfizer İlaçları Ltd. Şti.
We believe that our team is the most valued resource for our success. We are looking for highly motivated candidates with the potential to lead. We invite you to a challenging career in Pfizer Medical Division as Safety Data Management Specialist.
Candidates are expected to have the following qualifications and skills;
A recent graduate from Pharmacy
Experience in pharmacovigilance and/or data management preferred but not required
Ability, with supervision, to solve routine problems and to surface issues constructively
Ability to make basic decisions with an understanding of the consequences
Ability to achieve personal objectives while meeting departmental standards of performance
Ability to work under supervision in a matrix organization
Fluency in spoken and written English
Experience and skill with medical writing an advantage* The contract position is for one year only.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Management Trainees for Planning İstanbul Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Management Trainees for PlanningPfizer İlaçları Ltd. Şti.
We believe that our team is the most valued resource for our success. 
We invite you to a challenging career in Pfizer Production Global Supply (PGS) Division as Management Trainees.
Candidates are expected to have the following qualifications and skills:
 
University degree preferably in Industrial or Chemical Engineering, or other engineering graduates
Solid analytical and organizational skills with the ability to establish consensus between functions
Good inter-personal relationship, and communication skills
Willingness and potential for learning and development
Excellent command of both written and spoken English
Computer proficiency in MS Office Set
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Medical Lead İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Medical LeadPfizer İlaçları Ltd. Şti.
The Oncology Country Medical Lead is responsible for leading and managing their assigned country medical advisor team, is accountable for assigned medical and scientific initiatives related to the Oncology country portfolio of products and for working with the Cluster Medical Leadership team in the development and execution of the Cluster Oncology Medical Team’s vision and strategic/operational plans.
In  the country market, he/she is responsible for developing and executing the medical plan that supports the strategic operating goals for the Oncology business, and are the single point of accountability for medical and scientific initiatives related to the Oncology portfolio.
• MD or equivalent suitable scientific background with 3+ years experience in the pharmaceutical industry (preferably oncology).
• Fluency in business English and local language
• An in-depth knowledge of the products in the portfolio as well as an understanding of the therapeutic context including competitors
• A good understanding of clinical research as well as the ability to critically evaluate clinical studies whether a protocol or publication
• An understanding of the national and regional health environment including its structure, policy, key members and scientific societies
• A knowledge of health economics and its impact on medical decision making
• An understanding of the process of drug development
• Knowledge of the relevant and applicable Codes of Practice, SOPs, regulations and guidelines as they apply to the function.
Knowledge of pharmacovigilance and regulatory legislation and how it impacts the product portfolio
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
In-Proses Kontrol Teknisyeni Kocaeli Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
In-Proses Kontrol TeknisyeniPfizer İlaçları Ltd. Şti.

Meslek Lisesi veya MYO Kimya, Sağlık Bilimleri vb. bölümlerden mezun
Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli
Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PFIFTY PFIFTY (Pfizer'de Part-time Olanakları) İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
PFIFTY PFIFTY (Pfizer'de Part-time Olanakları)Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Pfizer Türkiye’de part-time çalışma olanaklarına başvurmak için verilmiş olan bu ilan, genel başvuru niteliği taşımaktadır ve Satış & Pazarlama, Finans, İnsan Kaynakları, Üretim ve Medikal Divizyonlarında oluşabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirilecektir.
 
Pfizer bünyesinde yarı zamanlı destek vermek isteyen üniversite öğrencilerinde aranacak nitelikler aşağıda belirtilmiştir:
- Üniversitelerin 3. ya da 4. sınıfında eğitim gören veya halen yüksek lisans eğitimine devam eden,
- Haftada en az 2,5 gün çalışmaya uygun,
- İleri seviyede İngilizce bilen,
- MS Ofis uygulamalarına hakim,
- Başvuru yapacak öğrencilerin ön yazılarında divizyon tercihini belirtmeleri önemle rica olunur.
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Technologies (BT) Division Assistant İstanbul(Avr.) Pfizer İlaçları Ltd. Şti.
Business Technologies (BT) Division AssistantPfizer İlaçları Ltd. Şti.
We believe that our team is the most valued resource for our success. We invite you to a challenging career in Pfizer. 
This role will provide a full-range of administrative support to members within the Business Technologies (BT) Division which based in Istanbul. 
The responsibilities for this role include:
-        Proactively maintain Outlook calendars, anticipate conflicts, and use diplomacy to resolve problems in advance; assist with meeting scheduling, conference room reservations, teleconference set-up and associated meeting logistics for meetings
-        Provide phone screening coverage; arrange for visitor passes and access
-        Open, review, and route mail, replying to routine correspondence
-        Coordinate travel arrangements and support the planning of team meetings; prepare itineraries
-        Prepare expense reports, track reimbursements and ensure correct AMEX credits/debits
-        Prepare Project Estimates and handle coordination of PE requests, ensure proper invoice routing and tracking
-        Order supplies, equipment and other such purchases
-        Expedite flow of work items, and initiate follow-up when necessary
-        Set-up and maintain project and general correspondence files
-        Prepare and edit reports and presentations using Microsoft Office software; organize and maintain electronic and hard copy files
-        Provide project management assistance when necessary
-        Uses appropriate discretion in the management of information
-        Serve as back-up administrative support for other colleagues in the absence of their Division Assistants
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net