Son Arama SonuçlarıPLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.platofs.com

PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.

Plato Finansal Danışmanlık Servisleri A. Ş. Eylül 2009’da kurulmuş olup Türkiye'nin önde gelen Varlık Yönetim Şirketi Standard Varlık Yönetim A. Ş.'nin tahsilât hizmetlerini sunan iştirakidir.
 
Plato Finansal olarak, bireysel ve KOBI sorunlu krediler portföylerinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel Tahsilât Uzmanlarımız ve Kıdemli Avukatlarımızla 100 adet iş ortağı ile 150.000 borçluya hizmet verme kapasitesine sahibiz. Yapılan yatırımlar sonucunda gerekli hallerde hizmet kapasitesi 350.000 kişiye kadar çıkartılabilmektedir.
 
Plato Finansal olarak hedefimiz gelecek vaad eden yeni mezun adayları ve tecrübeli, kariyer hedefi olan adayları bünyesinde barındırabilmek ve onlar için tercih edilebilir bir işyeri olmaktır. Bu konuda birçok kariyer olanağımız bulunmakta ve Plato Finansal Ailesi hızla büyümektedir.
 
Plato Finansal çalışan profili şu şekildedir:
 
Yaş Ortalaması: 28.35
 
Kadın Oranı: % 61.68
 
Erkek Oranı: % 38.32
 
Kıdem Ortalaması: 314 gün
 
Eğitim Düzeyi: Yüksek Lisans %  4.67
                    Lisans            % 47,67
                    Ön Lisans       % 25.23
                    Lise               % 22.43
 
www.platofinans.com
www.standardvarlik.com
insankaynaklari@platofinans.com
 
 


 PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MS SQL Uzmanı İstanbul(Avr.), ... PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
MS SQL UzmanıPLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
Üniversitelerin Mühendisliği bölümlerinde Lisans eğitime sahip, MS Sql programlama konusunda uzman,  MS Sql yönetimi konusunda uzman,  MySql konusunda bilgi sahibi, Çağrı merkezi altyapısı hakkında bilgi sahibi MS SQL Programcılığı alanında en az 3 yıl tecrübeye sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Algorithm bilgisi iyi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Finans - Banka sektörlerinde IT departmanında kariyer hedefi olan.Tercihen Finans - Banka sektörlerinde IT departmanında kariyer hedefi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Analist İstanbul(Avr.), ... PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
AnalistPLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, (Tercihen Endüstri Mühendisliği)Banka, Finans, danışmanlık...vb sektörlerde en az 2 yıl Analiz yapmış ve/veya İş Geliştirme/ Pazarlama/ Proje bölümlerinde görev almış,ERP ve/veya iş süreçleri konusunda deneyimli, İleri düzeyde raporlama ve analizler yapabilecek, Tercihen SQL veri tabanı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan,Sunum ve etkin iletişim becerilerine sahip, Bilgi işlem sistemleri yönetimine hakim, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, (Erkek adayların), askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Uzmanı (İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı) İstanbul(Avr.) PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
Tahsilat Uzmanı (İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı)PLATO FİNANSAL DANIŞMANLIK SERVİSLERİ A.Ş.
En az ön lisans mezunu veya açık öğretim ön lisans/lisans eğitimi devam eden,Çağrı merkezi / tahsilat alanında kariyer hedefi olan, Telefonda iletişim becerileri olan, diksiyonu düzgün, Takipçi, sabırlı, ikna kabiliyetine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı çalışabilecek, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Son 6 ayda herhangi bir İŞKUR Projesinde yeralmamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı