PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.platofs.com

PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.

Plato Finansal Danışmanlık Servisleri A. Ş. Eylül 2009’da kurulmuş olup Türkiye'nin önde gelen Varlık Yönetim Şirketi Standard Varlık Yönetim A. Ş.'nin tahsilât hizmetlerini sunan iştirakidir.
 
Plato Finansal olarak, bireysel ve KOBI sorunlu krediler portföylerinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel Tahsilât Uzmanlarımız ve Kıdemli Avukatlarımızla 100 adet iş ortağı ile 150.000 borçluya hizmet verme kapasitesine sahibiz. Yapılan yatırımlar sonucunda gerekli hallerde hizmet kapasitesi 350.000 kişiye kadar çıkartılabilmektedir.
 
Plato Finansal olarak hedefimiz gelecek vaad eden yeni mezun adayları ve tecrübeli, kariyer hedefi olan adayları bünyesinde barındırabilmek ve onlar için tercih edilebilir bir işyeri olmaktır. Bu konuda birçok kariyer olanağımız bulunmakta ve Plato Finansal Ailesi hızla büyümektedir.
 
Plato Finansal çalışan profili şu şekildedir:
 
Yaş Ortalaması: 28.35
 
Kadın Oranı: % 61.68
 
Erkek Oranı: % 38.32
 
Kıdem Ortalaması: 314 gün
 
Eğitim Düzeyi: Yüksek Lisans %  4.67
                    Lisans            % 47,67
                    Ön Lisans       % 25.23
                    Lise               % 22.43
 
www.platofinans.com
www.standardvarlik.com
insankaynaklari@platofinans.com
 
 


 PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.), ... PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
AvukatPLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli, Davalar tarafında evrak takibi yaparak gerekli işleri anlaşmalı hukuk büroları ile iletişime geçerek aktarabilecek,Ofis içi çalışma sistemine ayak uydurabilecek, İleri seviyede bilgisayar bilgisi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, İletişimi kuvvetli, Koordinasyon becerisi yüksek, çözüm odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Analist İstanbul(Avr.), ... PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
AnalistPLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, (Tercihen Endüstri Mühendisliği)Banka, Finans, danışmanlık...vb sektörlerde en az 2 yıl Analiz yapmış ve/veya İş Geliştirme/ Pazarlama/ Proje bölümlerinde görev almış,ERP ve/veya iş süreçleri konusunda deneyimli, İleri düzeyde raporlama ve analizler yapabilecek, Tercihen SQL veri tabanı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Sunum ve etkin iletişim becerilerine sahip, Bilgi işlem sistemleri yönetimine hakim, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, (Erkek adayların), askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı