PIERRE FABRE 

Şirket Bilgileri

http://www.te-ha.com

PIERRE FABRE 

Sağlıktan güzelliğe
 
50 yılı aşkın süredir dünyanın güvenini arkasına alarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını Fransa’da sürdüren Pierre Fabre Laboratuvarları
;
her yeni gün çalışmalarına ve ilgili alanlarına yenilikler katmaya devam ederken, geleneklerinden ve etik bakış açısından asla vazgeçmeden, Dermokozmetik, İlaç ve Aile Sağlığı alanlarında halk sağlığına hizmet etmektedir.  Dermo-kozmetik alanında dünyanın en büyük markalarını ve laboratuvarlarını ( Eau Thermale Avene, Ducray Laboratoires Dermatologiques, Klorane Laboratoires, Elancyl ) bünyesinde bulundurmaktadır.
 
Dünya genelinde 130 ülkede, 10.000 Pierre Fabre çalışanı, aynı tutkuyu işlerine yansıtarak, yılda elde ettikleri 1,7 milyar euro ciro ile Pierre Fabre Laboratuvarları’nı sağlık ve güzellik alanlarında dünyada bir dev haline getirmek için çalışmaktadır.
 
Pierre Fabre’ın kurduğu araştırma laboratuarlarında en üst düzeyde eğitilmiş personeli, hastalar, doktorlar ve eczacılar arasında iletişimi koparmadan bilimsel çalışmalarını yeni formüllerin ve yeni ürünlerin geliştirilmesi için gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin etkinliği Dünya genelinde yürütülen klinik çalışmalarla kanıtlanmaktadır.
  PIERRE FABRE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eczane Satış Temsilcisi Antalya PIERRE FABRE DERMO KOZMETİK
Eczane Satış TemsilcisiPIERRE FABRE DERMO KOZMETİK
Pierre Fabre Grubu, araştırma geliştirme kültürüne, etik ve pharmasötik değerlere sahip, 50 yılı aşkın süredir halk sağlığına hizmet eden ikinci büyük bağımsız Fransız farmasötik firmasıdır. 130 ülkedeki 10.000 çalışanı, firmanın ilaç, aile sağlığı ve dermo-kozmetik alanlarındaki mükemmeliyetçilik ve yenilikçiliğe duyduğu arzuya ortak olmaktadır. Grup 2012 yılında 1,98 milyon avro ciroya ulaşmıştır ve cirosunun %54’ü uluslar arası alandan elde edilmektedir. 44 ülkede iştiraki bulunan Pierre Fabre Grubu, 130 ülkede faaliyet göstermektedir. Dermo-kozmetik olarak 50 yıldan fazla süredir grubumuzun temel niteliği olan farmasötik uzmanlık ve yenilikçilik prensipleri doğrultusunda deri ve saç için ‘sağlıktan güzelliğe’ uzanan doğrultuda hizmet vermekteyiz.Pierre Fabre Dermokozmetik Satış Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak ve Antalya'da ikamet eden, Antalya ve çevre illeri de çalışcak bir Eczane Satış Temsilcisi arıyoruz.***Başta Antalya olmak üzere, sahadaki uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Genel Başvuru da kabul edilecektir.Aradığımız Özellikler:Antalya'da ikamet eden,Eczane satış ve kampanya tanıtımında tecrübesi olan,Tercihen depo sipariş,dağıtım ve tahsilat takibi yapabilen,Yüksekokul ya da üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık,Üniversite mezunu, Erkekler için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı