PIERRE FABRE 

Şirket Bilgileri

http://www.te-ha.com

PIERRE FABRE 

Sağlıktan güzelliğe
 
50 yılı aşkın süredir dünyanın güvenini arkasına alarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını Fransa’da sürdüren Pierre Fabre Laboratuvarları
;
her yeni gün çalışmalarına ve ilgili alanlarına yenilikler katmaya devam ederken, geleneklerinden ve etik bakış açısından asla vazgeçmeden, Dermokozmetik, İlaç ve Aile Sağlığı alanlarında halk sağlığına hizmet etmektedir.  Dermo-kozmetik alanında dünyanın en büyük markalarını ve laboratuvarlarını ( Eau Thermale Avene, Ducray Laboratoires Dermatologiques, Klorane Laboratoires, Elancyl ) bünyesinde bulundurmaktadır.
 
Dünya genelinde 130 ülkede, 10.000 Pierre Fabre çalışanı, aynı tutkuyu işlerine yansıtarak, yılda elde ettikleri 1,7 milyar euro ciro ile Pierre Fabre Laboratuvarları’nı sağlık ve güzellik alanlarında dünyada bir dev haline getirmek için çalışmaktadır.
 
Pierre Fabre’ın kurduğu araştırma laboratuarlarında en üst düzeyde eğitilmiş personeli, hastalar, doktorlar ve eczacılar arasında iletişimi koparmadan bilimsel çalışmalarını yeni formüllerin ve yeni ürünlerin geliştirilmesi için gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin etkinliği Dünya genelinde yürütülen klinik çalışmalarla kanıtlanmaktadır.
  PIERRE FABRE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tıbbi Satış Mümessili Gaziantep, İstanbul(Avr.)... PIERRE FABRE
Tıbbi Satış MümessiliPIERRE FABRE
Sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren Pierre Fabre İlaç şirketimiz ile; sorumlu olduğu ürünlerin satışında, sağlam temellere dayalı, kalıcı ve uzun vadeli stratejik ortaklarımızla ve kalite bazlı ürünlerimiz ile var olmak hedefindeyiz.Bu amaç ile İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu ve Gaziantep illerinde ikamet eden ve çevre illere de seyahatleri olacak “Tıbbi / Ürün Tanıtım Sorumluları” aramaktayız.• Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan,• Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü,• Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen,• B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan• Microsoft Office Programlarını kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış* ÜTE Belgesine sahip ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) PIERRE FABRE
İnsan Kaynakları UzmanıPIERRE FABRE
We are seeking for a “Human Resources Specialist” to join our team. We expect the ideal candidate to have the following skills and experience;BS degree in Human Resources, Industrial Engineering, Business Administration or related field.Minimum 2-3 years of HR experience in a corporate company. Familiarity with payroll management is a plus.Advanced level of English is a must.French knowledge is a big plus. ?Ability to suggest HR process improvement pointsHigh sense of confidentiality is very critical. All employees should feel comfortable and confident to share their confidential issues with you.Structured, analytic and eager to learn.Good level of interpersonal skills to establish good working relationships with employees.Proficient with Microsoft Office required (especially Excel) knowledge.Flexibility and ability to travel in different cities of Turkey.No military obligation for male candidates.Pierre Fabre office is located in Umraniye, Istanbul. Transportation allowance is provided to our office employees; we don’t have company shuttle.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Danışman İstanbul(Asya) PIERRE FABRE
Medikal DanışmanPIERRE FABRE
Pierre Fabre Group is looking for a Medical Advisor for its organization.Medical Doctor or Pharmacist degree is a must Min. 3-5 years of experience in a corporate company is a must Advanced level of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu İstanbul(Asya) PIERRE FABRE
Tıbbi Tanıtım SorumlusuPIERRE FABRE
Pierre Fabre Grubu, araştırma geliştirme kültürüne, etik ve pharmasötik değerlere sahip, 50 yılı aşkın süredir halk sağlığına hizmet eden ikinci büyük bağımsız Fransız farmasötik firmasıdır. 130 ülkedeki 10.000 çalışanı, firmanın ilaç, aile sağlığı ve dermo-kozmetik alanlarındaki mükemmeliyetçilik ve yenilikçiliğe duyduğu arzuya ortak olmaktadır. Grup 2012 yılında 1,98 milyon avro ciroya ulaşmıştır ve cirosunun %54’ü uluslar arası alandan elde edilmektedir. 44 ülkede iştiraki bulunan Pierre Fabre Grubu, 130 ülkede faaliyet göstermektedir. Grup, her yıl ilaçtan elde ettiği karın %20’sini 3 önemli alanda yürütmekte olduğu Ar&Ge çalışmalarına aktarmaktadır: Onkoloji, Dermatoloji, Nöropsikiyatri. Grup hakkında daha detaylı bilgi için uluslar arası internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:  Dermo-kozmetik olarak 50 yıldan fazla süredir grubumuzun temel niteliği olan farmasötik uzmanlık ve yenilikçilik prensipleri doğrultusunda deri ve saç için ‘sağlıktan güzelliğe’ uzanan doğrultuda hizmet vermekteyiz.Pierre Fabre Dermokozmetik Medikal Ekip Yöneticisi'ne bağlı olarak çalışacak veİstanbul Anadolu Bölge'de ikamet eden bir Medikal Tanıtım Sorumlusu arıyoruz.• Uzman Doktor (Dermotoloji, Pediatri),  Özel Hastane, Muayenehane çalışmaları yapacak• OTC sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan• Planlama, raporlama ve organizasyon / zaman yönetiminde yetkin• B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan• MS Office programlarına (özellikle powerpoint ve excel uygulamalarına) hakim• İstanbul’da ikamet eden, seyahat konusunda esnekliği olan• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış• Tercihen ÜTE Belgesine hak kazanmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczane Eğitim Uzmanı Ankara PIERRE FABRE DERMO KOZMETİK
Eczane Eğitim UzmanıPIERRE FABRE DERMO KOZMETİK
Sağlık ve DermoKozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Pierre Fabre Dermokozmetikşirketimiz sorumlu olduğu ürünlerin satışında, sağlam temellere dayalı, kalıcı ve uzun vadeli stratejik ortaklarımızla ve kalite bazlı ürünlerimiz ile var olmak hedefindeyiz. Bu amaç ile ANKARA da ikamet eden ve çalışma bölgesi tüm İç Anadolu (Konya hariç), Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri olacakDermokozmetik Eğitim Bölümümüzde “Eğitim Uzmanı” olarak görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.• Üniversitelerin Eczacılık,Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoloji ve Kimya Bölümü mezunu• Planlama, organizasyon ve zaman yönetiminde yetkin,• Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde insiyatif kullanabilen,• B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan• Microsoft Office  Programlarını kullanabilen• Tercihen iyi derecede İngilizce ya da Fransızca bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekip Şefi İstanbul(Avr.), ... PIERRE FABRE
Ekip ŞefiPIERRE FABRE
Pierre Fabre Grubu, araştırma geliştirme kültürüne, etik ve pharmasötik değerlere sahip, 50 yılı aşkın süredir halk sağlığına hizmet eden ikinci büyük bağımsız Fransız farmasötik firmasıdır. 130 ülkedeki 10.000 çalışanı, firmanın ilaç, aile sağlığı ve dermo-kozmetik alanlarındaki mükemmeliyetçilik ve yenilikçiliğe duyduğu arzuya ortak olmaktadır. Grup 2012 yılında 1,98 milyon avro ciroya ulaşmıştır ve cirosunun %54’ü uluslar arası alandan elde edilmektedir. 44 ülkede iştiraki bulunan Pierre Fabre Grubu, 130 ülkede faaliyet göstermektedir. Grup, her yıl ilaçtan elde ettiği karın %20’sini 3 önemli alanda yürütmekte olduğu Ar&Ge çalışmalarına aktarmaktadır: Onkoloji, Dermatoloji, Nöropsikiyatri. Grup hakkında daha detaylı bilgi için uluslar arası internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:  Dermo-kozmetik olarak 50 yıldan fazla süredir grubumuzun temel niteliği olan farmasötik uzmanlık ve yenilikçilik prensipleri doğrultusunda deri ve saç için ‘sağlıktan güzelliğe’ uzanan doğrultuda hizmet vermekteyiz.Pierre Fabre Dermokozmetik Medikal Ekip Yöneticisi'ne bağlı olarak çalışacak bir Medikal Ekip Şefi arıyoruz.4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış, (tercihen İktisadi ve İdari bilimler bölümü mezunu olan)İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan (Fransızca bilgisi tercih sebebidir) Medikal ürün tanıtımında en az 5 yıl deneyimli, dermatolog portföyü bulunan ve sektör dinamiklerine hakimEkip çalışması ve ekip yönetimi konusunda yetkin, ekibi ticari olarak yönlendirebilen, kişisel gelişimlerini detekleyecek şekilde koçluk yapabilenPratik ve sonuç odaklı düşünebilen MS Office programlarına (özellikle powerpoint ve excel uygulamalarına) hakim İstanbul’da ikamet eden, seyahat konusunda esnekliği olan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Satış tecrübesi bulunmayan, eğitim kriterini karşılamayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı